Serie A (16): Lazio 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 21:26

Pluton pisze:
Melex pisze:Ale z 3mbit trzeba miec minimum zeby spokojnie ogladac.
haha bez przesady Ja mam 2Mb/s i jeszcze sie nie spotkałem z czyms takim jak zaciecie na sopcascie...
Zanim "blysniesz" swoja odpowiedzia, przeczytaj co ktos pisze. Pisalem o transmisji na bet365, a nie o sopcascie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 21:27

Pierwsza połowa stała na bardzo wysokim poziomie. Szybkie tempo, dużo gry pressingiem, to mogło się podobać. Do utraty bramki prezentowaliśmy się naprawdę bardzo dobrze (no, może nieco mniej znakomite było dośrokowanie Molinaro w trybuny...), kontrolowaliśmy przebieg gry. Po utracie bramki (świetna akcja Lazio, to trzeba przyznać) i przede wszystkim po "dziurze w głowie" Nedveda nieco obniżyliśmy loty oddając inicjatywe Lazio. Dużą ochotę do gry przejawia Alex (wreszcie) i Nedved (do kontuzji, mam nadzieję, że w czasie przerwy lekarze go "naprawią"). Swoje na skrzydle wybieguje Hasan.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2007, 21:28 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
kubix94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2007
Posty: 14
Rejestracja: 05 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 21:27

Ja tylko wynik lukam:/
na prędkosci 512 da rade cos zobaczyc wogóle :angry:
Mieliście racje... Pandeva trzeba sie obawiac... oczywsicie niezawodny Trezeguet pokazał klase 8)
jeśli sie nie myle to już 12 brameczka... zapowiada sie tytuł króla strzelców :D


JUVE OD ZAWSZE I NA ZAWSZE!!:) NIE LICZY SIE REAL NIE LICZY SIE MILAN LICZY SIE TYLKO JUVENTUS!!:D
kubix94

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2007
Posty: 14
Rejestracja: 05 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 21:35

Melex pisze: Widac ze nie ogladasz, bo Treze nie dosc, ze byl na spalonym to jeszcze pilka po prostu odbila sie od niego. Ale cieszmy sie ze idzie na krola strzelcow, nie wazne jak strzela gole, wazne ze strzela.
No własnie nie ogladam :angry:
Ale próbuje cos szybko wykminic ale nie wiem gdzie wchodzic...

Bobek1991 mógłbys podac link do tej bułgarskiej TV7?


JUVE OD ZAWSZE I NA ZAWSZE!!:) NIE LICZY SIE REAL NIE LICZY SIE MILAN LICZY SIE TYLKO JUVENTUS!!:D
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:35

Jak jeszcze kiedyś ktoś mi powie że Alex jest za stary na piłkę (a często to słyszę) to jak się odmachnę....gadaliśmy z Juventinkiem123 i powiedzieliśmy że za jajeczka powiesimy takiego Obywatela :rotfl:

A teraz cieszmy się :dance:
Odskoczyliśmy Udinese na 4 pkt i gonimy Rome i Inter :bravo:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:36

Udało się :!: Znów zdobyliśmy 3 pkt i to na wyjeździe. Dobry mecz choć na początku nie zanosiło się na taki wynik...Super Alex i Gigi :bravo: . Świetnie chłopaki, oby tak dalej. Teraz siena, niezbyt trudny przeciwnik, ale nie można ich zlekceważyć...

PS. Alex po raz kolejny udowodnił że dalej jest świetny i potrzebny
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2007, 22:39 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:37

Bravo za 3pkt ale strasznie mi szkoda tej bramki na koniec. Już któryś raz tak tracimy w końcówce. Okropne frajerstwo, nie nawidzę takiego czegoś i mam nadzieje ze taka dekoncentracja się nie zdarzy już więcej. Bo nie świadczy to o niczym dobrym :cry: :!:

Generalnie to nieźle zagraliśmy, niestety 2 połowy nie widziełem, a napewno była lepsza. Chyba duzo dało wejście Tiago, miał pare ładnych zagrań. Myśle ze powoli się budzi we włoskich realiach.
Brava dla naszych napastników zrobili to co do nich należało: strzelali bramki.
Obrona śrenio, ale Molinaro w pierwszej połowie słabo, nie upilnował strzelca pierwszej bramki dla Lazio, biegnąc za nim :doh: Moim zdaniem widac było brak Grygery.

Udine w pałe 2-0 z Catania, ładnie. Mam nadzieje ze Roma i Inter pójda w ślady kolegów z Udinese :P

Widowisko niezłe, bramki i emocje były. Nikt z JPC chyba nie żałuje. Szczęśliwej drogi do Polski!

Pozdro


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:40

No więc tak:
Po pierwsze: Mistrz (nie po raz pierwszy) powrócił. Alex był dzisiaj naprawdę dobrze dysponowany. Jak na Niego, dość dużo biegał, był bardzo aktywny, a bramki (strzelone po kapitalnych kontratakach - no właśnie - w pełnym biegu były zwieńczeniem jego dzisiejszych wysiłków). Dzisiejsza współpraca Zanetti-Del Piero przwiodła mi na myśl wspólną grę Alexa z Tacchim, gdzie też często po crossach z głębi pola od naszego defensywnego pomocnika, Mistrz znajdował się w dogodnych sytuacjach do strzelenia bramki (sam na sam; drugie podanie Zanettiego a'la Tacch). W perspektywie całego meczu nie graliśmy jakoś szczególnie dobrze (stoperzy przy ostatniej bramce :( ), ale mamy w składzie pewnego PEWNEGO bramkarza (to, co robił przy strzałach Rocchiego - niezwykłe) i wielką indywidualność (acz grającą zawsze dla dobra zespołu) w napadzie. Co do bramkarzy jeszcze: Lazio na gwałt potrzebuje nowego golkipera, bo Balotta - owszem - w świetnym stylu wyjął sam na sam Treza, ale ma już 44 lata, a na przedpolu gra (?) - delikatnie mówiąc - bardzo niepewnie (stałe fragmenty!)


Pilekww pisze: Chyba duzo dało wejście Tiago, miał pare ładnych zagrań. Myśle ze powoli się budzi we włoskich realiach.
A ja - niestety - jakoś ciągle odnoszę wrażenie, ze on nie z tej bajki...
Pelson pisze:Okradli nas z karnego
A my ich z wolnego.
Marcin_FCJ pisze:
Pemek pisze:Dzisiaj na plus Buffon, Zanetti, Salihamdzic, Alex i Del Piero... Nedved i Molinaro na minus. Reszta +/-
No ja też nie wiem czy lepszy był Alex czy Del Piero :D.
Coś w tym jest, dzisiaj grał tak, jakby Go było dwóch.

P.S. Te bramki Alexa... Ja nie wiedziałem, że on jeszcze może tak szybko biegać... Molinaro - musimy kogoś na jego miejsce znaleźć. I to najlepiej już w zimie. Dede?
A jutro Toro-Roma...
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2007, 23:22 przez Łukasz, łącznie zmieniany 6 razy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:41

wiadomo ktorych zawodnikow mozna pochwalic i ktorych mozna skarcic... mnie osobiscie podobal sie wystep Tiago... chlopak wszedl z lawki i walczyl na boisku dobrze podawal gral tak jakby czul ze moze to byc dla niego duza szansa... teraz tylko musi wskoczyc do 1 skladu grac od poczatku meczu i pokazac ze nikt nie wylozyl za niego pieniedzy niepotrzebnie... szkoda tej 2 straconej bramki Gigi byl wyraznie wkurzony ze obrona przysnela :/

ale licza sie 3pkt :dance:


Obrazek
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:43

Pilekww pisze:niestety 2 połowy nie widziełem,
Pilekww pisze:Chyba duzo dało wejście Tiago, miał pare ładnych zagrań. Myśle ze powoli się budzi we włoskich realiach.
:lol: Nie oglądając 2 połowy potrafisz stwierdzić, że Tiago "miał pare ładnych zagrań"... Ciekawe...
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2007, 22:51 przez rad3k88, łącznie zmieniany 2 razy.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:44

Lazio zagrało całkiem nieźle, na co pozwoliła im nasza obrona.Nikt z defensorów nie zagrał dziś dobrze,sporo błędów Molinaro, Legro w drugiej połowie myślami był chyba gdzie indziej, Chiellini gorzej niż zawsze.No i Zebina też przeciętnie.
Juventus od momentu opuszczenia boiska przez Nedveda (w celu zrobienia zabiegu) spuścił z tonu i dopuścił do kilku sytuacji, bardzo grożnych.Całe szczęście, że w bramce mamy Buffona.W drugiej połowie brameczka Del Piero, potem już spokojna gra i panowanie nad sytuacją i dobicie rywala.Gdyby nie pierwszy gol Del Piero to różnie mogłoby się skończyć.

Wyśmienity mecz trójki zawodników: Buffona, Zanettiego oraz Alexa.

Ps.Tak mnie na meczu naszła myśl ... nie sądzicie że Donadoni powinien zainteresować sie osobą Cristiano Zanettiego ?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:45

Wywozimy trzy jakże cenne punkty z piekielnego gruntu!
Alex Alexem bo zrobił co do niego należało i oczywiście wielbimy go za to, ale to co zrobił Cristiano Zanetti przy obu bramkach to jest po prostu nie do opisania, zapewne brakłoby mi epitetów gdybym miał opisać jego dwa długie podania w tempo do Del Piero. Zawsze uważałem że miejsce w pierwszym składzie mu się należy, niewidoczny i od czarnej roboty ale wykonuje wspaniałą robotę. Pozytywnie spisał się Tiago w drugiej połowie, mądrze rozciągał grę i kilka razy przechwycił piłkę. Okradli nas z karnego przy wrzutce Trezeguet do Del Piero ten drugi był faulowany przez defensora Lazio, minimalnie przestrzelił ale gdyby miał z 10 cm więcej wynik wyglądałby 1:4. Gol Pandeva na 3:2 po szybkim rozegraniu piłki przez Lazio ale to już nie ma znaczenia, obrona nie zagrała dobrego meczu dzisiaj, ale słabsze mecze się zdarzają dobrze że akurat zdarzył się w wygranym meczu. Co do słabszej gry Molinaro to widzę że niektórzy już go skreślają, a to złe bo z Atalantą zagrał kapitalny mecz a słabsze mecze się mogą zdarzyć każdemu ....

Na szczególne wyróżnienie zasługują:

Buffon - Majstersztyk, przy stanie 1:2 wyłowił strzał Rocchiego którego wcale nie musiał złapać.

Salihamidzić - Ogromny udział przy golu Trezeguet, najlepszy w linii pomoy obok Zanettiego.

Zanetti - Naharował się i wykonał dwa nie do opisania zagrania.

Del Piero - Strzelec dwóch goli i bohater meczu.

Trezeguet - Dołożył kolejną cegiełkę do drugiego w karierze tytułu Króla Strzelców.

Tiago - Dobre 45, miejmy nadzieję że jest to pozytywny impuls ku jego lepszej i częstszej grze.

FOOOOOOORZAAAAA JUVEEEEEENTUUUUS !!!!! :happy: :ok: :dance:
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2007, 22:47 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


peste

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 218
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:45

Barmki Alexa miodzio :!: i te asysty Zanettiego :shock: gdyby nie pomylka sedziego i ten spalony bylby hat-trick i to jaki (3 identyczne akcje). Gigi - jego wyczynow nie musze komentowac. Poprostu najlepszy GK swiata. Na pochwale zasluguje jeszcze Tiago i ew. Hassan. Reszta :doh:. Kilka bledow to brak karnego dla Juve i ew. Lazio (sedzia), sam na sam Treze :angry: i Brak zmian w doliczonym czasie gry. Wtedy raczej napewno byloby 3-1, a nie 3-2. :/


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:47

No i na co nam Diego ;D na co VdV? :D Skoro Zanetti wykłada ka-pi-tal-ne piłki do Alexa ! Asysty roku.
Ganić należy obronę, bo dzisiaj mieliśmy za dużo podbramkowych sytuacji, które się brały tak naprawdę z niczego. Na dodatek Molinaro potwierdził tylko to, że dobry mecz z Atalantą to był tylko przypadek. On gra głównie dlatego, że Chiellini musiał przejśc na środek.
Alex - może prędkośc już nie ta, ale zawsze biega w dobrym kierunku :smile: . Iaquinta wędruje od następnego meczu na ławkę. Teraz to Alex jest w lepszej formie. Całkiem niezły występ Bośniaka i Zebiny. Buffon - po prostu cudownie.
Dobra wiadomośc jest też taka, że Udinese przegrało z Catanią.
I pytanie wieczoru? komu przypisać pierwszą bramkę? kompletnie nie wiem, czy to Hasan strzelił czy Treze dobił.
Oceny:
Buffon 8, Zebina 6,5 Chiellini 6, Legrottaglie 6, Molinaro 5,5 , Nedved 6, Zanetti 7, Nocerino 6,25 , Salihanmidzic 6,5 Del Piero 7,5 Trezeguet 6,5 Tiago 6


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 22:50

Radeek pisze:
Pilekww pisze:niestety 2 połowy nie widziełem,
Pilekww pisze:Chyba duzo dało wejście Tiago, miał pare ładnych zagrań. Myśle ze powoli się budzi we włoskich realiach.
:lol: Nie oglądając 2 połowy potrafisz stwierdzić, że Tiago "miał pare ładnych zagrań"... Ciekawe...
Wait! Pare minut 2połowy oglądałem, a po drugie byłem na czacie gdzie ładne podanie nie przechodza niezauważone :wink:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Zablokowany