3. runda Coppa Italia: Parma 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 17:33

Mysle, że zagramy podobnym składem co z Livorno a co do samej Parmy to poziomem sa podobni co nasz pierwszy rywal w Serie A tak więc uważam że wygramy bez wiekszych problemów. Atak Palla + Iaguinta powinien nam dać awans ;) Stawiam 3:1 dla JUVE


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 18:15

Jeśli chodzi o skład jakim zagramy to przestrzegałbym, przed zbytnią roszadą w porówaniu do meczu z Livorno. O awansie decyduje tylko jeden mecz i nie można pozwolić sobie na najmniejszą wpadke. W tym sezonie Puchar Włoch jest naprawde ważny.
Parma oczywiście jest jak najbardziej do ogrania, przy odpowiedniej koncentracji, odpowiednim podejściu do meczu powinno być lekko łatwo i przyjemnie. Życie jednak uczu, że wcale tak nie musi być.
Najważniejsze jest zwycięstwo i awans do następnej rundy. Ucieszy mnie nawet skromne 1:0.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 20:12

Parma to niewygodny rywal jak na początek przygody w pucharze Włoch, zwłaszcza, że będzie gospodarzem tego spotkania, tej decyzji akurat nie mogę pojąć do dziś, bo zawsze gospodarzem jest drużyna, ktora w poprzednim sezonie była niżej w tabeli :roll: Wiec tu sytuację mamy jasą.
To jest tylko jeden mecz i jak zauważył darel, nie ma tu mijesca na jekiekolwiek pomyłki. Zgadzam się z Martinem, do tego meczu jak i całego PW musimy podejść poważnie, skończyły się czasy kiedy się olewało te rozgrywki.
Spodziewam się bardzo trudnej przeprawy, niemniej jednak zwycięzca może być tylko jeden. Mam nadzieję, że tym meczem szybko pokażemy ich gładkie pokonanie Livorno to nie jednorazowy wyczyn. Trzeba przejść tę rundę, później bedĄ już rozgrywane 2 mecze, co całkowicie zmienia sytuację...
FORZA JUVENTUS :!: :!:


Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 20:30

Dragon pisze:Parma to niewygodny rywal jak na początek przygody w pucharze Włoch, zwłaszcza, że będzie gospodarzem tego spotkania, tej decyzji akurat nie mogę pojąć do dziś, bo zawsze gospodarzem jest drużyna, ktora w poprzednim sezonie była niżej w tabeli :roll: Wiec tu sytuację mamy jasą.
Mnie cala ta sytuacja nie dziwi, zwazywszy fakt, ze podczas ukladania terminarza, bylismy druzyna rozstawiona... Co do spotkania, nie elektryzuje sie nim zbytnio. Dla mnie to mimo wszystko tylko puchar Wloch, co nie zmienia mojego sprzeciwu do zonglowania skladem. Nie wszyscy musza grac, ale trzon powinien pozostac, nasi gracze nie graja ze soba przeciez od dziecka. Musimy sie ciagle zgrywac. Nie bede sie bawil w typowanie skladu, mam tylko cicha nadzieje ze w trakcie meczu (bo nie sadze zeby od poczatku) pojawi sie na boisku Camoranesi.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2007, 22:24

Kiedy walczyliśmy na 2 ważnych frontach - Champions League i Serie A - naturalną koleją rzeczy było traktowanie Coppa Italia po macoszemu.
Teraz wypada walczyć o wszystko co się da, na dodatek jest możliwość zdobycia kolejnej gwiazdki. Nie gramy w europejskich pucharach, można poświęcić swoje siły w CI.
Liczę na występ Jonathana Zebiny, który powinien załatać lukę po kontuzji Grygery. Nie przekonał mnie Salihamidzić na prawej obronie, trzeba szukać innych rozwiązań.
Jestem pewien, że w pomocy wystąpi Tiago, któremu Ranieri nie dał zbyt dużo do pokazania się przeciw Livorno. W ataku od pierwszych minut wystąpi raczej Iaquinta i Del Piero.
Puchary mają to do siebie, że najlepiej w nim wypadają drużyny średnie, które nie mają szansy na pierwszą szóstkę ligowej tabeli, natomiast mają ochotę na Puchar UEFA. Czyli Parma jak w mordę strzelił. Bedzie ciężej niż z Livorno.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 14:21

Skoro Juve celuje conajmniej w LM to wygranie PW nie jest nam tak potrzebne jak było rok temu :? . Dla mnie puchar jest mało ważny ale dla drużyny tak bo im więcej meczy zagramy tym bardziej się zgramy więc dobrze by było zostać w rozgrywkach jeszcze parę rund.

Parma nie jest taka dobra więc powinniśmy spokojnie sobie poradzić. Nie gra paru podstawowych zawodników ale to tylko szansa dla rezerw.
Bardzo bym chciał żeby cały mecz rozegrał Tiago bo on zdecydowanie potrzebuje ogrania, które przychodzi mu powoli ale przychodzi (z Livorno ponoć tak źle nie było)!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Liszek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 16:00

Myśłe że ten mecz bedzie nasz!! Jeśli wyjdziemy w takim składzie jak z liverno to mecz jest nasz!!! :P :o :lol:

musi juve wygrać wkońcu postawiłem na nigo w totomix :D :-D :D


FORZA JUVE!!!
TREZEGOL,TREZEGOL,
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 16:07

Liszek pisze: Jeśli wyjdziemy w takim składzie jak z liverno to mecz jest nasz!!! :P :o :lol:
Jezeli chodzi Ci o mecz z livorno, to nie wyjdziemy w takim skladzie...


Obrazek
Skrzekacz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 33
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 16:43

Mam nadzieje ze Tiago zagra od pierwszej minuty, na meczu z Livorno zaprezentował się całkiem dobrze mimo iz wszedl w koncowce.

Obstawiam 2:0 dla nas o ile sedzia nie doliczy 4 min :smile:

btw. wiadomo juz na jakich kanałach bedzie mozna obejrzec to spotkanie?


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 16:51

Liszek pisze:Myśłe że ten mecz bedzie nasz!! Jeśli wyjdziemy w takim składzie jak z liverno to mecz jest nasz!!! :P :o :lol:

musi juve wygrać wkońcu postawiłem na nigo w totomix :D :-D :D
a jak przegrasz przez Juve totomixa to się przerzucisz na inną drużynę ?? 8)


Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 19:28

Dokładnie, czasy olewania Pucharu minely. Czas zabrać sie za 10 Puchar Włoch. Parma to trudny rywal jednak zwazywszy na to ze Ranieri byl trenerem Parmy w poprzednim sezonie to zapewne zna druzyne i moze przewidziec pewne elementy ktore Parma bedzie chciala wykorzystac przeciwko nam, mimo wszystko wierze w naszych...

FORZA JUVE !!!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 19:30

Lista powołanych piłkarzy:
1 Buffon
3 Chiellini
4 Almiron
5 Zebina
7 Salihamidzic
9 Iaquinta
12 Belardi
14 Andrade
17 Trezeguet
18 Boumsong
20 Palladino
22 Vanstrattan
23 Nocerino
28 Molinaro
30 Tiago
33 Legrottaglie
35 Esposito
36 Castiglia
37 Duravia

Myślę, że jeśli chodzi o bramkę to bezapelacyjnie zobaczymy Buffona. W obronie Zebina (Salihamidzic może radzi sobie dobrze na prawej obronie, ale widać, że nie jest to jego nominalna pozycja), Chiellini i Andrade na środku (Criscito nabawił się jakiegoś lekkiego urazu), po prawej Molinaro (były piłkarz AC Sieny potrzebuje jeszcze kilku meczów, aby dobrze wejść w zespół, w takich spotkaniach mógłby właśnie dostać szansę). Jeśli chodzi o pomoc to na środku mam nadzieję zobaczyć dwójkę Tiago i Almirona, na prawej Nocerino, a lewej? No właśnie, brak Nedveda trochę komplikuje sytaucje, w kolejnym sezonie (lub zimowym okienku) trzeba będzie postrać się o jakiegoś następce. Może Hasan zagra na lewej flance? Jeśli chodzi o atak, to mam nadzieję zobaczyć Palladino. Palladino i chyba Trezegueta. Iaquinta póki co lepiej sprawdził się jako zmiennik. Gra od pierwszej minuty nie zawsze mu wychodziła (na ławce nie zobaczymy Del Piero). Chyba, że zmieniny nieco taktykę i ustawienie, zagramy trzema pomocnikami i trzema napastnikami (jeden cofnięty). Zobaczymy jakie decyzje podejmie Claudio.
Jeśli chodzi o tych niepowołanych to najbardziej szkoda mi Mauro, który w tym meczu nie może wystapić, powoli wraca do siebie po kontuzji... Mam nadzieję, że szybko zobaczymy go w biało-czarnej koszulce na boisku. Wracając do pierwszego składu, może Ranieri da szansę któremuś z trzech, powołanych z Primavery, młodych piłkarzy? Esposito, Castiglia i Duravia.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 19:45

pojawiła się już lista kanałow transmitujacych mecz - choc mam nadzieje ze jeszcze nie pełna - jak sie cos zmieni to edytuje post dodajac kolejne kanały

liveonsat pisze:ART Sport 4
EuroSport France


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 19:47

Informacje o transmisjach p2p:
http://www.live-sport-tv.com/dni_powszednie.php
SopCast --> [url=sop://211.152.34.35:3912/18913]PLAY[/url]
Windows Media Player --> [url=mms://event-1-fr.eurosport.com/reflector:35667]PLAY[/url]
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/pon-pia.html
Media Player --> PLAY
TVants --> [url=tvants://list.tvants.com/tvants/?k=596e503ea12b382475f8b95d1878448f]PLAY[/url]
http://www.myp2p.eu/Matches/Match4.htm
TVants --> [url=tvants://list.tvants.com/tvants/?k=596e503ea12b382475f8b95d1878448f]PLAY[/url]
TVants --> [url=tvants://list.tvants.com/tvants/?k=63c52ea8c18107c0288db15011d02f55]PLAY[/url]
TVants --> [url=tvants://list.tvants.com/tvants/?k=83899ae8f414012b3bb4067d9443ae7f]PLAY[/url]
Jeśli pojawią się kolejne informacje to zamieszcze je w tym poście. Błagam, niech już nikt nie pyta, czy będzie mecz na SopCascie i czy będzie można zobaczyć to spotkanie na necie, bo będzie można!
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2007, 23:38 przez szczypek, łącznie zmieniany 4 razy.


Liszek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2007
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 21:02

Judzio pisze:
a jak przegrasz przez Juve totomixa to się przerzucisz na inną drużynę ?? 8)

co ty nawet tak nie żartuj :/

zawsze byłem z jube na dobre i złe jużpare razy mi kupon nie wpadł z powodu juve ale ja w nich wierze i stawiam daej
[color]To pisz poprawnie ich nazwę i najlepiej z dużej litery :roll: /Dragon[/color]


FORZA JUVE!!!
TREZEGOL,TREZEGOL,
Zablokowany