Serie A (01): Fiorentina 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Melex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2008
Posty: 37
Rejestracja: 09 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 12:26

.
.
.

Serie A 2008 / 2009 : Fiorentina - JUVENTUS


Obrazek




PRAWDOPODOBNE SKLADY :



Fiorentina


Obrazek


Juventus



Obrazek




NIEPEWNI GRY

Nedved ;



WYKLUCZENI Z GRY

Sissoko



KONTUZJOWANI


Andrade ; Chiellini ; Marchionni ; Kenzevic ; Trezeguet ; Zanetti ; Zebina


Czas:

2008-08-31 [ Niedziela ]

Godzina 20:30


O przeciwniku:


Barwy: Fioletowy pas na białym tle
Przydomek: Viola
Adres: V.le Manfredo Fanti 4 - 50137 Firenze
Telefon: 50.30.190
Fax: 57.95.72
Prezydent: Diego Della Valle
Trener: Claudio Cesare Prandelli


Strona: www.acffiorentina.it

---------------------

Stacje ktore pokaza ten mecz LIVE :



Al Jazeera Sport +1
Alfa TV Cyprus
Alpha TV Greece
Boom Sport One
Bet365 Live Stream
BetFair Live Stream

C+ Fútbol Spain
C+ Sport 1 Nordic
C+ Sport 2 [ Poland ]
DigitAlb SuperSport 1
DigitAlb SuperSport HD1
Hi Sports 2
Kanal 9 [ Sweden ]
Fox Soccer Channel
La 7 Cartapiú A
Meridiano TV
NTV Sports
Nova Sports 3
OBN BiH
Sky Calcio 1
Sky Sport 1
Sky Sport 16:9
Sky Sport HD1

Sport 1 [ Ukraine ]
Sport 1 [ Netherlands ]
Sport 5
SportKlub [ Serbia ]
SuperSport 3 [ ZA ]
Telekanal Sport
TK Sport [ RTR ]
TV Avala
TV7 Bulgaria
YES Sport 2
TVE La 2
TVE La 2 SAT

Retransmisje :

31/08/08 - 22:55 NTV Spor
01/09/08 - 00:00 SportKlub [ Slovenia ]

--------------------------------------
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2008, 20:00 przez Melex, łącznie zmieniany 9 razy.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 12:35

No i zaczynamy :) Już w niedziele okaze sie w jakiej dyspozycji jest Juve, sporym osłabieniem bedzie z pewnoscia brak Sossoko czy Chielliniego ale tzreba umiec wygrywac z kazdym nawet bez niektorych zawodników. Fiorentina gra bez Mutu co bedzie napewno dla nich nie malym oslabieniem, jest jednak Gilardino ktory jest nieobliczalny w Milanie mu nie szlo ale Viola to juz zupelnie inna druzyna, tutaj jest kluczowa postacia, trzeba rowniez uwazac na Santane ktory tez potrafi strzelac bramki. Tak czy inaczej my mamy w skłądzie mistrzów ktorzy mam nadzieje wygraja dla nas ten mecz.
Rezerowac niedzielny wieczór włanczac Canal+ Sport2 i 3mać kciuki :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 12:39

Mutu jest kontuzjowany, ok, ale gdzie Montlivo?
Pelson pisze:Wszyscy wiemy ile znaczą dla nas oboje
A ile saksofony :whistle:
:wink:
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2008, 19:21 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 12:51

JuveLethal pisze:Obrazek
Z powodu kontuzji niestety nie zagra Nedved :(. Mam nadzieję, że w jego miejsce zajmie Giovinco. Bardzo jestem ciekaw jak zaprezentuję się duet Poulsen - Marchiso. Ciekaw jestem jak zagra obrona bez Chiellini'ego.
JuveLethal pisze:.KONTUZJOWANI


Andrade ; Chiellini ; Kenzevic ; Zanetti
Brakuje tutaj Marchionni'ego i wyżej wspomnianego Nedveda
JuveLethal pisze:C+ Sport 2 [ Poland ]
Super, że meczyk poleci w TV, na 99% będę oglądał :D

-----------------------------------------------------------------------

A wracając do tematu. Mecz na pewno będzie trudny, Viola na swoim stadionie jest bardzo groźna, w dodatku gramy w mocno okrojonym składzie. Myślę, że piłkarze oby drużyn będą chcieli zacząć sezon od 3 punktów, tak więc meczyk na pewno będzie zacięty i wyrównany. Liczę na zwycięstwo, ale jeśli padnie remis też nie będę rozpaczał.

