Serie A (04): JUVENTUS 1-1 Catania

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:09

Miś Coccolino pisze: Czemu nikt nie wini Kielona za zawalenie bramki?
Zaczekaj na mnie, nie ma dla niego usprawiedliwiania, no kto jak kto, tylko nie on... taki farfocel, nie wierze poprostu :angry:

Nie potrafię określić mojej złości... Znowu frajersko straciliśmy pkt. Czy to się nigdy nie skończy? Czy zarząd im placi za to? czy może zawodnicy naprawde wierzę, że wygrają caly sezon wynikami 1-0?? Znowu to samo. 1-0 i po grze, bo po co się strać? to nam wyszlo, 1-1 farfocel i co? i raptem łaskawie zaczynamy grac? szanujmy się, nie tędy droga.

Ranieri i jego zmiany :lol:
Marchisio nie potrafi podawać do przodu. Hasan to bezuzyteczny póki co zawodnik. Giovinco świetnie, 2 połowa jego. Amauri wiadomo, aż się boję pomyśleć co by było gdybysmy go nie kupili :roll:

Za porażkę, bo tak to trzeba nazwać winię Chielliniego i Del Piero, Alex 4 wolne z najlepszych miejsc, no trafia z takich z zamkniętymi oczami, to dziś walił po zawodnikach, szkoda gadać.
Mamy kompleks tych śmiesznych ogorków i w Pw pewnie niedamy im rady. Smieszne grajki oddaly 2 strzały i zremisowały. A caly mecz nie grali nic.
Ehh, nie wytrzymam :!: :evil:
i te jeszcze wygraly 1-0, no niech to ....
Abdul_BN.pl pisze:Chiellini też pości w Ramadan?
Nie sądziłem, że jeszcze dziś się uśmiechne :smile:
Ostatnio zmieniony 24 września 2008, 23:15 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:10

Luker pisze: ps. Takie mecze wygrywaja mistrzostwo. (Inter - Lecce, Juve - Catania). Wielu kibicow Calcio z conajmniej paroletnim stazem zna ta stara prawde i ich do niej pewnie przekonywac nie trzeba.
podziel się z nami jeszcze jakąś starą prawdą wujku dobra rada :*


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:15

DjJuve pisze:
Luker pisze: ps. Takie mecze wygrywaja mistrzostwo. (Inter - Lecce, Juve - Catania). Wielu kibicow Calcio z conajmniej paroletnim stazem zna ta stara prawde i ich do niej pewnie przekonywac nie trzeba.
podziel się z nami jeszcze jakąś starą prawdą wujku dobra rada :*
Rozwaliłeś mnie tym :smile:

No cóż w sobotę przynajmniej będzie można zobaczyć Juve w PS pewnie z "fachowym" komentarzem kołtonia.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:23

DjJuve pisze:podziel się z nami jeszcze jakąś starą prawdą wujku dobra rada :*
Ci co nie maja nic sensownego ani madrego do powiedzenia, czesto sie uciekaja do ironii i sarkazmu, zamiast to rzeczowej dyskusji.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:25

Luker pisze:ps. Takie mecze wygrywaja mistrzostwo. (Inter - Lecce, Juve - Catania). Wielu kibicow Calcio z conajmniej paroletnim stazem zna ta stara prawde i ich do niej pewnie przekonywac nie trzeba.
Natomiast bardziej zaawansowani kibice, powiedzmy z conajmniej 7 letnim stażem doskonale wiedzą, że scudetto wygrywa się w spotkaniach z Lazio a nie Lecce czy Catanią :whistle:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:31

@jackop - uważasz, że Ranieri wybrał najgorzej z możliwych? To jak miał wg Ciebie wybrać? Skoro zdecydował się na wariant z Giovinco w pierwszym składzie, oczywistym dla mnie było, że przy dobrej grze napastników Amauri-Del Piero, Vicenzo nie wejdzie prędko na boisko, chyba, że kosztem właśnie Seby. A co do strzelenia bramki i zaprzestania konstruktywnej gry, to: na podstawie czego to piszesz? 4 meczów w tym sezonie? Przypomnij mi, czy w poprzednim po strzeleniu pierwszej bramki przestawaliśmy grać do przodu? Bo z tego co pamiętam, to 1-0 nie było w naszym przypadku tak popularne jak za czasów Capello. W meczach z Interem, Milanem, Romą, Lazio czy Fiorentiną taktyka była do dupy, ale piłkarze i tak wiedzieli jak mają zagrać by wygrać, dlatego oni są 'naj' a Ranieri jest 'be' heh :lol:


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:32

Siewier pisze:Natomiast bardziej zaawansowani kibice, powiedzmy z conajmniej 7 letnim stażem doskonale wiedzą, że scudetto wygrywa się w spotkaniach z Lazio a nie Lecce czy Catanią :whistle:
Hehe. Niezle, calkiem niezle. Nawet ja to przyznam.

Ok, juz mnie nie ma, bo zaraz nic ze mnie tu nie zostanie, jak sie wszyscy na mnie rzuca.


Obrazek
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:34

Dajcie mi adres Ranieriego, wyślę mu DVD z meczem Realu.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:36

Wnioski z meczu:
- gra na 1-0 się nie sprawdza. Tak jak powiedział komentator na foxie, zagraliśmy po bramce za mało agresywnie. Jak się strzela jedną bramkę to trzeba dołożyć jeszcze z pięć i dopiero wtedy można się położyć na boisku jak swojego czasu Platini. :P
- Giovinco chyba jednak już wypoczął po IO... Dziś zagrał fenomenalnie, jestem pod wielkim wrażeniem.
- Amauri idzie na króla strzelców
- gramy naprawdę dobrze, ale brakuje skuteczności
- trzeba wygrać z Sampdorią, poprostu TRZEBA!
FORZA :!:

Abdul_BN.pl pisze:Chiellini też pości w Ramadan?
Siewier pisze:[Natomiast bardziej zaawansowani kibice, powiedzmy z conajmniej 7 letnim stażem doskonale wiedzą, że scudetto wygrywa się w spotkaniach z Lazio a nie Lecce czy Catanią :whistle:
Tego forum to te słynne uszczypliwości nigdy nie opuszczą. :lol: Dowcipnisie!
Ostatnio zmieniony 24 września 2008, 23:43 przez Gooray, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:36

Strasznie nie cierpie takich strat punktów z drużynami bez wyrazu, Catania, Reggina itp,
Żałuje że nie gramy teraz z Interem, bo zwycięstwo z nim osłodziło by nam z nawiązką dzisiejszą porażke...


Juve fan
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:41

Luker pisze:
DjJuve pisze:podziel się z nami jeszcze jakąś starą prawdą wujku dobra rada :*
Ci co nie maja nic sensownego ani madrego do powiedzenia, czesto sie uciekaja do ironii i sarkazmu, zamiast to rzeczowej dyskusji.
:(

sezon 2007/2008 (MISTRZOWSKI dla wielkiego interu)
kolejkna nr 1
Inter Mediolan 1:1 (1:0) Udinese Calcio
Stankovic (9)
Corodba (90-sam.)

kolejka nr 2
Empoli FC 0:2 (0:1) Inter Mediolan
Ibrahimovic (14)
Ibrahimovic (83)

kolejkna nr 3
Inter Mediolan 2:0 (1:0) Catania Calcio
Crespo (14)
Cesar (78)

kolejka nr 4
AS Livorno 2:2 (1:1) Inter Mediolan
De Vezze (1)
Loviso (62-karny)
Ibrahimovic (35)
Ibrahimovic (72-karny)

w sumie 8 punktów.
jak widać mimo wpadek z ogórkami (choć stara prawda mówi, że to właśnie zwycięstwa z takimi drużynami wygrywają mistrzostwo) można zdobyć Scudetto.

sezon 2008/2009

Fiorentina-Juventus 1:1

Juventus-Udinese 1:0

Cagliari-Juventus 0:1

Juventus-Catania 1:1

w sumie 8 punktów.

wnioski?
nie jaraj się tak bo to dopiero cztery pierwsze kolejki, przetarcie przed prawdziwą grą, w ostatnim sezonie mimo głupich remisów udało się wam sięgnąć po mistrzostwo, więc może twoja stara prawda nie zawsze się sprawdza?

powiedziałem coś sensownego bądź mądrego?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:41

Oj już zejdźcie z tego Lukra. Normalnie komentuje, bez napinek, jeśli oglądał mecz to prosze bardzo niech sie wypowiada.

A co do meczu to powtórze to co inni - nie można grać na 1-0 a tak grali głównie w I połowie. W drugiej przycisnęli dopiero po straconej bramce, a tak nie można. Zawsze trzeba spróbować strzelić przynajmniej jeszcze jednego gola. Czy pierwsza kolejka niczego nie nauczyła naszych? Żeby nie wspominać zeszłego sezonu...
Ja nie wiem czy im sie nie chce, czy oni sie męczą, no ale panowie bez takich...


Z Juve na dobre i złe!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:42

Mr Cezary pisze:@jackop - uważasz, że Ranieri wybrał najgorzej z możliwych? To jak miał wg Ciebie wybrać? Skoro zdecydował się na wariant z Giovinco w pierwszym składzie, oczywistym dla mnie było, że przy dobrej grze napastników Amauri-Del Piero, Vicenzo nie wejdzie prędko na boisko, chyba, że kosztem właśnie Seby.
Mr Cezary przypomnę Ci tylko że graliśmy z Catanią a nie z Realem, czy Man Utd, różnicę w potencjale ofensywnym tych drużyn chyba dostrzegasz :think:

Hasan za MM zaraz po stracie bramki na 1-1 :shock: co ta zmiana dała poza ewidentną próbą utrzymania wyniku :?:

Wejście Tiago na ostatnie minuty :?: No błagam Cię :angry:

Zmiany zrobione stanowczo za późno. Co może wnieść zawodnik wchodząc na 5 min przed końcem meczu :?:

Zmiany wg. mnie:
Iaquinta za Giovinco (łapały go skurczę i chyba dlatego Ranieri go zdjął)
Nedved za MM

Taktyka 4-3-3 Nedved-Poulsen-Marchisio Iaquinta-Amauri-Alex

Wystarczająca odpowiedź czy mam Ci to dokładniej wytłumaczyć :?:
Mr Cezary pisze:A co do strzelenia bramki i zaprzestania konstruktywnej gry, to: na podstawie czego to piszesz? 4 meczów w tym sezonie?
Tak, na takiej podstawie. Dodam tylko, że są to wszystkie mecze w obecnym sezonie. Skoro gramy tak od początku obecnego sezonu to niestety mam przeczucie, że Ranieri nie zmieni swojej "filozofii gry". Obym się mylił :pray:. Pozostaje mi czekać na TEN mecz, w którym obraz gry Juventusu się zmieni.
Ostatnio zmieniony 25 września 2008, 00:45 przez jackop, łącznie zmieniany 9 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:48

Zmiany typowe dla Ranieriego. Na odczepnego, żeby nie było że nie próbował.

Niestety rację ma Mourinho, że Ranieri to super koleś, wszyscy go szanują i lubią ale sukcesów nie osiąga. Kolejny frajerski mecz jakich było dziesiątki za jego kadencji. O ile jeszcze 0-0 bym starał się zrozumieć to 1-1 gdy prowadzi się 1-0 u siebie to szczyt frajerstwa. Ten i poprzedni mecz pokazał, że nadal nie potrafimy grać z ogórkami i nadal będziemy z nimi tracić punkty. Na Scudetto więc nie liczę, bo drużyny Mourinho takich punktów po prostu nie tracą. Dziś na przykład męczyli się z Lecce ale jakoś tą bramkę fuksiarsko strzelili. I tak jest i będzie zawsze. Wiem, że to początek sezonu i to pochopne wnioski ale ja już nie mam złudzeń. Za to liczę na jakąś super przygodę w LM. Może to rzeczywiście jest metoda :P

Odnośnie meczu to jedyny pozytyw jak dla mnie : Giovinco. On musi grać regularnie i tyle.
Ostatnio zmieniony 24 września 2008, 23:49 przez Giacobbneri, łącznie zmieniany 1 raz.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:48

Luker pisze:
DjJuve pisze:podziel się z nami jeszcze jakąś starą prawdą wujku dobra rada :*
Ci co nie maja nic sensownego ani madrego do powiedzenia, czesto sie uciekaja do ironii i sarkazmu, zamiast to rzeczowej dyskusji.
...albowiem powiadam wam: to, co napisane jest przeze mnie, musi się spełnić ponad wszelkie wątpliwości, a mądrość i wiedza moja obfitsza jest
niż wasza...


Zablokowany