LM (Gr. H) [02]: BATE 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 22:02

DjJuve pisze:nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)
W sumie nie zdziwię sie jeśli Giovinco nie zagra ( lub nie wyjdzie na boisko w pierwszym składzie ) . Nie chodzi mi tu o jakiekolwiek "bronienie" Ranieri'ego , ale jeśli jakiś "porywczy Białorusin " wyjechał by mu z kosą prosto w nogi to nie było by ciekawie ( w końcu to młody chłopak).
A co do tego ze mecz będzie wygrany to wątpliwosci nie może być .
F.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 11:39

Filippo911 pisze:
DjJuve pisze:nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)
W sumie nie zdziwię sie jeśli Giovinco nie zagra ( lub nie wyjdzie na boisko w pierwszym składzie ) . Nie chodzi mi tu o jakiekolwiek "bronienie" Ranieri'ego , ale jeśli jakiś "porywczy Białorusin " wyjechał by mu z kosą prosto w nogi to nie było by ciekawie ( w końcu to młody chłopak).
A co do tego ze mecz będzie wygrany to wątpliwosci nie może być .
F.
Świetny argument :lol: :lol: W końcu białoruscy piłkarze to biegają w zbrojach i z maczugami w rekach...


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 11:41

Ja nie martwiłbym się specjalnie o Giovinco i jego kostki, bo idąc tym tropem to równie dobrze każdy z 11 będących na boisku może też dostać w kostkę lub kolano, tudzież z łokcia. Moim zdaniem będzie ciężko wygrać, ale damy radę dzięki jednej składnej akcji,może coś z dystansu dzisiaj wpadnie bo już dawno nie widziałem takiego naszego gola ( nie licząc Alexa z Zenitem ).
Chciałbym zobaczyć Giovinco i De Ceglie żeby dodali świeżości, młodości i polotu. Do bojjjuuuuuu!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 11:53

Ja w odróżnieniu od większości nie oczekuję dobrego stylu. To w Serie A kulejemy, tam potrzebne jest dobre przebicie. A wyjazd na Białoruś traktuję jako przykry obowiązek z racji tego, że wylosowaliśmy kopciuszka. 3 pkt po bezbarwnej grze wziąłbym w ciemno. Siły trzeba oszczędzać na Palermo.
Dlatego nie obraziłbym się gdyby zagrał Molinaro i Nedved. Na tle tak słabego zespołu nie mają prawa grać tragicznie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 13:21

juveluck pisze:
Filippo911 pisze:
DjJuve pisze:nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)
W sumie nie zdziwię sie jeśli Giovinco nie zagra ( lub nie wyjdzie na boisko w pierwszym składzie ) . Nie chodzi mi tu o jakiekolwiek "bronienie" Ranieri'ego , ale jeśli jakiś "porywczy Białorusin " wyjechał by mu z kosą prosto w nogi to nie było by ciekawie ( w końcu to młody chłopak).
A co do tego ze mecz będzie wygrany to wątpliwosci nie może być .
F.
Świetny argument :lol: :lol: W końcu białoruscy piłkarze to biegają w zbrojach i z maczugami w rekach...
Argument jak każdy inny który mógłby podać Ranieri (jego wypowiedzi to temat na oddzielna dyskusję) .
A co do stylu , to jest on nieważny , Bate "ma nam dać" 3 punkty i tyle. nawet jeśli bysmy wygrali 5:0 , to jest to drużyna o której za rok pewnie niewiele osób będzie pamiętało , wiec powód do dumy był by raczej średni .
F.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 13:29

Juventus mógłby zagrać taktyką 4-1-2-1-2. Graliśmy tak kilka meczy w poprzednim sezonie i gra wyglądała efektywnie i efektownie (chociażby mecz z AS Roma)

---------------Del Piero------Iaquinta--------------
---------------------------------------------------------
-----------------------Giovinco----------------------
-----------Nedved----------------Camoranesi------
------------------------Sissoko----------------------
---------------------------------------------------------
--De Ceglie----Chiellini--Legrottaglie---Grygera--
---------------------------------------------------------
-----------------------Manninger----------------------

Choć wiem, że na tej pozycji Sissoko nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepszy tu by był Poulsen, Zanetti, albo już Marchisio. Jeśli Sissoko grałby jako jedyny defeensywny pomocnik musiałby ograniczyć swoje wejścia do ataku.


shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 14:16

szczerbi pisze:Juventus mógłby zagrać taktyką 4-1-2-1-2. Graliśmy tak kilka meczy w poprzednim sezonie i gra wyglądała efektywnie i efektownie (chociażby mecz z AS Roma)

---------------Del Piero------Iaquinta--------------
---------------------------------------------------------
-----------------------Giovinco----------------------
-----------Nedved----------------Camoranesi------
------------------------Sissoko----------------------
---------------------------------------------------------
--De Ceglie----Chiellini--Legrottaglie---Grygera--
---------------------------------------------------------
-----------------------Manninger----------------------

Choć wiem, że na tej pozycji Sissoko nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepszy tu by był Poulsen, Zanetti, albo już Marchisio. Jeśli Sissoko grałby jako jedyny defeensywny pomocnik musiałby ograniczyć swoje wejścia do ataku.
Mógłby i większość była by za tym aby w końcu nie co inaczej niż to "suche" 4-4-2.Jednak chyba nikt nie liczy na to, że tak zagramy...Co do Sissoko to uważam, że dobrze jakby mógł zająć się tylko czyszczeniem boiska a resztę zostawił Giovinco ;)


cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 14:47

szczerbi pisze:Juventus mógłby zagrać taktyką 4-1-2-1-2. Graliśmy tak kilka meczy w poprzednim sezonie i gra wyglądała efektywnie i efektownie (chociażby mecz z AS Roma)

