Serie A (8): JUVENTUS 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 14:09

Bardzo ciężkie ale i ważne spotkanie. Wczoraj inter wygrał i ma już 20 punktów. Jakbyśmy dzisiaj nie daj Boże zremisowali to byłoby już 5 punktów straty a to dość duża granica. Ale przejdźmy do meczu. Niby atak jest najsilniejszą formacją Genui, ale co z tego skoro strzelili w tym sezonie o połowę mniej bramek od nas ;), niemniej jednak bardzo ciężko będzie zdetronizować Boriello ale to oni powinni się raczej martwić jak powstrzymać Trezegola i Iaquinte :P. Jestem zdystansowany co do wyniku jednak w takich meczach należy wygrywać, mam nadzieję że na dobre wyjdzie nam dwutygodniowa przerwa spowodowana meczami reprezentacji bo ostatnio po takowej straciliśmy bezcenne trzy punkty z Udinese :?.

FORZA JUVENTUS!


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 15:16

No i leci teraz na juve24.eu meczyk Milanu :D Dobra jakosc warto oglądać i przynajmniej zobaczyć czy kanał chodzi na mecz Juve :D


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 15:45

Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, ale myślę, że pewnie wygramy. Genoa nie jest szczególnie mocna w obronie, za to my posiadamy w ofensywie ogromny potencjał. Liczę na Alexa, bo dawno już gola w Serie A nie strzelił. Najlepszym piłkarzem Rossoblu jest Boriello i on może naszej defensywie sprawić nieco kłopotów. Obstawiam 2:0.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 16:20

Nie interesuje mnie czy będzie 4:0 czy 1:0 musimy zdobyć trzy punkty i tyle. Jeśli pozwolimy sobie na stratę punktów w tym meczu to Inter ucieknie nam jeszcze bardziej :/ Jeśli wygramy wszystkie mecze aż do meczu z Interem to 4 listopada możemy objąć fotel lidera :)


Juventinho99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2007
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 16:34

Kogut Del Piero pisze:Nie interesuje mnie czy będzie 4:0 czy 1:0 musimy zdobyć trzy punkty i tyle. Jeśli pozwolimy sobie na stratę punktów w tym meczu to Inter ucieknie nam jeszcze bardziej :/ Jeśli wygramy wszystkie mecze aż do meczu z Interem to 4 listopada możemy objąć fotel lidera :)
Na sile nigdy nic nie idzie po naszej mysli :D Musimy zagrac spokojnie i strzelic bramke i wtedy wygramy :D a co Nas Inter obchodzi niech sobie uciekaja my mamy cel zeby sie zakwalifikowac do LM i tego trzeba sie trzymac na Mistrza przyjdzie czas ;)


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 16:37

Moze mi ktos powiedziec jak obejrze to z tego juve24.eu?
Mam canal + sport, ale matke dzisiaj wybory bedzie ogladac, wiec odpada :(

Gdy wlaczam ta strone wszystko ok etc, ale gdy naciskam play w media playerze na stronie to mi tylko zaczyna to migac i nic sie nie dzieje... Wie moze ktos jak to naprawic, bo chce obejrzec dzisiejszy mecz =/


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 16:38

Obawiam się tego meczu , bo brakuje według mnie dwóch kluczowych piłkarzy jeśli chodzi o nasz atak - Camor/Iaquinta . Bez nich brakuje nam dobrej gry na skrzydłach i w ataku bo Nedved , Hasan czy Alex coś bez formy ostatnio ( a ktoś te piłki musi Treze wrzucać zwłaszcza , że nasz środek też nie funkcjonuje w ofensywie najlepiej ) , choć jest nadzieja że podczas tej przerwy zwłaszcza ten ostatni wrócił do formy . Oby , bo jeśli El Capitano zagra tak jak potrafi to o wyniki meczów Juve można być spokojnym . W innym przypadku nasza gra nie będzie zbyt efektowna i trzeba będzie liczyć na geniusz Trezegeuta lub jakiegoś przypadkowego gola . Oby jak najprędzej , bo wtedy możemy ładnie ich wykontrować .

Obstawiam 1-0
:ball: Trezegeut 89' :P


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 17:42

Ibra_fan pisze:Moze mi ktos powiedziec jak obejrze to z tego juve24.eu?
Mam canal + sport, ale matke dzisiaj wybory bedzie ogladac, wiec odpada :(

Gdy wlaczam ta strone wszystko ok etc, ale gdy naciskam play w media playerze na stronie to mi tylko zaczyna to migac i nic sie nie dzieje... Wie moze ktos jak to naprawic, bo chce obejrzec dzisiejszy mecz =/
WMP 11 i pisz o tym na ich forum. Szybciej uzyskasz odpowiedź


dolores haze

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2006
Posty: 72
Rejestracja: 01 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 19:17

słuchajcie, będzie obrze. Jak moja Madre robi na obiad spaghetti w dzień meczu, to zawsze Juve wygrywa. Jakby mi się bukmacher śnił to by oznaczało remis. Jka bym obstawiała w typerze to by przegrali. Muszą być trzy punkty i będą!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 22:34

świeżutki link do gola

i alternatywa

mecz widac po ilosci kartek ostry

nawet czerwień dla Ranieriego, nie wiem za co ale musiało sie duzo dziać

zobaczymy jutro :D


Obrazek
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 22:40

Cięzki mecz ale na szczescie zwycięstwo.
Co teraz powiedzą krytykanci Del Piero? Był najlepszy na boisku! Jakby na nowo sie narodził, tylko całkiem niepotrzebnie Ranieri go zmienił pod koniec meczu. Ważne 3 pkt. :D


Obrazek
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 22:40

Obrazek
Obrazek

wszystko zrozumiem, ale jak to Nedved zrobił ? ;)


Obrazek
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 22:42

Mecz bardzo ciężki i nerwowy dla obu drużyn. Niestety, bardzo ładny mecz zepsuł sędzia swoimi trudnymi do zrozumienia decyzjami m.in. (czerwona kartka dla Ranieriego, pierwsza żółta kartka dla Nedveda). W Juventusie najbardziej nerwowo grał chyba Chiellini w pierwszej połowie, ale później się uspokoił. No i najlepszy zawodnik meczu zdecydowanie : Del Piero. Wspaniały drybling, nie bał się pojedynków nawet z trzema graczami Genui. Nie można oczywiście zapomnieć o zwycięskim trafieniu. Mecz kosztował zdrowia i nerwów wszystkich zawodników, kibiców i trenerów. Najważniejsze jednak, że wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 22:45

Ostry mecz tak jak sie tego spodziewalem. Dlugo wyczekiwana bramka Alexa ktora dala mi naprawde duzo radosci. Alex zagral nareszcie dobry mecz, pare razy ładnie dryblowal, pokazywal sie, wlaczyl no i strzelil bramke.
Niestety jestem zawiedziony postawa Nedveda, rozumiem ze byl zly, wsciekly z powodu tej nieslusznej zoltej kartki, ale ten faul sekunde przed gwizdkiem koncowym byl perfidny a co gorsze zupelnie niepotrzebny, Nedved widocznie szukal tylko zemsty...zupelnie niepotrzebnie.

Co do czerwonej "kartki" dla Ranieriego, to do konca nie wiem za co to bylo, bo watpie ze za sama gestykulacje... (także nie najlepszy przykład)

Reasumujac ciesze sie niezmiernie z wygranej, jednak jestem zawiedziony postawa Nedved czy choc by Ranieriego poniewaz w rozgrywkach na tak wysokim poziomie nie powinno byc miejsca na tak glupie i bezmyslne zachowanie...


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 22:46

nie no czeski błąd (tak sie mowi a nie dlatego ze to Nedved :D ) , powinno byc cos w tym stylu:

Obrazek


Obrazek
Zablokowany