Emirates Cup: JUVENTUS 1-0 Arsenal || JUVENTUS 0-3 Hamburger

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:10

To tylko zwykły sparing a tu niektórzy lementują jakby Juve spadało do Serie B.
Zresztą jakie mecze sparingowe miał w tamtym sezonie Inter-3-0 z Aston Villa,4-2 z Alkmaarem i nawet 5-0 z Barceloną-i sięgneli po mistrzostwo.
Nie można po jednym słabszym meczu przekreślać połowe drużyne bo to bez sensu. :whistle:


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:10

JuveR pisze:
olecki1 pisze:Tragedia. Poprosu beznadziejny mecz. O pierwszej połowie nie będę bisał bo brak mi słow. Spodziewałem się zupełnie czegoś innego. W drugiej częsci gry było już...lepiej? Ale tylko troszke...
Chiellini? Szkoda że kosi swoich...na poprawe chumoru tylko głośno zażartowałem, że w ten sposób "wywalcza sobie miejsce w składzie"
Generalnie było bardzo źle, nie wiem co się dzieje z naszą drużyną.
A tak ostatnia bramka to już wogule, Alex zagrał jak by miał 10 lat. Rozumiem że był już praktycznie koniec meczu, że przegrywali, że nic już się nie dało zrobić, ale na takiej straty piłki to nie usprawiedliwia.

Mam nadzieję, że trener Ranieri wie co robi i ten mecz to tylko jedna z nielicznych miejmy nadzieję wpadek.
Akurat Alex przy tej bramce nie był jedynym winnym. A gdzie byli w tym czasie inni zawodnicy? Każdy stał i patrzył jak Olic strzela bramkę...
Pewnie zbluzgajmy Alexa! Zabierzmy mu opaskę kapitana! Na stos z nim!!!! Żal mi Was :whistle: Oczywiscie reszta druzyny zagrala swietne zawody, tylko ten 'del zero'
A czy powiedziałem że na stos z Alexem?? Chyba nie... I uważasz że Alex zagrał świetne zawody? Fakt jest taki że ostatnio nic nie gra. Co nie znaczy że na "stos" z nim.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:10

Panowie ! :lol: to tylko sparing !
Ja w sumie żałuję że ta transmisja poszła w świat. Jakby było to tylko na sopcaście, to by mało kto oglądał i mało który by się potem frustrował przy monitorze :D

A tak całkiem serio, to dzisiejsza sytuacja z Chimentim - emerytowanym bramkarzem z kozią brodą - dała sporo do myślenia. Nasz zarząd, poszukiwał taniego, dobrego, trzymającego stabilną formę przesiadując na ławce i przy okazji nie rozchwytywanego bramkarza. No do cholery jasnej - takie rzeczy to tylko w Erze. Wyrzucono Belardiego i na jego miejsce ściągnęło się z powrotem Antonio. Nie wiadomo po co. Tutaj lekkiej nerwicy można dostać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:12

Zostało 10 dni (?) do el. LM. Mamy coraz gorszą skuteczność, coraz słabiej gra defensywa, w pomocy jak nie istnieliśmy tak jest nadal. Nawet z Momo nasza gra ofensywna się nie poprawi. Rezerwowy bramkarz okazuje się 'tragiczny'?

Hmm chyba to jest jakiś powód do zmartwień? :roll:
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2008, 17:14 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:14

Bardzo mądre z twojej strony. Po tym meczu też zamierzasz chwalić Juve? Chyba oceniłem Chimentiego negatywnie więc po co do mnie zadajesz to pytanie, był ktoś taki co mówił, że Chimenti dobrze bronił. Nie wiem czy nie widzisz różnicy, ale Alex nie jest już takim symbolem dla Juve jak kiedyś. Kiedyś od niego zależała nasza gra, był kluczowym zawodnikiem teraz aktualnie tak nie jest. Nie imponuje ani grą, ani postawą na boisku, jeżeli ty tego nie widzisz to twoja sprawa, ale jeżeli chcesz trzymać go na siłę za zasługi to gratuluje. Nie mówię, że posadzić sprzedać Del Piero, był i jest wielkim zawodnikiem, uwierz mi kocham go za to co dla nas zrobił, ale musi się przebudzić i nie zamierzam chwalić kogoś kto na to nie zasługuje bo jest legenda drużyny i dużo dla niej zrobił! Mówie jak jest teraz
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2008, 17:16 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


chlodzio1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:14

Mam nadzieję,że Juve postara się o lepszego zmiennika Buffona,to już Majdan jest lepszy od Chimentiego xD


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:16

olecki1 pisze:
JuveR pisze:
olecki1 pisze:Tragedia. Poprosu beznadziejny mecz. O pierwszej połowie nie będę bisał bo brak mi słow. Spodziewałem się zupełnie czegoś innego. W drugiej częsci gry było już...lepiej? Ale tylko troszke...
Chiellini? Szkoda że kosi swoich...na poprawe chumoru tylko głośno zażartowałem, że w ten sposób "wywalcza sobie miejsce w składzie"
Generalnie było bardzo źle, nie wiem co się dzieje z naszą drużyną.
A tak ostatnia bramka to już wogule, Alex zagrał jak by miał 10 lat. Rozumiem że był już praktycznie koniec meczu, że przegrywali, że nic już się nie dało zrobić, ale na takiej straty piłki to nie usprawiedliwia.

Mam nadzieję, że trener Ranieri wie co robi i ten mecz to tylko jedna z nielicznych miejmy nadzieję wpadek.
Akurat Alex przy tej bramce nie był jedynym winnym. A gdzie byli w tym czasie inni zawodnicy? Każdy stał i patrzył jak Olic strzela bramkę...
Pewnie zbluzgajmy Alexa! Zabierzmy mu opaskę kapitana! Na stos z nim!!!! Żal mi Was :whistle: Oczywiscie reszta druzyny zagrala swietne zawody, tylko ten 'del zero'
A czy powiedziałem że na stos z Alexem?? Chyba nie... I uważasz że Alex zagrał świetne zawody? Fakt jest taki że ostatnio nic nie gra. Co nie znaczy że na "stos" z nim.
Ta niższa linijka była odnośnie posta bodajże Bobka :whistle:
Ofkoz Alex świetnie nie zagrał, ale najgorzej również nie. Kto wypracował tą piłkę Iaquincie, po ktorej powinna pasc bramka?


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:18

JuveR pisze:Kto wypracował tą piłkę Iaquincie, po ktorej powinna pasc bramka?
Czyli mamy się teraz tydzień podniecać bo Alex prawie miał asystę? Nie wierzę własnym oczom, czyli teraz maksymalnie na co stać Alexa to wypracowanie jeden akcji, tylko tego od niego oczekujemy?


chlodzio1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:18

Nie imponuje ani grą, ani postawą na boisku, jeżeli ty tego nie widzisz to twoja sprawa, ale jeżeli chcesz trzymać go na siłę za zasługi to gratuluje
A powiedz mi kto w tym momencie imponuje postawą?Człowieku to są sparingi przedsezonowe i nikt nie jest w pełni formy,a o Del Piero się nie martw,nikt go nie musi trzymać za zasługi,ponieważ sam odzyska dobrą formę i tak jak miało to miejsce w zeszłym sezonie zacznie strzelać bramki.


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:20

@JuveR
Wiadomo że Del Piero jakoś tam grał, ale w najwyższe formie to on nie jest :wink: Dobra, kończe swój udział w tym temacie i na koniec dodam sprostowanie do mojego podsumowania kilka postów wcześniej:

Mecz według mnie był bardzo kiepski, i szkoda mi tego spotkania ale to tylko sparing i nie mam pretensji bo każdemu może nie wyjść. A posty typu "skład do wymiany" są grubo przesadzone. Chętnych do dalszej dyskusji ze mną zapraszam na PW.


Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:20

Jeżeli chodzi akurat o Alexa, to przejrzyjcie na oczy, że on był jednym z lepszych zawodników na boisku. Zagranie do Hassana, które bośniak fatalnie zmarnował, wrzutka do Amauriego po której HSV miało wiele szczęścia... Na boisku byli gorsi zawodnicy np. Camoranesi, który próbował wyprowadzać dryblingiem piłkę z własnego pola karnego. Ogólnie można powiedzieć, że stworzyliśmy i tak zbyt wiele idealnych sytuacji, biorąc oczywiście pod uwagę, że nie mieliśmy prawdziwego rozgrywającego. Jeżeli zarząd nie przejrzy na oczy, nie sprzeda Tiago, Almirona i nie kupi jakiegoś porządnego pomocnika to cienko z nami. Twierdzę, że Poulsen jest nietrafionym transferem, mamy już przecież Sisoko i Zanettiego, od biedy na DP może grać Salihamidic, a Poulsen może i nie traci piłek, ale nie wnosi NIC do ofensywy.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:22

Dobra, tylko sparing. W takim razie kiedy mamy odzyskać tą formę, kiedy Alex odzyska formę? Martwi mnie jedynie to, że było nieźle, graliśmy dobre i bardzo dobre mecze i teraz nagle takie słabe


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:23

JuveR pisze: Ofkoz Alex świetnie nie zagrał, ale najgorzej również nie. Kto wypracował tą piłkę Iaquincie, po ktorej powinna pasc bramka?
Kto świetnie podał Hasanowi, który miał praktycznie 100% okazje?

Kto ośmieszył jednego z zawodników przeciwnika, tak, że aż(co jest niebywałe :!: ) Kołtoń dostał skoku ciśnienia?

Kto konstruował akcję, po której strzelał Camor?

Ta śpiewka o tym, że Del Piero nic nie gra, nic nie biega to już kilka lat po JP lata...tyle tylko, że przez ten czas Alex pobił kolejne rekordy, zdobył kolejne tytuły i jeszcze bardziej się umocnił jako legenda klubu.

Legendą staje się co najwyżej raz w życiu, na całe życie, więc sprawa świętości Del Piero już jest zamknięta. Być może lepiej być dla niego miłym, bo za parę lat to on może decydować o tym jak Juve będzie wyglądać, będzie menadżerem. :smile:

Przeciętny user wie, że (tu cytat, nie moje słowa) "Del Piero to już stary dziadek, który nie ma sił biegać i tylko na nazwisko ciągnie" więc po kolejnym gorszym występie drużyny najłatwiej jest wyciągnąć ten stary tekst i częstować nim każdego po kolei, do znudzenia.

Poza tym, jak się na boisku rozpoznaje tylko Del Piero to po kim ma się jechać :?: :prochno:


chlodzio1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:24

Juve w tej chwili potrzebuje kreatywnego ofensywnego pomocnika,który pociągnie grę do przodu a jednocześnie będzie w stanie wesprzeć defensywnych pomocników.Według mnie Aquilani nadaję się idealnie,ale naszemu zarządowi chyba nikt nie przemówi do rozsądku..


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 17:25

Lord_ Juve pisze:Poza tym, jak się na boisku rozpoznaje tylko Del Piero to po kim ma się jechać :?: :prochno:
Nie oceniaj niektorych tak pochopnie. Latwo mozna rozpoznac np. Nedveda czy Treze, no i Buffona chyba tez kazdy rozpozna od razu :lol:


Zablokowany