Serie A (04): JUVENTUS 1-1 Catania

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 19:29

Obrazek

mecz 4 kolejki Serie A: JUVENTUS - Catania

Czas:

2008-09-24 (środa)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossazzurri, Gli Ele
Prezydent: Antonino Pulvirenti
Trener: Walter Zenga
strona internetowa

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Juventus
...
5. Catania

mecz na żywo w TV:

C+ Fútbol
Fox Soccer Channel
G Sports 1
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
YES Sport 1

Przewidywane składy

JUVENTUS
Catania

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.calciocatania.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

ja szczarze mówiac z pełnym szacunkiem dla Catani licze na łatwą wygraną

ale jeszcze bardziej licze na wystep Giovinco bo ile on moze siedziec na ławce
Ostatnio zmieniony 22 września 2008, 07:50 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 20:06

Bla bla bla, slabszy rywal, bla bla bla, nie mozna glupio stracic punktow, bla bla bla, to z takimi w zeszlym roku szlo najgorzej bla bla bla...
(ile razy to bylo juz mowione?)
Powiem krotko: Trzeba spiac poslady, podejsc do przeciwnika z szacunkiem, i wygrac. Ciekawi mnie tylko jak dlugo Ranieri zamierza stawiac na Nedveda? Dzisiaj juz byl wyraznie zmeczony, i lekko bez formy. No i ten Molinaro na lewej obronie... licze ze Giovinco i De Ceglie wejda od pierwszej minuty.

Swoja droga - tabo - bales sie ze ktos znowu zalozy ten temat przed toba? xD


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 20:19

Mecz z rywalem niewiele lepszym od Cagliari. Z jednej strony liczę na występ Giovinco i De Ceglie, a z drugiej boje się takiej lewej flanki, bo są to zawodnicy młodzi i mało doświadczeni. Jednego jestem pewien: Molinaro musi usiąść na ławce. Ale mozna by też zrobić tak:
Molinaro na lewej obronie, De Ceglie na lewej pomocy (bardzo mi się podobał jego gra na tej pozycji) i Giovinco jako cofnięty napastnik. Jest to niezbyt prawdopodobne i zapewne tak nie zagramy, ale mniejsza o to. Ciekawi mnie czy Camor i Alex będa gotowi... Ja bym im dał odpocząć jeszcze ten jeden mecz (pomyślcie o napisaniu czegoś takiego w zeszłym sezonie :-D ). Trzeba eksploatować Marchionniego, może w końcu będzie mógł zagrać z 3 miesiące bez kontuzji, bo jest to świetny zawodnik. Obrona powinna wyglądać tak:
Manninger
Grygera-Mellberg-Chiellini-De Ceglie.
Gigi powinien wypocząć, a o Manningera jestem dosyć spokojny. Hasan zagrał dla mnie średnio i Z(d)enek powinien wejść. Środek spisywał się dobrze, a lewa strona powinna być czymś oczywistym.

Podsumowując: liczę na występ zmienników i zwycięstwo, nie obchodzi mnie jakim stosunkiem bramek.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 20:45

Liczę na zwycięstwo i dobrą grę naszych piłkarzy. Jeśli chodzi o wynik to typuje 2-1 :wink: .Co do składu to raczej nie zagra Buffon w jego miejsce postawiłbym Alexa. W obronie na lewej stronie obowiązkowo ma być De Cegile bo Molinaro nie prezentuje zadowalającej formy. Na środku chętnie widziałbym duet Chiellini - Mellberg. Na prawej oczywiście Grygera. Mam nadzieje, że od pierwszych wystąpi Giovinco bo Nedved jest już trochę zmęczony co było widać w dzisiejszym meczu. Mam nadzieje, że nasi piłkarze nie zlekceważą rywala i zdobędą 3 punkty.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 21:05

Mecz u siebie, a więc musza byc 3 pkt. No i wszystko na ten temat ;] Życzymy Gigiemu i reszcie szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy z utęsknieniem na jakiś wynik większy niż 1:0. Chyba wszystko w tym temacie 8)
Okoni pisze:nie zagra Buffon w jego miejsce postawiłbym Alexa.
Prowokacyjne :ok: :smile:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 21:51

