Serie A (2): Cagliari 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 09:49

2007-09-02 (niedziela)
Godzina 15:00

Stadio Sant'Elia

Cagliari - Juventus Turyn

Przewidywane składy:
CAGLIARI
FORTIN

FERRI-LOPEZ-BIANCO-DEL GROSSO

FOGGIA-PAROLA-CONTI-FINI

ACQUAFRESCA-MATRI

JUVENTUS

BUFFON

SALIHAMIDZIC-ANDRADE-CRISCITO-CHIELLINI

NOCERINO-ALMIRON-ZANETTI-NEDVED

TREZEGUET-DEL PIERO

Cagliari dość niespodziewanie wygrało w pierwszej kolejce z Napoli(2:0 po golach Matriego i Pasquale Foggi). W środe rezerwowym składzie pokonali u siebie w Pucharze Włoch Siene 2:1 po goalch Acquafresci. Drużyna spisywana przed sezonem na pewny spadek radzi sobie zaskakująco dobrze, na papierze skład Cagliari nie zachwyca ale zwycięstwo na wyjeździe z Napoli nie jest przypadkowe. W niedziele czeka Rossoblu pierwszy poważny egazmin. Rodzpędzone Juve będzie prawdopodobnie przeszkadą nie do przejścia dla drużyny z Sardyni- typuje 2:0 dla Juventusu po golach Trezeguet i Nocerino.


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 10:08

Moim zdaniem wygramy 2:0 a bramki strzelą Trezeguet i Del Piero. Mam nadzieję że w końcu zobaczę na boisku Camoranesiego.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 10:19

powinno być dobrze... byleby Juve sie zgrało (choćby nawet porazka) to ja wole oglądać piękną gre i czekac na kolejne sukcesy...ale oczywiscie wygramy...
jakie teraz składy byście chcieli? bo ja taki:
Buffon,Grygera,Andrade,Boumsong,Chiellini,Camoranesi,Almiron,Tiago,Nedved,DP,Trezegol


Obrazek
Czubinho23

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 10:40

Moim Zdaniem Juve Wyjdzie W Składzie Buffon-Salihamidzic,Andrade,Birindelli,Chiellini-Nocerino,Almiron,Camoranesi lub Tiago,Nedved-Iaquinta Trezeguet Potem Wejdzie Del Piero i Molinaro Moim Zdaniem 3-0 Najpiero Nocerino Trezegurt i Almiron :happy: A Więc Do Boju....!!!


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 10:42

Pajo1906 pisze: jakie teraz składy byście chcieli? bo ja taki:
Buffon,Grygera,Andrade,Boumsong,Chiellini,Camoranesi,Almiron,Tiago,Nedved,DP,Trezegol
Buffon - co do tego nie ma wątpliwości.
Grygera - kontuzjowany więc odpada :/
Boumsong - wole Criscito.
Chiellini - musi zagrać, obecnie nasz najlepszy lewy obrońca.
Camoranesi - no mam nadzieję, że złapał już dobrą formę po kontuzji :)
Almiron - bez niego cienko widzę naszą pomoc. Almiron musi zagrać ;)
Tiago - on niestety bez formy, póki co nie idzie mu zbyt dobrze, pewniejszy będzie Nocerino.
Nedved - nasz najlepszy lewoskrzydłowy.
DP, Treze - dobry i sprawdzony atak ;)

Mój skład:
Buffon, Salihamidzić, Andrade, Criscito, Chiellini, Camor, Almiron, Nocerino, Nedved, DP, Treze.

Myślę, że spokojnie powinniśmy wygrać. Takie mecze TRZEBA wygrywać!
Ostatnio zmieniony 01 września 2007, 13:44 przez Kogut W., łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 10:47

W Cagliari nie gralo sie nigdy dobrze Juve,ale jutro nie mamy poprostu nic do stracenia.Jestesmy bojowo nastawieni dzieki ostatnim zwyciestwa nad Livorno i Parma w pucharze wloch.Warto zauwazyc,ze ostatnie spotkania w Serie A z Cagliari na wyjezdzie remisowalismy,a wiec czas to zmienic i wierze,ze to nastapi juz jutro.Oczywiscie nie licze na jakies 0-3,ale zadowoli mnie nawet 0-1 by punkty byly i abysmy nie stracili bramki,a bedzie dobrze :wink:

Forza Juve :!:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 11:12

Bedzie to napewno bardzo trudny mecz. Cagliari to jest bardzo niepewna
druzyna ktora bardzo czesto sprawia klopoty faworytom. Ale mysle ze
jednak sobie poradzimy w meczu.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 11:29

Pajo1906 pisze:powinno być dobrze... byleby Juve sie zgrało (choćby nawet porazka) to ja wole oglądać piękną gre i czekac na kolejne sukcesy...ale oczywiscie wygramy...
jak ty wolisz ogladac piekna gre zamiast punktowac/wygrywac to zainteresuj sie hiszpanska liga ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 11:45

