3. runda Coppa Italia: Parma 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 11:39

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Najlepiej wedlug mnie zagral Andrade
widac ze byl to dobry transfer. Mam nadzieje ze bedziemy grac tak dalej
i moze zdobedziemy Coppa Italia. ALe rowniez zauwazylem troszke
nerwowosci w naszej formacji obronnej jednak mam nadzieje ze to
sie poprawi.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 11:50

Obtawiałem 3:0 było 3:1 to dobrze cieszą bramki nowych piłkarzy,


mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 11:53

Bramki podane wczesniej niestety mi nie dzialaja moglby ktos je wrzucic na inny serwer! pozdrawiam!! Forza JUVE!!


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:09

Kolejne przekonywujące spotkanie Juventusu. Znów wygraliśmy, i to nie jakieś marne 1:0 ale 3:1 a z Livorno 5:1. Nic tylko się cieszyć, ale nie popadać w wielką euforię! Piłkarze muszą już myśleć o kolejnym spotkaniu z Cagliari. W tym sezonie nie będzie czasu na radość. Chyba że wygramy Scudetto to będziemy mogli świętować całe wakacje! :D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:19

mateusz017 pisze:Bramki podane wczesniej niestety mi nie dzialaja moglby ktos je wrzucic na inny serwer! pozdrawiam!! Forza JUVE!!
Mi też nie działają :doh: . Więc przyłączam się do prośby 8)


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:21



Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:27

Dzięki ale właśnie te nam nie działają :evil:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:37

Odnieśliśmy kolejne wysokie zwycięstwo, na dodatek na gorącym terenie w Parmie, na którym wygrać to nie jest prosta sprawa. Jednak AC Parma będzie walczyć w tym sezonie zapewne o utrzymanie, lub będzie nad strefą spadkową (pewnie podobnie jak Livorno). W trzeciej rundzie gra się tylko jeden mecz, dobrze więc, że uniknęliśmy takiej wpadki jak rok temu z Napoli. Do przerwy wynik był sprawą otwartą, jednak po przerwie nasze nowe nabytki strzeliły Parmie trzy bramki (na livescore.com napisali, że gola na 0-1 strzelił A.Mirante ;)) Niepotrzebnie tak jak w meczu z Livorno straciliśmy gola, jednak obrona ogólnie po raz kolejny dobrze się zaprezentowała. Mamy bardzo dobry skład i świetnych zmienników. Trener dal odpocząć kilku podstawowym graczom, a my nawet bez nich bez większych problemów wygraliśmy. Ranieri z pewnością będzie stosował rotację wciągu sezonu, bo na niektóre pozycje mamy aż trzech zawodników, którzy mogą grać w pierwszym składzie np. prawa pomoc. Dla mnie nieważny jest styl, lecz sam wynik. A te obydwie rzeczy były w ostatnim meczu w porządku. W następnej rundzie czeka nas ciężki dwumecz z Empoli, lecz to oni muszą się nas bać, a nie my ich. Wygranie Pucharu Włoch jest absolutnie w naszym zasięgu, a to byłoby naprawdę czymś po powrocie do Serie A. Teraz czas na Cagliari..


mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:38



Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:50

Oglądałem cały mecz i co zauważyłem...
Hasan na początku nie był zbyt widoczny widać ,że jeszcze nie wkomponował się w juve i czuje się niepewnie!! może ten gol mu pomoże:) oby
Obrona to stanowczo Andrade!!!! Piłkarz moim zdaniem wszechstronny często i pewnie w obronie ale i dosyć często wychodził do akcji !!!
Almiron Tiaqo w środku bardzo pewnie choć mało miejsca mieli do rozegrania czyli trzeba poczekać aż się zgrają!!!
Nocerino dużo próbował ale najczęściej dużo nie wychodziło!!!
Atak całkiem pewnie tylko za dużo nie dających nic podań do IQuinty!!!


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 12:57

Meczu niestety nie oglądałem, ale cieszy mnie wysoki wynik mimo bardzo okrojonego składu.No i bramki strzelone tylko przez naszych nowych piłkarzy.To dobry znak.Mam nadzieję że po dobrych występach Juventini nie zlekceważą Cagliari w następnym meczu.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 15:32



Capo di tutti capi
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 15:34

Czy można to jakoś ściągnąć?


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 15:34

Dumny jestem z gry Juve, są postępy, naprawdę ta drużyna może osiągnąć więcej, niż czwarte miejsce. Oby tak dalej!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 17:51

Jestem bardzo szczęśliwy z wczorajszego rezultatu. Obawialem się tego starcia, na szczęście niepotrzebnie.
Przez pierwsze 15 min. dalaiśmy się wyszaleć Parmie, która szybko jednka ,,siadła''. Ogólnie 1 połowa była nudna, dopiero 2 mogła ożywić.
Piękna bramka Molinaro po świetnej centrze Chielliniego. Wspaniały gol Almirona, w jego stylu. Potem kabaretowy karny :lol: Parma zwiatrzyła nadzieję, że remis i co raz nadziewała się na nasze kontry. Po jendak z nich Hasan, szczęśliwie pozamiatał cały mecz.
Także pierwsza część planu wykonana. Teraz bedą już rewanże a to wszystko zmienia.
Buffon oczywiście swoja klasa. W obronie wymiatał Andrade i Chiellini. Pomoc, super Almiron, nieźle Tiago, slabiej Nocerino. Atak jak atak :P Rozlicza się ich z bramek, tych zabrakło jednak wszyscy nie zagrali wcale źle.
Czas na Cagliari :twisted:

GRAZIE JUVENTUS :!: :!:


Obrazek
Zablokowany