Serie A (02): JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 12:52

Karol_Juve pisze:Możecie się że mną nie zgadzać ale ja uważam że Udinese to od 2006 roku jedna z lepszych drużyn Serie A i może narobić dużo nie dobrego zespołom z czołówki:).Więc Juve czeka bardzo trudny sprawdzian.Licze na wygrano chciażby 1-0.Pzdr :)
Masz zupełną rację. Udinese w każdej formacji ma przynajmniej jedną gwiazdę. Handanović, jeden z najlepszych bramkarzy w lidze w ubiegłym sezonie, w obronie Zapata, którego nikomu nie trzeba już chyba przedstawiać (obecnie kontuzjowany na nasze szczęście), w pomocy Inler w doskonałej formie, który wolał pozostać w Udine niż przejść do Arsenalu, a w ataku Di Natale i Quagliarella. Co więcej, większość z tych piłkarzy wybija się w Serie już w tak młodym wieku, że gdyby drużyna miała nieco większe środki finansowe, by zatrzymać najlepszych piłkarzy, a nie wyprzedawać ich co sezon, w ciągu 2-3 lat mogliby zbudować zespół na miarę 4 miejsca w Serie A. Tym bardziej przy tak dobrym zespole skautów pracujących na całym świecie - Udinese jest włoskim Arsenalem.


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 13:04

Mecz z Udnie hmm.. Ciagle mam w glowie porazke z zeszlego sezonu bo bramce Di Natale :evil: A no wlasnie.. Di Natale - ostatnio strzela bramki jak na zawolanie i glownie trzeba sie bedzie skupic na zatrzymaniu tego wlasnie zawodnika 8)
Przejdzmy do ustawienia: Molinaro, czy De Ceglie :think: :?: Chetnie zobaczylbym De Ceglie na lewej flance. O forme srodka obrony raczej bym sie nie martwil. Legro pokazuje ostatnio, ze naprawde jest klasowym obronca :happy: Mellberg? - zapewne bedzie sie chcial zrehabilitowac za ten blad z Viola. Grygera - ostatnio idzie mu lepiej w ataku niz w obronie ale miejmy nadzieje, ze wyjdzie w pelni skoncentrowany i zmobilizowany. Aczkolwiek chyba wolalbym Zebine zamiast niego.. Pomoc: Zapewne bedzie to Poulsen - Sissoko w srodku, Camor - ktory robi wiatr na calym boisku i Nedved :wink: Jesli chodzi o atak to chcialbym zeby zagrali Alex i Treze 8) Znaja sie jak lyse konie, a przy absencji Felipe i Zapaty nasz atak powinien jutro szalec :) Przy nieobecnosci wyzej wymienionych obroncow zespolu z Udinese fajnie bylo by zobaczyc rowniez jak Juve gra trojzebem, np DP - Treze - Iaq :prochno: Miejmy nadzieje, ze tym razem zachowamy koncentracje do ostatnich sekund i 3 pkty zostana w Turynie :C


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 14:03

Przyznam się ze obawiam się trochę tego meczu. Rok temu Udine pokazało na co ich stać a w tym zaczęli naprawdę nieźle.
W szczytowej formie to my nie jesteśmy ale przy korzystnym wietrze powinniśmy to wygrać i musimy to zrobić. Nie można sobie pozwolic bo ktokolwiek nam odskoczył na początku sezonu.
Bardzo liczę na Sissoko i Amuariego, może błyśnie formą z zeszłego roku.

FORZA JUVENTUS :!: :!: :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
wesley

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2008
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 14:05

a ja bym zagrał trzema w ataku więkrze szanse na strzelenie bramki co prawda na stracenie też ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa a i jeszcze jedno ma ktoś skład udine ???


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 18:26

kalmuran pisze:a ja bym zagrał trzema w ataku więkrze szanse na strzelenie bramki co prawda na stracenie też ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa a i jeszcze jedno ma ktoś skład udine ???
A co może masz na pierwszej stronie. Podpowiedź: SKŁADY OBU DRUŻYN


wesley

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2008
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2008, 22:04

fakt nie przeczytałem tego posta a co do meczu licze na wygraną 2-0


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 09:52

Tak jak ktoś już tam wyżej napisał widziałbym De Ceglie na lewej stronie obrony, mimo, że nie jest jakimś tam zbytnio zaangażowanym w akcje ofensywne, będzie bardziej pożyteczny od Molinaro który rzadko co wraca po swych 'świetnych' i w 99% przypadków bezproduktywnych rajdach na bramkę przeciwnika, lepiej żeby Paolo skupił się na bronieniu bo Di Natale jest naprawdę groźny w tym sezonie w lidze i w reprezentacji. O resztę składu się nie martwię, no może lekko o Grygerę ale wierzę, że się przełamie i przestanie popełniać głupie błędy :) Co do Chielliniego wolałbym go oszczędzić na bardziej wymagającego przeciwnika jakim jest Zenit, niech zagrają Mellberg i Legro :)

