Serie A (05): Sampdoria 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 08:33

Obrazek

mecz 5 kolejki Serie A: Sampdoria - JUVENTUS

Czas:

2008-09-27 (sobota)
Godzina 18:00

Miejsce:

Stadio Luigi Ferraris

O przeciwniku:

Rok założenia: 1946
Barwy: Niebiesko-biało-czerwono-czarne
Przydomek: Blucerchiati
Prezydent: Riccardo Garrone
Trener: Walter Mazzarri
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrz Włoch (1): 1991;
Puchar Włoch (4): 1985, 1988, 1989, 1994;
Super Puchar Włoch (1): 1991;
Puchar Zdobywców Pucharów (1): 1990;

Ostatnie mecze

24 września 2008
Siena Sampdoria 0 : 0

21 września 2008
Sampdoria Chievo 1 : 1

14 września 2008
Lazio Sampdoria 2 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

5. Juventus
...
17. Sampdoria

mecz na żywo w TV:

Polsat Sport Extra
Boom Sport One
C+ Sport 1 (Denmark)
C+ Sport 1 (Finland)
DigitAlb SuperSport 1
ESPN Brazil
Hi Sports
La 7 Cartapiú C
Orange Foot
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sport 1 (Hun)
Sport 5
SportKlub (Serbia)
Telekanal Sport
~ Sky Sport HD1 (Italy)

Przewidywane składy

JUVENTUS
Sampdoria

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.sampdoria.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

nareszcie mecz Juve na Polsacie :happy:

a co do meczu to niby wg tabeli powinno byc łatwo ale wszyscy wiemy ze tak nie bedzie bo Sampdoria ma naprawde niezły zespół no i nieobliczalnego Cassano

mam nadzieje ze w końcu strzelimy wiecej bramek niz 1 bo tylko to nam pomoże wygrać.. no i niech w koncu zacznie strzelac DP a nie tylko ciągle Amauri :D


Obrazek
einherjar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2008
Posty: 16
Rejestracja: 18 września 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 12:21

Tylko przez 2 dni się cieszyłem że sobie oglądne i musieli przełożyć na Polsat Sport Extra :evil:

Teoretycznie powinno być trudniej niż z Catanią chociaż z drugiej strony patrząc na tabelę ... trudno coś przewidywać. Po 4 kolejkach mam takie spostrzeżenie, że im lepiej wygląda gra JUVE tym gorszy końcowy wynik.
Już lepiej nic nie grać i wymęczyć 1:0 niż mieć 10 okazji i stracić punkty.
Oby jak najszybciej połączyli ładną grę ze skutecznością. Jak uda się zagrać tak jak z Catanią i wykorzystać przynajmniej 1/3 okazji to nie ma się o co martwić. Dobrze, że Mauro wraca do składu, ciekawe w jakiej jest dyspozycji. Ale trzeba też przyznać, że Marchionni dawał radę.


Obrazek
JuveFanWałcz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 17:07

remis z catanią bł wypadkiem przy pracy ale wsumie jak Juve chce zdobyć mistrzostwo to nie moga się powtarzać takie wpadki wie myślę że Juventus wygra patrzac na obecną gre przeciwnika.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 17:32

einherjar pisze:Tylko przez 2 dni się cieszyłem że sobie oglądne i musieli przełożyć na Polsat Sport Extra :evil:
Masz Polsat Sport a nie masz Polsatu Sport Extra?

Co do meczu. Mam nadzieję, że Juventus w końcu obudzi w sobie instynkt strzelecki i nie poprzestaniemy na strzeleniu jednej bramki i obronie wyniku 1-0. Dobrze, że wraca Camor, Marchionni grał dobrze, ale wiadomo, że to nie to samo co Mauro :) Liczę także na dobrą grę Sissoko, choć Marchisio również zagrał bardzo dobrze. Na lewej flance oczywiście Seba i będzie dobrze :D Nie mogę się doczekać meczu!


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 17:47

Sapo_JuveFan pisze:
einherjar pisze:Tylko przez 2 dni się cieszyłem że sobie oglądne i musieli przełożyć na Polsat Sport Extra :evil:
Masz Polsat Sport a nie masz Polsatu Sport Extra?
Co w tym dziwnego? Wystarczy, ze ktos posiada pakiet familijny cyfrowego polsatu.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 20:12

Mam nadzieję, że zobaczę podrażniony Juventus.



