Puchar Berlusconiego (17.08): Milan 4-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 18:50

My tu się prztykamy z rogerem, a o ważnej informacji nikt nie wspomniał.

http://www.solojuve.com/oficjalny/szcze ... linego.php

1,5-2 miesięcy odpoczynku. Wytrzymamy. Zdrówka życzę.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 18:55

Najbardziej rozbawił mnie mój kumpel Włoch(narzeczony mojej kuzynki)-kibic Milanu....Wysłał mi w nocy smsa,w którym po włosku zaczął się ekscytować,że Milan zainkasował nam 4 bramki i w ogóle "bella squadra" :) Ja nie omieszkałem mu napisać,że teraz czas an Birra Moretti....... :lol:


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 18:57

jakies video z meczyku sa?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 19:03

Pewnie na Youtube.com coś znajdziesz-zawsze jakiś czas po spotkaniach pojawiają się tam nowe multimedia.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 21:27

PrzemasJuve pisze:jakies video z meczyku sa?
http://eurogoal.pl/news.php?readmore=2157
Proszę.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 15:47

Milan jest słaby, Ancelotti nie ma pomysłu już na grę Milanu i wręcz mamy obowiązek to wykorzystać.
będzie 2-0 dla Juve,myślę,że na chwilę obecną jesteśmy w lepszej formie od Milanu i na pewno stac nas na dobry mecz.
Liczę na łatwe zwycięstwo. Myślę, że w obecnej dyspozycji jesteśmy lepsi od Milanu
Zapomniałeś chyba, że u nas broni najlepszy już od kilku lat bramkarz świata. Sądzę, iż jego wartość nie jest dużo mniejsza lub nawet większa od wypalonego już Ronaldinho i Kaki razem wziętych.
Dlatego stawiam JP wyzej niz basha :rotfl: Na 1-2 sensowne wypowiedzi (poparte argumentami, faktami) przypada 20 ktore moga byc w czołowce najzabawniejszych cytatow miesiaca :)


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 16:06

W ogóle nie wiem dlaczego przebywają tu fani Mediolańskich klubów...
Bubu czy boli Cię fakt,iż na stronie Milanu jest mniej userów i nie masz z kim pisać ? Czy o co Ci chodzi ? :twisted:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 16:20

Bubu1899
Na każdej stronie, kazdego klubu sa osoby takie i takie. Na www.acmilan.pl (czy jak to się pisze?) nie było osób co przed meczem z Chelsea pisały "zajefajnie (u was może bardziej wulgarnie) sie wzmocnilismy, chelsea jets silna, ale licze na skromne zwycięstwo/remis?? Kolego, co Ci dał Twój ostatni post? Dowartościowanie? Ukazanie Twojego wyższego IQ?


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 16:38

Pajo1906 pisze: Bubu czy boli Cię fakt,iż na stronie Milanu jest mniej userów i nie masz z kim pisać ? Czy o co Ci chodzi ? :twisted:
Tak zdecydowanie boli mnie ze nie mamy takich fajnych userow jak miedzy innymi zacytowani w moim poscie :smile:
stahoo pisze:Bubu1899
Na każdej stronie, kazdego klubu sa osoby takie i takie. Na www.acmilan.pl (czy jak to się pisze?) nie było osób co przed meczem z Chelsea pisały "zajefajnie (u was może bardziej wulgarnie) sie wzmocnilismy, chelsea jets silna, ale licze na skromne zwycięstwo/remis??
Prosze o link ze strony www.acmilan.pl gdzie byly te "ochy achy" przed meczem itd.
Bo chyba mylisz strony .pl z .com.pl a tu jest przepasc jezeli chodzi o jakosc samej www jak i userow.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 16:57

rosze o link ze strony www.acmilan.pl gdzie byly te "ochy achy" przed meczem itd.
To akurat fizycznie niemożliwe, bo nie był założony temat o meczu i wszystko działo się w Loży Krzykaczy (shoutbox dla nieodwiedzających ;) ).


Dirty mind
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 17:00

Bo taka byla ranga i znaczenie tego spotkania ze nie zasluzylo nawet na temat:) A LK to LK tam jest wszystko komentowane :P


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 17:27

Bubu1899 pisze:
Milan jest słaby, Ancelotti nie ma pomysłu już na grę Milanu i wręcz mamy obowiązek to wykorzystać.
będzie 2-0 dla Juve,myślę,że na chwilę obecną jesteśmy w lepszej formie od Milanu i na pewno stac nas na dobry mecz.
Liczę na łatwe zwycięstwo. Myślę, że w obecnej dyspozycji jesteśmy lepsi od Milanu
Zapomniałeś chyba, że u nas broni najlepszy już od kilku lat bramkarz świata. Sądzę, iż jego wartość nie jest dużo mniejsza lub nawet większa od wypalonego już Ronaldinho i Kaki razem wziętych.
Dlatego stawiam JP wyzej niz basha :rotfl: Na 1-2 sensowne wypowiedzi (poparte argumentami, faktami) przypada 20 ktore moga byc w czołowce najzabawniejszych cytatow miesiaca :)
Widać, że zwycięstwo 3-2 w poprzednim sezonie tak Cię załamało, że ze zwycięstwa w meczu towarzyskim, gdzie grali głównie rezerwowi jarasz się tak jakby to była wygrana w finale Pucharu Włoch... :roll:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 17:35

Bubu1899 pisze:Bo taka byla ranga i znaczenie tego spotkania ze nie zasluzylo nawet na temat:) A LK to LK tam jest wszystko komentowane :P
Wlasnie.. Wiec dlaczego po wygranym sparingu naroilo sie tutaj "Milanistow" jak grzybow po deszczu.
Rozumiem, ze wygrana z Juventusem to dla was prawda. Wkoncu to najbardziej utytulowany klub w Italii.. A w lidze wygrywac z nami ostatnio nie potrafiliscie.

Ale czy to nie przesada?
Ok masz racje. Czesc uzytkownikow z tego forum lekcewazylo Milan, przed spotkaniem towarzyskim. Ale czy zmienia to fakt, ze niepotrzebnie sie napinacie?

Zreszta lada chwila kolejny mecz towarzyski. Jestem ciekaw, czy po wygranym meczu Juventusu rownie wiele i rownie intensywnie beda sie udzialac uzytkownicy klubu z Mediolanu.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 18:36

Okoni pisze: Widać, że zwycięstwo 3-2 w poprzednim sezonie tak Cię załamało, że ze zwycięstwa w meczu towarzyskim, gdzie grali głównie rezerwowi jarasz się tak jakby to była wygrana w finale Pucharu Włoch... :roll:
Zacytuj gdzie sie jaram bo ciekaw jestem :)
@Juventino90 gdzie sie napinam? Tez cytat prosze :)


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 20:55

Bubu1899 pisze: @Juventino90 gdzie sie napinam? Tez cytat prosze :)
Cytujesz osoby ktore kibicuja Juventusowi, tylko po to aby sie z nich nabijac i wszczynac zbedne dyskusje.
Tak przynajmniej widze to ja..


Zablokowany