FORZA JUVE :dance:


charmander

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 13:31

A ja mam takie pytanie ponieważ w niedzielę będę w Szklarskiej Porębie: jest tam jakiś bar gdzie można by ten meczyk obejrzeć? Nie chciałbym przegapić takiego otwarcie Serie A...


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 13:47

Mecz który do łatwych nie należy, z Fiorentiną gra nam się ciężko, w ubiegłym sezonie fatalna porażka (mimo, że wygrywaliśmy) i remis (uratowany - przez Fiorentinę - w ostatniej minucie).
Jeśli chodzi o składy, to pomimo tego, że mamy sporo zawodników którzy nie zagrają ... możliwe, że ogólna sytuacja jest na naszą korzyść. Juventus ma w tym sezonie dłuższą ławkę niż w ubiegłym, mimo iż kilku zawodników nie zagra, to skład i tak wygląda przyzwoicie. Fiorentina natomiast bez Mutu traci połowę swojej siły ofensywnej. Mimo to, grają na własnym stadionie, no i wciąż mają świetnych piłkarzy jak Frey, Gamberini czy Gilardino. Dla niego będzie to istotny mecz, trzeba na niego uważać.

Liczę na dobrą postawę naszych stoperów, którzy pod nieobecność Chielliniego muszą udowodnić swoją wartość, oraz dobry występ piłkarzy środka pola - zagrają w końcu nowi, niezgrani jeszcze piłkarze. Myślę, że jeśli w tych sektorach zaprezentujemy się dobrze, to zwycięstwo przyjdzie łatwiej.

Edit: Zoff - to samo miałem na myśli, pamiętam do dziś moje rozczarowanie po bramce Mutu chyba w ostatniej minucie :). Zmieniam, żeby nie było niedomówień.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2008, 15:39 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 14:59

Jeden z cięższych meczów w sezonie. Bez wątpienia hit pierwszej kolejki włoskiej Serie A. Juventus bez kilku podstawowych graczy. Najbardziej boli brak Chielliniego, który zawsze jest w takich meczach przydatny. Po raz kolejny liczę na dobrą grę w ataku, tylko dzięki skuteczności naszych napastników możemy ten mecz wygrać.

Mati pisze:remis (uratowany w ostatniej minucie).
To Viola o ile pamiętam uratowała ten remis w ostatnich minutach.


Obrazek
naalep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 29 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 15:08

Bardzo trudny początek sezonu. Moim zdaniem Fiorentina wśród klubów Serie A zanotowała najlepsze mercato, lepsze nawet od Milanu. Kupno takich zawodników jak Gilardino, Vargas, młody Jovetić, Zauri, Comotto, Melo i Almiron. Fiorentina może w tym sezonie ugrać na prawdę bardzo dużo. Mają świetnego trenera i dobrą, wyrównaną kadrę, ja nie boję się nawet powiedzieć, że Viola ma skład lepszy niż Juve.

