Coppa Italia (1/4): JUVE 2-3 Inter (I mecz 2:2) awans: Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:28

kropek pisze:
Spoko ale kto powiedzial ze ja np uznaje Fair Play?
lubisz bójki między piłkarzami i chamstwo na boisku tak?
kropek pisze: albo lubie murzynow?

mi się wydaje że Ty nie lubisz tylko murzynów którzy grają w Interze :roll:
kropek pisze: jezel sam ich lubisz to spoko twoja sprawa. Pewnie nigdy nie ruszales sie z polski i nie miales z nimi stycznosci wie csie nie udzielaj jak nie wiesz.


Miałeś z nimi styczność? :rotfl: Tak źle było że ich nie lubisz?


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:33

mnowomiejsky pisze:Ponieważ w zasadzie powiedzieliście już wszystko, co można było powiedzieć o samym meczu, ja dodam jedną rzecz, która ostatnimi dniami mocno mnie irytuje.
Może patrzę przez pryzmat Buffona i mam nieco wyidealizowany wizerunek bramkarza w naszej drużynie, ale patrząc na grę Belardiego, ręce mi opadają. Może i faktycznie niewiele miał do powiedzenia przy ostatnim golu, ale przy karnym to sobie tylko przysiadł, a jak widziałem, jak w niektórych sytuacjach piłka leci mu z rąk, albo kiedy (była taka jedna sytuacja, pewnie widzieliście) obrońca gra do niego piłkę, a ten nie wie o co chodzi i odgrywa do niego tak, że prawie przejął ją piłkarz Interu, to krew mnie zalewała.
Skąd on mieszka i czym dojeżdża?? :|
Mam to samo odczucie, w ogóle działał mi na nerwy...jak miał łapać piłkę, to gdzieś mu się odbijała, raz nawet na aut...strzał Manicha w środek bramki ledwo sparował na słupek :doh: . Spoko strzał dobry, ale Belardi jakby w ostatniej chwili zorientował sie że leci piłka...Karny wiadomo ciężka sprawa, ale mógłby sie bardziej skoncentrować i rzucić w jakąś stronę. Zawiodłem się też na skrzydłach obrony - Birindelli i Molinaro byli beznadziejni...A Camor też ładną kaszanę odpieprza, pokopał sobie troszkę, kosa i pod prysznic :whistle: . Szkoda, że odpadliśmy choć walczyliśmy do końca. Czyżby Balotelli zaczynał być katem Juve jak Cruz? Oby nie :| , jego 2 bramka cudo...


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:35

Globusik pisze:
kropek pisze:
Spoko ale kto powiedzial ze ja np uznaje Fair Play?
lubisz bójki między piłkarzami i chamstwo na boisku tak?
Myśle, że wtedy kibicowałby Interowi a nie Juve.

Miałem dziś coś więcej naskrobać na temat meczu i przede wszystkim na spokojnie, ale wszystko zostało już napisane.


szuli

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2007
Posty: 15
Rejestracja: 05 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:35

skończyło sie tak jak sie skończyło - boisko zweryfikowało drużyny
czekam z wielką niecierpliwością na kolejny mecz :)

~niewiem z jakimi murzynami TY miałeś styczność... może byłeś w klubie "Błękitna ostryga" :rotfl:
to normalni ludzie - tak jak wszyscy inni



:ball:


Obrazek
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:40

Globusik pisze:
kropek pisze:
Spoko ale kto powiedzial ze ja np uznaje Fair Play?
lubisz bójki między piłkarzami i chamstwo na boisku tak?
kropek pisze: albo lubie murzynow?

mi się wydaje że Ty nie lubisz tylko murzynów którzy grają w Interze :roll:
kropek pisze: jezel sam ich lubisz to spoko twoja sprawa. Pewnie nigdy nie ruszales sie z polski i nie miales z nimi stycznosci wie csie nie udzielaj jak nie wiesz.


Miałeś z nimi styczność? :rotfl: Tak źle było że ich nie lubisz?
Wystarczy ze sie na nich patrzylem i widze ich w najbardziej niewloskiej druzynie w Serie A. A co do bojek na boisku to lubie, ale jak nasi leja Inter :D


Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:50

kropek pisze:
Wystarczy ze sie na nich patrzylem i widze ich w najbardziej niewloskiej druzynie w Serie A. A co do bojek na boisku to lubie, ale jak nasi leja Inter :D
Myślę że masz 5 lat i kręcone włosy :lol: Najbardziej nie włoska drużyna w Serie A wyeliminowała Twój Juventus kolego i musisz się z tym pogodzić a teksty obrażające piłkarza za kolor skóry pozostaw dla siebie :doh: Kiedy Ty widziałeś sytuacje że Juve leje na boisku Inter? Śmigus dyngus jakiś we Włoszech jest?


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:55

Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve. Wielki KIBICU :)

A teraz wracaj na swoje forum i dalej żal się swoim siostrom po szalu jak to na JP obrażani są interiści :ok:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:58

Globusik pisze:Najbardziej nie włoska drużyna w Serie A wyeliminowała Twój Juventus
Liczba piłkarzy z krajów europejskich niedługo z pewnością dorówna liczbie Włochów w składzie interu. W sumie to nazwa zobowiązuje. Gratuluje.

Wie ktoś może, ile osób wpadło wczoraj na Stadio Olimpico? Przy takim meczu to chyba komplet był?


Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:04

UlTrAs pisze:Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve.
Skąd wiesz od kiedy kibicuje Interowi? To od jakiego czasu udzielam się na forum chyba nie jest tego wyznacznikiem prawda?
UlTrAs pisze: Wielki KIBICU :)

Dziękuje 8) Ty zapewne też jesteś wielki bo widze że swój nick napisałes w ciekawy sposób :rotfl:
UlTrAs pisze: A teraz wracaj na swoje forum i dalej żal się swoim siostrom po szalu jak to na JP obrażani są interiści :ok:


W którym miejscu ja się żale że są obrażani Interiści? określiłem tylko poziom rasisty który obraża piłkarza


szuli

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2007
Posty: 15
Rejestracja: 05 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:12

UlTrAs pisze:Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve. Wielki KIBICU :)

A teraz wracaj na swoje forum i dalej żal się swoim siostrom po szalu jak to na JP obrażani są interiści :ok:
ja kibicuje od lat i jakoś nie pamiętam "batów" albo "lania"
z reguły to były jednobramkowe wygrane w dziwnych okolicznościach

no max 2 bramkowe


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:14

Globusik pisze:
UlTrAs pisze:Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve.
Skąd wiesz od kiedy kibicuje Interowi? To od jakiego czasu udzielam się na forum chyba nie jest tego wyznacznikiem prawda?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No chyba, że jeszcze nie opuściłeś murów podstawówki to jesteś usprawiedliwiony.
Globusik pisze:
UlTrAs pisze: Wielki KIBICU :)

Dziękuje 8) Ty zapewne też jesteś wielki bo widze że swój nick napisałes w ciekawy sposób :rotfl:
Chyba chciałeś błysnąć. Na chęciach się skończyło.


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:15

szuli pisze:
UlTrAs pisze:Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve. Wielki KIBICU :)

A teraz wracaj na swoje forum i dalej żal się swoim siostrom po szalu jak to na JP obrażani są interiści :ok:
ja kibicuje od lat i jakoś nie pamiętam "batów" albo "lania"
z reguły to były jednobramkowe wygrane w dziwnych okolicznościach

no max 2 bramkowe


1961-06-10 Juventus FC - Internazionale FC 9 : 1

http://juvepoland.com/schedule.php?op=opponent&id=26

Polecam Lekturę :evil:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:19

qUIET pisze:
szuli pisze:
UlTrAs pisze:Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve. Wielki KIBICU :)

A teraz wracaj na swoje forum i dalej żal się swoim siostrom po szalu jak to na JP obrażani są interiści :ok:
ja kibicuje od lat i jakoś nie pamiętam "batów" albo "lania"
z reguły to były jednobramkowe wygrane w dziwnych okolicznościach

no max 2 bramkowe


1961-06-10 Juventus FC - Internazionale FC 9 : 1

http://juvepoland.com/schedule.php?op=opponent&id=26

Polecam Lekturę :evil:
Takich dawnych czasów chyba nie pamięta nasz kolega


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:20

No cóż co można powiedzieć powiedzmy że nawet grali mowi sie trudno widocznie nie jestesmy jeszcze tacy mocni jezeli tak naprwde wystawiamy pierwszy skład a inter drugi i nas klepia to coś jest nie tak niekapuje tych transferów ranierego np. molinaro gosciu wogole niewie co ma grac dlaczego oddali balzeratiego, i też wczoraj środek pomocy nic niegral i oczywiście belardi tez sie pokazal <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.....;/ i kupuje takiego kogos jak sissoko kolejny muł w pomocy zero kreatywnosci oby do LM sie dostali


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 11:21

UlTrAs pisze:
Globusik pisze:
UlTrAs pisze:Globus gdybyś nie kibicował Interowi od czasu afery Calciopoli to widziałbyś Inter lany przez Juve.
Skąd wiesz od kiedy kibicuje Interowi? To od jakiego czasu udzielam się na forum chyba nie jest tego wyznacznikiem prawda?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No chyba, że jeszcze nie opuściłeś murów podstawówki to jesteś usprawiedliwiony.


Nie wiem jak Ty czytasz ze zrozumieniem :think: Bo ja odpowiedziałem normalnie na Twoją wypowiedź... oświeć mnie czego nie zrozumiałem
Globusik pisze:
UlTrAs pisze: Wielki KIBICU :)

Dziękuje 8) Ty zapewne też jesteś wielki bo widze że swój nick napisałes w ciekawy sposób :rotfl:
UlTrAs pisze: Chyba chciałeś błysnąć. Na chęciach się skończyło.


Nie chciałem zabłysnąć ale taki styl pisania określa człowieka używającego internet :smile:


Zablokowany