Coppa Italia (1/8): Empoli 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 17:08

Obrazek

Obrazek vs.Obrazek

mecz 1/8 Pucharu Włoch: Empoli - JUVENTUS

Czas:

2007-12-06 (czwartek)
Godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Carlo Castellani
Pojemność 19 847

O przeciwniku:

Rok założenia: 1920
Barwy: Niebieskie
Przydomek: Azzurri
Prezydent: Fabrizio Corsi
Trener: Alberto Malesani
strona internetowa

mecz na żywo w TV:

EuroSport France
Sport 2 (Hun)
Sport TV2
TeleSport (Rom)

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.empolifc.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2007, 05:36 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 17:17

Czas przerwać złą passę i wygrać w końcu Puchar Włoch. Plan jest prosty. Wygrywamy z Empoli i awansujemy do 1/4 finału. Jak pokazał mecz ligowy z tym samym przeciwnikiem umiemy z nimi grać. Także nic po za wygraną nas nie interesuje :)

P.S. Obstawiam 3-0 dla nas i HT Treze :prochno:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 17:59

Ja tam do PW uwagi dużej nie przywiązuje ale dobre jest to że piłkarze którzy nie grają często moga pograć. I tak bardzo bym chciał zeby Tiago zagrał cały mecz, Ranieri go omijał przez ostatnie dwa mecze, chyba mu się należy. Powinnismy sprawdzić niektórych piłkarzy i ustawieniA.
Czuje wysoka wygrana.
FORZA JUVENTUS :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 18:34

Pucharu Włoch w tym sezonie na pewno nie można lekceważyć.
Empoli jest jednak takim rywalem, gdzie warto dać pograć kilku zawodnikom, którzy na co dzień nie mają szansy gry w Serie A.
Środek pomocy - Tiago, Almiron?? Czemu nie... Lecz jeśli nie taka dwójka, to jeden z tych zawodników na pewno powinien dostać szanse. W obronie widzę miejsce dla Cristico. No i w ataku jak dla mnie bez wątpienia od 1 minuty Del Piero, który liczę, że w tym meczu zaszaleje :)
Ze spokojem liczę na dobry wynik, inna możliwość nie wchodzi w grę.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 19:28

Po pewnym zwycięstwie w Parmie 3-1 Juventus ponownie powraca do rozgrywek Pucharu Włoch. I mam nadzieję, że nie na swoje ostatnie mecze w tych rozgrywkach tego sezonu. Super było by osiągnąć sukces, jakim niewątpliwie było by zdobycie Coppa Italia, już w pierwszym sezonie po powrocie do 1 ligi. Oczywiście nie zapomniałem, że Juventus walczy o Scudetto i jednakowo wierzę, że są w stanie to osiągnąć, jedank trzeba być też po trochu realistą i mieć świadomość, że osiągnięcie tego celu będzie niezwykle trudne. W pierwszym składzie zapewne zobaczymy Tiago, Almirona, Criscito, Del Piero. Może Marchionniego, może Palladino i może Salihamdzicia :D Chciałbym, żeby Trezeguet sobie w tym meczu odpoczął, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to grał on dotychczas we wszystkich meczach tego sezonu. Liczę na przebudzenie się Almirona, gdyż jak na razie nie spełnia on w ogóle pokładanych w nim nadziei. Inna sprawa, że nie grywa zbyt często, a więc będzie miał w czwartek okazję do przekonania trenera co do wartości swojej osoby. Liczę na zwycięstwo Juve i myślę, że jeżeli nie zlekceważymy rywala i podejdziemy odpowiednio zmobilizowani, to problemów z tym nie powinno być najmniejszych. Forza JUVE! :-D
juveluck pisze:To, żeś sobie wymyślił nazwę....
A czepiasz się :P już zmienione.
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2007, 20:19 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 19:28

Br:Gigi Buffon
Po:Grygera
So:Legrottaigle
So:Criscito
Lo:Molinaro
Pp:Marchionni
Sp:Tiago
Sp:Nocerino
Lp:Nedved
Np:Del Piero
Np:Iaquinta
Czuje że wlasnie taki bedzie sklad :smile:
Jesli Zdenek nie wyzdrowieje to mysle że powinien zagrac Birindelli..Dlaczego nie Zebina bo niech czuje jeszcze wieksza konkurencje i niech walczy o sklad jak teraz,nawet lepiej :P
Wiem że tak nie bedzie wygladal srodek obrony bo zapewne Claudio bedzie chcial by Giorgio i Legro sie lepiej zgrali ale ja bym postawil na taki srodek(choc mysle że jak bedzie So:Chiellini-Legro to Criscito pojdzie na Po) Lewa obrona bez dyskusji Molinaro 8) Prawa pomoc Marchionni tego jestem pewien :!: W srodku Tiago-Nocerino mysle ze tak to bedzie wygladac.. Na lewej dalbym odpoczac Pavlovi i postawilbym na Hasana Napad Alex-Iaquinta :prochno:
Zmiany
Chiellini-Legro(i postawic na mlodziutki,przyszlosciowy środek :pray: )
Palladino-Iaquinta
Almiron-Nocerino
Wynik do przerwy 1-0
:ball: Nocerino
Po przerwie 4-1
:ball: Marchionni
:ball: Del Piero
:ball: Giovinco
:ball: Tiago
Na polsat sport retransmisja wiec supcio :prochno: :prochno: :prochno:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 19:33

Mr Cezary pisze:Super było by osiągnąć sukces, jakim niewątpliwie było by zdobycie Coppa Nazionale
To, żeś sobie wymyślił nazwę.... :doh:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 19:59

juveluck pisze:
Mr Cezary pisze:Super było by osiągnąć sukces, jakim niewątpliwie było by zdobycie Coppa Nazionale
To, żeś sobie wymyślił nazwę.... :doh:
Oj chłopak sie rozmażył o trofeum to mu można :wink:

A co do meczu to dobrze, że akurat teraz wypadł. Ja podobnie jak większośc tutaj uważam, że czas najwyższy żeby np. Tiago zagrał cały mecz. Miejmy nadzieję, że w końcu się przebudzi. Poza tym po zeszłorocznym PW wartoby zajść daleko :roll:


EDIT:
Dominik10dziki pisze:Na polsat sport retransmisja wiec supcio
A o której?
Karol_Juve pisze:nookie o ile dobrze pamiętam to w piątek o godzinie 15:00
Co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> o tej porze robi retransmisje :angry:
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2007, 20:22 przez nookie, łącznie zmieniany 1 raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 20:18

nookie o ile dobrze pamiętam to w piątek o godzinie 15:00 :) A co do meczu to licze na wygraną ,Empoli nie jest wymagającym przeciwnikem to Juve powino strzelić z 2 gole :P :-D


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 20:46

nookie
Co jest złego w retransmisji o godzinie 15?
Rozumiem, że może niektórzy nie mogą obejrzeć (są w pracy) ale godziny wieczorne powinny być rezerwowane do wazniejszych wydarzeń - sportów na zywo czy retransmisji spotkań bardziej elektryzujących widownie w Polsce niż spotkanie Juventusu z Empoli w pucharze Włoch :]

Co do meczu - mam nadzieje, że na końcu Juventus przejdzie dalej. Nie chodzi mi o możliwość gryz Interem - ale to szansa na pokazanie się zmienników. Liczę na grę Tiago/Almirona, Marchionniego oraz Palladino od początku spotkania.
Jako defensywnego pomocnika wystawiłbym Nocerino - niech sobie pogra chłopak na swojej nominalnej pozycji.
Nie wiem jak ze zdrowiem Camora - może bedzie chciał sobie trochę pograć by wrócić do formy. Ale to już kwestia Ranieriego i samego gracza.
W ataku Treze powinien odpocząć. Gra bardzo dużo i nie chce by się przemęczył.


Dirty mind
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 20:53

Chyba każdy z nas liczy na wygraną. Trzeba ich pokonać i iść dalej. Myślę że Ranieri da pograć zawodnikom rezerwowym. Lepiej nie ryzykować kontuzji podstawowych graczy. Empoli to nie jest rewelacyjny zespół więc powinni dać radę. Liczę na skromne 2-0 :prochno:

Oby nie było kontuzji :pray:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 20:57

dominik10dziki pisze: Chiellini-Legro(i postawic na mlodziutki,przyszlosciowy środek :pray: )
Wynik do przerwy 1-0
:ball: Nocerino
Po przerwie 4-1
:ball: Marchionni
:ball: Del Piero
:ball: Giovinco
:ball: Tiago
o ile sie nie myle to Legro ma 31 lat a Chiellini 23...
nie wiem gdzie tu widzisz młodziutki środek... :|
moge sie zgodzić co do Chielliniego bo jest jeszcze młody ale nie jest już młodziutki, piłkarz w wieku 23 lat powinien być dojrzały i grać na maksimum swoich mozliwości...

co do wyniku to wątpie żeby był wysoki, bo piłkarzom ciężej mobilizować się na spotkania o niższą stawkę, a również zagra mniej zgrany skład...

@Topic:

Myślę że Ranieri da pograć piłkarzom, którzy najczęściej oglądają mecz z ławki rezerwowych...ogólnie to nie licze na wielki mecz, tylko na 3 punkty ( w tym wypadku awans do następnej rundy).


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 21:04

nie ma bata musimy wygrac zarowno ten mecz jak i cala rywalizacje o Puchar Wloch by wreszcie zdobyc ta srebrna gwiazdke :D Potyczka z Empoli mysle ze nie powinna nam sprawic problemow - w lidze wygralismy 3:0 i na taki lub wyzszy wynik licze i w tym meczu :)


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 22:11

Mecz niskiego napięcia. Wprawdzie to już 1/8 Coppa Italia, ale w styczniu odbędzie się rewanż, więc w razie czego będzie można wszystko odrobić z nawiązką.
Empoli - bardzo przeciętny zespół, złożony z piłkarskich rzemieślników, o bardzo małej sile rażenia w ataku.
Na pewno zagra wielu rezerwowych, w końcu 3 dni później jest liga, może pokażą coś ciekawego.
Fajnie, gdyby zagrali Volpato, Giovinco, no i Almiron.
Neutralnym obserwatorom raczej bym specjalnie nie polecał tej pozycji, gdyż raczej akcje piłkarzy Empoli w stan ekstazy ich nie wprowadzą.

Wynik: 0:1 w sam raz.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 22:22

Venomik pisze:nookie
Co jest złego w retransmisji o godzinie 15?
Rozumiem, że może niektórzy nie mogą obejrzeć (są w pracy) ale godziny wieczorne powinny być rezerwowane do wazniejszych wydarzeń - sportów na zywo czy retransmisji spotkań bardziej elektryzujących widownie w Polsce niż spotkanie Juventusu z Empoli w pucharze Włoch :]
No właśnie, że nie ma :prochno:


Chodziło mi o to, że do tej pory robili transmisje np. ok. 23 i nikomu nic się nie działo i każdy mógł obejrzeć..a tak to nawet gdybym mógł o 15 w piątek go obejrzeć to i tak już chcąc niechcąc znałbym wynik..

Koniec mojego oftopa :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zablokowany