Coppa Italia (1/8): JUVE 5-3 Empoli (I mecz 1-2) awans: JUVE

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 12:01

Obrazek

mecz 1/8 Pucharu Włoch: JUVENTUS - Empoli

wynik pierwszego pojedynku:

Empoli 2-1 JUVENTUS

Czas:

2008-01-15 (wtorek)
Godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168
Data otwarcia 1933

O przeciwniku:

Rok założenia: 1920
Barwy: Niebieskie
Przydomek: Azzurri
Prezydent: Fabrizio Corsi
Trener: Alberto Malesani
strona internetowa

mecz na żywo w TV:

EuroSport France
La 7
NET Hellas
NTV Spor
Polsat Sport
Sport 2 (Hun)
Sport 5+ LIVE
Sport TV1
SuperSport 3 [ZA]
TeleSport (Rom)

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.empolifc.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2008, 07:43 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 13:50

Nom ja się bardzo cieszę, że ten mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport.Mam nadzieje, że wygramy ten mecz.I humory będą lepsze niż po tym wczorajszym meczu.Mam nadzieje, że Ranieri teraz wystawi lepszy skład niż ostatnio, bo skoro nie ma szans na Scudetto to może powalczmy o puchar Włoch.


Nie będę typował wyniku bo jak typuje to nigdy nam nie idzie :evil:

Liczymy na awans :!: :!:



FORZA JUVE!!!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 13:54

jak nie scudetto to chociaz Coppa Italia musimy zdobyc!! :) Forza Juve :)


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 14:21

no wrescie jakiś mecz Juve obejże na polsat sport :) Licze na wygrano Juve !!Jak tu kolega wyżej wspomiał jak nie Scudetto to chociaż Puchar Włoch!! :lol:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 14:40

eee tam...co Wy mówicie? Ja wierzę i w Scudetto i w Coppa-mamy dobry skład, który spokojnie może wywalczyć i jedno i drugie. "dobry", nie oznacza,że nie potrzebujemy wzmocnień, bo takowe są konieczne,jeżeli mamy coś znaczyć w przyszłym sezonie w LM...ale tak Scudetto, jak i Coppa d'Italia są w zasięgu Juventusu i mam głęboką nadzieję,że wywalczymy i jedno i drugie...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 15:09

Jak mówił zarząd, że dla nich Puchar Włoch jest równie ważny jak Liga, to nie wyobrażam sobie odpadnięcia Juve w tej fazie rozgrywek. Poza tym gramy u siebie, na Olimpico jesteśmy inną drużyną niż na wyjazdach, więc za awansem Bianconerich przemawia praktycznie wszystko. Myślę, że powtórzymy wynik z Serie A - 3:0 dla nas.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 15:11

No cóż licze że ten mecz z Catania nie byl poczatkiem kryzysu :? Ale z drugiej strony my gramy duzo gorzej na wyjazdach niz u siebie..Mecz z Empoli trzeba wygrac :lol: Mysle że Ranieri postawi na taki sklad:
BR:Belardi
PO:Birindelli
So:Legrottaglie
So:Chiellini
LO:Grygera/Molinaro
PP:Marchionni
Sp:Tiago
Sp:Nocerino
LP:Palladino
NP:Iaquinta
NP:Del Piero
W bramce zapewne stanie Belardi bo po co ryzykowac kontuzje Gigiego..Obrona chyba wygladac bedzie tak i Grygera nie wiadomo czy w pierwszym..Prawa pomoc MARCHIONNI tego jestem pewien na 100% W środku Tiago powinien zagrac i najprawdopodobniej Nocerino :) Lewa Palladino ale nie wiadomo..Choc Licze na niego..Moze Claudio postawic na Hasana i Palladino do ataku :!: Iaquinta i Del Piero taki atak ale jeszcze moze byc Palladino-Del Piero :wink: Almiron zawieszony :?:
Ławka:Vanstrattan,Molinaro lub Zdenek,Boumsong,Salichamidzic,Olivera(sprzedany :?:) Almiron(zawieszony :?: ),Iaquinta lub Palladino
Zmiany:
-Zalezy czy Grygera zagra w pierwszym..Jak zagra Molinaro to Zdenek w drugiej za niego
-Wszystko zalezy od wyniku np.(2-0) Boumsong za Chielliniego 8)
-Wrazie jakiejs kontuzji lub Iaquinta-Del Piero,Palladino-Del Piero
Powolania na mecz zapewne nie dostana:Buffon,Zanetti,Nedved,Trezeguet
Stawiam:
3-1 albo 1-0 musimy byc w dalszej rundzie :smile:
Bramki:
:ball: Del Piero
:ball: Marchionni
:ball: Giovinco/Marchisio :D
:ball: Palladino
Albo:
:ball: Nocerino(Musi wkoncu cos strzelic :-D )


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 15:38

dominik10dziki pisze: LO:Grygera/Molinaro
Aha ...

Liczę na zwycięstwo naszej drużyny, sądzę ,ze mecz z Catanią był tylko wypadkiem przy pracy i drużyna będzie chciała udowodnić ,że jesteśmy wygrywać wielkie trofea. Odnośnie składu ... chciałbym aby w tym meczu ponownie wystąpił Tiago.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 15:40

Wiem że łatwo nie będzie, ale ten mecz musimy wygrać. Musimy przejść dalej. Ranieri powinien wystawić dość mocny skład (oczywiście nie najmocniejszy), taki żeby wystarczył na empoli :smile: . Empoli nie są jakimś super zespołem, ale nie warto ich lekceważyć, bo przecież przegraliśmy z nimi. Chciałbym żeby nasi wygrali 2-0 i spokojnie przeszli dalej, aż do finału, który wygrają :wink: .
Ein pisze:chciałbym aby w tym meczu ponownie wystąpił Tiago.
Też bym chciał. Mam nadzieje że tak się stanie.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 21:41

Trzeba zmazac plame z ostatniego meczu ligowego i awansowac do kolejnej rundy,pilkarze mieli w sumie malo odpoczynku ale nasi przeciwnicy takze grali mecz ligowy (Empoli-Reggina 1:1) Mozna sie spodziewac iz zobaczymy rezerwowy sklad choc nie koniecznie bo przeciez puchar jest w tym sezonie dla nas bardzo wazny, biorac pod uwage to ze w walce o mistrzostwo mamy male szanse (choc oczywiscie jestem optymista i bede wiezyl w scudetto do ostatniej chwili) Ten mecz trzeba wygrac i awansowac do kolejnej rund bo innej opcji poprostu nie ma odpadniecie Juve z Coppa Italia byłoby wielkim rozczarowaniem, licze jednak i wieze ze puchar w tym sezonie pojedzie do Turynu i Juve bedzie moglo sie poraz 10-ty cieszyc z tego trofeum :D

FORZA JUVE !!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 23:48

Mecz, które przegrać nie można. Nie można chociażby ze względu na to, że każdy wynik niż wygrana Juventusu będzie niespodzianką i oznacza koniec przygody z Pucharem Włoch. Nie sądzę przy tym, że zobaczymy wiele bramek, ale wynik w okolicach 2-0 jest możliwy. W planach mam także zainwestować w ten mecz w sts-ie i mam nadzieję się nie zawieść po raz kolejny (czyt, jak w przypadku pierwszego meczu). Co do składu to nie ma co się długo zastanawiać, wystaiwć najlepszych na ten moment i awansować do następnej rundy.
Forza Juve!


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2008, 23:57

Świetnie, że mecz będzie można obejżeć na Polsat Sport ;D
Co do samego meczu to uważam, że tym razem Claudio będzie musiał wystawić nieco silniejszą jedenastke niż w pierwszym meczu. Trzeba wygrać ten rewanż i dalej powalczyć o 10 puchar Włoch!


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2008, 00:45

ten mecz napewno poleci na PS o 20.45? ja nie mam w gazecie go :/


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2008, 01:26

Sapo_JuveFan pisze:ten mecz napewno poleci na PS o 20.45? ja nie mam w gazecie go :/
Wystarczy sprawdzić na stronie internetowej PS :P


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2008, 01:37

mesju pisze:
Sapo_JuveFan pisze:ten mecz napewno poleci na PS o 20.45? ja nie mam w gazecie go :/
Wystarczy sprawdzić na stronie internetowej PS :P
juz nigdy nie zaufam programom telewizyjnym ;] dzieki :P


Zablokowany