Trofeo TIM (29.07) JUVENTUS - Milan - Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 21:36

Na komentarze i oceny przyjdzie czas po meczach.

Komentowanie "na goraco" odbywa sie na czacie ! (link na glownej stronie)


Naprawde musze zamykac ten temat ?


majcok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2008
Posty: 22
Rejestracja: 06 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 21:37

W sumie to bylo ok, troche szczescia pod koniec i byloby 3:1. Bardzo podobala mi sie gra nedveda, marchionniego i iaquinty. Ogolnie dosyc pozytywnie, szkoda tylko wyniku..


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 21:38

powiedzmy sobie szczerze ze trezegol nie powinien podchodzic do jedynastek. wspanialy to napastnik ale karnych nie powinien strzelac.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 21:41

Dobra przestancie juz marudzić i zachowajcie TAKIE wypowiedzi dla siebie! :/

No cóż, miałem wrażenie, że Milan przeważał. To było jak pierwsza połowa z Borussią, Milan częściej utrzymywał się przy piłce, bardzo ją szanował a my atakowaliśmy raz po raz groźnie z kontr. Z ataku pozycyjnego specjalnie korzyści nie mieliśmy co mnie martwi. I przegrana w karnych, szkoda. Jakos Juve nie ma do nich szczęścia za wyjątkiem Finału CL z Ajaxem gdzie nasi perfekcyjnie wykonywali jedenastki. Teraz podajemy do bramkarza, przypomniał mi sie koszmar z Old Traford gdzie nasi strzelali sobie lekko w środek :/ Trezeguet bez komentarza, po nim spodziewam sie więcej, Iaquinta co prawda strzelił ale mało brakowało, Chiellini tez lepiej mógł się wysilić, karny niemal w środek. Tiago przymierzył ale za lekko zdecydowanie. Po ziemi to musi być mocny strzał a nie podanie do bramkarza! Celować, mierzyć lekko to można w okienko, można strzelić lekko a bramkarz i tak nie wyciągnie! Buffon tez brakuje mu zdecydowania w karnych, dwa razy mało mu zabrakło, niech się wybije szybciej, mocniej to obroni. W karnych nie mamy co startować.

Teraz kolej na gwiazdorów Inter, tak jak zaczęliśmy lepiej grać w drugiej połowie w Dortmundzie tak teraz liczę na lepszą grę, przede wszystkim żebyśmy przytrzymali piłkę na połowie rywala a nie przed własnym, polem karnym bo to żadna sztuka!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 21:44

Na szczęście to nie były ważne karne 8) To sparing, więc trzeba wyciagnac wnioski. Karne moga się przydac w kontekście nadchodzącej Ligi mistrzów. Dla pana trezegueta mówimy nie, ejsli chodzi o wykonywanie 11 :P

Co do Buffona- wydaje mi się (nie mowie tylko o ostatnich karnych, ale też o poprzednim sezonie i meczu Włoch z Hizpania), że wszyscy go traktuja jak maszyne do obrony 11, a tak wcale nie jest. Gigi chce dobrze, czasami czeka, jets pod dużą presją.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 21:59

Zapewne Juve nie wygra tego turnieju, a szkoda , mogliby by wygrać przynajmniej dla tego że nigdy jeszcze w nim nie zwyciężyli.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:28

Jezeli mecz Juve - Inter zakonczy sie wynikiem ktory jest aktualnie (1-0) to ile musi wygrac Inter abysmy my wygrali ten turniej ?
Co do meczu z Milanem, bardzo podobala mi sie gra Marchionniego, duzo walczyl i biegal, szukal ciekawych zagran, oby w tym sezonie omijaly go kontuzje bojest bardzo dobrym zawodnikiem i przyda sie nam w walce o Scudetto.
Ahhh ten stary Seedorf, Milan kupuje nowych pilkarzy ale w waznych momentach to wlasnie Holender ratuje im pupy..


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:37

Inter jest strasznie silny fizycznie co jednak nie przeszkodzilo nam wygrac ;) wiem ze to tylko towaryski nic nie znaczacy turniejek ale jednak pewna satysfakcje z wygranej akurat z nimi mam :D
Co do naszych to Alex jest troche powoooolny ( wiadomo wiek robi swoje ), ale wolne potrafi wykonywac ;) ( nie duzo brakowalo ).
A trgo Rosiego naszego zostawil bym w skladzie ! Ma chlopak potencjal co widac tylo musail by troche przytyrac ;D ile on ma lat wogole? bo widac ze jeszcze taka chlopieca budowe ciala ma. Choc moze lepioej go wypozyczyc zeby pogral wiecej? Sam nie wiem ale ogolnie jestem optymista przed kwalifikacjami LM i przed nowym sezonem ( zwlaszcze ze wroca jeszcze do skladu nasi olimpijczycy :) ).


