Puchar Berlusconiego (17.08): Milan 4-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 12:51

Ancelotti na konferencji prasowej powiedział, że przy braku Nesty, Maldiniego oraz Kaladze (+sprzedaż Simica i wypożyczenie Digao) obrona będzie grać w składzie Zambrotta - Favalli - Bonera - Jankulowski. W środku pomocy na pewno wystąpi Ambrosini. Więcej szczegółów na temat składu nie zdradził.

U nas na pewno braknie: Giovinco, Marchisio, De Ceglie, Marchionni, Camoranesi, Iaquinta, Trezeguet, Zanetti, Knezevic, Andrade.

XXX
Knezevic - Andrade - De Ceglie
Zanetti - Marchisio
Camoranesi - Giovinco - Marchionni
Iaquinta - Trezeguet


Dałoby się z tego niezły (choć dość ofensywny) skład utworzyć :)


Dirty mind
Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 13:16

steru pisze:Piłkarze Milanu "powołani" na mecz z Juventusem :

bramkarze: Abbiati, Dida, Kalac;
obrońcy: Antonini, Bonera, Darmian, Favalli, Jankulovski, Oddo, Zambrotta;
pomocnicy: Ambrosini, Brocchi, Cardacio, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf;
napastnicy: Inzaghi, Paloschi, Viudez.

Powiem szczerze, że jeśli dziś nie wygramy z Milanem to mimo małej rangi tego spotkania, będzie to dla mnie smutna nowina. Milan jest słaby, Ancelotti nie ma pomysłu już na grę Milanu i wręcz mamy obowiązek to wykorzystać.
Milan nie jest słaby, tylko Milan jest bez: Kaki, Ronaldinho, Pato, Boriello i Nesty. Ta piątka ma razem większą wartość na transferowym rynku piłkarskim, niz pozostali zawodnicy obu zespołów razem wzięci :prochno: Dodatkowo jeszcze nie ma Emersona, Kaladze i Maldiniego. Na środku obrony zagra Favalli :think: No cóż wynik bez znaczenia dla Ancelottiego pewnie, bo dla kibiców jednak ma znaczenie. Ancelotti ma okazję wypróbować niektórych zmienników na tle silnego przeciwnika (oczywiście nie tak silnego jak Chelsea :C )

Mam nadzieje, ze Gattuso nie zamorduje Poulsena (lub na odwrót) :prochno:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 13:29

Gigi
Zdenek - Legro - Chiellini - Molinaro
Hasan - Poulsen - Sissoko - Nedved
Alex - Amauri

Pozostali: Ariaudo, Esposito, Pasquato, Rossi, Tiago, Ekdal, Manniger, Chimenti, Mellberg.

--------------------------------------------------------------------------------

Tak więc, naprawdę, szczerze ... szkoda mi Milanu.
Gdzie jest Zebina? Nie ma go w kadrze. Na meczu z Artmedią był na ławce.


Melex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2008
Posty: 37
Rejestracja: 09 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 15:00

Wlasnie, co sie stalo z Zebina? Ani na stronie Juve ani na gazzetta.it nie ma info o nim...


piterrj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 15:32

Obstawiam skromne 2:0 dla nas :dance: Jestem ciekaw jak będzie wyglądała walka pomiędzy Poulsenem i Gattuso. Żeby tylko sie nie pozabijali. :smile:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 16:20

nie wiem czemu wy jestescie tacy pewni wygrajnej. milan i w takim skladzie moze nam wchrzanic bez problemu ;P ale mam nadzieje ze jednak wygramy my


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 17:06

Ja jestem względnym optymistą przed tym meczem i obstawiam 2:1 dla Juventusu. Mam również nadzieję, że bramki zdobędą Del Piero i Amauri po wzajemnych asystach :lol: 8) bo osobiście w tej dwójce widzę pierwszy skład (lub nawet Iaquinta, bo Trezeguet ostatnio miał dużo szans, a z nich nie korzystał)

Link do kanałów, na których będzie leciał mecz to:

http://www.sport.ro/live/ ( i tu mam pytanie, mam monitor panoramiczny i na full screen'ie mam obcięty obraz :? jak to zmienić ? )

albo

http://www.justin.tv/iraqgoals


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 18:34

Milan to Kaka. Jak go nie ma to grają tragedię z przodu. Ubiegły sezon to nad wyraz pokazał. A dziś zabraknie też Pato, czy R10. Mają jednego kreatywnego pomocnika (Seedorfa, Pirlo nie liczę bo on już jakiś czas gra bardzo przeciętnie) i półtora napastnika (Paloschi,Inzaghi). Na dodatek Ancelotti rzeczywiście chyba nie ma pomysłu na grę. Jak dla mnie porażka nie wchodzi tutaj w grę. Obawiam się jedynie o remis, bronić to się oni potrafią a Clarence zawsze może huknąć za pola karnego, jakiś róg lub Pippo grający na linii spalonego. Ale to wszystko na co ich stać. Powiedźmy sobie szczerze Milan to już nie to co kiedyś. Przynajmniej teraz gdy brakuje brazylijskiego tria z przodu. Trzeba pewnie wygrać w ładnym stylu, by podbudować morale.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 18:49

półtora napastnika
Mało Milanu oglądałeś, jeśli stawiasz Paloschiego jako pół napastnika. Dla mnie to lepszy kandydat na przyszłą gwiazdę niż De Ceglie czy Marchisio. W niejednym spotkaniu prezentujący sie znakomicie.


