Serie A (24): Reggina 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2008, 21:22

Tez mysle ze mecz nie bedzie nalezal do latwych.Po zwyciestwie nad Roma mozemy poczuc sie zbyt pewni wygranej z tak slabo radzaca sobie druzyna i bedziemy liczyc ,ze pilka sama wpadnie do siatki.Wieze jednak ,ze Bianconeri odpowiednio sie zmobilizuja i wygraja ten mecz.Obstawiam ,ze najtrudniejsze bedzie strzelenie pierwszej bramki, a reszta juz pojdzie gladko.
Moj typ to:
1-3
Forza Magica Juventus & Il Capitano Alex Del Piero


orech

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lutego 2008
Posty: 6
Rejestracja: 16 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 14:55

Bez przesady to nie będzie aż taki cięzki mecz, chociaż napewno będzie trzeba wybiegać wygraną. Reggina przegrała trzy ostatnie mecze, w tym u siebie 3:1 z Udine... Juve napewno jest zbudowane zwycięstwem z Romą, więc to napewno jest na plus naszej drużyny :) Na Juve może również zadziałać następujący czynnik psychologiczny: Roma gra z Fiorentiną ( to może być szansa na wyprzedzenie rywala ) i stawiam tutaj "sztywny remis", więc Juve będzie chciało wygrać, co w takim przypadku pozwoli nam wyjść na drugie miejsce w tabeli, ale to tylko takie spekulacje. Mój typ to: 0:3 Del Piero x2 i Trezegeut :)


kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 16:09

coś czuję ze Alex błysnie ponownie;D Forma jest i będzie aż do Euro, Donadoni będzie musioał GO wziąć bo nie będzie miał lepszego partnera dla Toniego!


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 16:18

To jest z tych meczy w ktorych trzaba po prosu wygrac i tyle nie mowie ze bedzie latwo no ale jesli sie chce zajac 2 miejsce to nie ma wyboru!!!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 17:42

kubus1 pisze:coś czuję ze Alex błysnie ponownie;D Forma jest i będzie aż do Euro, Donadoni będzie musioał GO wziąć bo nie będzie miał lepszego partnera dla Toniego!
A co, masz jakieś przeczucia co do Di Natale? Wróżysz mu kontuzję/dyskwalifikację?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 18:52

Mecz na pewno nie będzie łatwy. Reggina łatwo skóry nie sprzeda, są pod ścianą. Grozi im spadek. W związku z tym na pewno będą dawać z siebie wszystko. Juve jest w dobrej formie. Mam nadzieje, że zagramy takim ustawieniem jak z Romą. Licze również na występ Sissoko. Chciałbym aby Juve ten mecz wygrało spokojnie po ładnej, pewnej grze. Z PS nigdy nic nie wiadomo. Oby transmitowali ten meczyk. :wink:


dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 20:05

Juventus Turyn w konfrontacji z Regginą Calcio będzie musiał sobie poradzić bez czołowych piłkarzy. Na placu gry nie zobaczymy m.in. Gianluigi Buffona, który ma odpocząć przed zbliżającymi się derbami Turynu. Włoch cały czas ma problemy z plecami.

Ponadto na placu gry nie zobaczymy Davida Trezeguet, a także Vincenzo Iaquinty. Kontuzji kolana doznał Jonathan Zebina i także jego nie zobaczymy w Reggio di Calabria. Za nadmiar żółtych kartek natomiast pauzuje Antonio Nocerino. Już tradycyjnie zabraknie także Jorge’a Andrade i Marco Marchionniego.

Kadra Juventusu Turyn: Birindelli, Chiellini, C. Zanetti, Salihamidzic, Camoranesi, Del Piero, Nedved, Belardi, Vanstrattan, Palladino, Grygera, Sissoko, Stendardo, Molinaro, Tiago, Novembre, Legrottaglie, Pasquato, Castiglia, Bottone.

No to:
BR:Belardi(...)-choc ja bym dal szanse Novembre
PO:Grygera-no niema innej mozliwosci chyba ze Hasan:) Oby Zebina nie mial czegos powazniejszego:(
SO:Chiellini-Legrottaglie-tradycja :prochno:
LO:Molinaro-no coz(...):P
PP:Salihamidzic-ja bym mu dal szanse od poczatku on ma ambicje ostatnio nie gral w pierwszym i teraz bedzie chcial udowodnic ze zasluguje na pierwsza jedenastke :smile: A Camora wpuscic na duga zeby dobil rywala :twisted: Bo Mauro na derby i na Viole bedzie bardziej potrzebny
SP:Zanetti-Sissoko(!)-Momo pokaz klase
LP:Nedved- :-D
NP:Palladino-Del Piero-liczmy ze technika zaprocentuje..Obydwaj sa ostatnio w bardzo dobrej formie Licze na Palladinho
Zmiany:
Jak wszystko dobrze pojdzie to 8)
Stendardo za Chielliniego
Bottone(jak dobrze pamietam to on juz strzelil bramke dla Juve w meczu z Biellese(?) za Hasana
Tiago za Nedveda i gramy 4-3-3 :prochno:
Regginy nie mozemy zlekcewazyc i tyle :!: 3 pkt musza byc nasze
Wynik-(0-2) Bramki:
:ball: Molinaro/Zanetti
:ball: Del Piero/Palladino


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 20:23

Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie. Najbardziej jestem ciekawy, jak zaprezentuje się Palladino. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że wkońcu będzie miał szansę zagrania w ataku. Tyle mówił, że chciałby grać na swojej nominalnej pozycji, teraz ma szanse się wykazać. Chociaż po jednym spotkaniu też nie będzie można zbyt wiele powiedzieć.
Wreszcie Sissoko powinien wyjść w podstawowej 11. Jego wejścia w poprzednich spotkaniach wyglądały obiecująco, zobaczymy jak poradzi sobie od pierwszych minut.
O wyniku nie ma co wiele dyskutować, jeśli myśli się o zajęciu 2 miejsca z takimi zespołami jak Reggina nie można głupio gubić punktów.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 21:27

Jak można typować zmiany panie "moim 2 klubem jest milan"?

Myślę, że odniesiemy łatwe zwycięstwo będąc podnieconymi po meczu z Romą. Ah Belardi gra? Trzęse tyłkiem... może być ciężko :-D


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 21:37

No i właśnie na to czekałem, atak Alex-Palladino, mówie Wam, to będzie prawdziwy popis. Treze jest bez formy, (wiem, że cieżko jest tak mówić o kimś kto jest liderem klasyfikacji strzelców, ale przeciwko udinese, i romie nie pokazal prawie nic... Mimo, że typowy egzekutor nie ma nic pokazywać, tylko strzelać bramki, i tego ostatnio zabrakło...) więc myślę, że jeżeli Palladino zagra na miarę swoich możliwości jako napastnik (bo nie zapominajmy, że to jego pozycja) do tego Alex podejdzie do meczu zmobilizowany + pomoc nie będzie spała, to będzie łatwo o 3 pkt... I oby tak było... Szczerze powiem, że juz nie mogę się doczekać, jak to będzie wyglądało u nas z przodu... No i mozna powiedzieć, że debiut Sissoko od pierwszej minuty... Jak narazie nie grał źle... No zobaczymy... Tradycyjnie obstawiam wynik, tym razem gładkie i bez żądnych nerwów 0-3 (wiem, wiem, że reggina to niewygodny przeciwnik, walczą o utrzymanie itp, ale do jasnej Anielki, my bądź co bądź walczymy o Scudetto więc myślę, że po wstydzie jaki Juventus zafundował na Olipico z Cagliari, musimy pokazać, że potrafimy grać tak samo z zapleczem tabeli jak z dobrymi drużynami...) Tyle.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 21:44

Tasak pisze:No i właśnie na to czekałem, atak Alex-Palladino, mówie Wam, to będzie prawdziwy popis.
A ja wręcz przeciwnie - obawiam się o występ tego duetu.Oboje to niscy technicy o wątpliwych warunkach fizycznych.W tej lidze i z naszą taktyką (jakby nie patrzeć atakujemy po skrzydłach, mało prostopadłych podań) ciężko grać dwoma niskimi napastnikami.W tym sezonie chyba nam się to jeszcze nie zdarzyło.Bardzo bym chciał, by Il Capitano oraz Palla pokazali klasę.Mam nadzieję że Twoje słowa okażą się prawdą.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 21:57

Mati pisze:Oboje to niscy technicy o wątpliwych warunkach fizycznych
co Ty gadasz jaka niska technika - DP robi z piłka co cche i jego gra opiera sie na technice a nie na sile a Palla kreci obrońcami jak chce i co rusz pokazuje jakies sztuczki dzieki czemu zaskakujemy obrone rywala i mamy potencjalnego gola

poza tym Palla ma 1,82 m wiec nie jest wcale taki niski

mi tez podoba sie pomysł z tym atakiem i mysle ze to bedzie dobre rozwiazanie, a poza tym Rafaelle jest głodny gry wiec bedzie mial okazje sie zaprezentowac a Treze i Vinc troche sobie odpoczną


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 22:04

tabo89 pisze:
Mati pisze:Oboje to niscy technicy o wątpliwych warunkach fizycznych
co Ty gadasz jaka niska technika
Chodziło mu o wzrost : )


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 22:04

Eeee... chodziło raczej o to, że są graczami, których gra opiera się na technice i, że są niskiego wzrostu. Tak to przynajmniej odebrałem...

Edit: mateelv mnie uprzedził :D


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 22:14

Mati pisze:
Tasak pisze:No i właśnie na to czekałem, atak Alex-Palladino, mówie Wam, to będzie prawdziwy popis.
A ja wręcz przeciwnie - obawiam się o występ tego duetu.Oboje to niscy technicy o wątpliwych warunkach fizycznych.W tej lidze i z naszą taktyką (jakby nie patrzeć atakujemy po skrzydłach, mało prostopadłych podań) ciężko grać dwoma niskimi napastnikami.W tym sezonie chyba nam się to jeszcze nie zdarzyło.Bardzo bym chciał, by Il Capitano oraz Palla pokazali klasę.Mam nadzieję że Twoje słowa okażą się prawdą.
Będzie to poza tym chęć pokazania się i Mistrza i Ucznia. Mistrz chce pokazać, że uczniowi, jeszcze mu do niego trochę brakuję, a Uczeń, że już przerósł Mistrza... poza tym Palladino w meczu reprezentacji pokazał się z bardzo dobrej strony i mam nadzieję, że zrobi to samo, w meczu z Regginą... Nie wydaje mi się też, żeby to, że Ci panowie są niscy w czymś przeszkadzało... Poza tym 1,82 to wcale nie tak mało... Dodam, do tego, że obrońcy na ten mecz to Aronica (1,81) Valdez (1,83) i Lanzaro (1,83) więc nie tacy znowu giganci... i argumentacja, że Alex i Palla to niscy technicy, wydaje mi mi się tu bezzasadna...


Zablokowany