Serie A (01): Fiorentina 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 18:31

Alexd pisze:
Marcin_ACM pisze:Jest "Maurycy", więc może także "Aleksander"? :)
:angry:


Click!
Co ma piernik do wiatraka?
Nie wszyscy uzywaja/uznaja te pseudo-smieszne ksywki autorstwa okoniego.
I chwała Bogu za to, bo gdyby uzywali to bym byl w stanie uwierzyc ze faktycznie sie smieja z JP na innych stronach.
"Buffoniasty-łeb-czubiasty" :angry:

Co do meczu: Wydaje mi sie, ze po meczu z Artmedia, w ataku nie zobaczymy Amauriego (ktory gral z Artmedia przez caly mecz). Typuje ze w ataku zagra Iaquinta z Del Piero. Licze na bramki obydwu.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 18:56

Tharp pisze:
Alexd pisze:
Marcin_ACM pisze:Jest "Maurycy", więc może także "Aleksander"? :)
:angry:


Click!
Co ma piernik do wiatraka?
Tyle samo liter.
Tharp pisze:Nie wszyscy uzywaja/uznaja te pseudo-smieszne ksywki autorstwa okoniego.
Okoniego to raz, a dwa ksywa "Maurycy" nie miała na cele rozmieszanie Ciebie ani nikogo. Po prostu taką wymyśliłem mu ksywę i nie musi Ci się podobać.
Tharp pisze:I chwała Bogu za to, bo gdyby uzywali to bym byl w stanie uwierzyc ze faktycznie sie smieja z JP na innych stronach.
"Buffoniasty-łeb-czubiasty" :angry:
Chciałem zauważyć, że w poście, w którym napisałęm o Buffoniastym-łbie-czubiastym wyraźnie zaznaczyłem, że tak tylko na niego mówię, ani razu poza tematem "pseudonimy piłkarzy" nie napisałem "Buffoniasty-łeb-czubiasty".

A jak w dalszym ciągu masz do mnie tego typu żale to zapraszam na PW, bo nie widzę sensu prowadzenia off-topa


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 19:50

Ja bym chcial zeby zagral Giovinco.
Mam nadzieje, ze jest juz gotowy na boje dla Juve w Serie A i LM.
Swoim dryblingiem, technika i przegladem sytuacji potrafi wypracowac wspaniale sytuacje. Mysle, ze pokreci troche graczami Violi w niedziele ;)


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 21:36

Ja mam nadzieje ze nie zagra Grygera.... ten gosciu to nasz słaby punkt najsłabsze ogniwo oby za niego zagrał Hasan... oby;/


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 22:13

a ja wlasnie wole Grygere ale jak by nie patrzyl potrzebujemy 3 naprawde klasowych obronców bo jednego juz mamy - Cheilliniego . Obrona jest naszym najslabszym punktem i boje sie ze jutro bedzie to widac obysmy wygrali nie wazne w jakim stosunku licza sie 3 pkt.


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 11:17

statystyki z meczy Juve w dniu 31.08

Meczów:12
Wygranych:7 (58%)
Remisów:3 (25%)
Przegranych:2 (17%)
Goli strzelonych:25
Goli straconych: 12
Strzelonych/mecz:2.08
Straconych/mecz:1

bądźmy dobrej myśli nasi umieją grać 31.08 :lol: obstawiam 2:1 (dla Juve oczywiście) :twisted:


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 11:36

drozdi pisze:statystyki z meczy Juve w dniu 31.08

Meczów:12
Wygranych:7 (58%)
Remisów:3 (25%)
Przegranych:2 (17%)
Goli strzelonych:25
Goli straconych: 12
Strzelonych/mecz:2.08
Straconych/mecz:1

bądźmy dobrej myśli nasi umieją grać 31.08 :lol: obstawiam 2:1 (dla Juve oczywiście) :twisted:
Pozatym, z www.Juventus.com wynika ze, 77 meczow rozpoczynajacych sezon, Juventus wygral 49, zremisowal 23 a przegral tylko 5. Z czego ostatni przegrany byl przeciwko Sampdorii, podczas sezonu 1982/83, 26 lat temu. ;-) Walczymy o 50 wygrany poczatek sezonu.
Dodatkowo statystyki bramkowe tez sa na nasza korzysc.
W 'otwierajacych sezon' meczach Juve strzelilo 175 goli (z czego 13 R. Bettegi), a wpuscilo tylko 68.
Do meczu jestem nastawiony optymistycznie, juz nie moge sie doczekac ;-)


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 11:40

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że na samym początku zazwyczaj nie ma możliwości trafienia na najmocniejszych rywali, więc te statystyki można traktować z przymrużeniem oka. Tym bardziej, że w tym roku trafiliśmy wyjątkowo niewygodnie.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 11:54

Nie było ;)
Rozstawienia w trzech pierwszych meczach zostały zniesione. Choć w sumie Juve, Inter i Roma i tak się nie spotykają ze sobą tak szybko.


Dirty mind
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 13:22

Wiem, że w tym sezonie mogliśmy trafić na każdego od początku. Wiem również, że w kilku poprzednich sezonach takiej możliwości nie było, ale nie wiem, jak sprawa ma się we wcześniejszych sezonach, gdy Calcio sie nie interesowałem, albo gdy mnie na świecie jeszcze nie było, dlatego tak napisałem :). Jeśli nie jestem czegoś pewien, zawsze podpieram się słowem typu "zazwyczaj" ;)

Druga sprawa, zgodzisz się chyba Venomik, że to nie zmienia postaci rzeczy, statystyki bowiem dotyczą przeszłych sezonów, gdzie rozstawienie było i Juventus nie grał z najlepszymi. Dlatego uważam, że są one niemiarodajne.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 14:11

Nie, nie zmienia. Nie sugerowałem że zmienia. Po prostu pomyślałem, że umknął Ci gdzieś news o zlikwidowaniu rozstawień :)


Dirty mind
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 15:31

Wreszcie start! Już zacieram ręce na ten mecz. Odrazu rywal z górnej półki. Cóż, mamy spore oslabienia kadrowe, na szczęścierywale również. Nie ma co się specjalnie rozpisywać. Mecz cieżki, ale jako, że to start rozgywek, oczekuję tylko i wyłącznie zwycięstwa a spokojnie nas na to stać :twisted:

NOI VOGLIAMO QUESTA VITTORIA :!: :!:
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2008, 16:43 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 15:33

Dzisiaj dla nas rozpocznie się sezon. Mam nadzieję, że Alex nie zapomniał o moich urodzinach i poprowadzi zespół do jakże ważnego zwycięstwa. Forza!


Obrazek
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 15:42

W takim razie wszystkiego najlepszego VariaTH!!
A jesli o mecz, licze, ze uda nam sie wywiezc 3 pkty Z Fiorentiny :wink: Bedzie bardzo ciezko ale biorac pod uwage brak Mutu i Montolivo w Violi nasze szanse wzrastaja;] Brak Treze nie powinien byc widoczny ,a dlaczego to chyba pisac nie musze. Kontuzje w naszej druzynie, ktore mnie martwia to kont Chielliniego i Zebiny :/ mam nadzieje, ze legro i mellberg spisza sie na miare oczekiwan. A jesli chodzi o Zebine to chyba wolalbym zobaczyc jego na prawej stronie zamiast Grygery. Wielka szkoda, ze nie bedzie mogl zagrac Momo :/ Typuje 2-1 dla juve :prochno:


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 16:14

Ja też dołączę się do życzeń ;) Wszystkiego najlepszego VariaTH :-D

Ciężko będzie o 3 pkt, ale czemu ma się nie udać ;) Co do braku Treze to nie martwię się o siłę ataku, bo mamy go kim zastapić. Na silnych rywali motywacji nam nie brakuje, gorzej ze słabszymi :roll: Nie mogę się już doczekać meczu 8) Również typuję 2-1 dla Juve :lol:


Zablokowany