Mecz Towarzyski: FC Valetta 1 - 1 (k. 4-3) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 10:41

Obrazek
FC Valetta - JUVENTUS

Czas:

2008-01-09 (środa)
Godzina 15:00

Miejsce:

Ta'Qali Stadium
Liczba miejsc 17 797

O przeciwniku:

Pełna nazwa - Valletta Football Club
Przydomek - City, Lily Whites
Barwy - czerwono-białe
Data założenia - 1903 (Valetta United), 1943 (Valetta FC)
Trener - Paul Zammit
strona internetowa

Sukcesy:
• Mistrz Malty (18)
• Puchar Malty (11)

mecz na żywo w TV:

brak informacji o transmisjach

źródła: www.juvepoland.com , www.vallettafcofficial.net , www.wikipedia.pl

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2008, 06:11 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 10:51

Juve powino ze spokojem wygrac ten mecz :lol: Tylko żeby żadnych kontuzji nie było :pray:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 10:55

Rewelacji bym sie nie spodziewał. Wydaje mi się, że zagramy w większości rezerowym składem i dobrze, bo w taki meczu nie należy niczym ryzykować. Zapewne zobaczymy Tiago i Almirona, którzy ciągle mają coś do udowodnienia (przede wszystkim sobie...). Przeciwnik też jakoś wybitnie nie wysoko klasyfikowany, więc każdy inny rezultat niż nasza wygrana będzie niesamowitym i wielkim zaskoczeniem.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 11:04

Będzie relacje Live??? chyba nie bo przecież sparingów nie puszczają w TV a nikt nie będzie jechał da Malty dla jednego meczu.wo gule wiadomo jakie będą składy???


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 11:05

Przeciwnik nie jest z najwyższej półki, mecz nie jest ważny dlatego myślę że zagramy rezerwami. Nie można narażać podstawowych graczy na kontuzje w takich meczach. Nie ważny jest wynik, ważne jest żeby nasi rezerwowi pokazali się z dobrej strony.
Okoni pisze:Będzie relacje Live???
Zapewne nie będzie. Nawet nie ma gdzie takiego meczu obejrzeć.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 11:27

Mecz dla rezerwowych, z takim przeciwnikiem powinni się pokazać z dobrej strony. Bo jeśli nie z takim to z kim? :lol: Zwycięstwo jak dla murowane, tylko żeby ominęły nas kontuzje w takim meczu.


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 12:20

Nie za bardzo rozumiem po co nam sparing z takim zespołem, ale dobra. Przecież rezerwy sobie mogą zagrać z jakimś włoskim zespołem lub na treningu z Primaverą :o


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 12:46

ArtHur pisze:Nie za bardzo rozumiem po co nam sparing z takim zespołem, ale dobra. Przecież rezerwy sobie mogą zagrać z jakimś włoskim zespołem lub na treningu z Primaverą :o
Kasa Misiu, kasa :smile: Pewnie, że by mogli zagrać z jakimś innym zespołem. Ale gdy pojadą w jakieś egzotyczne miejsce, to kibice od razu rzucą się do sklepów by sobie kupić koszulkę np. takiego Del Piero. Popularyzacja Starej Damy trwa :D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 13:54

Ważne żeby nie złapali żadnych kontuzji :) Niech pogra sobie troszke Almiron, Palla, Molinaro, Boumsong, Marchioni, Tiago i w sumie nie wiem kto jeszcze :? Bo po podstawowych zawodników bym raczej nie siegał, chociaż takie lekkie ogranie po świętach może i by dobrze na nich wpłyneło? W każdym razie najmniej ważna rzeczą tego meczu będzie wynik :-D


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 14:28

stahoo pisze:Niech pogra sobie troszke (...) Molinaro (... ) Bo po podstawowych zawodników bym raczej nie siegał
A Molinaro to zawodnik rezerwowy?


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 14:35

Szymek pisze:
stahoo pisze:Niech pogra sobie troszke (...) Molinaro (... ) Bo po podstawowych zawodników bym raczej nie siegał
A Molinaro to zawodnik rezerwowy?
A to zależy. Ale ostatnio podstawowy.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 14:56

Na 19 meczów w tym sezonie, Molinaro wystąpił w 14. Więcej spotkań rozegrało tylko 9 zawodników. Spośród 7 ostatnich gier rozegrał 6, i tą serię miałby większą, ale chyba z meczu z Parmą wyeliminował go jakiś uraz , nie pamiętam. Dopóki nikt nie zastąpi Chielliniego w środku obrony będzie nadal grał w pierwszym składzie. Molinaro jest zawodnikiem podstawowym, jedynie na początku sezonu opuścił kilka spotkań.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 15:08

Mam nadzieje ze Ranieri nie wystawi w tym sparingu wazniejszych zawodnikow bo bedzie chcial poeskperymentowac skladem. Rezerwy i tyle. Tiago i Almiron musza w koncu cos udowodnic (lecz ten pierwszy radzi sobie coraz lepiej). Palladino moze niech zagra w ataku?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 15:10

Molinaro jest jak njbardziej w tym sezonie podstawowy. Bardziej chodziło mi żeby Buffon, Trezeguet, Chiellini itp. ważni zawodnicy odpoczęli. Molinaro do gwiazd zespołu nie zaliczam, daltego może troche źle to ująłem. :wink:


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 15:28

stahoo pisze:Molinaro jest jak njbardziej w tym sezonie podstawowy. Bardziej chodziło mi żeby Buffon, Trezeguet, Chiellini itp. ważni zawodnicy odpoczęli. Molinaro do gwiazd zespołu nie zaliczam, daltego może troche źle to ująłem. :wink:
Gwiazdą to on może nie jest ,ale przy takich nazwiskach jak Del Piero i Nedved to nie tylko on słabo wyglada :) z resztą w tym sezonie nawet sobie dobrze radził więc szansa gry w pierwszym składzie mu się należy, trener wpuszczał go wiele razy i nie zawodził!

Trener napewno wystawi zawodników z ławki do gry nie ma co polenizować. Ławka czy nie i tak powinni wygrać! :happy:


Zablokowany