Marcinek@
Wole zobaczyć porażke w pięknym stylu niż wygraną za czasów Capello 1;0 i sie bronimy


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 12:21

Mamy bardzo niekorzystny bilans spotkań z Cagliari czesciej niestety znimi przegrywalismy niz wygrywaliśmy... (w 27 meczach turyńczykom udało się zwyciężyć zaledwie 7 razy, 12 razy remisując i ponosząc 8 porażek) a najwiekszym naszym zwyciestwem na boisku rywala jest... 2:1 najczesciej jednak remisowalismy 1:1 Mam jednak nadzieje ze jutro zainkasujemy 3ptk. mimo ze rywal nam "nie lezy" musimy wygrac chocby 1:0 bo najwazniejsze jest dopisac kolejne 3ptk. Nie liczy na jakas bajeczna gre, ale wieze ze wygramy choc napewno nie bedzie łatwo.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 12:35

Takie statystyki moim zdaniem mówią tyle co nic.Cagliari jest zupełnie inną druzyną niż w poprzednich latach, kadra Juventusu zmieniła sie jeszcze bardziej diametralnie.Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, by wygrać z nimi nawet trzema bramkami.A może inaczej, mecz z pewnością będzie trudny, ale nie dlatego, że trudno było w latach poprzednich, ale dlatego, że my nie mamy zgrania.Jeśli nie będziemy mieli pecha to zwyciężymy.Cagliari dobrze rozpoczęło sezon, my również, ale to my walczymy o awans do ligi mistrzów.Najważniejsze to nie stracić punktów w takich meczach.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 12:41

sushi pisze:Marcinek@
Wole zobaczyć porażke w pięknym stylu niż wygraną za czasów Capello 1;0 i sie bronimy
A co przyznają za piękną grę :?: Powiedz jak chcesz wygrać Scudetto, czy awansować do LM, piękną grą i porażkami?? Powodzenia :-D


Co do meczu to powinniśmy spokojnie wygrać. Jesteśmy rozpędzeni, morale są ogromne. Większych dziur w składzie nie ma, więc nie powinno być problemów z pierwszą 11.
Cały czas czekam na dobry występ Tiago i gol Palladino.
Oczywiście 2-0 będzie.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 12:48

Mecz będzie trudny ale myślę że damy radę. Nie możemy się zatrzymać, musimy dalej grac tak jak gramy. Mam nadzieję że dobry mecz rozegra Tiago i że w końcu zobaczymy Camora. Będzie ciężko ale wygramy. Stawiam 2:0 a bramki strzelą Del Piero i Trezeguet.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 12:50

Nie ma co kalkulować, jesteśmy w formie, mamy szczęście, zdobywamy wiele bramek. To są podstawy aby twierdzić, że mecz z Cagliari będzie łatwy. Co prawda jest to trochę niewygodny przeciwnik - w pierwszej kolejce poradził sobie na gorącym terenie w Napoli, ale stracił swoją główną broń - Suazo. W zeszłym sezonie to właśnie on strzelił bramkę z karnego, kiedy to zremisowaliśmy po szczęśliwym golu Cannavaro. Nie możemy, po prostu stracić punktów teraz, kiedy to zawodnicy uwierzyli w siebie i w swoje możliwości. Skład bez kombinowania:

Obrona, z Criscito:

Chiellini - Criscito - Andrade - Zebina

Bez kombinacji z Salihamidziciem w obronie! To nie jest jego pozycja i widać, że nie czuje się tam pewnie.

Pomoc, czyli najsilniej:

Nedved - Almiron - Tiago - Camoranesi

Teoretycznie nasze najsilniejsze ustawienie w pomocy. Dałbym odpocząć Nocerino który nie grał za dobrze w meczu z Parmą, zaś Tiago gra coraz lepiej i powoli aklimatyzuje się w zespole. Na lewej stronie Niedźwiadek, który na dzień dziszejszy, obok Andrade jest najpewniejszym punktem w składzie. Po prawej stronie spróbowałbym z Camoranesim. Ewentualnie ze zmianą na Nocerino w drugiej połowie.

Atak, jak z Parmą

Iaquinta - Trezeguet

Na początku chciałem, aby to Del Piero był partnerem Trezeguet. Jednak ten wraca po kilkudniowej przerwie spowodowanej lekkim urazem. Iaquinta zaś imponuje szybkością, a w meczu z Parmą francusko-włoski duet poczynał sobie dosyć dobrze.

Trzeba przytrzymać tą dobrą passę, jednak nie oczekuje wysokiego zwycięstwa. Tym razem skupiłbym się na utrzymaniu zera z tyłu. Wynik nie może być inny jak zwycięstwo Biało-Czarnych.

Cagliari 0-2 JUVENTUS
Iaquinta
Trezeguet ( :wink: )

Bym zapomniał:
Wole zobaczyć porażke w pięknym stylu niż wygraną za czasów Capello 1;0 i sie bronimy
[']
Ostatnio zmieniony 01 września 2007, 12:55 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany