Serie A (19): JUVENTUS 0-0 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 18:32

Łukasz pisze:Trochę powiało optymizmem - Cassano jest kontuzjowany.
Nie żebym cieszył się z cudzego nieszczęścia, ale biorąc pod uwagę absencję Kielona bardzo obawiałem się konfrontacji naszych defensorów z Cassano i Montellą. Tymczasem pierwszy jest kontuzjowany, a Aeroplanino dopiero po kontuzji wraca i nie wiadomo, czy zagra z Juve. Mamy więc spore szanse na pozytywny rezultat, bo ofensywa Sampy bez obu byłych Romanistów prezentuje się zdecydowanie mniej groźnie. Zdenek da radę.
Źródło: http://pilka.pl/?mid=1&show=80109
Oni sie napewno ciesza ze u nas nie zagra Camor, Chiellini i Andrade... Pewniakiem my bardziej odczujemy brak tej trojki, niz 'doria brak Cassano. I tak licze na zwyciestwo, innej opcji nie widze.

EDIT:

Swoja droga, glupio pomysl nazywac Giorgio "Kielonem" :P
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2008, 18:53 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 18:34

Tak Łukasz tylko Cassano nie jest jakimś kluczowym zawodnikiem Sampdorii. Często grywał na ławce . Ja powiem szczerze po tym co zobaczyłem z Empoli ( w samych ostatnich 15 minutach 3 setki i Alex 10m nad bramką , Hasan to samo ) oraz w ostatnich meczach ligowych mam olbrzymie obawy przed tym meczem . Coś nasz zespół nie funkcjonuje za dobrze ... Remis w tym spotkaniu mnie nie zdziwi . Ba według mnie to najprawdopodobniejszy wynik tego meczu .

Edit

Jak ja lubię takich "ekspertów" jak Ty Radek . Może troszkę faktów . Cassano strzelił dwa gole w tym sezonie . Zagrał tylko w 9 meczach , czego tylko 4 w podstawowym składzie . Nie liczę meczów pucharowych . Póki co ma tylko wielkie nazwisko i ledwie kilka fajnych występów . Trudno go nazwać kluczowym graczem jak więcej nie gra jak gra . Może byłoby inaczej gdyby grał regularnie ale tak nie jest .
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2008, 00:00 przez Giacobbneri, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 18:35

Tharpenio pisze:Oni sie napewno ciesza ze u nas nie zagra Camor, Chiellini i Andrade... Pewniakiem my bardziej odczujemy brak tej trojki, niz 'doria brak Cassano. I tak licze na zwyciestwo, innej opcji nie widze.
No ale właśnie dlatego, że nie ma Kielona i Jorge'a, to właśnie brak Cassano i Aeroplanino może być decydujący i mieć największy wpływ na przebieg meczu/wynik.
Jacques pisze:Cassano nie jest jakimś kluczowym zawodnikiem Sampdorii. Często grywał na ławce.
Ale mimo wszstko jest takim piłkarzem, że może wejść w każdej chwili i zakręcić "w głowie" Zdenkowi, podobnie jak Montella.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 19:36

Gildor pisze: Mam nadzieję, że od pierwszej minuty ma murawie zobaczymy Marchionni`ego - ten gracz udowodnił, że wie jak się gra w piłkę w ostatnim meczu pucharowym.
A co powiesz jesli zagra i kompletnie nie wyjdzie mu ten mecz ??


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 19:38

Liczę na wygraną, ale najlepiej by było jak zremisujemy lub przegramy bo inaczej chyba nie da się przekonać Ranieriego o kupienie obrońcy lub dobrego pomocnika a styczeń dobiega końca :? :doh: .


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 20:52

Jacques pisze:Tak Łukasz tylko Cassano nie jest jakimś kluczowym zawodnikiem Sampdorii.
Oooo ******* ... Cassano nie jest kluczowym piłkarzem Sampy? :lol: :rotfl: (przepraszam... nie moglem się powstrzymać od śmiechu)

Jacques pisze:Często grywał na ławce
Tak, na początku sezonu, gdy wracał do piłki. Nie był jeszcze w formie i dobrej kondycji fizycznej. Poza tym, nie grał jeszcze wtedy gdy nie mógł, ponieważ miał kontuzje tak jak to się zdarzy jutro. Cassano, jest zawodnikiem od którego bardzo wiele zależy. Świetnie drybluje, dorywa piłki, strzela. Praktycznie zawsze gdy gra, zalicza asystę lub strzela bramkę, czasami zdarza mu się zrobić oby dwie te rzeczy oraz bardzo często znajduje się w jedenastce kolejki lub na rezerwie tejże druzyny. Cassano, to gracz, którego chciałbym zobaczyć w Juventusie. Ktory, mógłby zmienić oblicze ekipy z Turynu.


Buffon_fan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2007
Posty: 94
Rejestracja: 21 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 22:07

Musimy ich ograć!!!!!

Coś się z naszymi dzieje. Przegrana z drużyną z Malty i Catanią.
Musimy wygrać z Sambdorią żeby odzyskać wiarę w siebie

Obstawiem: 3:0
:ball: :ball: :ball: -Del Piero


Gildor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 91
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 23:09

Conrad JUVE pisze:
Gildor pisze: Mam nadzieję, że od pierwszej minuty ma murawie zobaczymy Marchionni`ego - ten gracz udowodnił, że wie jak się gra w piłkę w ostatnim meczu pucharowym.
A co powiesz jesli zagra i kompletnie nie wyjdzie mu ten mecz ??
Wybacz, ale nie chce mi się bawić w "gdybanie". Marchionni to nie Tiago. A jego gra skomentuje dopiero po meczu.


"W logice tkwi zawsze pierwiastek nudy." - Fiodor Dostojewski
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 23:18

ze wyszedl mu mecz to nie znaczy ze bedzie tak gral przez caly sezon a Tiago tez mial dobre przeblyski a wracajac do Marco to uwierz mi tez bym chcial zeby gral do konca sezonu mecze zycia ale co wtedy z Camorem jak sie wykuruje ? bedzie bol glowy kogo wystawiac


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 23:23

Conrad JUVE pisze:
Gildor pisze: Mam nadzieję, że od pierwszej minuty ma murawie zobaczymy Marchionni`ego - ten gracz udowodnił, że wie jak się gra w piłkę w ostatnim meczu pucharowym.
A co powiesz jesli zagra i kompletnie nie wyjdzie mu ten mecz ??
A co gdyby Del Piero mial wąsy, byl wyzszy i w ogole by dryblylylował jak ronaldinio?
Takie gdybanie to jest bez sensu, wg. mnie Marco w ostatnim meczu pokazal wystarczajaco duzo, zeby zagrac od pierwszej minuty z 'dorią.
Conrad JUVE pisze: Chodzi mi o to ze jak ktos obojetnie kto zagra dobry mecz to odrazu komentarze "pokazal jak sie gra w pilke" ale nie wiemy jak zagra w nastepnych meczach oby gral dobrze
Czy ty w ogole widziales, jak Marco gral w zeszlym sezonie, albo w jakimkolwiek w ogole innym meczu, niz ten z Empli? Gdyby nie kontuzje, to pewnie byl by caly czas w pierwszym skladzie.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2008, 00:01 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 23:58

Tharpenio pisze:
Conrad JUVE pisze:
Gildor pisze: Mam nadzieję, że od pierwszej minuty ma murawie zobaczymy Marchionni`ego - ten gracz udowodnił, że wie jak się gra w piłkę w ostatnim meczu pucharowym.
A co powiesz jesli zagra i kompletnie nie wyjdzie mu ten mecz ??
A co gdyby Del Piero mial wąsy, byl wyzszy i w ogole by dryblylylował jak ronaldinio?
Takie gdybanie to jest bez sensu, wg. mnie Marco w ostatnim meczu pokazal wystarczajaco duzo, zeby zagrac od pierwszej minuty z 'dorią.
Chodzi mi o to ze jak ktos obojetnie kto zagra dobry mecz to odrazu komentarze "pokazal jak sie gra w pilke" ale nie wiemy jak zagra w nastepnych meczach oby gral dobrze


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2008, 00:15

Tharpenio pisze:A co gdyby Del Piero mial wąsy, byl wyzszy i w ogole by dryblylylował jak ronaldinio?
Zlatan? :think: (sorry, właściwie to nie wiem skąd to skojarzenie... XD)


Na pewno będzie to trudny mecz, zwłaszcza biąrąc pod uwagę naszą nie najlepszą sytuację kadrową jeśli chodzi o defensywę.... Dobrze że nie gra Cassano bo faktycznie w tym sezonie wymiata w Genui... Bawiąc się w wróżkę stawiałbym szczęśliwe 1-0... Jestem pełen nadziei... ^^


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2008, 09:51

Buffon_fan pisze:Coś się z naszymi dzieje. Przegrana z drużyną z Malty i Catanią.
Aaaaha.

Takie spotkania trzeba wygrywać i żyć nadzieją, że inni (czyt. Inter, Roma) swoje spotkania zagrają słabiej (jakiś remis, a może przegrana?). O wynik jestem jakoś spotkojny.
Braki w defensywie są, ale... przecież nasz zarząd stara się o jakiegoś obrońcę. Myślę, że jak nie jeden to dwóch takowych w zimowym okienku z otwartymi rękami przyjmiemy.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2008, 13:11

szczypek pisze:przecież nasz zarząd stara się o jakiegoś obrońcę. Myślę, że jak nie jeden to dwóch takowych w zimowym okienku z otwartymi rękami przyjmiemy.

tak tak... kupia Barzagliego i pewnie jeszcze Vidic'a na 5 minut przed meczem i zdąrza ich zgłosic... dalej wierzysz zarządowi :?: :angry:


po meczach z catania i empoli jakos nie jestem pewien zwyciestwa
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2008, 13:13 przez drozdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2008, 13:11

Jacques pisze:Jak ja lubię takich "ekspertów" jak Ty Radek
Dziękuję ; p
Jacques pisze:Może troszkę faktów . Cassano strzelił dwa gole w tym sezonie . Zagrał tylko w 9 meczach , czego tylko 4 w podstawowym składzie.


Problem w tym, że Twoja opinia opiera się tylko na statystykach (chociaż szkoda, ze nie znalazłeś informacji dotyczącą liczby asyst)... Poza tym Antonio strzelił 3 bramki, oraz wyszedł w 1 jedenastce 5 razy ; P z czego 4 w ostatnich pięciu spotkaniach (z Romą nie mógł zagrać przez kartki), strzelając 2 bramki, 4 razy asystując (spójrz na asysty z Udinese czy Regginą :O), wywalczyl jeden rzut karny, trafił w poprzeczke z wolnego (vs Palermo) oraz wyłożył niezliczoną ilość piłek zawodnikom z druzyny, co pokazuje, że gdy tylko może grać jest bardzo ważnym ogniwem Sampy, a wg mnie najważniejszym...
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dzisiaj również wyszedłby w 1 składzie i siał największy postrach w szeregach obronnych Juventusu.

Jacques pisze:Póki co ma tylko wielkie nazwisko i ledwie kilka fajnych występów.
lol... Polecam mecze Sampy. Gdy gra Cassano na prawdę jest na co popatrzeć. Każda akcja przechodzi przez niego, świetnie podaje, drybluje...

Jacques pisze:Może byłoby inaczej gdyby grał regularnie ale tak nie jest .
Niestety nie gra zawsze... ale to nie przez charakter (jak to było w realu), lecz przeciwności losu.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2008, 13:51 przez rad3k88, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany