Serie A (31): JUVENTUS 3-0 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2008, 23:03

Napiszę krótko. Zagraliśmy tak jak powinniśmy grać z takimi zespołami. Jestem zadowolony z takiego wyniku. Faktem jest, że parma w tym meczu praktycznie nie istniała. Nasi grali tak jakby im się nie chciało. 3 pkt są nasze i to jest najważniejsze. Jesteśmy coraz bliżej LM.
Nawet ładnie Tiago zagrał...A jak przy piłce był Molinaro to mi się chciało śmiać...
Maggie Del Piero pisze:Trzeci gol Palldino
A to nie Tiago podawał do Treze a piłka odbiła się od głowy zawodnika parmy?
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2008, 23:11 przez darek, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2008, 23:06

Interesuje mnie czym tak "wsławił" się bramkarz Parmy, że przy każdym jego kontakcie z piłką dały się słyszeć przeraźliwe gwizdy a na trybunach co chwila gościły przyśpiewki z cyklu "Luca Bucci pezzo di m***a" i inne w podobnym tonie. Czy to efekt jakiegos konkretnego zachowania czy tak po prostu nie podszedł kibicom? :P


kuba_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2007
Posty: 54
Rejestracja: 22 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2008, 23:07

Ladna bramka Palladino ,mecz momentami mogl sie podobac a raczej gra JUVE bo parma nie zawiele pokazala .Najwarzniejsze 3 punkty FORZA JUVE


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2008, 23:07

No to zaczynamy ;)
Moja wpadka dzięki Mati ;) fakt Sissoko siedział na trybunie;)
Zacznę od dobrych stron;)3-0 super wynik pewny i solidne zwycięstwo. Z pierwszego gola nawet jego strzelec śmiał sie do rozpuku nie wiedząc czy to gol czy nie gol;) Oczywiście gol zaliczony ale Treze jak zwykle w odpowiednim miejscu w odpowiedniej porze;)
Drugi gol Palladino prześlicznej urody (jak to mawia jeden z moich prof. :D ). Bardzo ładny godny odnotowania.
Trzeci gol Palldino i przypadek sprawia, że Morrone pięknie lobbuje swojego bramkarza;) Ładny gol szkoda że nie strzelony przez zawodnika Juve :D
No to tyle zachwytów. Bardzo dużo strat kurcze czyżby coś nie tak z celownikami? Takie nie celne podania, że szkoda słów. Tyle strat, że w meczu z Milanem byśmy ładnie wyglądali :think: .
Palladino młoda krew ale jeszcze czasem za bardzo buzuje, troche za dużo strat za mało boiskowego opanowania co przychodzi z czasem oczywiście.
No i coś co zauważyłam w momecie zejścia Del Piero i Comora, nastąpiła dziwna sytuacja przez pewien czas do przodu grał tylko Nedved. Cała reszta albo na boki, albo w tył. Coś dziwnego wiem, że wygywaliśmy już 2-0 ale coś takiego smuci.
Jakoś też buduje rozwój Nocerino (Nie wiem czy nie machłam nazwiska).
No i prosze powiedzcie mi za co Couto dostał drugą żółtą? Nie wiem za co i komentator na Sopcaście też nie wiedział;).

Ogólnie gra nie zachwycała i mecz nie powalił mnie na kolana.

Ale w tabeli nie liczy się jakość tylko ilość a 3 pkt są :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2008, 23:20

Maggie Del Piero pisze:Trzeci gol Palldino i przypadek sprawia, że Morrone pięknie lobbuje swojego bramkarza;) Ładny gol szkoda że nie strzelony przez zawodnika Juve :D
To był Tiago. Dlatego nie oglądam meczów przez sopcasta, bo się zawodników nie rozpoznaje :D

Jak ktoś słusznie zauważył, tak powinniśmy grać z drużynami, z dołu tabeli. W końcu nie męczyliśmy się, ani nie graliśmy nerwowo do ostatnich minut. Przypomniał mi się Juventus z początku sezonu, kiedy u siebie odprawialiśmy w kwitkiem Regginy czy inne Livorno.
LM prawie nasza :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2008, 23:30

pan Zambrotta pisze:
Maggie Del Piero pisze:Trzeci gol Palldino i przypadek sprawia, że Morrone pięknie lobbuje swojego bramkarza;) Ładny gol szkoda że nie strzelony przez zawodnika Juve :D
To był Tiago. Dlatego nie oglądam meczów przez sopcasta, bo się zawodników nie rozpoznaje :D