Niby mamy tą 'najlepszą obronę we Włoszech' by Secco, ale zmartwienia są. :think: :|

EDIT: No, żem się pomylił z tymi stronami ;) Dopiero wstałem, to przez to :whistle: :wink:
Ostatnio zmieniony 14 września 2008, 09:58 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 09:56

Sapo_JuveFan pisze:lepiej żeby Paolo skupił się na bronieniu bo Di Natale jest naprawdę groźny w tym sezonie w lidze i w reprezentacji.
Problem w tym, że Di Natale gra bardziej z lewej strony, więc martwić powinniśmy się raczej o Zdenka, który też w wybitnej formie nie jest. Cieszę się jedynie, że bardziej z prawej występuje u nas Legro, który z pewnością pomoże. Jeśli zagramy mądrze i skutecznie, to damy radę wygrać.
Trzeba od początku grać odważnie, bo jakaś bramka może nam wpaść, więc trzeba strzelić dwie lub trzy.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 10:13

Bardzo ciekawy mecz się szykuje. Dopiero dziś poczułem to napięcie przedmeczowe. :) Mam dużą nadzieję ,że Amauri coś dziś ustrzeli i zdobędziemy gładko 3 punkty.


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 11:16

http://transmisje.info/?p=20

tutaj ma leciec na zywo, wczoraj ogladałem Inter tam :)


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 12:05

Gramy z Udinese, drużyną która może ograć kżdego. Więc wcale niekoniecznie musi być dziś łatwo, gładko i przyjemnie. Wystaczy przypomnieć poprzedni sezon i naszą porażkę w Turynie 0-1. Duet napastników Amauri - Trezeguet wydaje się najbardziej optymalny (nie grali w reprezentacjach), Chiellini absolutnie na ławkę - niech będzie gotów na Zenit. Zobaczymy, czy Nedved podtrzyma fajną formę z meczu z Violą. Nie wiem tylko co z Camorem, najlepiej niech też odpocznie, ale z drugiej strony on dziś stanowi jakieś 30% naszej kreatywności w ofensywie. Sissoko na środku - jest takim twardzielem, że już po kilku pojedynkach Di Natale będzie miał pełne prawo pomachać białą chusteczką.
Reasumując: chcę zwycięstwa i wierzę, że je osiągniemy, jednak pewnie po ciężkich 90 minutach.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 12:23

jt10 pisze: Sissoko na środku - jest takim twardzielem, że już po kilku pojedynkach Di Natale będzie miał pełne prawo pomachać białą chusteczką.
Też mam nadzieje że po paru próbach Di Natale wymięknie :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 12:45

kalmuran pisze:a ja bym zagrał trzema w ataku więkrze szanse na strzelenie bramki co prawda na stracenie też ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa
twoje pojecie o pilce konczy sie na pes i fife od kiedy ilosc napastnikow na boisku wplywa na szanse na strzelenie gola?

z udinese licze ze jednak sie uda. 2-1 dla nas ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 15:06

Ciekaw jestem czy Ranieri wystawi najmocniejszy skład jakim obecnie dysponujemy, czy oszczędzi kilku chłopaków na środowy mecz z Zenitem :think: .


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 15:12

Prognozowane składy (za goal.com):

Juventus: Buffon - Grygera, Molinaro, Legrottaglie, Mellberg, Sissoko, Nanetti, Nedved, Camoranesi, Trezeguet, Amauri

Udinese: Handanovic - Motta, Coda, Domizzi, Pasquale, Inler, D'Agostino, Isla, Pepe, Quagliarella, Di Natale

http://www.seriea.pl/index.php?strona=n ... kul=121485 nigdy nie słyszałem o takim zawodniku Nanettim.Mam nadzieje że sie dobrze spisze się w meczu :lol: :smile:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Zablokowany