Serie A (26): JUVENTUS 2-3 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 07:12

Obrazek

mecz 26 kolejki Serie A: JUVENTUS - Fiorentina

Czas:

2008-03-02
15:00

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168
Data otwarcia 1933

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Fioletowy pas na białym tle
Przydomek: Viola
Prezydent: Diego Della Valle
Trener: Claudio Cesare Prandelli
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrz Włoch(2):
Puchar Włoch(6):
Superpuchar Włoch(1):
Puchar Zdobywców Pucharów(1):

Ostatnie mecze

27 lutego 2008
Fiorentina Livorno 1 : 0

24 lutego 2008
Roma Fiorentina 1 : 0

17 lutego 2008
Fiorentina Catania 2 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

uzupełnie po 25 kolejce

3. Juventus
...
4. Fiorentina

Najlepsi strzelcy drużyn:

15. Trezeguet (Juventus)
...
14. Mutu (Fiorentina)

mecz na żywo w TV:

Boom Sport One
C+ Spain
C+ Spain HD
C+ Sport (France)
DigitAlb SuperSport 1
FIVE UK
G Sports 2
HRT 2
Kanal 24
Mediaset Calcio 1
OBN BiH
RAI International 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport Italia 16:9
Sport 1 (Cze)
Sport 1 (Hun)
Sport TV1
Telekanal Sport (RTR)
TV4 Sport
TV7 Bulgaria

Przewidywane składy

JUVENTUS
Fiorentina


źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.acffiorentina.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 29 lutego 2008, 16:10 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 09:46

Mam nadzieję,że to spotkanie będzie punktem zwrotnym i wrócimy na zwycięski tor.Teraz musimy oglądać się nie tylko na wyniki Romy,ale także Milanu i właśnie Fiorentiny.To niezwykle istotne,abyśmy wygrali właśnie w tym spotkaniu.Co prawda nasi stracili punkty z Torino,ale chciałbym zauważyć,że mecze z tym zespołem należą do trudnych ze względów derbowych.Podobnie było w pierwszym spotkaniu tych ekip.Najgorsze jest to,że w niedzielę będziemy musieli poradzić sobie bez Chielliniego oraz Nedveda.Zdaje się,że na środku obrony zagra więc Stendardo,a w pomocy,myślę,że Salihamidzić.To spotkanie musimy wygrać.Nasi pokazali już,że mimo kryzysu z teoretycznie słabszymi zespołami potrafimy odwrócić sytuację i wygrywać mecze na szczycie ze wspaniale dysponowanym Udinese i Romą.Mam nadzieję,że dzisiaj(choć brzmi to przewrotnie :) )inter pokona ekipę Spalettiego,bądź w najgorszym wypadku z nią zremisuje.Na to liczę.Co do Milanu-grają najpierw z Catanią,później z Lazio.Ostatnie mecze pokazały,że wcale nie muszą się one skończyć zwycięstwem Mediolańczyków.Ponadto Roma zagra w weekend z Parmą,która już nie raz sprawiła w tym sezonie niespodziankę i wygrywała z interem.Zdobyłaby 3 punkty,gdyby nie...sędzia...Musimy walczyć o 2 pozycję.Jeśli już ją osiągniemy nasi nie powinni jej już oddać.
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2008, 11:37 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 10:26

mrozzi pisze:inter pokona ekipę Manciniego,
Chyba Spallettiego;)
Co do meczu na pewno będzie bardzo trudny, pocieszniem jest to, że nie zagra Adrian Mutu (kontuzja) no ale zostają jeszcze Vieri, Pazzini, Osvaldo ofensywny Santana...
Zobaczymy co dzisiaj Viola ugra z Livorno.
Bardzo liczę na to, że gotowy do gry będzie Trezeguet. Na pewno szkoda, że nie zagra Chiellini, wg. Gazzetty w środku obrony zagra Zebina, mi wydaje się że bardziej realnym wyjściem jest środek Legrottaglie-Stendardo no ale zobaczymy co wymyśli Ranieri. W niezłej formie ostatnio jest Neved, ale z powodu zawieszenia następną szansę dostanie, tym razem na lewej pomocy, Palladino.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 11:39

Rzeczywiście-dzięki.Już poprawiłem Manciniego na Spalettiego,nie wiem co mnie podkusiło. :rotfl:


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 22:37

Musimy wygrac ten mecz bo viola ma do nas juz 4 pkt. jesli wygra z anmi bedzie juz miala jeden i bedzie goraco a nie zapominajmy ze jest jeszcze milan ktory tez jest blisko i nie mozemy sobie pozwalac na czeste straty pkt. bo w zadnej LM nie zagramy zreszta chyba z taka gra nie zaslugujemy nawet chlopcy wezcie sie w garsc w koncu


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 23:23

Szykuje sie kolejny mecz o 6 pkt.
Musimy wygrać zeby przywrócić sytuacje sprzed niefortunnego meczu z Regginą i nieudanego z Torino
Tylko zwyciestwo da nam nadzieje na zajecie lokaty zadowalającej kibiców Juve.

wraca Trezeguet, Nedved i Zanetti pauzują za idiotyczne zachowania, Chiellini za nadmiar kartek.
Będzie cieżko, ale mam nadzieje, że wyjdziemy z pojedynków z Violą tak samo zwyciesko jak z Romą i przestaniemy w następnych kolejkach tracić punkty z ogórkami


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 23:28

I znowu Molinaro bedzie sie popisywal na lewej stronie miejmy nadzieje ze Palladino nie bedzie mu na to pozwalal :-D na srodku mam nadzieje ze zagra Stenio z Legro na prawej Zebina w pomocy srodek Sissoko Tiago prawa strona Camor lewa Palladino i atak no coz nie wiadomo jak to bedzie raczej wyjdzie Alex z Treze a pozniej wejdzie Iaquinta


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2008, 23:29

nareszcie jakis mocny przeciwnik, na slabiakow nie mozemy sie jakos zmotywowac w tym sezonie :prochno: TYLKO i WYLACZNIE satysfakcjonuje mnie zwyciestwo w tym meczu, zwlaszcza ze gramy u siebie ;) moze powrot Trezegola odmieni nasza niemoc w ataku, martwie sie bardziej o obrone bez Chielliniego i pomoc bez Nedveda i Zanettiego, ale zobaczymy :) ZWYCIESTWO bedzie nasze! :dance:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 13:03

Co do meczu na pewno będzie bardzo trudny, pocieszniem jest to, że nie zagra Adrian Mutu (kontuzja) no ale zostają jeszcze Vieri, Pazzini, Osvaldo ofensywny Santana...
Wczoraj Pazzini zarobił kartonik i jeśli znalazłem aktualna statystykę kartek - nie zagra on w najbliższym meczu.
Wobec tego możemy mieć przeciwko sobie duet WV: Waigo - Vieri.
Znacznie mniejsza siła rażenia niż Pazzini - Mutu. To dobra wiadomość dla naszej osłabionej obrony.
Swoją drogą bardzo realne, że nie zagra także Semioli. Wczoraj został ostro potraktowany i opuścił boisko w 37 minucie. To też by byla dobra wiadomość dla nas.


Dirty mind
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 15:57

Venomik pisze:
Co do meczu na pewno będzie bardzo trudny, pocieszniem jest to, że nie zagra Adrian Mutu (kontuzja) no ale zostają jeszcze Vieri, Pazzini, Osvaldo ofensywny Santana...
Wczoraj Pazzini zarobił kartonik i jeśli znalazłem aktualna statystykę kartek - nie zagra on w najbliższym meczu.
Wobec tego możemy mieć przeciwko sobie duet WV: Waigo - Vieri.
Znacznie mniejsza siła rażenia niż Pazzini - Mutu. To dobra wiadomość dla naszej osłabionej obrony.
Swoją drogą bardzo realne, że nie zagra także Semioli. Wczoraj został ostro potraktowany i opuścił boisko w 37 minucie. To też by byla dobra wiadomość dla nas.
Przyznam, ze troche glupio mi jest sie cieszyc z oslabienia rywali :oops: , ale patrzac na nasza sytuacje kadrowa na ten mecz to jednak sie ciesze :prochno: :/ .

Niech sie nasi wreszcie wezma w garsc i skopia pupe :-D Violi. Byla porazka Reggina, remis z Torino to niech zgodnie z tendencja zwyzkowa nasi wygraja :wink: . Mecz na pewno bedzie trudny.

Forza Juve, vinci per noi :!:


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 16:04

Venomik pisze:
Co do meczu na pewno będzie bardzo trudny, pocieszniem jest to, że nie zagra Adrian Mutu (kontuzja) no ale zostają jeszcze Vieri, Pazzini, Osvaldo ofensywny Santana...
Wczoraj Pazzini zarobił kartonik i jeśli znalazłem aktualna statystykę kartek - nie zagra on w najbliższym meczu.
Wobec tego możemy mieć przeciwko sobie duet WV: Waigo - Vieri.
Znacznie mniejsza siła rażenia niż Pazzini - Mutu. To dobra wiadomość dla naszej osłabionej obrony.
Swoją drogą bardzo realne, że nie zagra także Semioli. Wczoraj został ostro potraktowany i opuścił boisko w 37 minucie. To też by byla dobra wiadomość dla nas.
Myślę, że w ataku prędzej zagra Osvaldo niż Waigo. Senegalczyk owszem strzelił gola przeciwko livorno, ale mimo wszystko na boisko wszedł w drugiej połowie na Osvaldo.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 16:35

Jeśli mnie portale nie zawodzą (a myślę, że wszystkie gdzie sprawdzałem się na mnie nie uwzięły) to Vaigo wszedł za kontuzjowanego Semioliego (niech mu łóżko lekkim będzie w trakcie najbliższego meczu) a nie za Osvaldo, który faktycznie zagrał od pierwszej minuty.
Przewiduje brak Semioliego w najbliższym meczu (tylko trzy dni przerwy, a on na noszach opuszczał boisko).
Inna sprawa, że Prandelli lubi sobie pozmieniać ustawienie Violi z przodu.
Wymieniłem duet Vieri - Waigo (pisząc o takiej możliwości!) tylko jako ciekawostke - ot, nasi znajomi :)


Dirty mind
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 16:56

Venomik pisze:Jeśli mnie portale nie zawodzą (a myślę, że wszystkie gdzie sprawdzałem się na mnie nie uwzięły) to Vaigo wszedł za kontuzjowanego Semioliego (niech mu łóżko lekkim będzie w trakcie najbliższego meczu) a nie za Osvaldo, który faktycznie zagrał od pierwszej minuty.
Tu masz oczywiście rację, mi ogólnie chodziło o to, ze to jednak Osvaldo nie Waigo, grał od początku w ostatnim meczu. Dlatego też bardziej prawdopodobny jest właśnie jego występ.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 19:07

W takim układzie Prandek nie ma za duzego pola manewru w ataku. Zostaje Vieri na szpicy :D i Waigo z Osvaldo bo bokach. Co wazne viola bedzie musial sobie poradzic jeszcze bez Liveraniego, wiec mysle ze starty w skladach sa podobne.

Nie gra Nedved...wiec modle sie tylko zeby za niego nie wszedl Palladino. Po cichu licze ze moze tez zagramy 4-3-3, ponownie z Camorem w srodku (chcociaz tam gra jak trendowaty) z Sissoko i Nocerino. No chyba ze wejdzie gwiazda Tiago, ale watpie.

Z przodu Alex, Iaquitna i Treze iii mam nadzieje, ze jakos to bedzie.


Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2008, 19:37

"Przewidywany" skład do bani. Myślę, że prawdopodobne jest ustawienie 4-3-1-2.
Bramka: Buffon
Obrona: Pewniakiem jest Legro i niestety Molinaro. Reszta to niewiadoma, ale stawiam na: Grygera, Stendardo, Legro, Moluś
Pomoc: Camor, Sissoko, Nocerino, (za napastnikami) Del Piero
Atak: VI, Treze.

Takim składem mamy realne szanse, żeby ich pyknąć. Najbardziej mizernie prezentuje się obrona - głównie chodzi o brak Chielliniego. Może jednak jeśli zagra Stendardo to przekona do siebie trenera i Moluś wróci tam gdzie jego miejsce - na ławę.


Zablokowany