Serie A (2): Cagliari 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2007, 23:14

Chiellini się mógł opanować?
Aż mam przed oczami obrazek jak Buffon go wściekłego siłą odciąga od sędziego i zatykał mu usta, by nie wrzeszczał tak długo.
Tak, Chiellini był bardzo opanowany ;)
Z resztą - prawdopobobnie gdyby nie fakt, że sędzia liniowy dawał głównemu znak, że faulu nie było to Chiellini też by wyleciał. Ale mało który sędzia miałby dość jaj by wyrzucić zawodnika za protesty po własnym błędzie.
Tak czy inaczej: mowy nie ma, że Chiellini był bardziej opanowany od Zebiny ;)


Dirty mind
Juve Forever !!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 17
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 00:15

Co do Giorgio to gdyby nie interwencja kolegów z drużyny to sędzia miałby teraz wakacje na intensywnej terapii bo Chiellini by go zmasakrował...
A jeśli chodzi o Zebine to z uderzeniem fotoreportera przesadził, mogę zrozumieć emocje na boisku ale to - tym bardziej ze na powtórkach widać że facet nie był agresywny i spokojnie coś tłumaczył francuzowi...


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 11:38

W zasadzie to już wszystko zostało tutaj powiedziane :prochno: Ja dopiero wczoraj obejrzałem zaledwie skrót tej batalii na Cagliari. No cóż, niby nie zagraliśmy dobrze. Ale z drugiej strony najważniejsze są 3 pkt :wink: Oprócz Gigiego, chyba jedynym wyraźnym plusem był świetny powrót Camora. Ale obecnie zastanawia mnie jaki był główny powód naszego (jak to niektórzy określili) żenującego występu. Czy po zdeklasowaniu Livorno nasi zawodnicy poczuli się zbyt pewnie, czy po prostu nie jesteśmy jeszcze dostatecznie silni :think: Co do formacji obronnej, to jestem skłonny poprzeć tą drugą tezę, niestety. I jeszcze te beznadziejne zachowanie Zebiny :? Ogólnie, trzeba się poprawić. Żeby nie było tak jak w tamtym sezonie, że u siebie pewnie wygrywamy, a na wyjazdach idzie nam zdecydowanie gorzej :pray:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 21:04

Venomik pisze:Chiellini się mógł opanować?
Aż mam przed oczami obrazek jak Buffon go wściekłego siłą odciąga od sędziego i zatykał mu usta, by nie wrzeszczał tak długo.
Tak, Chiellini był bardzo opanowany ;)
Z resztą - prawdopobobnie gdyby nie fakt, że sędzia liniowy dawał głównemu znak, że faulu nie było to Chiellini też by wyleciał. Ale mało który sędzia miałby dość jaj by wyrzucić zawodnika za protesty po własnym błędzie.
Tak czy inaczej: mowy nie ma, że Chiellini był bardziej opanowany od Zebiny ;)
Herezje prawisz.
Chiellini został przywrócony do porządku przez Buffona.
Zebine wszyscy uciszali, jednak ten nadal miał swoje wyrzuty i dostał czerwień. I nadal pyskował. I walnął z liścia na sam koniec.
Tak, Chiellini był bardzo opanowany ;)
Być opanowanym a opanować się....
Nie twierdziłem i nie twierdze, że Zebina był bardziej wkurzony od Włocha. Fakt faktem jest natomiast, że to Giorgio potrafił się zamknąć, Zebina - nie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zablokowany