W otwarciu sezonu Serie A w wykonaniu Juventusu stawiam na bramkowy remis.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 15:23

Pierwszy krok przed nami. Na pierwszy ogień los przydzielił nam bardzo mocną, bardzo wzmocnioną, szalejącą na rynku transferowym Fiorentinę. Gilardino, Vargas, Melo czy Jovetić to tylko jedni z wielu sprowadzonych zawodników w tym okienku przez Violę. Jedziemy do Florencji po trzy punkty, trzeba będzie jednak wznieść się na wyżyny swoich umiejętności aby przyjechać z tarczą. Gramy bez Chielliniego i Sissoko. Wszyscy wiemy ile znaczą dla nas oboje, szczególnie Giorgio. Prosty przykład - ostatni mecz na Olimpico z Fiorentiną graliśmy właśnie bez Chielliniego. Przegraliśmy 2:3, a o wygranej Violi przesądzili zawodnicy pokroju Papa Waigo który robił wiatrak z naszej defensywy i którego najchętniej pozbyliby się obecnie z Florencji. Jako ciekawostkę można dodać że w drużynie gości również brakowało Mutu i w tym upatrywaliśmy naszą szansę. Co do składu nie będę dywagował. Jedyna pozycja na której mamy kłopot bogactwa i na której może grać naprawdę każdy z zawodników to atak. Martwię się jedynie o środek pola, boje się że Poulsen z Marchisio mogą nie dać rady.
Jestem jednak dobrej myśli i wierzę że przyjedziemy do Turynu z trzema punktami.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 17:30

Mysle, ze remis to max co bedziecie w tym meczu w stanie ugrac. Fiorentina swietnie wzmocnila kadre, uzupelnila luki, moze poza srodkiem obrony, ale poza tym juz im brak Mutu nie bedzie tak doskwieral jak w poprzednich latach(moim zdaniem).

Jednak to pierwsza kolejka i rozne rzeczy sie moga dziac. Mozliwy bedzie remis 0:0, druzyny nie lubia z reguly przegrywac pierwszych kolejek, i z reguly graja w nich ostroznie z przodu.

Mysle, ze brak Chielliniego u was bedzie kluczowy.


Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 18:46

Luker pisze:Fiorentina swietnie wzmocnila kadre, uzupelnila luki
A Juventus nie?
Luker pisze:ale poza tym juz im brak Mutu nie bedzie tak doskwieral jak w poprzednich latach(moim zdaniem).
Dlaczego tak uważasz?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 19:15

Mysle, ze brak Chielliniego u was bedzie kluczowy.
Ewentualnie brak Montolivo z Mutu po drugiej stronie barykady. Fakt, że Viola lepiej uzupełniła swoje luki, jednak to wciąż zespół słabszy kadrowo od Juve. Nic nie chcę ujmować zawodnikom pokroju Santany, ale w Juve na pierwszy skład nie mieliby szans.
No i zobaczymy jak z rozegraniem, pod nieobecność Montolivo, poradzą sobie inni gracze. Ponoć ma zagrać w pierwszym składzie Melo. Byłoby fajnie, to ciekawy gracz.


Dirty mind
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 19:35

Okoni pisze:
A Juventus nie?
Owszem. Ale bardziej mi imponuja transfery Fiory :>
Dlaczego tak uważasz?
Dlatego, ze Fiorentina poprzez wzmocnienie kadry sprawila, ze Prandelli ma wiele opcji do wyboru. Chociazby Jovetic moze wkroczyc na pole, a jesli nie to nie podziala. Do tego, Fiorentina zakupila Vargasa, Gilardino i Melo, wszyscy, ktorzy wyglada na to beda stanowic o sile druzyny. Teraz juz Fiorentina nie bedzie tak uzalezniona od Mutu, bo po prostu gra druzyny wedlug mnie bedzie rozlozona na wiekszej ilosci pilkarzy.

Na pewno jednak jakkolwiek by na to nie patrzec, brak Mutu zawsze bedzie oslabieniem.


Obrazek
Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 23:42

Jestem pewien, że po tym meczu wszyscy będą wychwalać Poulsena.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 02:03

Lepiej niech wychwalają całą drużynę za wygraną i dobrą grę niż jednego gracza w przegranym meczu.
Zaczyna się ciężko. Jednak już na samym początku sezonu będziemy wiedzieli na co nas stać. A powinno nas stać na dużo. Gramy o Scudetto, i tego się trzymajmy. I niech tego trzymają się piłkarze...


Zablokowany