Serie A (26): JUVENTUS 2-3 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 16:55

po tym meczu można stwierdzić że mamy zarombiście silną formacje defensywną to jest normalnie parodyczny szał ciał przegrać w ostatniej minucie powtarza się Reggina tylko że bez wkładu sędziowskiego PARODIA!!!!


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 16:55

no to pozamiatane, 2 miejsce w serie a pożegnalismy juz nieodwołalnie, no ale teraz po kolejnym meczu i straconych punktach pozegnamy sie takze z 3 jak widac :/


pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 16:55

Brawo Juve! brawo ranieri! Niech ma tyle honoru i odejdzie, jesli nie teraz, to po zakonczeniu sezou. 1 punkt w 3 meczach to jest smiech na sali. Niech idzie prowadzic parme, tam mu sie dobrze wiodlo.


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 16:56

No i kurrrrrrrrrr.... skonczylo sie 2-3 :płaczę: :angry: :doh: . Ja pitole, ale zly jestem, grrrrrrrrrrrrr.
Meczu nie bylo dane mi obejrzec (moze to i lepiej), wiec bardzo bym prosil, zeby ktos napisal jak gral Palla, Camor, Sissoko i jak wygladaly te sytuacje ze spalonymi Treze, Iaquinty i faulem na tym ostatnim. Z gory dziekuje.

Obysmy zapewnili sobie miejsce gwarantujace gre w Lidze Mistrzow, to szczyt naszych mozliwosci w tym sezonie... :roll:


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:02

dobrze grali , ale zmiana za Del Piero była bardzo kluczowa , już nikt nie potrafił przytrzymać piłki i to sie bardzo szybko zemściło , wielka szkoda tego meczu , Palladino bardziej efektowny niż efektywny , heh o obronie bardzo szkoda nawet wspominać ..... Buffon jeszcze troche i by sobie wyrywał włosy ; teraz panowie patrzymy do tyłu nie do przodu :snooty:


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:04

losbond pisze: wiec bardzo bym prosil, zeby ktos napisal jak gral Palla, Camor, Sissoko i jak wygladaly te sytuacje ze spalonymi Treze, Iaquinty i faulem na tym ostatnim. Z gory dziekuje
Palla dobrze-bez fajerwerków oddał jeden piekny strzał obroniony przez Frey'a jak dla mnie 4/6

Camor-Piekna bramka i dobra gra przez całe spotkanie 4+/5

Sissoko-kapitalna brama z przewroty ale po błędzie Frey'a dobrze grał w obronie i biegał duzo jak dla mnie grał na 5

Co do faulu na Iaqunicie... zdaje sie ze przeciwnik trafił w piłke najpierw ale pomogli mu sie przewrocic... taka sytuacja w ktorej Farina mógł jednak uzyc gwizdka...


Obrazek
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:05

NIe nie nie nie nie nie nie nie nie i jeszcze raz nie!!!!!!!Jestem wściekły, wszystko było dobrze, graliśmy dobrze, piękna brama Momo, wychodzimy na prowadzenie dzięki Camorowi i co?...wielkie G.Ja normalnie nie moge z takimi farciażami, jestem konkretnie wkurzony,to był wygrany mecz, a Nocerino sie nie nadaje nawet na ławke,tylko do niego moge się przyczepić bo grał fatalnie reszta było dobrze ale co z tego jak mamy walonego pecha.Chielliniego nie było i odrazu 3 bramy w plecy no poprostu kur.... mać ja pier.... ch... i kur... <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... itak bedzie LM.Forza Juve wierze w was zawsze!!!!!!!


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:05

teraz pozostaje bronić 4 miejsca ..... oby było to LM. co do wyniku to bardzo dobrze! jeszcze z genoą przegrajmy i myśle ze podziękujemy Ranieriemu molinaro i temu uszatkowi nocerino, oni mogą grać u mnie w 4-ligowym klubie... nadawali by się może


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:06

super jak tak dalej pójdzie to do CL nie wejdziemy,

Ranieri ODEJDŹ
- zmiana Del Piero
- nie wpuszczenie 3 zawodnika, spokojnie w 75m mógł wpuścic Tiago
- po raz kolejny popełnione te same trenerskie błędy

Ranieri nie ma wizji trenerskiej i mentalności zwycięzcy.
Lippi lub Mourinho potrzebni.


Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:07

Szok...

A mogło być tak pięknie. Graliśmy naprawdę dobrze i przyjemnie dla oka, Camoranesi walczył i rozgrywał, podobnie Murzyn, który do tego walnął efektownego gola (niczym Conte na Euro 2000 - piękne czasy ;() . Aż tu Fiorentina w osobie Papy Waigo właściwie z niczego bramke strzeliła. A potem... Nie, wciąż nie wierzę.


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:08

teraz panowie patrzymy do tyłu nie do przodu
Dokładnie nie ma co juz patrzec na Rome tylko lepiej sie skupiac na Violi i Milanie :angry: , bo jeszcze w LM nie zagramy!!!! :evil: :evil: :evil:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:08

Albo zarząd będzie miał jaja (w co wątpię) i wywali Ranieriego, albo Ranieri resztki honoru i sam się zwolni (na to też nie mamy co liczyć, w końcu wszystko jest ok). Żegnajcie europejskie puchary.


Obrazek
*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:08

Obczajcie co napisali na onecie :)

"W spotkaniu 26. kolejki Serie A Juventus Turyn przegrał u siebie z AC Fiorentiną 2:3 (1:1). Goście pokonali turyńczyków po raz pierwszy od 20 lat!
Niespodziewanie prowadzenie objęli goście, po bramce Massimo Gobbiego w 19. minucie. Niepsełna dziesięć minut później wyrównał były pomocnik Liverpoolu Mohamed Sissoko.

Kilka minut po przerwie ponownie prowadzenie objęła "Stara Dama), a bramkę strzelił Mauro Camoranes. Na kwadrans przed końcem spotkania wyrównał Ndiaye Papa Waigo.
Kiedy wydawało się już, że mecz zakończy się podziełm punktów, zwycięską bramkę dla Atalanty strzelił w 90. minucie Pablo Osvaldo, który chwilę później został wyrzucony z boiska za czerwoną kartkę."

http://sport.onet.pl/0,1248705,1703010,wiadomosc.html
Ostatnio zmieniony 02 marca 2008, 17:13 przez *MaTeK*, łącznie zmieniany 2 razy.


Noi Siamo Juventus.
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:10

drozdi pisze:
losbond pisze: wiec bardzo bym prosil, zeby ktos napisal jak gral Palla, Camor, Sissoko i jak wygladaly te sytuacje ze spalonymi Treze, Iaquinty i faulem na tym ostatnim. Z gory dziekuje
Palla dobrze-bez fajerwerków oddał jeden piekny strzał obroniony przez Frey'a jak dla mnie 4/6

Camor-Piekna bramka i dobra gra przez całe spotkanie 4+/5

Sissoko-kapitalna brama z przewroty ale po błędzie Frey'a dobrze grał w obronie i biegał duzo jak dla mnie grał na 5

Co do faulu na Iaqunicie... zdaje sie ze przeciwnik trafił w piłke najpierw ale pomogli mu sie przewrocic... taka sytuacja w ktorej Farina mógł jednak uzyc gwizdka...
Dzieki wielkie :-D .
Teraz to czujemy oddech Violi i Milanu na plecach, a oba te kluby graja jeszcze w europejskich pucharach... :doh: . Wniosek jest jeden-trzeba nam wzmocnien!!! Szczegolnie lewej obrony (chyba, ze Kielon zacznie tam grywac) :!:


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2008, 17:10

Z meczu na mecz coraz gorzej.... Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy do UEFA wejdziemy a co dopiero do el. LM. Żal patrzec na taki Juventus. Mecz do wygrania pregrywamy w ostaniej minucie.

Jak to niektórzy piszą żal.pl :angry:


Zablokowany