Dirty mind
seba99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 19:09

Milan nie jest słaby, tylko Milan jest bez: Kaki, Ronaldinho, Pato, Boriello i Nesty. Ta piątka ma razem większą wartość na transferowym rynku piłkarskim, niz pozostali zawodnicy obu zespołów razem wzięci
Marcin_ACM - gratuluję fantazji :!: Zapomniałeś chyba, że u nas broni najlepszy już od kilku lat bramkarz świata. Sądzę, iż jego wartość nie jest dużo mniejsza lub nawet większa od wypalonego już Ronaldinho i Kaki razem wziętych.

Pato, Boriello i Nesta - hmmmmmmm :?:


Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 19:36

Ronaldinho wypalił się i wątpię,aby odzyskał formę sprzed mundialu w Niemczech...Kaka także nie pokazuje już tego,do czego przyzwyczaił kibiców.A Pato??Śmiem twierdzić,że o wiele większym talentem jest Giovinco,który jest wręcz geniuszem...Nie twierdzę tak,ponieważ jestem kibicem Juve-zwyczajnie widziałem obu wielokrotnie w akcji i to właśnie Seba robi największe wrażenie...Pato jest dobry,ale to Brazylijczyk,a w ich przypadku każdy większy talent jest zaraz kupowany do giganta klubowej piłki za niebotyczne pieniądze...To my mamy lepiej poukładany zespół i nie zgodziłbym się z Zambrottą,który stwierdził,że nie ma się co przejmować słabą dyspozycją Milanu ze spotkań towarzyskich...Próbowano już różnych ustawień i jakoś Milan nie pokazuje się z najlepszej strony...


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 19:56

Taka mała uwaga- Kaka to obecnie obok Ronaldo najdroższy piłkarz (moim zdaniem najlepszy) na rynku i pisanie że Buffon jest od niego dużo cenniejszy jest moim zdaniem trochę śmieszne i strasznie nieobiektywne. Tym bardziej ze Kaka miał i owszem słabszy sezon ale kto ich nie miał?

a w zwycięstwie w dzisiejszym meczu moze nam tylko Seedorf przeszkodzic :wink:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 20:04

Marcin_ACM pisze:
Milan nie jest słaby, tylko Milan jest bez: Kaki, Ronaldinho, Pato, Boriello i Nesty. Ta piątka ma razem większą wartość na transferowym rynku piłkarskim, niz pozostali zawodnicy obu zespołów razem wzięci :prochno:
tutaj to się chyba zagalopowałes :lol:
liczymy na dobry meczyk :)


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 20:04

Venomik pisze:
półtora napastnika
Mało Milanu oglądałeś, jeśli stawiasz Paloschiego jako pół napastnika. Dla mnie to lepszy kandydat na przyszłą gwiazdę niż De Ceglie czy Marchisio. W niejednym spotkaniu prezentujący sie znakomicie.
Czemu zakładasz, że Paloschiego stawiam jako pół napastnika :P Może przeceniasz Pippo :P ?

A tak na serio to ja widziałem Milan wiele razy w zeszłym sezonie, bo często stawiałem przeciwko nim i doskonale wiem na co stać młodego Milanistę. Jak każdy młody gra w kratkę, raz lepiej raz gorzej. Ja nie oceniam piłkarzy po wieku i nie patrzę co z nich może wyrosnąć (fajnie to brzmi) bo nie jestem scoutem, a jak aktualnie grają w piłkę. Piszesz że to lepszy kandydat na gwiazdę niż nasza dwójką. Możliwe, nie twierdzę że nie. Ja akurat jestem bardzo ostrożny odnośnie określanie potencjału naszych młodych talenciaków, bo za wiele już wielkich talentów się "zmarnowało". Uważam, że za łatwo niektórzy kibice upatrują gwiazdę w młodszych zawodnikach. Wystarczy raz ładnie podać, strzelić i już następcy Zidane/Del Piero itd. Jedynie odnośnie Mrówki jestem bardziej optymistycznie nastawiony ;-)


Kultek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 89
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2008, 20:06

Nie wiecie moze na ktorej z dostepnych na mecz juve internetowych telewizjii jest najmniejsze opoznienie podczas ogladania meczu ? :-D


Zablokowany