Puchar Berlusconiego (17.08): Milan 4-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 01:57

Okazuje się, że honorowego gola dla Juve w tym meczu strzelił... równiez milanista :D

cytat z acmilan.com.pl

" Strzelec honorowego gola dla Juventusu Turyn podczas meczu o Trofeo Luigi Berlusconi, 19-letni Cristian Pasquato wyznał szczerze po spotkaniu, że...jest kibicem Milanu: "Jako milaniście było mi trochę przykro, ale strzelić gola na San Siro to nadzwyczajna rzecz, to najpiękniejszy moment w mojej 6-letniej karierze piłkarskiej". Słowa Pasquato przytacza dzisiejsza La Gazzetta dello Sport. Brawa dla młodego zawodnika za szczerość."

:bravo: :ok: :lol:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 02:12

Zgroza. Jeden Zambrotta juz w Milanie a teraz dorasta drugi pasozyt :wink:


Dirty mind
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 09:07

Jak dla mnie pilkarze z Primavery moga nawet kibicowac Interowi czy Romie..
Srednio mnie obchodzil Jezeli beda wystawiani do gry, oczekuje od nich pelnego zaangazowania i profesjonalizmu.

Trzeba na nasz zespo patrzec obiektywnie. W tych czasach nie bedziemy miec w skladzie wielu zawodnikow o charakterze Del Piero i jego przywiazaniu dla klubu.

Mysle, ze jedynym takim zawodnikiem moze byc Giovinco.. Wydaje mi sie, ze tylko on moze byc godnym nastepca Del Piero na pozycji cofnietego napastnika.

PS: To, co teraz Inter upoimni sie , ze zwolennikiem tego klubu jest Rossi?:D
Okoni pisze:.ciekaw jestem czy wszyscy piłkarze z waszej młodzieżówki i pierwszego składu są wielkimi fanami Milanu :smile:
Baa.. Wkoncu to jedna wielka rodzina :smile:
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2008, 11:02 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 10:56

Marcin_ACM pisze:Okazuje się, że honorowego gola dla Juve w tym meczu strzelił... równiez milanista :D

cytat z acmilan.com.pl

" Strzelec honorowego gola dla Juventusu Turyn podczas meczu o Trofeo Luigi Berlusconi, 19-letni Cristian Pasquato wyznał szczerze po spotkaniu, że...jest kibicem Milanu: "Jako milaniście było mi trochę przykro, ale strzelić gola na San Siro to nadzwyczajna rzecz, to najpiękniejszy moment w mojej 6-letniej karierze piłkarskiej". Słowa Pasquato przytacza dzisiejsza La Gazzetta dello Sport. Brawa dla młodego zawodnika za szczerość."

:bravo: :ok: :lol:
No i co w związku z tym? Dla mnie to on może być nawet wielkim fanem Interu, ale jak będzie strzelał gole to chyba nikt do niego pretensji mieć nie będzie :) .ciekaw jestem czy wszyscy piłkarze z waszej młodzieżówki i pierwszego składu są wielkimi fanami Milanu :smile:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2008, 11:07

O niecodziennych wpadkach Silvio Berlusconiego donosi w dzisiejszym wydaniu La Repubblica. Patron Milanu próbował w niedzielę wręczyć puchar im. L.Berlusconiego obrońcy Juventusu Nicoli Legrottaglie. Powstrzymał go jeden z pracowników klubu. Z kolei przed meczem Il Presidente odwiedził zawodników w szatni i zaskoczył Mathieu Flaminiego i Lukę Antoniniego pytaniem: "a wy panowie kim jesteście?".
żródło: acmilan.pl

:lol: Może trzyma go jeszcze narkoza po ostatnich operacjach plastycznych :lol:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
chapi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 55
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 09:49



Zablokowany