swiatek1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:37

Na + na pewno:
Alex (ach ten wolny w koncowce 8) )
Molinaro
Ekdal
Rossi
Ogolnie gra bardzo dobra, chociaz inter tez czasem dochodzil do glosu. Szczegolnie jak Adriano byl ciagniety za koszulke w sytuacji sam na sam z Gigim :lol:


BonJovi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 47
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:40

no to ja zbieram zaklady,
zobaczymy dzisiejsze mecze
jutro w wiadomosciach sportowych,
na polsacie czy to w tvp??
co prawda zbliza sie olimpiada,
afera w ekstraklasie dalej trwa,
a dzisiaj nie bylo ronaldinho,
ale byl murinho i 3 czolowe wloskie zespoly...


byl,
bedzie,
jest,
Kaliski KKS
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:45

Mówcie co chcecie, możecie mówić jak ostatnio, że Ekdal zagrał słaby mecz jak to wszyscy mówili po meczu z Borussia kiedy on grał nieźle, to dzisiaj z Interem grał świetnie! Bardzo waleczny, kilka znakomitych przechwytów, dużo biegał, raz bardzo odważnie wszedł między trzech zawodników Interu w ich polu karnym i oddał strzał no i wkońcu świetne przerzuty. Znakomite długie piłki. Kolejny zawodnik do pochwały to Rossi, bardzo odważny zawodnik, niczego się nie boi, świetne wejścia, wyprzedzał, mijał zawodników Interu, świetnie schodził do środka, strzelał.. i ten wślizg w końcowych minutach... :dance:
Molinaro coraz pewniej sobie poczyna, staje się ważnym punktem w naszej defensywie, De Ceglie będzie miał ciężko.

Maicon mnie denerwował, chciałem go roznieść jak kopnał bez piłki Ekdala a później skosił któregoś z naszych

Rossi i Ekdal muszą być być w składzie na sezon 2008/2009 !!!
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2008, 22:48 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:47

Mecz z Interem lepszy niż z Milanem w moim odczuciu. Ale po kolei. W pierwszym meczu bardzo podobała mi się gra Marchionniego, i to za całokształt, nie za bramkę. Z Interem zaś zaimponował mi Rossi, który radził sobie z Maiconem jak równy z równym, nie chce go oceniać po jednym meczu, ale jeżeli co mecz prezentuje się tak jak dzisiaj to zostawiłbym go w kadrze. W wielkiej formie jest Iaquinta, kolejna bramka. Trezeguet to niech do karnych lepiej nie podchodzi :D.

Na duży + zasługują:
-Molinaro, Rossi, Ekdal, Iaquinta.

Wiadomo że mistrzowską klasę zaprezentował Buffon z Chiellinim ale tego się od nich wymaga więc chwalił ich nie będę. Szkoda dwóch słupków Del Piero.

PS: Dlaczego Stanković wszedł i zszedł :D? Czyżby nie wytrzymał ciagłych gwizdów przy każdym kontakcie z piłką :D ?

PS2: To Knezević podawał do Iaquinty :O ?


swiatek1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:51

czyli teraz kibicujemi interowi w meczu z milanem :lol: :lol: :lol:
bo jak inter wygra to wygralismy :dance:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:51

Wiecie co?? My mamy naprawde swietna młodzież! To co poczynal Rossi to bajeczka Ekdal tez swietnie! Powinnismy ich zatrzymac! Ogolnie to jestem bardzo pozytywnie nastawiony przed kwalifikacjami LM:)

Forza Juuuve;) Oby Milan wygral;p nbie zalezy mi na tym pucharze;p ale niech inter bedzie mial 2 porazki:P

Edit: zapomnialem pochwalic Molinaro! Chlopak nauczyl sie grac! Coś niesamowitego
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2008, 22:53 przez FelekJUVE, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 22:53

kilka wniosków po meczach z Milanem (oglądałem tylko ostatnie 20 min) i Interem.
Najsłabszymi ogniwami w naszej defensywie są Knezevic (strasznie wolny i dużo niepotrzebnych fauli) oraz Zebina (tragedia). Pozytywnie zaskakuje Molinaro, mniej strat niż w poprzednim sezonie i nareszcie dokładne podania. Skonstruował kilka dobrych akcji na skrzydle, ciekaw jestem rywalizacji Molinaro-De Ceglie. W meczu z Interem Chellini wystąpił znów na lewej stronie. Legro oraz Melberg zdecydowanie na plus. Jeśli chodzi o pomoc to nie mam już cierpliwości do Tiago. Zaimponowali mi Rossi i Ekdal, o ile po meczu z Borussia chciałem ich wypożyczać, teraz zmieniam zdanie (na pewno jeśli chodzi o Ekdala). Poulsen naprawdę przyzwoicie.
Nie wiem co wyprawia Trezeguet, dzieje się z nim coś złego. Iaquinta najlepiej, Amauri słabiej niż w ostatnich meczach, za to do formy wraca DP.
Na moje oko jest nieźle, a może być jeszcze lepiej.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany