Serie A (31): JUVENTUS 3-0 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 20:21

Ja sie boje, ze ten mecz znowu bedzie taka meczarnia jak z Empoli i innymi slabszymi z ktorymi tracilismy punkty :/

Ostatnio, bo dobrych meczach z silnymi rywalami szlo nam gorzej ze slabymi. Oby jutro sie to nie sprawdzilo :pray:


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 20:34

Roma straciła punkty więc jest dodatkowa motywacja żeby ten mecz wygrać
bo drugie miejsce jest całkiem realne.

Forza Juve :dance: 3-0 dla naszych :D
:ball: Trezeguet
:ball: Trezeguet
:ball: Nedved(ale może być też Treze :prochno:)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 20:53

Ja juz nie wiem co o tym wszystkim myslec.Sezon jakis dziwny dla mnie i zapewne dla was wszystkich tak samo.
Jutro czeka nas kolejny mecz,ktory trzeba wygrac.Roma traci punkty,a my mamy szanse znowu zblizyc sie do Romy i walczyc o wicemistrza.Teraz,gdy zostalo 8 kolejek do konca Juve powinno sie zmobilizowac na KAZDY mecz i wygrac te 8 kolejek.Nie wolno nam stracic punktow teraz,a w szczegolnosci z druzynami pokroju Parmy,jezeli marzymy o 2 miejscu i grze w LM bez eliminacji.Jutro licze tylko i wylacznie na 3 pkt!

Forza Juveee!!!


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 21:08

Okoni pisze:Roma straciła punkty więc jest dodatkowa motywacja żeby ten mecz wygrać
bo drugie miejsce jest całkiem realne.
Jak widać wszystko sie może zdarzyć, wiec ten wynik Romy z przymruzeniem oka ze wzdledu na Juve bo jutro tez gramy z druzyna , ktora walczy o utrzymanie w Serie A. Mam nadzieje ze po dobrym meczu wygramy 2-0. Chce zeby Juve objeło prowadzenie w pierwszym kwadransie, ponieważ ten gol z pewnością ustawi mecz i bedzie sie grało o wiele ławiej, ale zobaczymy jak to jutro bedzie :wink: .Pozdro FLJ


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 21:50

Po tej kolejce będziemy mieli tylko 7 punktów straty do pierwszego miejsca... w życiu wszystko jest możliwe... nawet beniaminek na tronie :wink:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 21:59

29 pisze:Po tej kolejce będziemy mieli tylko 7 punktów straty do pierwszego miejsca... w życiu wszystko jest możliwe... nawet beniaminek na tronie :wink:
Ja nie wiem jak Ty widzisz te 7 punktów w momencie kiedy Inter gra mecz i go póki co remisuje.

Mecz z Parmą trzeba wygrać z dwóch powodów. Pierwszym jest właśnie wspomniana wyżej Roma, która straciła już 2 punkty w tej kolejce. Takie sytuacje trzeba wykorzystać. Drugim to, że w tym sezonie ze słabszym druzynami nam widocznie nie idzie, więc może najwyższy czas pokonać ten poziom i włączyć się do walki o Scudetto... Forza Juve!


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:08

szczypek pisze:
29 pisze:Po tej kolejce będziemy mieli tylko 7 punktów straty do pierwszego miejsca... w życiu wszystko jest możliwe... nawet beniaminek na tronie :wink:
Ja nie wiem jak Ty widzisz te 7 punktów w momencie kiedy Inter gra mecz i go póki co remisuje.
Forza Juve!
8 pkt. nic nie zmieni :twisted: inter ma dołek... w takim tempie jeśli Juve poczuje wiatr, na koniec będziemy na czele


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:30

Trzeba wygrać i tyle. Gramy niemal w pełnym składzie toteż spodziewam się pewnego zwycięstwa ale i 1-0 będzie w sumie dobre . 8 punktów straty to dużo i mało ale póki jest szansa trzeba wierzyć i próbować. Inter wyraźnie złapał lekką zadyszkę . Kalendarza wcale łatwego nie mają. Atalanta(w), Viola(d), Torino(w), Cagliari(d), Milan(w), Siena(d), Parma(w). Mogą potracić punkty ;-) Roma w LM i też parę ciężkich meczów. Wszystko może się zdarzyć ;-) No ale trzeba zdobyć komplet 24 punktów.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:34

Jacques pisze:Trzeba wygrać i tyle. Gramy niemal w pełnym składzie toteż spodziewam się pewnego zwycięstwa ale i 1-0 będzie w sumie dobre . 8 punktów straty to dużo i mało ale póki jest szansa trzeba wierzyć i próbować. Inter wyraźnie złapał lekką zadyszkę . Kalendarza wcale łatwego nie mają. Atalanta(w), Viola(d), Torino(w), Cagliari(d), Milan(w), Siena(d), Parma(w). Mogą potracić punkty ;-) Roma w LM i też parę ciężkich meczów. Wszystko może się zdarzyć ;-) No ale trzeba zdobyć komplet 24 punktów.
zakładając jutro wygraną... myślę, że w ostatnich 7 meczech 15 punktów do 30 Scudetto wystarczy ;)


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:35

Trzeba wygrac, gonic straty. Szkoda ze roma zremisowala i nie skorzystala z remisu interu :-P
Licze na Trezegueta jutro!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:37

Tharp pisze:Trzeba wygrac, gonic straty. Mam nadzieje ze roma tez wygra, i skorzysta z remisu interu ;)
Licze na Trezegueta.
niestety Roma zremisowala, ale moze to nam da jakies szanse na drugie (pierwsze?) miejsce? :twisted:


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:37

29 pisze:
Jacques pisze:Trzeba wygrać i tyle. Gramy niemal w pełnym składzie toteż spodziewam się pewnego zwycięstwa ale i 1-0 będzie w sumie dobre . 8 punktów straty to dużo i mało ale póki jest szansa trzeba wierzyć i próbować. Inter wyraźnie złapał lekką zadyszkę . Kalendarza wcale łatwego nie mają. Atalanta(w), Viola(d), Torino(w), Cagliari(d), Milan(w), Siena(d), Parma(w). Mogą potracić punkty ;-) Roma w LM i też parę ciężkich meczów. Wszystko może się zdarzyć ;-) No ale trzeba zdobyć komplet 24 punktów.
zakładając jutro wygraną... myślę, że w ostatnich 7 meczech 15 punktów do 30 Scudetto wystarczy ;)
Jakby Twoje slowa okazaly sie prawda, to przez tydzien bym nie trzezwial... :prochno: .
Poki co trzeba grac z meczu na mecz, wygrywac swoje potyczki, a dopiero w drugiej kolejnosci cieszyc sie z potkniec bezposrednich rywali :P


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 22:43

Nie ma co sie patrzec na innych. Trzeba wygrac te mecze, ktore sa jeszcze przed nami i tyle. Jak sie zacznie rozmowa o scudeto to moze wszystko szlag trafic, wiec niech roma z interem sie wykucaja.a my mamy robic swoje, czyli wygrywac.

FORZA JUVE


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 23:02

Sapo_JuveFan pisze:
Tharp pisze:Trzeba wygrac, gonic straty. Mam nadzieje ze roma tez wygra, i skorzysta z remisu interu ;)
Licze na Trezegueta.
niestety Roma zremisowala, ale moze to nam da jakies szanse na drugie (pierwsze?) miejsce? :twisted:
Zauwazylem po chwili, i szybko zeedytowalem posta z nadzieja ze nikt sie nie polapie...
Kurde, masz reflex :/


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 23:20

Myślę, że nie powinniśmy mieć większych kłopotów. Jak dla mnie, Juve to największy pewniak tej kolejki i tylko ten mecz mógłbym obstawić w ciemno. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie gładko.


Zablokowany