Serie A (02): JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 20:45

Obrazek

mecz 2 kolejki Serie A: JUVENTUS – Udinese

Czas:

2008-09-14 (niedziela)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168

O przeciwniku:

Rok założenia: 1896
Barwy: Biało-czarne
Przydomek: Bianconeri
Prezydent: Franco Soldati
Trener: Pasquale Marino
strona internetowa

Sukcesy:

Puchar Intertoto (1): 2000

Ostatnie mecze

30 sierpnia 2008
Udinese Palermo 3 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Udinese
...
10. Juventus

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
Boom Sport Two
C+ Fútbol
C+ Sport (France)
C+ Sport 1 (D/F/N/S)
C+ Sport 2 (Poland)
DigitAlb SuperSport 1
ESPN Pacrim
ESPN+
Fox Soccer Channel
G Sports 2
Kohavision (KTV)
Nova Sports 4 (Hellas)
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sport 2 (Hun)
Sport 2 (Ukr)
Sport TV2
YES Sport 2
~ DigitAlb SuperSport HD1
~ Sky Sport HD1 (Italy)

linki do meczu w necie:

www.rojadirecta.com
www.myp2p.eu
www.soccer-live.pl
www.live-sport-tv.com

Przewidywane składy

JUVENTUS
Udinese

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.udinese.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

nasz 2 mecz w tym sezonie, Udinese na inauguracje pokazalo sie na prawde z mocnej strony wygrywajac z Palermo ale mysle ze w Turynie nie powinnismy miec z nimi wiekszych problemów - mysle ze bedzie ładny mecz z przewaga Juve oczywiscie i ta na boisku i ta na tablicy wyników
Ostatnio zmieniony 13 września 2008, 22:44 przez tabo89, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
waldi11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 21
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 17:02

mecz bedzie na canal +sport 2
http://www.canalplus.pl/program/full?27212
o to potwierdzenie


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 17:18

waldi11 pisze:mecz bedzie na canal +sport 2
http://www.canalplus.pl/program/full?27212
o to potwierdzenie
wystarczylo napisac na PW a jesli juz dales posta to prosimy takze o jakis komentarz co do meczu




Belialek pisze:
tabo89 pisze: wystarczylo napisac na PW a jesli juz dales posta to prosimy takze o jakis komentarz co do meczu
i kto to mowi? :)
ja juz swój komentarz dałem, bo właśnie mi sie przypomnialo kiedy kolege upominałem :D


Obrazek
Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 17:22

uhhh.. zawsze przed meczami z Udine mam mieszane uczucia... z jednej strony niby zespol slabszy, a zdrugiej potrafi pokazac pazur. moim zdaniem jeden z najniebezpieczniejszych wloskich "sredniakow".
tabo89 pisze: wystarczylo napisac na PW a jesli juz dales posta to prosimy takze o jakis komentarz co do meczu
i kto to mowi? :)


JuveFanWałcz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 17:25

mam nadziej że będą 3 punkty chociaż w tamtym sezonie też miałem nadzieje i co przegraliśmy. Oby teraz było inaczej


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 18:09

Udinese to niby zespol ktory potrafi zagrac nawet przeciwko najlepszym w Serie A, ale jednak, tegoroczne mercato bardziej ich oslabilo niz wzmocnilo. Pozbyli sie m.i Asamoaha, moim zdaniem, calkiem dobrego pilkarza. Do tego, gramy w Turynie. Nie wypada 'niedoceniac' rywala, ale jednak, wierze ze wygramy ;-)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 18:26

Mecz z Udinese na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych. A najbardziej trzeba się obawiać oczywiście Antonio Di Natale. W meczu Włochów z Cyprem był obok Buffona najlepszym zawodnikiem, strzelił 2 gole, a pierwszy z nich był nawet ładny :) . Trzeba go będzie dobrze kryć dlatego szkoda, że nie ma jeszcze Chielliniego :/


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 18:40

La gazzetta dello sport pisze ze w pierwszym skladzie zagra Zanetti? on juz jest zdrowy ?? moim zdaniem powinienien zagrac Poulsen ,który nieźle sobie radzi i myśle ze jest lepszym piłkarzem od Zanettiego :) Co do meczu musza być 3 pkt


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 20:14

zagroo pisze:La gazzetta dello sport pisze ze w pierwszym skladzie zagra Zanetti? on juz jest zdrowy ?? moim zdaniem powinienien zagrac Poulsen ,który nieźle sobie radzi i myśle ze jest lepszym piłkarzem od Zanettiego :) Co do meczu musza być 3 pkt
A moze Zanetti + Poulsen? Albo Sissoko + Poulsen (Sissoko chyba juz koniec 'odsiadki' za czerwona kartke ma, nie? A tak pozatym, nie trzeba gazecie wierzyc) Jesli faktycznie Cristiano jest juz zdrowy, to mamy powod do radosci : 3 swietnych def pomocnikow + 1 calkiem niezly mlodszy (Marchisio). Nie ma to jak 'problem bogactwa' ;-)


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 20:31

Możecie się że mną nie zgadzać ale ja uważam że Udinese to od 2006 roku jedna z lepszych drużyn Serie A i może narobić dużo nie dobrego zespołom z czołówki:).Więc Juve czeka bardzo trudny sprawdzian.Licze na wygrano chciażby 1-0.Pzdr :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 20:38

Juventus podejdzie do meczu bardziej zmotywowany, bogatszy o doświadczenia z Fiorentiną. Zawodnicy wiedzą, że trzeba zagrać konsekwentnie, i najlepiej strzelić co najmniej dwie bramki. Obrona Udine pozbawiona będzie Zapaty i Felipe, co jest dużą stratą, gdyż pierwszy jest jednym z najlepszych stoperów w lidze. Właściwie, to nie powinno to mieć większego znaczenia, bowiem Stara Dama jest na tyle silnym klubem, że z Udinese powinna wygrywać mecze u siebie bez względu na okoliczności.
Faktycznie, sporą stratą będzie brak Chielliniego - byłby idealnym obrońcą do pokrycia Di Natale, w tym wypadku mam nadzieję że ta rola przypadnie Nicoli.
Jeżeli zawodnicy podejdą odpowiednio umotywowani, to nie powinno być większych problemów. Liczę na spokojną wygraną, może być 1-0, byle obyło się bez nerwów.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 września 2008, 14:28

waldi11 pisze:mecz bedzie na canal +sport 2
http://www.canalplus.pl/program/full?27212
o to potwierdzenie
niceeeee :D

A wracając do tematu:

Jeśli zagramy tak jak z Violą i poprawimy skuteczność myślę, że wygramy. Udinese to trudny rywal i boję się żeby znowu nie przytrafił nam się takie błędy w obronie jak w meczu z Fiorentiną :doh: .Szkoda, że nie będzie grał Chiellini, ale nie tylko my jesteśmy osłabieni bo tak jak wspomniał Mati w obronie Udinese zabraknie Zapaty i Felipe, a Di Natele pewnie po meczach kadry nie będzie grał na 100% swoich możliwości. Liczę na 3 punkty i standardowo mam nadzieje, że szanse dostanie Giovinco :wink: .


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2008, 16:58

Plus dla Canal + :D
A co do meczu to dla atmosfery w szatni, i dla podniesienia nastrojów wśród kibiców mecz ten należy po prostu wygrać :C


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 10:00

Czas odświezyć temacik, bo pajęczyny coś już widać, a te arcywżne widowisko już jutrzejszego wieczora.
Mecz na pewno do łatwych należeć nie będzie. Cały czas mam w pamięci , zeszloroczną porażkę z Udine własnie na własnym obiekcie, ktory smialo możemy nazywać naszą twierdzą. Twierdzą ale pod względem tego, że przez Serie B i Serie a, przegraliśmy tam tylko 3 razy, w ostatniej kolejce Serie B ze Spezią, rok temu właśnie z Udine oraz violą... śmiało wieć można twierdzić, że w naszym przypadku atut własnego boiska dużo daje.
Niektórzy mogą odczuwać jeszcze mecze el. do MŚ, ale nie wydaje mi się, żeby to miało jakiś większy wpływ. U rywali trzeba wyeliminować świetnego Di Natale, który na chwilę obecną to 30/40% siły Udine.

Liczą się tylko 3 pkt. i wiem, że je zdobędziemy, nie wazne jaki wynik i styl, za to pkt. nie przyznają. Później już tylko odliczanie do wielkiego powrotu do Champions League :twisted:


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 10:02

Najpierw mecz z Udine później Zenit w LM. Dwaj wymagający rywale. Dwa mecze u siebie. Jestem bardzo ciekaw jak na przestrzeni najbliższych paru dni Ranieri zagospodaruje siłami zawodników :think:

Kto wybiegnie przeciwko Udinese ? Ci, którzy ostatnie dwa tygodnie spędzili w Turynie będą raczej pewniakami. Nie mamy dużego pola manewru na prawej pomocy, więc na dwa ciężkie mecze musi być fizycznie gotowy Camoranesi. Już w ostatnim meczu Italii, miałem wrażenie, że po 30 minutach dobrej gry, oszczędza się na Juve :)
Pytanie czy trener zaryzykuje z Chiellinim. Nie wydaje mi się, aczkolwiek będziemy potrzebowali szybkich obrońców nie tylko na bokach.
Ciekawe też, czy istnieje realna szansa, by w miejsce Molinaro zagrał De Ceglie. Ten drugi jest bardziej zwrotny, co przemawia na jego korzyść, szczególnie przed starciem z Di Natale.

Stawiam coś takiego:
Gigi
Grygera - Legro - Mellberg - Molinaro
Camor - Sissoko - Poulsen - Nedved
Amauri - Trezeguet
U rywali trzeba wyeliminować świetnego Di Natale, który na chwilę obecną to 30/40% siły Udine.
Rzeczywiście jest ostatnio świetny, ale też dość mocno eksploatowany. W środę już tak nie zachwycał i z tym wiąże nadzieję.


Zablokowany