W tym materiale jest mowa o DP, Iaquincie i Amaurim razem. Przed Catanią gadali w podobnym aspekcie o Giovinco, DP i Amaurim i się sprawdziło. Pomijając, że włoskiego nie umiem, powiedzmy, że zakładam, iż zagramy trójzębem :wink: Szkoda troche Giovinco, ale jeśli łapią go skurcze to nie jest jeszcze kondycyjnie gotowy do gry na lewym skrzydle od początku.

Manninger
Grygera - Legro - Chiellini - De Ceglie
Camor - Poulsen - Hasan(Nedved)
------------DP--------------
----Amauri----Iaquinta


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 22:04

I oto mamy juz 5kolejke :) i 2 pkty straty do przodujacego interu. Mam nadzieje, ze w derbach padnie remis, a my poprzez wygrana w tym ciezkim meczu zrownamy sie pktami z naszym rywalem 8) Fajnie by bylo gdyby BiancoNeri "odczarowli" bramke i strzelli w koncu wiecej niz jednego gola w meczu! Sklad? Chcialbym, zeby tak jak w srode, zagrala cala nasza mlodziez(no chyba, ze Sissoko bedzie mial sily, zeby wystapic to wtedy Marchiso moglby usiasc na lawce :wink: ), a Pavla oszczedzic na LM. W ataku znow zyczylbym sobie Amauriego i ADP;] W pomocy bedzie chyba mogl juz zagrac Camor;] No a obrona i bramka powinny pozostac bez zmian;] Marzy mi sie wynik 2-0/ 3-1. Dodalo by to pewnosci siebie naszym :wink: Dobrze, ze to juz jutro :-D :!:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 22:39

My potrafimy grac z dobrymi drużynami, więc nie martwie sie tak bardzo. ;) Mam andzieje, że Ranieri, który zobaczył co wyczynia Giovinco zastanowi sie nad jego grą od pierwszych minut (choc oczywiście Nedved to andal Nedved, więc trener zadecyduje kogo wystawić). Wraca Camor, wraca nadzieja na 2 genialne skrzydła ;) A więc jestem dobrej mysli.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 10:47

einherjar pisze:że Marchionni dawał radę.
Sapo_JuveFan pisze:Marchionni grał dobrze, ale wiadomo, że to nie to samo co Mauro :)
Naprwdę Marchionni wam zaimponował w tych meczach?? Przecież on nic nie pokazał, mało aktywny, beznadziejne wrzutki, bez rewelacji, kontuzje go niszczą. Gbyby Camor nie grał przez jakieś 5 miesięcy, wyobrażacie sobie, że Marco miałby go zastapić, bo ja nie.
einherjar pisze:Na lewej flance oczywiście Seba i będzie dobrze :D
Taaa, już to widzę... :roll:

Obawiam się dziejszego pojedynku. Niektórzy twierdzą, ze Sampa jest w dołku to będzie łatwiej. Wręcz przeciwnie, mają teraz nóż na gardle i rzuca się na nas od 1 minut. Mecze takie własnie jak dzisiejeszy z nami, są najlepsze na przełamanie. Dlatego od poczatku musimy być skoncentrowani i przejąć kontrolę nad meczem.
Marzy mi się aby piłka wpadła do siatki rywali wiecej niż 1 raz, bo staje się
to już irytujące i tracimy przez to cenne pkt.

Po środowej wpadce nie dopuszczam innej myśli jak tylko zwycięstwo. Wierzę, że mimo, iż będzie trudno, damy radę! W ataku awizowany jest Del Piero z Iaquintą, chyba Claudio chcę oszczędzić nieco Amauriego na wtorek... zobaczymy... Seba ławka, mogę się zalożyć... :think:


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 12:19

Dragon pisze:Obawiam się dziejszego pojedynku. Niektórzy twierdzą, ze Sampa jest w dołku to będzie łatwiej. Wręcz przeciwnie, mają teraz nóż na gardle i rzuca się na nas od 1 minut.
Nie przesadzajmy. Co prawda nie prezentujemy w tym sezonie nic nadzwyczajnego ale rzucanie sie na Juventus takiemu zespolowi jak Sampa na dobre wyjsc nie moze 8)


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 12:51

Dragon pisze:beznadziejne wrzutki
Gdybue nie jego beznadziejna wrzutka w meczu z Cagliari to byśmy nie prowadzili od 39 minuty. Z resztą w tamtym meczu zagrał bardzo dobre zawody, świetnie grasł pressingiem, schodził do środka, strzelał, podawał. Pamiętam 2 wrzutki, które mu nie wyszły w tamtym spotkaniu. Z Catanią zagrał już nie tak efektownie, ale zwróć uwagę na to, że musiał więcej skupić się na defensywie, bo ofensywne akcje były przeprowadzane lewym skrzydłem.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 13:31

Polecam wszystkim stronke :
http://wwitv.com/portal.htm?http://wwit ... on/244.htm
bardzo dobra jakość, odtwarza w winampie :-D nie wiem tylko jakiego neta trzeba mieć...Poprostu wchodzicie na stronke i szukacie jednego z kanałów, na którym leci mecz :) Życze miłego oglądania:P
Co do meczu też mam obawy- hmmm Aex z Iaquinta na ataku, jak dla mnie może być :) komu jak komu , ale Iaquincie należy się jakaś brameczka- biega, walczy, podobał mi się w meczach, w których grał. Dałbym szanse Giovinco, ale zostanie raczej na ławce, lewą stroną jednak się nie martwie... Casanno będzeie szalał raczej po naszej prawej...Mam nadzieję, że Zdenek jakoś sobie będzie radził...
Fajnie byłoby strzelić wkońcu więcej niż jedną bramke:P nic czekamy do meczyku :)
PeAcE


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 15:39

Gdybue nie jego beznadziejna wrzutka w meczu z Cagliari to byśmy nie prowadzili od 39 minuty.


Jedna jaskółka wiosny nie czyni :wink: Mi też jakos szczególnie nie zaimponował w tym meczu.

Ja szczególnie obawiam się dzisiejszego spotkania ,tym razem te skromne 1:0 mnie zadowoli :smile:. Wystarczy zobaczyć jakie problemy mial tam Inter ,to będzie nieustanna walka.
Jeśli dobrze wejdziemy w mecz to wygramy , ale boje się o naszą obrone ,szczególnie że tylko Legro prezentuje forme godną zaufania.


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:07

No to 5 kolejka przed Juve.. Póki co 5 kolejka i 5 miejsce, ale po tej serii spotkań w tabeli mogą zajść poważne zmiany, bo w niedzielę wielkie derby Mediolanu :) Przy naszej ewentualnej i bardzo możliwej wygranej z Sampdorią i korzystnych dla nas wynikach w meczach pozostałych zespołów z czołówki możemy powrócić tam gdzie nasze miejsce - czyli na fotel lidera Calcio :> Oby już w ten weekend.
Za łatwo jednak nie będzie, bo jak już w tym temacie napisano, Sampa jest w dołku i ma nóż na gardle. 17 miejsce to nie jest to czego by sobie życzyli włodarze i kibice tego klubu, więc z pewnością ciężko będzie z nimi wygrać. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu zobaczymy rewelacyjnie spisującego się w poprzednim spotkaniu Giovinco i to tak samo dobrze współpracującego z Alexem jak ostatnio. To było coś pięknego.
Ponadto, dobrze by było, żeby wszedł Zebina, o ile jest już zdrowy oraz De Ceglie, bo Molinaro to bym raczej nie ufał...
Znając Tinkermana Ranieriego można się znowu spodziewać wielu rotacji w składzie ..., oby tylko zakończonych naszym zwycięstwem!
Forza!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 17:10

Po wpadce z Catania trzeba udowodnic swoja wartosc.
Jesli chlopaki beda mieli w pamieci ten mecz i zaprezentuja sie tak jak w koncowce tego pechowego spotkania powinnismy zobaczyc efektowne zwyciestwo. Zgubienie punktow skomplikuje nasza sytuacje i z pewnoscia wprowadzi nerwowa atmosfere do zespolu.
Licze na efektowne zwyciestwo, o ile oczywiscie Sampa nagle sie nie przebudzi (oby zagrali tak salbo jak z Interem) albo Ranieri znowu nie popisze sie watpliwymi zdolnosciami z majsterkowania. Forza Juve!


calma calma
Zablokowany