JUVENTUS 0-1 Piacenza

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 10:50

Pytanko do moderatorów i adminów tej pięknej strony. Chodzi o to, że to jest JUVEPOLAND, organizujecie zloty, zbieracie pieniądze itp, itd. Czy macie może Juventus Channel, żeby przeprowadzić relację, choćby z dzisiejszego meczu?


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 11:34

gość_wdom pisze:Czy macie może Juventus Channel, żeby przeprowadzić relację, choćby z dzisiejszego meczu?
nie trzeba mieć Juventus Channel żeby oglądać mecze :P a co za tym idzie przeprowadzać relacje... Zawsze robią to w miare możliwości ale niestety (dla tych którzy nie oglądają np. przez Sopcast) nie zawsze jest to możliwe.


Obrazek
gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 11:37

Nie jasno się wyraziłem. W trakcie zeszłego sezonu oglądałem prawie wszystkie mecze w programach Uusee, Sopcast, TVU Player itp. A dzisiejszy mecz jest tylko na Juventus Channel, ja tego nie mam, więc moje pytanie brzmi; Gdzie można to obejrzeć w internecie bądź czy JP przeprowadzi z meczu relację live?


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 12:23

Świetnie by było gdybysmy powtorzyli wynik z Mezzocorona.Ale druzyna z serie c to nie druzyna z serie b , moze Amauri znowu zablysnie :D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 12:48

gość_wdom pisze:Chodzi o to, że to jest JUVEPOLAND, organizujecie zloty, zbieracie pieniądze itp, itd.
Co w związku z tym?
gość_wdom pisze:Czy macie może Juventus Channel, żeby przeprowadzić relację, choćby z dzisiejszego meczu?
gość_wdom pisze:czy JP przeprowadzi z meczu relację live?
Jeżeli tak, to dowiecie się o tym w ostatniej chwili, tj na kilka/kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania. Jednak wstępna odpowiedź brzmi: nie.


gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 13:09

Co w związku z tym?
A to, że chyba stać was na wykupienie pakietu Membership na juventus.com i oglądanie Juve Channel by prowadzić relację.
Jednak wstępna odpowiedź brzmi: nie.
Żal.co.uk


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 13:28

gość_wdom pisze:
Co w związku z tym?
A to, że chyba stać was na wykupienie pakietu Membership na juventus.com i oglądanie Juve Channel by prowadzić relację.
Jednak wstępna odpowiedź brzmi: nie.
Żal.co.uk
A może Ty drogi kolego wykupisz ten pakiet i przeprowadzisz dla nas relację, co ?


gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 14:17

Nie, tego jednak wymagam od NAJWIĘKSZEJ strony Juve w Polsce.


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 14:32

Jak się okazało, żadna stacja oprócz Juventus Channel nie będzie transmitować tego meczu. Nikt z redakcji nie ma obecnie dostępu do pakietu Sky Italia i co za tym idzie, nie będzie relacji Live z dzisiejszego meczu. Pakiet Sky Italia jest na razie poza naszymi możliwościami, zarówno ze względów technicznych, jak i finansowych.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 14:40

gość_wdom pisze:Nie, tego jednak wymagam od NAJWIĘKSZEJ strony Juve w Polsce.
Jakim prawem możesz wymagać czegokolwiek od społeczności, która praktycznie nic nie zawdzięcza Tobie ? Jeszcze inaczej ewentualnie wyglądała by sprawa gdybyś płacił jakieś pieniądze na stronę, ale to, że strona jest największa chyba nie powinno sprawić, że należy od niej "wymagać". JuvePoland i tak robi bardzo dużo, a Ty zamiast być wdzięcznym "wymagasz" rzeczy trudnych do zrealizowania i kosztownych.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 14:45

gość_wdom pisze:Nie, tego jednak wymagam od NAJWIĘKSZEJ strony Juve w Polsce.
A to jakaś składka na pakiet Membership mnie ominęła :?: :(

Świnie :!: Ściągacie haracz od wszystkich użytkowników tej strony i macie czelnośc nie zaopatrzyc się w ten pakiet...:?

Co to się robi :(


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 15:24

Oczywiście czekam na występ Melberga no i wogóle naszej obrony. Jak tak popatrzyłem na ta formacje to się troszkę podłamałem, jeszcze zarząd twierdzi ze nikogo nie kupują.
Mecz spokojnie do wygrania no ale nie o to chodzi.
Niech sie młodzież pokazuje a starzy łapią formę.

4-0 mysle spokojnie :)

FORZA JUVENTUS :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 15:51

gość_wdom pisze:Nie, tego jednak wymagam od NAJWIĘKSZEJ strony Juve w Polsce.
Wymagać to ty sobie możesz. Zauważ, że chyb większość użytkowników jest na zlocie. Widzę, że jest tutaj nowy bo wyskakujesz z głupimi tekstami i masz pretensje o to, że redakcja strony nie wykupiła pakietu Membership. Widzę, że jesteś nowym użytkownikiem bo jak nie było relacji w ligowym meczu w poprzednim sezonie to nie widziałem twoich komentarzy. To jest tylko sparing człowieku może się przecież obyć bez relacji!


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 16:08

gość_wdom pisze:Nie, tego jednak wymagam od NAJWIĘKSZEJ strony Juve w Polsce.
Wow ubawiłeś. Zamiast siedzieć i narzekać sam byś mógł coś zrobić w tym kierunku. W końcu też w jakimś stopniu należysz do tego forum. Od samego narzekania ludzie jeszcze nic nie zrobili ;-)


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
gość_wdom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2008
Posty: 19
Rejestracja: 04 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2008, 16:15

Zamiast siedzieć i narzekać sam byś mógł coś zrobić w tym kierunku. W końcu też w jakimś stopniu należysz do tego forum. Od samego narzekania ludzie jeszcze nic nie zrobili Wink
Wierz mi, szukam. Ale z gówna bata nie ukręcisz, mecz jest wyłącznie na Juve Channel, którego nie posiadam. Szukam relacji nawet pytałem na Vecchiasignora, oni zapowiedzieli, że relacja będzie po Włosku. Może byście to tłumaczyli bo włoskiego nie znam!


Są dwa typy kibiców Interu, którzy rejestrują się na forum Juve: Pierwszy to idioci, ich celem jest napinka. Drudzy to kibice inteligentni, którzy nie mogą już wytrzymać w towarzystwie idiotów na forum Interu.
Zablokowany