Serie A (18): Catania 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 06:25

Obrazek

mecz 18 kolejki Serie A: Catania - JUVENTUS

Czas:

2008-01-12 (sobota)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Angelo Massimino
Pojemność 20 800

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossazzurri, Gli Ele
Prezydent: Antonino Pulvirenti
Trener: Silvio Baldini
strona internetowa

Ostatnie mecze

23 grudnia 2007
Reggina Catania 3 : 1

15 grudnia 2007
Catania Udinese 2 : 0

8 grudnia 2007
Lazio Catania 2 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus
...
10. Catania

Najlepsi strzelcy drużyn:

1. Trezeguet David (Juventus) 13
...
. Martinez Jorge Andres Barrios 5

mecz na żywo w TV:

C+ Sport 1 (D/F/N only)
C+ Sport 2 (Poland)
DigitAlb SuperSport 1
Fox Soccer Channel
Kanal 24
Mediaset Premium 1
RAI International 3 Africa
RTR Sport
Sky Calcio 1
Sky Sport Italia 1
Sky Sport Italia 16:9
Sport 1 (Ned)
Sport 2 (Hun)
SportKlub (Slovenia)
SuperSport 4 [Hellas]
SuperSport 5 [ZA]
TV Avala
TV4+
TV7 Bulgaria

Przewidywane składy

Obrazek Obrazek

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.calciocatania.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2008, 11:44 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 09:10

Mecz na pewno będzie ciężki, Catania jest typowym ligowym średniakiem ale na swoim stadionie zawsze jest groźna. Atak Spinesi - Mascara może nastręczyć nam kłopotu, tak samo najlepszy strzelec Martinez, w obronie bryluje Stovini który rozegrał w rundzie jesiennej 17 meczy. Nie zagra z powodu zawieszenia były Juventini (grał w sezonie2002/2003) Davide Baiocco.
Osobiście wierze, że uda nam się wywieść ze stadionu Catani 3 punkty.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 13:13

Mecz nie będzie łatwy każdy z nas to wie bo Catani jak kolega poprzednio wspmiał jest na własnym stadionie bardzo groźna.Jednak licze na łatwe 3 punkty i ładny w wykonaniu mecz Juve :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 15:01

Pierwszy wazny mecz w Nowym roku, ktory trzeba minimum wygrac :smile: lecz wiadomo jak graja ligowi tzw. średniacy zamykaja sie na wlasnej polowie i bronia przez 90min dostepu do wlasnej bramki, poniewaz remis z taka druzyna jak Juventus bedzie dla nich sukcesem.Nie mozn tez lekcewazyc Catani w ataku przekonala sie o tym m.in druzyna Udinese ktora poległa na Stadio Angelo Massimino 2:0 Nasi obroncy musza byc caly mecz czujni, a napastnicy skuteczni bo kto wie ile bedziemy mieli dogodnych sytuacji w tym meczu, mowie tak, poniewaz bardzo obawiam sie tego iz gospodarze stana morem pod wlasna bramka :/ Miejmy jednak nadziej ze oboz na Malcie i te wszystkie treningi dadza spodziewany efekt a Juve spokojnie wygra ten jakze wazny mecz. Tracic punktów do interu juz nie mozemy, az a plecy tez sie trzeba ogladac.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 15:35

Gramy z dosyć nieobliczalną drużyną, ale na tym poziomie i w tej lidze nie ma łatwych meczów.Na miejscu naszych obrońców zwróciłbym szczególną uwagę na Mascarę, bardzo dobry napastnik który sporo moze namieszać.Z drugiej strony przy obecnej formie Legro i Chielliniego obawy mnie opuszczają, chociaż ... Nie wiadomo do końca jak jest z dyspozycją naszych piłkarzy.Ostatni istotny mecz był dosyć dawno.Dlatego w sobotę trzeba dać z siebie 100% i zagrać z inicjatywą.Bramka strzelona w pierwszej połowie była by bardzo pożyteczna, gdyż wydaje mi się że gdy pierwsi strzelamy bramkę to zazwyczaj wygrywamy.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 16:24

Na pewno nie będzie łatwo, tym bardziej że gramy na wyjeździe. Ale chyba nikt nie liczy na inny wynik niż zwycięstwo. Catania, która w tym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze może nam sprawidz troche kłopowów szczególnie w ataku. A tak poza tym, to musimy wygrać bo obstawiłem na Juve w milenium :-D
pozdroo


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 17:30

No na pewno nie będzie to łatwy mecz. Catania pokazała że potrafi wygrywać z mocnymi zespołami. Gramy na wyjeździe, więc to nam też zadania nie ułatwi. Nie widzę innej możliwości, jak wygrana. Wystarczy skromne 1-0.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Buffon_fan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2007
Posty: 94
Rejestracja: 21 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 20:05

Będzie ciężko. Catania jest w środku tabeli ale gramy na wyjeździe.Lecz moim zdaniem Bianconeri powinni zdobyć 3 punkty


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 21:03

Catania?? Ciężko powiedzieć, całkiem dobra drużyna z takimi graczami jak Vargas czy Martinez. Co więcej gramy na gorącej Sycylii. Myślę, że bianconeri z impetem rozpoczną nowy rok, i w tym pojedynku to nasi będą góra. Mam nadzieje, że podopieczni Claudio Ranieriego potraktowali wczorajszy mecz jako zwykły trening. Jeżeli od początku zagramy ofensywnie i narzucimy im swój styl gry to powinniśmy wywieść z ciężkiego terenu cenne trzy punkty. Catania to drużyna bardzo nie obliczalna w odstępie dwóch kolejek potrafi wygrać z mocnym zawsze Udinese i przegrać z przeciętna Regginą.

Mimo wszystko spodziewam się trzech punktów.

P.S dla Ekipy!! Jest mecz na bet365.com?? Widzimy sie na czacie??


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2008, 15:31

Nie będzie łatwo.Ale nie będzie też aż tak trudno.Liczą się każde punkty więc musimy te spotkanie wygrać.Jak przed każdą kolejką mam też nadzieję, że Inter straci punkty.

Ważny też wynik Romy mogli by chociaż zremisować,a wtedy jak my byśmy wygrali to jesteśmy na 2 miejscu.więc trzymajmy kciuki nie tylko za JUVE w tej kolejce ale i za Atalantę i za Sienę.


Liczę na skromne 2-1.

:ball: Trezeguet
:ball: Trezeguet


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2008, 20:23

Podchodzę do tego spotkania z dystansem. Spotkanie na Sycylii będzie bardzo trudne. O ile mnie pamięć nie myli to jedynie Fiorentinie i Atalancie udało się wywieźć komplet punktow z Catanii, a poległy tam takie firmy jak Udinese, Sampdoria czy Palermo. Na pewno najsilniejszą formacją gospodarzy będzie atak i piekielny tercet - Martinez - Mascara - Spinesi, to na nich trzeba będzie najbardziej uważać. Fakt faktem jedziemy do nich po trzy punkty, a nasza forma po takich dwutygodniowych przerwach jest raczej jak sinusoida, raz przegraliśmy z Udinese u siebie by wygrać z Genuą 1:0, a po kolejnej przerwie wygraliśmy z Palermo bodajże 5:0. Boje się tego spotkania jednak pod żadnym pozorem nie możemy pozwolić sobie na stratę punktow, tym bardziej że Roma łatwo rownież kompletu punktow z Bergamo nie wywiezie i jest szansa zająć drugie miejsce.


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2008, 20:39

jedna rzecz mnie interesuje a wiec na stronie glownej gdzie jest news o calej historii meczow z Cataia itd. jest napisane ze Tiago ma zagrac w pierwszym skladzie a ustawieniem zawodnikow ma byc romb jesli chodzi o pomoc a tutaj o Tiago nic nie ma jak to w koncu jest ?


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2008, 21:46

Conrad JUVE pisze:jedna rzecz mnie interesuje a wiec na stronie glownej gdzie jest news o calej historii meczow z Cataia itd. jest napisane ze Tiago ma zagrac w pierwszym skladzie a ustawieniem zawodnikow ma byc romb jesli chodzi o pomoc a tutaj o Tiago nic nie ma jak to w koncu jest ?
to jest tak ze ciagle sie cos zmienia a aktualny przewidywany skład znajdziesz tutaj

lecz jak juz niejednokrotnie sie mozna było przekonac Gazzetta nie zawsze dobrze typuje a Ranieri zaskakuje :D


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 10:33

Obawiam się tego pojedynku. Nie wiem jak na naszych piłkarzy wpłynie ta przerwa. Mam jednak nadzieję, że czują taki głód gry, jak ja, ich oglądania. Także wierzę, iż bedą walczyli jak lwy o każdy cm. boiska i o każdą piłkę.
Na papierze jetseśmy faworytem, niemniej jednak gramy na bardzo gorącym terenie, a jak wiemy, na wyjazdach tracimy wiele z artylerii. Mimo wszystko czuję, że wygramy to spotkanie, minimalnie, ale 3 pkt. pojadą do Turynu.

Dawać już ten mecz! :twisted: :dance: FORZA JUVENTUS :!:


Obrazek
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2008, 11:14

Jeśli Catania rzeczywiście wyjdzie dziś wieczorem w ustawieniu 4-3-3 to znak dla nas, że nie będą sie bronić. Umieją grać przed własną publicznością co już pokazali w tym sezonie. Zwycięstwo 1:0 będzie napewno wielkim sukcesem. Liczę na dobrą grę skrzydłami zarówno Pavla jak i Hasana :)
Dragon pisze:Obawiam się tego pojedynku.
:pray:


Zablokowany