Serie A (28): JUVENTUS 1-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 06:50

Obrazek

mecz 28 kolejki Serie A: JUVENTUS - Napoli

Czas:

2008-03-16 (niedziela)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168
Data otwarcia 1933

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Niebieskie
Przydomek: Azzurri
Trener: Edoardo Reja
strona internetowa

Sukcesy:

* Puchar UEFA: 1
* Mistrzostwo Włoch: 2
* Puchar Włoch: 3
* Superpuchar Włoch: 1
* Copa delle Alpi: 1

Ostatnie mecze

9 marca 2008
Napoli Roma 0 : 2

2 marca 2008
Napoli Inter 1 : 0

27 lutego 2008
Genoa Napoli 2 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus
...
14. Napoli

Najlepsi strzelcy drużyn:

16. Trezeguet (Juventus)
...
8. Zalayeta (Napoli)

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport (France)
C+ Sport 1 (D/F/N only)
DigitAlb SuperSport 1
G Sports 1
Mediaset Calcio 1
OBN BiH
RAI International 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport Italia 1
Sky Sport Italia 16:9
Sport 1 (Hun)
Sport 1 (Ned)
SuperSport 7 [Hellas]
TV Avala
TV4 Sport
TV7 Bulgaria

Przewidywane składy

JUVENTUS
Napoli

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.sscnapoli.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 17 marca 2008, 07:00 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 07:40

Napoli gra w ostatnim czasie bardzo w kratke... Wygrana z interem, porazka z genua... Ta druzyna bardzo mocna jest tylko wtedy gdy gra u siebie. Tym razem Bianconeri zmierza sie z nimi na Stadio Olimpico wiec mysle ze nie bedzie wiekszych klopotow, obstawiam ze niestety Juventus straci jako pierwszy bramke, ale wyjdziemy z tego na 3-1 :)


FORZA BIANCONERI!!!


Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 07:58

Jak był mecz Juventus vs Genoa to komentator mówił, że mecz będzie na Canal+Sport 2, ale nie mam pewności czy na żywo czy tylko retransmisja.Stawiam, że wygramy Napoli to nie jest jakiś super przeciwnik zwykły średniak ligowy myślę, że szybko strzelimy 2 gole i utrzymamy prowadzenie do końca meczu :D.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 13:11

Mam nadzieje ze ten meczyk poleci w tv. Nasi sie odblokowali (chyba) i pewnie beda chcieli sie zemscic za niesluszna porazke z pierwszej rundy :twisted: stawiam na Grygere w miejscu Molinaro i Nedveda zamiast Salihamidzicia :) reszta skladu bez zmian (ewentualnie Iaquinta zamiast Del Piero w wyjsciowym skladzie) :D


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 15:02

Mam nadzieje ze ten meczyk poleci w tv. Nasi sie odblokowali (chyba) i pewnie beda chcieli sie zemscic za niesluszna porazke z pierwszej rundy stawiam na Grygere w miejscu Molinaro i Nedveda zamiast Salihamidzicia reszta skladu bez zmian (ewentualnie Iaquinta zamiast Del Piero w wyjsciowym skladzie)
Tylko ze w tym meczu nie beda mogli zagrac Zebina, Camor, Legro i Zanetti wiec jest to duze oslabienie. Ale nie ma co to przezywac Napoli to druzyna wlasnego bioska i raczej duzej krzywdy nam nie powinno zrobic.

FORZA JUVE


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 15:56

Zbliża się kolejny, prestiżowy mecz. Bardzo liczę na pewne zwycięstwo Juventusu (różnicą 2 bramek) i potknięcia Milanu oraz Violi. W tym spotkaniu nie zagra wielu ważnych zawodników, dlatego jestem bardzo ciekawy na jakie ustawienie zespołu zdecyduje sie Claudio Ranieri. Moim zdaniem nie powinno się zmieniać tego co jest dobre, dlatego liczę na ponowny występ Grygery na lewej obronie (jak już mówiłem: "na lewej stronie zniosę wszystko, prócz Molinaro). Wydaje mi się, że na skrzydłach powinni biegać Nedved i Palladino. Zgodnie z tradycją Pavel powinien grać na lewej stronie, a mając za sobą Zdenka, miałby z kim współpracować. Raffaele powinien być ustawiony z prawej strony boiska, gdzie powinien w końcu pokazać jak znakomitym jest piłkarzem. Przy takim zastawieniu Hasan Salihamidzic przeniesie sie na prawą stronę defensywy, gdzie będzie wędrował od jednego pola karnego do drugiego (bardzo lubię oglądać Hasana na prawej stronie, mimo tego że w tym sezonie gra w kratkę). Jeśli chodzi o linię ataku, to wystawiłbym Alexa i Iaquintę. Mimo tego, że Trezeguet się przełamał w ostatniej kolejce, to agresywna gra Vincenzo znacznie bardziej przypada mi do gustu w tym sezonie. Środek, tradycyjnie: Momo i Nocerino (chyba, że wykuruje się Zenetti, to wtedy preferuję środek: Momo i Cristiano). Liczę na 3 punkty. Forza Grande Juve


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
The_Stig

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2007
Posty: 83
Rejestracja: 04 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 17:53

Mecz łatwiejszy niż mecz z Genoą, bo wiadomo, że Napoli gra dobrze raczej tylko na swoim stadionie. Mimo licznych osłabień, liczę na zwycięstwo w tym meczu. Tylko jak dla mnie ustawienie 4-3-3

Dla mnie skład powinien wyglądać tak:

Buffon

Salihamidzic-Stendardo-Chiellini-Grygera

Palladino-Sissoko-Nedved

Iaquinta-Trezeguet-Del Piero


Respect w Monachium, respect w Madrycie
Musze wam coś powiedzieć moi mili skrycie,
podziw w Amsterdamie, poważanie w Mediolanie
a w czerwcu znów Scudetto biało- czarne się stanie!
Wole dymać rysia z klanu niż być kibicem Milanu!
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 18:11

The_Stig pisze:Mecz łatwiejszy niż mecz z Genoą, bo wiadomo, że Napoli gra dobrze raczej tylko na swoim stadionie. Mimo licznych osłabień, liczę na zwycięstwo w tym meczu. Tylko jak dla mnie ustawienie 4-3-3

Dla mnie skład powinien wyglądać tak:

Buffon

Salihamidzic-Stendardo-Chiellini-Grygera

Palladino-Sissoko-Nedved

Iaquinta-Trezeguet-Del Piero



Na 99% Claudio Ranieri nie zagra takim systemem. Dlaczego... :?: Odpowiedz jest bardzo prosta: Napoli zazwyczaj gra pięcioma zawodnikami w linii pomocy (biorąc pod uwagę twój system, oznacza to, że Napoli będzie miało o 2 piłkarzy więcej w środku pola) i dwoma, naprawdę dobrymi napastnikami z przodu. Oczywiście można też wziąć pod uwagę to, że być może Claudio Ranieri ma skłonności samobójcze i pod wpływem leków antydepresyjnych wystawi zaproponowaną przez Ciebie "11". :-D
Ostatnio zmieniony 10 marca 2008, 19:04 przez Kamil_on, łącznie zmieniany 1 raz.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 18:14

The_Stig pisze:
Dla mnie skład powinien wyglądać tak:

Buffon

Salihamidzic-Stendardo-Chiellini-Grygera

Palladino-Sissoko-Nedved

Iaquinta-Trezeguet-Del Piero
Ja rozumiem ,że taktyka atak uber alles ,ale to już przesada. Bez napastników na ławce ?

Co do meczu. Sądzę ,że może być ciężko. Napoli jest drużyną ,która może tak dobrze odpalić ,że przegramy 0-2 , bądź zagrać beznadziejnie i wtedy wygramy bez większych zmartwień. Zobaczymy.
Martwi osłabienie drużyny. Mimo wszystko wierzę w zwycięstwo i liczę na "skromną" wygraną 2-0 :wink:
Z chęcią zobaczyłbym Stendardo oraz Tiago na boisku od pierwszej minuty, jednak to marzenia ... w tym meczu mamy wygrać za wszelką cenę ...


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 18:34

Kamil_on pisze:
Napoli zazwyczaj gra pięcioma zawodnikami w linii pomocy(...) i trzema, naprawdę dobrymi napastnikami z przodu...
Hmm.... no jezeli NAPOLI grało przewaznie tak jak Ty powiedziales, to musza miec za*** tych obroncow, ktorzy sobie we 2 daja rade... :)
Ustawienie bardzo ciekawe... 1-2-5-3...

Aluzja: Zostan trenerem :bravo:




Jak juz pisalem i ktos potwierdzil... Napoli druzyna swojego boiska, wiec damy sobie rade... Ja bym postawil na(chociaz wiem ze na 100% tak nie zagraja :PP):

-------------Buffon---------------
-Sali-Stednaro-Kielon-Zdenek-
-Camor---Sissoko--Nedved--
-----------Del Piero-------------
--------Iaquinta--Treze-------


W trakcie meczu(wiadomo zalezy od formy w danym dniu) wrzucilbym Palladino za ktoregos z napastnikow, badz za Del Piero. Palla na boku a Nedved ofensywny :)


Komus pasuje xD?? :happy:


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 18:38

Kamil_on pisze:Na 99% Claudio Ranieri nie zagra takim systemem. Dlaczego... :?: Odpowiedz jest bardzo prosta: Napoli zazwyczaj gra pięcioma zawodnikami w linii pomocy (biorąc pod uwagę twój system, oznacza to, że Napoli będzie miało o 2 piłkarzy więcej w środku pola) i trzema, naprawdę dobrymi napastnikami z przodu. Oczywiście można też wziąć pod uwagę to, że być może Claudio Ranieri ma skłonności samobójcze i pod wpływem leków antydepresyjnych wystawi zaproponowaną przez Ciebie "11". :-D

Z twoich słów wynika, że Napoli zagra dwoma obrońcami... to chyba nie możliwe 8) bo jeśli tak, to system 4-3-3 jak znalazł :prochno:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 18:40

A ja bym w tym meczu posadził na ławkę Del Piero. I to nie dlatego, że Alex jest w słabszej dyspozycji, tylko by sobie odpoczął. Patrząc wstecz jest to najbardziej eksploatowany nasz zawodnik w ostatnim czasie, a w wieku 33 lat powinien mieć chwile wytchnienia. Zwłaszcza, że jest zawodnikiem podatnym na kontuzje. Iaquinta w ostatnim meczu po wejściu z ławki zaprezentował się naprawdę dobrze, więc nie widzę sensu trzymania go cały czas na ławce. Jakaś rotacja wśród napastników być musi.
A co do meczu, to wydaję mi się, że Juventus nie zlekceważy przeciwnika, który w ostatnim czasie gra średnio. Wprawdzie wygrali z Interem, ale to miało miejsce na swoim boisku, na którym jak wiadomo są nieobliczalni. Przy odpowiedniej koncentracji powinniśmy spokojnie pyknąć Napoli przynajmniej 2 bramkami.


Przyjemniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 31 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 18:57

Mysle że to bedzie dosc trudne spotkanie dla naszych graczy.Napoli jest bardzo nieobliczalne.Obawiam sie ze Ranieri moze postawic na Molinaro :lol: Dla mnie ten piłkarz w Juve moze jedynie czyscic korki innym :lol: .Co do ustawienia:

------------------------------------------Buffon----------------------------------
-----------------------Stendardo--------------------------Chiellini----------------
Salihamidzic-------------------------------------------------------------------Grygera
--------------------------Tiago---------------------------Sissoko-------------------------
Palladino-------------------------------------------------------------------------Nedved
-----------------------------Iaquinta------------Trezeguet---------------------------


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 19:03

bloktorun pisze: Z twoich słów wynika, że Napoli zagra dwoma obrońcami... to chyba nie możliwe 8) bo jeśli tak, to system 4-3-3 jak znalazł :prochno:


Przepraszam, pomyliłem się.... Już poprawiam.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
The_Stig

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2007
Posty: 83
Rejestracja: 04 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2008, 19:23

Dobra, jednak troche głupio, ale nikt nie jest idealny ;-) Starałem się ominąć Molinaro, i jakoś mi nie wyszło :P


Respect w Monachium, respect w Madrycie
Musze wam coś powiedzieć moi mili skrycie,
podziw w Amsterdamie, poważanie w Mediolanie
a w czerwcu znów Scudetto biało- czarne się stanie!
Wole dymać rysia z klanu niż być kibicem Milanu!
Zablokowany