Jak ktoś słusznie zauważył, tak powinniśmy grać z drużynami, z dołu tabeli. W końcu nie męczyliśmy się, ani nie graliśmy nerwowo do ostatnich minut. Przypomniał mi się Juventus z początku sezonu, kiedy u siebie odprawialiśmy w kwitkiem Regginy czy inne Livorno.
LM prawie nasza :D
Kurka no widzisz ja byłam przekonana że to On :D A co do Sopcasta lepsze to niż nic, tak bym nie mogła pięknego posta uwalić tylko napisać "Jeeeee 3-0".
A tak mogę swoje zdanie na ten temat powiedzieć :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 00:27

Maggie Del Piero pisze:
Kurka no widzisz ja byłam przekonana że to On :D A co do Sopcasta lepsze to niż nic, tak bym nie mogła pięknego posta uwalić tylko napisać "Jeeeee 3-0".
A tak mogę swoje zdanie na ten temat powiedzieć :D
to nie lepiej ogladac mecze na bet365?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 00:44

Dziś wszyscy nasi zawodnicy zagrali słabo (nota dla każdego piłkarza 5,5 ode mnie :) ). Ale powstaje pytanie: czy lepiej grać słabo i wygrywać 3-0, czy lepiej grać całkiem fajnie dla oka i kończyć np. 2-3 (Palermo)? Ja wolę zwycięstwa.
Jak już pisałem wszyscy ode mnie dostają równe noty. Chociaż może np. Trezeguet trzeba by dać "6" za aktywność (widzieliście ile razy on się cofał, i rozgrywał piłkę?? :shock: ). Jeszcze plusik dla Palladino za bramkę.
I to wszystko, mecz bez echa. Sędzia nam dziś trochę pomagał. Więcej spodziewałem się po Del Piero i Camoranesim. Mam nadzieję, że z Atalantą zagra już Sissoko (powoli robi się niezastąpiony). Niezły mecz (mimo, że dużo osób po nim jedzie, niejako z przyzwyczajenia) Molinaro.
Teraz liczymy na zwycięstwo z Atalantą i kibicujemy Romie w walce z Interem :)


Przyjemniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 31 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 11:01

Włodar pisze:Interesuje mnie czym tak "wsławił" się bramkarz Parmy, że przy każdym jego kontakcie z piłką dały się słyszeć przeraźliwe gwizdy a na trybunach co chwila gościły przyśpiewki z cyklu "Luca Bucci pezzo di m***a" i inne w podobnym tonie. Czy to efekt jakiegos konkretnego zachowania czy tak po prostu nie podszedł kibicom? :P
wsławił sie tym ze kilka dobrych lat grał w Torino :P


juventustube

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lutego 2008
Posty: 34
Rejestracja: 03 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 13:43



Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 14:11

Rzeczywiście mecz nie był wielki, ale to z tego powodu, że szybko strzeliliśmy dwie bramki.Potem wszystko było pod pełną kontrolą, dlatego nie graliśmy "dziesiątką" pod polem karnym rywali :).
Właśnie takiego meczu oczekiwałem, spokojnego, pewnego zwycięstwa.Bardzo jestem zadowolony.

Za mecz wyróżnię Trezegueta, który był dziś wyjątkowo aktywny w porównaniu do poprzednich spotkań, oraz Camoranesiego.Wydaje mi się że nawet Nedved nie podaje już tak jak Camoranesi.Gdybyśmy mieli trzech takich piłkarzy, LM była by nasza :).Skarb, cudowny piłkarz.

A no i Tiago całkiem nieźle, trzeba przyznać.

Mam nadzieję, że Juventini nauczyli się ambicji i szacunku do rywala, i głupich wpadek więcej nie będzie.


dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 14:41

Moim zdaniem mecz byl slaby i to bardzo! Jedyne do czego nie mozna sie przyczepic to do obrony (Corradi to chyba spalone bardziej lubi niz Inaghi :lol: ) i do ataku (skutecznosc wzorowa)! Mecz ogladalem od 35 minuty..Od 1 do 6:
Buffon (4)-4,5,6,1 obojetne..Niebylo ani jednego strzalu po ktorym Gigi mialby sie wysilic!
Grygera (4)-Jeden z lepszych na boisku..Dobrze w obronie w ataku tez niezle (sytuacja (chyba) z 44 min!)
Stendardo (4)-On musi zostac z nami! Licze ze w przyszlym sezonie znow zalozy nasza koszulke! Trzeba go wykupic..W Lazio sie marnuje!!!
Chiellini (4)-Ilez on razy byl poza boiskiem :D Jak zawsze..Zbyt duzo pracy w obronie niemial!
Molinaro (-4)-Tak sobie..
Salichamidzic (3)-Dziekuja mu za bramki z Milanem! W tym meczu pokazal wielkie nic! Lawka..Lubie go ale w pierwszym skladzie ten zawodnik grac niemoze..No chyba ze w razie kontuzji lub jakby mial Mega Forme 8)
Camoranesi (4)-Dobrze ale stac go na wiecej..
Nocerino (+3)-Srednio..Musi isc w przyszlym sezonie na wypozyczenie!
Palladino (4)-Zbyt duzo strat! Czasami nie potrzebnie kiwal pietkowal i raz gdy mial pilke a przed nim byl tylko obronca i z drugiej strony Treze to zamiast zagrac to probowal kiwac i wtedy Parma zdolala sie ustawic! Wierze w niego ale musi grac bardziej zespolowo..Dzieki za bramke!
Del Piero (-4)-Troszke slabiej niz zawsze!
Trezeguet (4/+4)-Treze biegal rozgrywal..I gdyby mu koledzy czesciej zagrywali to napewno by cos ustrzelil..
Zmiany:
Tiago (-4)-Tak sobie!!! :prochno: Licze ze do konca sezonu jeszcze cos ustrzeli 8)
Nedved (4)-Jak zawsze...
Marchionni (-)-Prosilem Ranieriego zeby go wpuscil! I go wpuscil na ostatnie 10 minut! Wierze w ciebie M.M!!!


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 17:26

Mecz bez historii. Od początku mieliśmy wyraźną przewagę i całkiem nieźle nam się wszystko kleiło z przodu. Dość szybko strzeliliśmy dwie bramki, to trochę nie w naszym stylu tak szybko strzelać, gdyż zawsze mamy lepszą drugą połowę, ale nie mam zamiaru narzekać z tego powodu. :wink: Druga część niewiele różniła się od pierwszej, wyraźnie byliśmy lepsi, a Parma nie miała jak nam zagrozić. Trzecia bramka przypieczętowała nasze zwycięstwo. Osobiście ten mecz mi trochę trening przypominał, szkoda tylko, że nie zawsze gramy tak dobrze z tymi potencjalnie słabszymi drużynami.

Jeśli wygramy z Atalantą to zwyciężymy trzeci raz w ciągu tygodnia, oby Juve pokazało, że jest na fali i zagrało dla JPC. :wink: Liga Mistrzów coraz pewniejsza...


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 18:03

Przyjemniaczek pisze:
Włodar pisze:Interesuje mnie czym tak "wsławił" się bramkarz Parmy, że przy każdym jego kontakcie z piłką dały się słyszeć przeraźliwe gwizdy a na trybunach co chwila gościły przyśpiewki z cyklu "Luca Bucci pezzo di m***a" i inne w podobnym tonie. Czy to efekt jakiegos konkretnego zachowania czy tak po prostu nie podszedł kibicom? :P
wsławił sie tym ze kilka dobrych lat grał w Torino :P
to wiem tylko myślałem, że może dodatkowo coś powiedział, ale fakt, jest to wystarczający powód :prochno:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2008, 18:42

Właśnie takie mecze powinniśmy rozgrywać częściej. Wynik jak wczorajszy najbardziej podnosi zespół na duchu. Mi najbardziej podobała się gra Trezeguet i Grygery, którzy biegali rozgrywali i wychodziło im to bardzo dobrze. Jak mieć do kogoś zastrzeżenia to chyba do gry Nocerino, bowiem jak na pomocnika tracił zbyt dużo piłek. Ale ogólnie wszystko wyglądało dobrze i co najważniejsze kolejne trzy punkt zbliżyły nas do utrzymania trzeciego miejsca.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Zablokowany