Coppa Italia (1/4): Inter 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 21:54

klsmkr pisze:
January pisze:Ja jestem tylko ciekawy gdzie sie podziali wszyscy interiści, którzy ostatnio tak zalewali nasze forum...
Jestem.
Nareszcie... Usychałem z tęsknoty... Szkoda że tylko jeden interista wpadł odwiedzić ulubione forum...

klsmkr pisze:"Graliśmy na ciężkiej murawie, z niską trawą, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Poza tym piłka była dziwnie napompowana co utrudniało nam kontrolę."
Bardzo fajnie że umiesz kopiować tekst i wklejać go, ale nie wiem co to ma do rzeczy? Ja pisałem o słowach kibiców a nie zawodników...

Ps. Zaglądasz czasem na stronę lub forum o interze???


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 22:28

January pisze:
klsmkr pisze:"Graliśmy na ciężkiej murawie, z niską trawą, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Poza tym piłka była dziwnie napompowana co utrudniało nam kontrolę."
Bardzo fajnie że umiesz kopiować tekst i wklejać go, ale nie wiem co to ma do rzeczy? Ja pisałem o słowach kibiców a nie zawodników...
No to pisz sobie dalej. Ja zamieściłem wypowiedź pomeczową - w końcu to temat o meczu, prawda?

A związek pomiędzy jednym a drugim jest oczywisty, więc nie będę kontynuował tego wątku.
January pisze:Ps. Zaglądasz czasem na stronę lub forum o interze???
Nie, zaglądam na stronę o Interze.


bart_io_we

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2005
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 22:33

na wstepie - nie czytalem wszystkich postow w tym temacie

no to do rzeczy - mecz widzialem na zywo- gralismy szczerze mowiac zenujaco w pomocy- brak jest nam tworcy gry (daj Boże nam Van der Vaarta badz Diego) caly czas ten sam schemat- żenujace dosrodkowania jeszcze bardziej zenujaco blokowane..birindelli chyba z 10 razy zostal zablokowany...w ogole co on u nas robi? 34 letni zawodnik w takim klubie gra na prawej obronie i do tego jest wykorzystywany jako skrzydlowy?! cos jest nie tak..niech ten zarzad sie w koncu obudzi, przeciez bez kupna 3-4 swiatowej klasy zawodnikow w LM bedzie dla nas pogrom inaczej tego nie widze..aha mialo byc o meczu;p ogolnie widowisko slabe mimo ze zobaczylismy 4 bramki, Belardi jak dla mnie powinien odejsc, dobrze ze Buffon nie jest az tak podatny na kontuzje i moze grac bo bez niego byloby naprawde kiepsko, najslabiej jak dla mnie pomoc gdzie doslownie nikt nie pokazal sie z dobrej strony...miejmy nadzieje ze w rewanzu damy rade:) a wtedy juz powinno byc z gorki do zdobycia Pucharu Włoch! tego sobie i Juventinim życzę!


Forza JUVE!! PER SEMPRE!!
alkopoligamia
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 23:13

klsmkr pisze:
January pisze:
klsmkr pisze:"Graliśmy na ciężkiej murawie, z niską trawą, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Poza tym piłka była dziwnie napompowana co utrudniało nam kontrolę."
Bardzo fajnie że umiesz kopiować tekst i wklejać go, ale nie wiem co to ma do rzeczy? Ja pisałem o słowach kibiców a nie zawodników...
No to pisz sobie dalej. Ja zamieściłem wypowiedź pomeczową - w końcu to temat o meczu, prawda?

A związek pomiędzy jednym a drugim jest oczywisty, więc nie będę kontynuował tego wątku.
No to chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem lub poprawnie wykorzystywać funkcji "cytuj", bo jeśli wykorzystujesz ową funkcję to odnosisz się do konkretnych słów, w tym przypadku moich, w których pisałem o wypowiedziach kibiców, a nie piłkarzy... Nie wiem czy dalasze tłumaczenie ma sens :wink:
klsmkr pisze:
January pisze:Ps. Zaglądasz czasem na stronę lub forum o interze???
Nie, zaglądam na stronę o Interze.

