3. runda Coppa Italia: Parma 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 22:31

Tabelka Pucharu mówi, że jeżeli wyeliminujemy Parme, naszym kolejnym przeciwnikiem będzie Empoli. Dwa zespoły jak najbardziej w naszym zasięgu. Jednak pojedynek z Parmą będzie o tyle trudniejszy, że jeden głupi błąd może przesądzić o awansie. Dlatego naprawdę interesuje mnie skład, jaki wybierze Ranieri, bo, jak już wielu stwierdziło, Puchar Włoch w tym sezonie jest dla nas ważny. Dlatego raczej wystawienie w środku obrony Legro czy Boumsonga byłoby zagrywką zaiste brawurową. Także zgadzam się co do Hasana - nie wyszło mu za bardzo w obronie więc szanse powinien dostać Zebina, który wg mnie na pewno nie stoi na straconej pozycji w walce o pierwszy skład z Hasanem czy Grygerą. Co do lewej to według mnie Molinaro więcej wnosi w grę zespołu niż Chiellini, możemy wykorzystać jego entuzjazm. W ataku nie mamy problemu - kogokolwiek by Ranieri nie wystawił to powinno być ok. Natomiast największy problem będzie z pomocą. Wielka szkoda Camora, jednak jeśli chodzi o prawe skrzydło to Mauro prześciga Nocerino o kilka klas. I chyba tylko z konieczności Nocerino wystąpi jutro w tym miejscu boiska. Bo jeśli nie on to kto? Hasan jest potrzebny na lewą stronę. A nie możemy raczej ani Palladino ani Iaquinty postawić na skrzydło bo potrzebujemy rezerwowego wypoczętego napastnika...

Mam nadzieję, że Ranieri wystawi najlepszy możliwy skład. Żadne odpuszczanie nie wchodzi tu w grę. Ten mecz trzeba wygrać, choćby karnymi.


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 01:31

PW powinno byc nasza mini liga mistrzow w tym sezonie dobrze byłoby wygrac PW i lige chodz na to drugie byc moze przyjdzie nam zaczekac sezon 2 a PW juz by o czyms swiadczylo obstawiam ze Juve wygra z Parmą 2:0


Obrazek
Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 02:19

Parma to zespół bez armat, dlatego nie należy się ich obawiać. W nadchodzącym meczu atutem będzie ich własne boisko, wobec czego nie lekceważyłbym tej drużyny, bowiem u siebie mogą być groźni.

Co do wyjściowej jedenastki Juventusu na to spotkanie - dałbym pograć od początku zawodnikom, którzy nie mieli okazji zagrać przez pełne 90 minut w meczu z Livorno. Chciałbym, aby od pierwszych minut wystąpił Tiago (by mógł złapać rytm gry) oraz Iaquinta (który mógłby się wstrzelić na dobre).

Resztę pozostawiam trenerowi ;) Jeżeli Juventus szybko ustali wynik meczu, to myślę, że Ranieri wykorzysta limit zmian nader szybko.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 11:17

Powinnismy ten mecz wygrac bo wedlug mnie narazie jestesmy lepszym zespolem od Parmy. I fakt ze wygralismy bardzo wysoko z Livorno
napewno podwyzszyl morale naszego zespolu.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 12:02

Ja się zakładam, że skład będzie wyglądał w ten sposób.

Buffon-Zebina-Critico-Andrade-Molinario-Salihamidzic-Tiago-Zanetti-Nedved-Del Piero-Palladino
i obstawiam tak skromne 3:0.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 12:14

Bodmer pisze:Ja się zakładam, że skład będzie wyglądał w ten sposób.

Buffon-Zebina-Critico-Andrade-Molinario-Salihamidzic-Tiago-Zanetti-Nedved-Del Piero-Palladino
i obstawiam tak skromne 3:0.
Skład napewno nie będzie tak wyglądał, ponieważ wśród powołanych zawodników nie ma Criscito, Zanettiego, Nedveda i Del Piero. O co się zakładasz?


rogo-cop

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 27 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 13:12

moim zdaniem wygramy,ale napewno nie bedzie tak łatwo jak z livorno.strzelam 3:1. :D


del piero do iaquinty:,,Inter ma mocnych zawodników a milan mocny budżet.ale my mamy coś wiecej.
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 13:44

Będzie to na Euro Sporcie ? albo Polsat Sporcie :)?

Będzie 1:2 dla nas :)


Obrazek
Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 14:01

Juventus powinien odnieść pewne zwycięstwo. Po wygranej nad Livorno na pewno zespół jest podbudowany. A jeśli chodzi o Parme to zaledwie remis z Catanią i do tego Di Carlo został kopnięty przez trenera rywali. Mały skandal... Zapewne to wpłynie na gre Parmy w dzisiejszym meczu.

Obstawiam 2:0 dla nas.


JUventusikafan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2007
Posty: 7
Rejestracja: 26 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 14:55

obstawiam 3 : 1 i mam pytanie czy po za tinternetowymi stacjami gdzies jest mozliwoasc zobaczenia meczu ??


FORZA BIANCONERI ! ! !

DAMY ZAWSZE SĄ PIERWSZE ! ! !

FORZA JUVENTUS ! ! !
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 15:05

JUventusikafan pisze:obstawiam 3 : 1 i mam pytanie czy po za tinternetowymi stacjami gdzies jest mozliwoasc zobaczenia meczu ??

www.liveonsat.com


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 16:55

Na pewno nie będzie to łatwy mecz , zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt że u nas zabraknie paru kluczowych zawodników . Mimo wszystko każdy inny wynik niż promujący Juventus do następnej fazy będzie niespodzianką . Popieram zdanie przedmówców . Póki nie gramy w europejskich Pucharach dobrze by było spróbować wygrać Puchar Włoch . Kadrę mamy silną i liczną także nie powinno być problemów z dobrą grą nawet lekko drugim składem. Inter , Milan czy Roma będą musiały w późniejszych fazach lekko odpuścić ten turniej co może nam pomóc. Odnośnie tego meczu to stawiam na 1-2 . Coś nie jestem pewien naszej obrony. W meczu z Livorno dopuściła do paru groźnych sytuacji . Z drugiej strony nasz atak jest na tyle silny , by strzelić kilka goli . Nie lubię bawić się w typowanie składu czy taktyki , bo od tego jest trener ale z chęcią zobaczyłbym od pierwszych minut Pallę , Tiago i Hasana no i DT17 .


b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 17:47

sprawa jest panie i panowie :) nie bede mial dostepu dzisiaj w godzinach meczu zeby gdziekolwiek obserwowac mecz Juve :) no i czy ktos by mi mogl pisac esy z neta z jaka skromna relacja?jak cos to pw pisac


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 20:55

mms://a1729.l2168647534.c21686.g.lm.akamaistream.net/D/1729/21686/v0001/reflector:57756

link do meczu. nic nie przerywa ( przynajmniej mi ;) ) wystarczy wkleic ten link do przegladarki


klapan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 36
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 21:06

Odtwarzacie to w media playerze? Bo u mnie to wygląda jak pokaz slajdów...a dźwięk jest dobry


Zablokowany