Liczę na 3 punkty, ale przede wszystkim na tak bardzo oczekiwany występ Giovinco (operator w meczu z Cagliari pokazywał go siedzącego na ławce 3 razy :? -trochę dobijające). Wiem ,że to będzie trudne w rezerwowym składzie, ale liczę też na to, że Juventus się w końcu przełamie i chłopacy strzelą w końcu więcej niż 1 bramkę :/
Wiem - trzeba się cieszyć z 9 punktów (6 w lidze, 3 w LM) zdobytych przez 7 dni - ale kurcze.. w ostatnich 5 spotkaniach nie strzeliliśmy jedynie po bramce.. Wykażcie się chłopaki! Wierzę w Was! :P


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 22:16

Tharp pisze:... licze ze Giovinco i De Ceglie wejda od pierwszej minuty.
A mnie się nie wydaję , że trener zaryzykuję dając dwóch młokosów na jedna stronę (raczej ciężko by Seba przebił się do ataku). To było by nie w jego stylu pewnie jeden zgra od 1 minuty, a drugi wejdzie z ławki.

Tak mam nadzieję , że chłopaki wzięli sobie do serca tamten sezon i stosunek lekceważący jest grubo nie na miejscu. No i jest to bardzo dobra okazja do podreperowania sobie bilansu goli. Liczę na skromne 3-0 :twisted: , ale z 1-0 też będę szczęśliwy tak jak dziś. Bo to w końcu też 3pkt.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 22:30

Wystarczy skromne 1-0, choć każdy z nas chciałby na pewno większy wynik. Nie ma innej możliwości jak wygrać ten mecz i nie dać odskoczyć interowi. Na pewno łatwo nie będzie bo Catania ma 6 pkt, a nie 0 tak jak Cagliari. Są w stanie z nami wygrać, jednak myślę, że to my zgarniemy komplet pkt.
Jedynych zmian w składzie jakich dokonałbym w porównaniu z dzisiejszym meczem to:
Na lewej obronie De Ceglie zamiast Molinaro
W środku zamiast Sissoko dałbym szansę Poulsenowi
Ah, zapomniałbym. Za Buffona, Manninger. Niech odpocznie.
Na lewej pomocy niech zacznie Nedved. W 2 połowie za niego wchodzi Giovinco i jest dobrze.

FORZA JUVE
Ostatnio zmieniony 21 września 2008, 22:32 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 22:31

Dla mnie ciężkie spotkanie ,szczególnie że Juve na razie nie przekonuje nas wynikami , teoretycznie powinniśmy ten mecz wygrać ,ale Catania gra w tym sezonie bardzo solidnie co pokazał ich mecz z Interem.Obawiam się że zamurują bramke i nasze poczynania będą przez dłuższy czas przypominać walenie głową w mur. :roll: Mimo wszystko obstawiam na 2:0 dla nas. :P
Jeśli chodzi o roszady kadrowe to ja dałbym odpocząć Nedvedovi, który wydaje mi się trochę przemęczony niech zagra Giovinco i wniesie trochę świeżości do gry poza tym wszyscy czekamy na to co pokaże nasza "Mrówka".
Ogólnie mam podobne zdanie co Darek i uważam że ten mecz Molinaro powinien zacząc na ławce rezerwowych (gdzie ten świetny piłkarz z okresu przygotowawczego :lol: )


Obrazek
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 16:18

3 mecze, 7 pktow, 2 miejsce - jak na poczatek nie jest zle, chociaz gra w meczu z Cagliari pozostawiala wiele do zyczenia, to mysle, ze byl to taki moment, gdzie po ciezkiej batalii w LM po prostu trzeba bylo zdobyc 3 pkty bez wzgledu na wszystko - no i udalo sie :wink: Mecz z Catania, kolejny mecz gdzie bedzie trzeba zdobyc 3 pkty, by udowodnic, ze ze slabszymi druzynami tez potrafimy wygrywac bowiem jedna jaskolka wiosny nie czyni. Bez watpienia, jednak gre chcielibysmy obejrzec zdecydowanie lepsza 8) Molinaro - temu panu juz bym podziekowal, nadszedl czas De Ceglie, ktory ciagle pokazuje, ze jest lepszy niz Mr. Asysta i to miejsce w pierwszej 11 po prostu mu sie nalezy. Giovinco - teraz to juz chyba musi zagrac, a jesli nie zagra to ja juz nie wiem o co tam chodzi :roll: Fajnie bylo by zobaczyc odmlodzona lewa strone naszego JUVE :) Buffonowi zas dal bym odpoczac, gdyz zmiennika mamy dosyc solidnego :-D Obrona - Licze na Grygera - Legro - Chiellini - De Ceglie. W pomocy MM jak na razie zastepuje godnie Camora, wiec niech gra i lapie jeszcze wyzsza forme, zas Sissoko dal bym troche odpoczac :wink: Tak wiec: Marchionni - Marchiso - Poulsen - Giovinco Atak - orientuje sie ktos kiedy Del Piero bedzie w 100% sprawny? Zapewne bedzie to Amauri - Iaquinta. Nasz Brazylijczyk ostatnio pokazal na co go stac wiec bedzie pewnie chcial udowodnic, ze to nie chwilowy wzrost formy. Alex, gdyby byl zdrowy, jako Joker na podmeczonego rywala. Jako, ze gramy u siebie, licze, ze w koncu sie przelamiemy i strzelimy wiecej niz jedna bramke. Obstawiam 2-0 i kolejny mecz bez straty bramki 8) Juz sie doczekac nie moge :twisted:


alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 18:58

Nie no Ten mecz trzeba wygrac :D
Myśle że znowu bedzie kilka zaskoczeń w podstawowej 11 (najbardziej mam nadzieje ze wreszcie zagra Giovinco) a to z tego podowu ze rok temu mecze z takimi zespołami nam nie wychodziły i dlatego Ranieri dokonuje rotacji co jest bardzo dobre dla zespołu, w tym roku "wyrównaliśmy" skład i dzieki temu ze mamy dobrą ławkę możemy to robic :) A po niedzielnym Meczu ranieri narzekał ze Juve nie było konkretne


Obrazek
einherjar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2008
Posty: 16
Rejestracja: 18 września 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 19:06

tabo89 pisze: ja szczarze mówiac z pełnym szacunkiem dla Catani licze na łatwą wygraną
Po ostatnich męczarniach z Cagliari które jest na ostatim miejscu i patrząc na pozycję Catani to dosyć optymistyczna prognoza :) chociaż ja mam podobne oczekiwania

Nie wiadomo jeszcze kto powróci po kontuzjach więc ciężko coś ze składem spekulować. Chciałbym zobaczyć DeCeglie! Podstawa to max koncentracja i zaangażowanie. Oby Ranieri ich zmotywował odpowiednio i powinno być dobrze ale o łatwych 3 pkt raczej nie ma co myśleć

Po raz kolejny liczę że napastnicy się rozkręcą bo ciągle nie pokazali jeszcze siły ognia JUVE


Offtopowo dodam, że w niedzielę 28.09 o 15:00 polsat sport zapowiedział mecz Sampdoria - JUVE :dance:


Obrazek
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 19:14

Wszyscy liczą na występ Giovinco( zresztą ja także :P) ale nie zdziwiłbym się jak nasz "wspaniały" Treneiro wystawił Tiago od początku. Jak z miła chęcię zobaczyłbym na lewej stronie duet Seba-De Ceglie młodzi są będą chcieli się pokazać, może by nam się udało wtedy strzelić więcej 1 bramkę w meczu ;) Nedved zdecydowanie musi odpocząć, tak samo jak Chiellini w końcu dopiero co po kontuzji wrócił, lepiej żeby go ogórki nie pokopały. Zresztą ważniejszy i trudniejszy będzie niedzielny mecz z Genoą, który będzie nam dane zobaczyć na Polsat Sporcie :lol: :dance:


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 19:20

Interesuje mnie tylko wygrana, zaś styl gry nie interesuje mnie wogóle. Zainkasować 3 pkt., zapomnieć o meczu i myśleć o następnym, o następnych 3 punktach. Jeżeli w takich meczach będziemy traćić punkty, scudetto jest poza zasięgiem. Zapewne trudno szukać mobilizacji w Juventinich na takich rywali, ale muszą zdawać sobie sprawę że walka o mistrzostwo JUŻ się zaczeła.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Melex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2008
Posty: 37
Rejestracja: 09 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 21:11

Sa dobre wiadomosci z obozu Juve - w mini-meczykach na treningach grali juz Zebina i Zanetti ! :dance: takze na weekend powinni juz byc


A co do meczu - chcialbym zobaczyc De Ceglie i Giovinco w koncu, a under 2.5 jest pewny , licze na skromne 1-0 :P


Zablokowany