Serie A (1): JUVENTUS 5-1 Livorno

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 16:28

JuveFan11111111111111111 pisze:
http://seriea.pl/index.php?strona=news&id=93123

przeczytaj to w takim razie;)
Jezu, jaki o jest (.....). Że pozyskały prawa do transmisji nie oznacza, że od razu WSZYSTKIE mecze kolejki pokażą. Po za tym na dole masz napisane "rozkład jazdy" tej kolejki -.-


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 18:46

Przyznam się szczerze, że jutrzejszy mecz traktuję jak gralibyśmy conajmniej 1/4 LM. Jestem tak stęskniony, za Serie A, że tego nie da się opisać! Nie wiem jak ja jutro bedę funkcjonował 8)
Co można powiedzieć? Zdaję sobie sprawę, że łatwo nie bedzie, ale jestem pewien, że wygramy. Chcę widziec u zawodników to zaangażowanie po rocznej przerwie :twisted: Niestety obrona bedzie osłabiona a z naszą skutecznością nie jest rewelacyjnie. Mam nadzieję, że Ranieri nie wystawi jutro Iaquinty od 1 minuty bo się totalnie załamię.

Już chcę jutra, 20.30 i meczu !!!!

FORZA JUVENTUS :!: :!:


Obrazek
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 19:04

PrzemasJuve pisze:
juveluck pisze:Fiore podpisał kontrakt z mantovą.
prosze o potwierdzenie tych slow :D
prosze o to podwierdzenie

http://www.futbolnet.pl/news/fiore_w_serie_b_35223.html :D


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 19:43

JuveFan11111111111111111 pisze:
tabo89 pisze:
JuveFan11111111111111111 pisze:mecz bedzie mozna obejrzec na Polsac SPort;) pozdrawiam :) mam nadzieje ze wygramy;)


PS. na polsat sport extra tez :D
kto ci takich głupot naopowiadał

ani TU

ani TUTAJ





NIE MA O TYM MOWY


http://seriea.pl/index.php?strona=news&id=93123

przeczytaj to w takim razie;)
przeczytałem i rozumiem co tam pisze ale ty najwyraźniej nie bardzo a wiec prosze

W pierwszej kolejce w Polsacie Sport będziemy na żywo mogli obejrzeć mecze:

niedziela 26. sierpnia
godz. 14.55: Siena - Sampdoria Genua
godz. 20.30: Palermo - AS Roma


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 20:20

Dragon pisze:Przyznam się szczerze, że jutrzejszy mecz traktuję jak gralibyśmy conajmniej 1/4 LM. Jestem tak stęskniony, za Serie A, że tego nie da się opisać! Nie wiem jak ja jutro bedę funkcjonował 8)
Mam tak samo. Fatalnie tylko będzie, jakbyśmy odwalili jakiegoś 'babola' w tym meczu... :/
Ale bez przesady. Liczę na skuteczność napastników, być może odblokuje się David, gdy poczuje zapach Serie A... Jak Dragon nie widze w pierwszym składzie Vicenzo. Momentami nie wiem co on sobą reprezentuje. Szczerze, to wolę Zalayete. Ale to już historia... Tak więc stawiam na Alexa i Davida. Potem Palladino.
Pomoc... nie wiem jak dokładnie grał w meczu Portugalii Tiago. Wiem za to, że oddał kilka strzałów, ładnie podawał, ale to tylko to, co zdołałem luknąć w skrócie. Mimo wszystko na razie wolę zamiast niego Nocerino. Portugalczyk niech sobie spokojnie pracuje na treningach i wdraża się we włoskie calcio. Mam nadzieję, że chociaż na kilkanaście minut wejdzie Mauro. Niewykluczone jest ustawienie Pavel-Tiago-Almiron-Nocerino :wink:
Obrona - Krótko: Zebina/Hasan-Andrade-Criscito-Chiellini. Słabe punkty? Każdy coś ma.

Ogółem liczę na skromne zwycięstwo Bianconerich. Dawno coś Nedved nie ukuł... :P Może teraz jako pierwszy wpisze sie na liste strzelców :)

Forza Juve!
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2007, 20:59 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 20:33

Juz tego meczu nie moge sie doczekac chyba jak wszyscy :smile: :smile: .Chociaz mam jakies zle przeczucia ale mam nadzieje ze wygramy. Ja licze najbardziej na Criscito i wydaje mmi sie ze
to bedzie jesgo mecz.

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 21:26

Del pisze:Kurcze snilo mi sie dzis, ze przegralismy z Livorno 2:0 i stracilismy gola po rzucie roznym. Mam nadzieje, ze to nie bedzie proroczy sen :P
Jak cudownie, sny interpretuje sie zawsze na odwrót ^^

Nie będę się rozdrabniał ze składem, w większości mamy prawie identyczną wizję jedenastki naszych bohaterów która wybiegnie jutro na murawę w Turynie walczyć o trzy punkty. Natomiast jeśli chodzi o Zdenka to oczywiście bardzo mi przykro, że znowu ma kontuzję, ale jestem przekonany o tym, że Zebina to jest gracz Calcio i spisze się na medal :)

Oczywiście aby realizować jakiekolwiek przedsezonowe założenia w tym meczu liczą się tylko 3 punkty. Oczekuję krwi, potu i łez ale zwycięstwa po ostatnim gwizdku sędziego :dance: czuję, że będzie to dobry mecz z dużą ilością bramek. Typowałbym coś w granicach 3:2 :pray:

Już to czuję... Sekundy do rozpoczęcia meczu... podniecenie sięga zenitu... raju ja to dzisiaj nie usnę :prochno: jakąś zieloną herbatkę muszę się napić albo co...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 21:44

Moim zdaniem mecz nie będzie należał do łatwych, bardzo szkoda mi Grygery, który obecnie jest chyba naszą podporą jeśli chodzi o formacje obronną. Mam nadzieje, że Ranieri od pierwszych minut postawi na Nocerino, który w sparingach prezentował się o niebo lepiej niż Tiago. Na środku pomocy widziałbym także oczywiście Almirona, natomiast na bokach oczywiście Nedved oraz Camoranesi. A w ataku postawiłbym oczywiście na Alexa i Treze. Nie mogę doczekać się jutra!!

P.S Mam wielką prośbę do wszystkich kibiców Juve. Przez pewien okres czasu musze korzystać z systemu operacyjnego Windows 98'. Czy posiada ktoś Sopcast na ten system?? Czy wogóle owy istnieje, jeśli tak to skąd mogę go pobrać?? Proszę pomóżcie!!


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 21:50

zoff pisze:P.S Mam wielką prośbę do wszystkich kibiców Juve. Przez pewien okres czasu musze korzystać z systemu operacyjnego Windows 98'. Czy posiada ktoś Sopcast na ten system?? Czy wogóle owy istnieje, jeśli tak to skąd mogę go pobrać?? Proszę pomóżcie!!
Chyba każdy SopCast jest pod tą wersje Windows. Tutaj link do programu.
System operacyjny: MS Windows 98/Me/2000/XP
EDIT
zoff pisze:Hmm...no tak, ale nie wiem dlaczego podczas instalacji programu nagle wyskakuje błąd.

Runtime Error
Wiecie co jest przyczyną tego błędu i jak mu zaradzić??
Z tego co mi wiadomo to trochę osób miało już z tym problem i niestety nie udało się go rozwiązać.
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2007, 22:19 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 21:55

Hmm...no tak, ale nie wiem dlaczego podczas instalacji programu nagle wyskakuje błąd.

Runtime Error
Wiecie co jest przyczyną tego błędu i jak mu zaradzić??


Obrazek
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 22:36

To ja się spytam od razu, czy ktoś wie gdzie będzie można oglądać mecz Juve i czy wogóle będzie transmitowany?
Chłopie nie pogrążaj się tym pytaniem...kartka za lenistwo i powtórzenie tego co zostało 10 razy napisane. Najlpiej wszystko dostać na tacy prawda? Po co czytać co piszą inni... :roll:


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 22:39

Teoretycznie SopCast jest pod Win98, praktycznie: NIE zawsze podczas instalacji tak w 3/4 będzie wyskakiwał błąd...nie ma niestety szans zainstalować na 98


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 22:46

Meraviglioso pisze:To ja się spytam od razu, czy ktoś wie gdzie będzie można oglądać mecz Juve i czy wogóle będzie transmitowany?
Nie załamuj mnie :/
Połowa tego tematu jest o transmisjach :/


Dirty mind
pepee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2006
Posty: 18
Rejestracja: 13 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 22:58

canal + poland no to dobrze tez zobacze.. ;).. mysle ze bedzie 1:0 albo 2:1 ... nie bedzie szalu.. ale 3 pkt


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 23:38

a czy na jakism sopcascie albo czym s podobnym go zobacze bo niemam cyfry+ alni polsatu cyfrowego jedyne co mi pozostaje to mój słodziutki komp ale np na

Kod: Zaznacz cały

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/sobota.html
niema prosze osoby które potrafią zdobyc taka ionformacje napiszcie bo chyba .... :angry:


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
Zablokowany