Skoro nie zwróciłeś uwagi na wielkie litery przy zakładaniu konta i wpisywaniu swojego nicku, to dlaczego teraz nagle zacząłeś o to dbać? :think:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 23:24

January pisze:Skoro nie zwróciłeś uwagi na wielkie litery przy zakładaniu konta i wpisywaniu swojego nicku, to dlaczego teraz nagle zacząłeś o to dbać? :think:
Nie zamierzam wchodzić w takie idiotyczne polemiki. Jeżeli nie widzisz związku pomiędzy słowami Palladino, a tym, co napisałeś o kibicach Interu, a dostrzegasz związek między pisownią nazwy klubu a pisownią nicka, to nie mój problem.

EOD


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 23:52

klsmkr pisze:
January pisze:Skoro nie zwróciłeś uwagi na wielkie litery przy zakładaniu konta i wpisywaniu swojego nicku, to dlaczego teraz nagle zacząłeś o to dbać? :think:
Nie zamierzam wchodzić w takie idiotyczne polemiki. Jeżeli nie widzisz związku pomiędzy słowami Palladino, a tym, co napisałeś o kibicach Interu, a dostrzegasz związek między pisownią nazwy klubu a pisownią nicka, to nie mój problem.

EOD
:angry: Jak do ściany... Napisałem ze pewnie kibice nie piłkarze interu będą mówić czy pisać takie rzeczy bo do tego już nas przyzwyczaili... Między piłkarzami a kibicami jest związek, ale trzeba wiedzieć kiedy zachodzi...


Co do tematu to trzeba poczekać na następny mecz, bo to on będzie decydujący... Jeśli będziemy grac w najsilniejszym składzie, pomimo tych wielu kontuzji, to mamy na prawdę duże szanse...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2008, 10:45

Na wstępie powiem iż nie widziałem pierwszej połowy, a jedynie skrot więc jej przebiegu nie będę komentował. W drugiej za to pokazaliśmy jak się nie powinno grać w piłkę :D. Nie zrozumiałe jest dla mnie jak w przewadze jednego zawodnika można stracić dwa gole, dzięki Bogu odrobiliśmy je. Świetna akcja Molinaro zagranie do Trezeguet a Del Piero stanął na wysokości zadania strzelając piękną bramkę, ja bym poczekał na kozioł a ten kropnął z pierwszej :). Boumsong może odejść teraz w spokoju :P, był to zawodnik ktorego większą sympatią nie darzyłem, ale tą bramką odkupił wszystkie swoje winy i na pewno gol ten nie pojdzie w niepamięć. Jeżeli odprawimy inter z kwitkiem to Puchar Włoch zapewne uda nam się wygrać, będzie to alternatywa dla Scudetto, chociaż wiem iż tych dwoch Pucharow nie ma co porownywać, ale poki co mamy jeszcze rewanż.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2008, 11:20

Bardzo podobały mi się nasze bramki. Kapitalne zgranie Treze do Alexa i równie piękny strzał tego drugiego. Boumsong też fajnie wyskoczył, tak na pożegnanie, rehabilitując się jednocześnie za wcześniejszą stratę bramki.
Może to Palladino powinien częściej wykonywać rogi? Bo już dawno chyba po wrzucie Alexa nie padła bramka.
Gra ? Wiadomo. Nie istniał Iaquinta niestety. Nie wiem czemu nie było w nim takiej zawziętości jak chociażby w ostatnim Pucharze Włoch. Del Piero starał się rozgrywać po zejściu Marchionniego, ale jego miejsce jest jednak w ataku.
Nie da się ukryć, ze mimo, iż to Inter grał rezerwami, my personalnie wyglądaliśmy blado.
O dziwo jednak, ten remis jest sukcesem.
Nasi miotali się po tym boisku jak muchy w smole, do czasu strzelenia kontaktowej bramki. Wtedy uwierzyli i zaczęli grać szybciej.

Brawo za charakter i walkę do końca. Tak wywalczone "zwycięstwa" kształtują drużynę.


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2008, 14:58

Moim zdaniem ciekawy mecz...na początek meczu już nie mogłem się powstrzymać od złośliwych komentarzy na temat piłkarzy Interu.Wszystko po tym faulu Burdiso(nie wiem czy dobrze napisałem) na Alexie.Po dwóch bramkach strzelonych dla Interu byłem już taki zdenerwowany, że cały się trząsłem.

Moim zdaniem przy tej pierwszej bramce Legrotaglie mógł się trochę bardziej postarać,ale cóż.

Teraz to my jesteśmy w lepszej sytuacji przed meczem rewanżowym :dance:

A nasze bramki to cóż mam powiedzieć??Chyba mogę powiedzieć tylko jedno słowo-CUDO :!:


FORZA JUVE
FORZA ALEX
FORZA BOUMSONG


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2008, 16:03

Mecz był nudny, a Juventus grał po prostu katastrofalnie. Ranieri im tak kazał grać? Myślał, że podawanie w poprzek i dośrodkowania Birindellego to sposób? Po za tym kompletnie nie widziałem chęci do gry. Z Interem(!!!), w przewadze nie można stworzyć żadnej składnej akcji?
Jest źle, jeśli utrzymamy 3-4 miejsce będzie dobrze...


TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2008, 16:13

January Nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz żebyśmy tu coś pisali. Co mam napisać, że Juventus zagrał żałośnie, grając cały mecz w przewadze? Nie muszę tego robić, sami o tym piszecie.


Inter per SempreObrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2008, 21:35

TdF pisze:January Nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz żebyśmy tu coś pisali. Co mam napisać, że Juventus zagrał żałośnie, grając cały mecz w przewadze? Nie muszę tego robić, sami o tym piszecie.

To przykre że nie potrafisz zrozumieć czyjejś wypowiedzi... Napisałem że was nie ma bo drużyna, która rok temu grała w serie B, która w tym sezonie w lidze radzi sobie nienajgorzej, ale grą nie zachwyca, która w tym meczu grała piach potrafiła uzyskać remis bramkowy na boisku "mistrza Włoch"... Dlatego was nie ma...
January pisze:Nareszcie... Usychałem z tęsknoty... Szkoda że tylko jeden interista wpadł odwiedzić ulubione forum...
Jeśli nie wyczułeś w tej wypowiedzi ani trochę ironii to radzę wziąć korki z j. polskiego...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
galbra

Interista
Interista
Rejestracja: 21 stycznia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 21 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2008, 16:30

January pisze:To przykre że nie potrafisz zrozumieć czyjejś wypowiedzi... Napisałem że was nie ma bo drużyna, która rok temu grała w serie B, która w tym sezonie w lidze radzi sobie nienajgorzej, ale grą nie zachwyca, która w tym meczu grała piach potrafiła uzyskać remis bramkowy na boisku "mistrza Włoch"... Dlatego was nie ma...
Czemu mistrz Włoch wziąłeś w cudzysłów. Nie mam siły odpierać ataków gimnazjalistów.
Ty się cieszysz z remisu ? To widać nie za bardzo wierzysz, w swoją kochaną drużynę... Inter grał - nie dość, że sporymi rezerwami, to jeszcze w 10 - a mimo to, udało się wywalczyć remis.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2008, 18:47

galbra pisze:
January pisze:To przykre że nie potrafisz zrozumieć czyjejś wypowiedzi... Napisałem że was nie ma bo drużyna, która rok temu grała w serie B, która w tym sezonie w lidze radzi sobie nienajgorzej, ale grą nie zachwyca, która w tym meczu grała piach potrafiła uzyskać remis bramkowy na boisku "mistrza Włoch"... Dlatego was nie ma...
Czemu mistrz Włoch wziąłeś w cudzysłów. Nie mam siły odpierać ataków gimnazjalistów.
Ty się cieszysz z remisu ? To widać nie za bardzo wierzysz, w swoją kochaną drużynę... Inter grał - nie dość, że sporymi rezerwami, to jeszcze w 10 - a mimo to, udało się wywalczyć remis.
Po pierwsze nie jestem gimnazjalistą...
Po drugie jeśli nie masz siły to może nie potrafisz?
Kto nie cieszyłby się z bramkowego remisu 2:2 wyjeździe w dwumeczu z druzyną która ma lepszych piłkarzy i szersza kadre?
Wywalczyliście remis? Wywalczylibyście go gdybyście to wy odrabiali straty, ale tak nie było...
Dobrze wiesz czemu mistrz Włoch wziąłem w cudzysłów...
Wy graliście rezerwami, a u nas połowa składu jest kontuzjowana...
A o moja wiarę w Juventus nie musisz się martwić :wink:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Zablokowany