---------------Del Piero------Iaquinta--------------
---------------------------------------------------------
-----------------------Giovinco----------------------
-----------Nedved----------------Camoranesi------
------------------------Sissoko----------------------
---------------------------------------------------------
--De Ceglie----Chiellini--Legrottaglie---Grygera--
---------------------------------------------------------
-----------------------Manninger----------------------

Choć wiem, że na tej pozycji Sissoko nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepszy tu by był Poulsen, Zanetti, albo już Marchisio. Jeśli Sissoko grałby jako jedyny defeensywny pomocnik musiałby ograniczyć swoje wejścia do ataku.
jak dla mnie bardzo dobre ustawienie, może tylko Amauriego dać zamiast któregoś napastnika :think: ale tak moglu by zagrać :D "jestem za a nawet przeciw" :D


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 15:04

szczerbi pisze:Juventus mógłby zagrać taktyką 4-1-2-1-2. Graliśmy tak kilka meczy w poprzednim sezonie i gra wyglądała efektywnie i efektownie (chociażby mecz z AS Roma)

---------------Del Piero------Iaquinta--------------
---------------------------------------------------------
-----------------------Giovinco----------------------
-----------Nedved----------------Camoranesi------
------------------------Sissoko----------------------
---------------------------------------------------------
--De Ceglie----Chiellini--Legrottaglie---Grygera--
---------------------------------------------------------
-----------------------Manninger----------------------

Choć wiem, że na tej pozycji Sissoko nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepszy tu by był Poulsen, Zanetti, albo już Marchisio. Jeśli Sissoko grałby jako jedyny defeensywny pomocnik musiałby ograniczyć swoje wejścia do ataku.
no szalenie ofensywnie ale mysle z takim przeciwnikiem mozna by tak zagrać tylko z Amaurim zamiast Vicka. Czarowali by chłopaki z przodu :D tylko ze przy takim ustawieniu Sissoko chyba musiał by grać tylko na swojej polowie :P


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 15:26

Widze, ze juz czesc osob zabawila sie w managerow..

Ja uwazam, ze linia pomocy bedzie sie opierac na Amaurim, ktory zagral w LM zaledwie kilka minut z Zenitem oraz Iaquincie. Del Piero powinien usiasc na lawce. Z Sampa zagral koszmarnie.. Jednak dluzej niz Iaquinta.
W pomocy zamiast Poulsena wystapi Marchisio.
A czy zagra Giovinco? Jak nie z takim rywalem, to z kim?
Mam nadzieje, ze to bedzie przelomowy mecz dla Mrowy.

Wkoncu po slabym wystepie w Genoi trener musi lekko przemeblowac sklad i zagrac bardziej ofensywnie. A to z pewnoscia zapewni Giovinco.

Licze na hat-trick Amauriego :wink:

Moj blad..
Najbardziej liczylem na Amauriego w tym meczu. Jednak moze czas na pierwsza bramke Iaquinty :wink:
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 15:39 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 15:36

Ja uwazam, ze linia pomocy bedzie sie opierac na Amaurim, ktory zagral w LM zaledwie kilka minut z Zenitem oraz Iaquincie. Del Piero powinien usiasc na lawce
Na pewno linia pomocy :wink: :?:
Licze na hat-trick Amauriego
Amauri nie zagra! Choroba, zreszta jest o tym na JP.
Powtorze sie ale powiem po raz kolejny, ze nie ma innej opcji niz zwyciestwo i to moze nawet wiecej niz jedna bramke. Oby nasi napastnicy sie odblokowali :pray: I oby zagral Giovinco oraz De Ceglie 8) Juz sie doczekac nie moge..


cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 16:08

no właśnie muszę zmienić to co napisałem wcześniej o Amaurim... dopiero co przeczytałem że dopadła go grypa i nie zagra :/ więc w ataku zagrają Alex z Vincenzo, no chyba że Ranieri wystawi tylko jednego napastnika...


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 16:15

Cysiekchmiel pisze:no właśnie muszę zmienić to co napisałem wcześniej o Amaurim... dopiero co przeczytałem że dopadła go grypa i nie zagra :/ więc w ataku zagrają Alex z Vincenzo, no chyba że Ranieri wystawi tylko jednego napastnika...
Jeden napastnik na taki zespol jak BATE to zdecydowanie wspanialy pomysl.. :prochno: .


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 16:47

Juventino90 pisze: Jeden napastnik na taki zespol jak BATE to zdecydowanie wspanialy pomysl.. :prochno: .
Polska ze Słowenią mogła tak grać to i Juventus z Bate może... :lol:

A niedyspozycja Amauriego mnie specjalnie nie martwi. Z takim przeciwnikiem jak BATE to i ktoś z Primavery mógłby zagrać... Nie ma się co czarować. Zespół z Białorusi jest skazany na pożarcie i sam Łukaszenko tu nic nie zdziała...


JuveFanWałcz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 16:53

gdzie mozna zobaczyc mecz Juve oprócz kuszo.tv, rojadirecta i justin.tv?


Zablokowany