Trofeo TIM Juventus (4)0 -0(5) Inter; 0-1 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 19:32

FlooZwT pisze:mam pytanie ile bedzie trwał mecz 45min??
Nie mniej, nie więcej. 45 minut.
Venomik pisze:
mati__________ pisze:Zagramy z dwiema najlepszymi kadrowo drużynami w lidze.
Nie zagramy - bo Inter wystawił rezerwy. Szkoda.
Pewnie coniektórzy zaczną pisać, że ze strachu :|
Turniej towarzyski i za jakiś czas nikt nie będzie nawet pamiętał wyników. Nie zdziwie się jesli my też zagramy rezerwami, chociaż zdecydowanie wolałbym zobaczyć Juventus w mocniejszym zestawieniu i ustawieniu.
Venomik pisze:Brak Tiago mnie nie martwi - chciałbym obejrzeć znów grę Nocerino, ocenić jego rolę w destrukcji.
A mnie trochę martwi. Nocerino, zgodzę się, gra bardzo dobrze i spełnia swoje zadania na boisku, ale chciałbym aby Tiago odnalazł się w naszym zespole. Nie grał w ostatnich sparingach, myślałem, że wystąpi w Trofeo TIM, a tu zatrucie pokarmowe :|.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 20:24

bawię się w te różne stream'y żeby oglądać sobie Juve przez internet.. a głupi nie pomyślałem, że mam nowy dekoder telewizji N w domu! :D
jak coś to leci na kanale 224! ;)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 20:27

czy tylko mi w niewyjasnionych okolicznosciach canale 5 zniknelo z cyfry z pocycji 209? Nosz.... kurka wodna :evil:

W przyszłości proszę nie używać tylu emotikonów.
Bez kartki
/Siewier


calma calma
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 21:43

Jesteśmy po pierwszym, przegranym w konkursie rzutów karnych(4:5) meczu z Interem Mediolan. Zagraliśmy dobrze, dobrym składem, brakowało szczęścia w niektórych sytuacjach. Karnego nie strzelił Criscito, a szkoda, bo w meczu prezentował się całkiem dobrze. Czekamy na (wygrany?) mecz z Milanem.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 21:49

Rzuty karne to loteria. W nich każdy może wygrać. Meczu nie oglądałem, ale czytam, że grali dobrze, więc się cieszę :) Oby mecz z Milanem wygrali.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 21:50

Nie wiem czyj to pomysł by karne stzrelał Criscito.. Odrazu wiedziałem, że wielce prawdopodobnie będzie że nie strzeli. Nie wiem dlaczego zamiast niego nie uderzał Nedved czy też Almiron. Bałem się też o karnego Iaquinty gdyż moim zdaniem lekko się kompromituje swoją postawą. Mam nadzieje, że w sezonie będzie z niego więcej porzytku niż w meczach przedsezonowych.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2007, 21:50 przez Marcin_FCJ, łącznie zmieniany 1 raz.


tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 21:50

Niestety przegraliśmy z interem po karnych 5:4. W regulaminowych 45min było 0:0 przy czym Juventus był przeważającą drużyna. Mielismy wiecej sytuacji podbramkowych. Zabrakło niestety szczescia szczegolnie Iaquincie. Bardzo dobrze prezentował sie Salihamidzic na szkrzydle. W koncu solidnie zagrała obrona. Najlepiej z obronców wypadł Andrade. Moze z Milanem bedziemy mieli wiecej szczescia, bo bardzo ładnie Juve gra piłka, moze wejdzie Treze to wpadna jakies bramki.
Skład Juve w meczu z Interem:
Bufon - Zebina, Andrade, Criscito, Chiellini - Salihamidzic, Almiron, Zanetti, Nedved - Iaquinta, Del Piero


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:14

Skład Juve z Milanem:
Buffon - Grygera, Andrade, Criscito, Molinaro - Nocerino, Almiron, Zanetti, Nedved - Palladino, Trezeguet
Milan w swoim podstawowym składzie. Delikatnie dominuje ale Juventus dotrzymuje mu kroku. Mamy okazje wiec oby było dobrze.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:17

Czemu Giorgio CH. Nie gra ?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:22

RuTeK pisze:Czemu Giorgio CH. Nie gra ?
Chiellini gral w pierwszym meczu, bardzo dobrze zreszta. W obronie niemal nie do przejscia, czasami z dobrymi wypadami do przodu, duzo sie nabiegal.
Teraz gra Molinaro, ktory dotychczas tez mi sie podoba. Nie zapomnij, ze to tylko sparingi, ktore sluzy do tego by sie ze soba zgrac.


tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:26

Jak narazie 1:0 dla Milanu. Bramka Gilardino w 26min, błąd środkowych obrońców (wydaje mi sie że zawinił chwalony przeze mnie Andrade)


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:36

Nastapiły zmiany w naszym składzie (Iaquinta za Nedveda i Olivera za Zanettiego) Wiec nasz skład wyglada teraz tak:
Buffon - Grygera, Andrade, Criscito, Molinaro - Olivera, Nocerino, Almiron, Palladino- Iaquinta, Trezeguet



proponuje zapoznać sie z regulaminem (Pkt 3e) I to nie odnosi się tylko do tego postu...
Nastepnym razem nie obejdzie się bez kartki
/kouba


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 22:52

edytuj posty Tom.. ;)

nasza przygoda w szlachetnym Tim Trofeo dobiegła końca. turniej wzbudził u mnie takie same emocje jak zwiększająca się sprężystość chleba w czasie pełni księżyca.. widać było zresztą na twarzach naszych graczy, że ten turniej traktują z przymrużeniem oka.. ;]
nie ma nad czym płakać, nie ma się z czego cieszyć.. no może z dobrej postawy kilku graczy.. ale bez przesady, to zwykłe towarzyskie gierki i tak to traktujmy!

niech niebiescy sobie po przeżywają.. to dla nich typowe w takich wybitnych turniejach! :roll:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 23:11

Marcin_FCJ pisze:Nie wiem czyj to pomysł by karne stzrelał Criscito..
Odrazu wiedziałem, że wielce prawdopodobnie będzie że nie strzeli. Nie wiem dlaczego zamiast niego nie uderzał Nedved czy też Almiron.
Pomysł taki miał zapewne Ranieri. Jak napisał Michael900 rzuty karne to loteria. Tu nie zawsze wygrywają lepsi, wygrywają Ci, którzy mają więcej szczęscia i mocne nerwy. Criscito jest młodym zawodnikiem i może to miało jakieś znaczenie przy jego strzale na bramkę. Nie obwiniałbym jednak go bardzo za tego karnego, bo przecież to tylko mecz towarzyski, a sam zawodnik jak wspominałem wcześniej zagrał dobry mecz.
Marcin_FCJ pisze:Bałem się też o karnego Iaquinty gdyż moim zdaniem lekko się kompromituje swoją postawą. Mam nadzieje, że w sezonie będzie z niego więcej porzytku niż w meczach przedsezonowych.
Też mam taką nadzieję. W meczu z Interem strzelał chyba 3-krotnie na bramkę Toldo, za każdym razem niecelnie...

Może po krótce omówie każdą z formacji naszego zespołu.
Bramka (Buffon). Zarówno w meczu z Interem, jak i Milanem prezentowł się bardzo dobrze. Przy rzutach karnych był raczej bez szans (strzały Nazzurich były mocne i precyzyjne). Ładnie obronił strzał Kaki, wybijając piłkę na rzut rożny.
Obrona (Zebina, Andrade, Criscito, Chiellini, Grygera, Molinaro). Z wymienionej szóstki na wyróżnienie według mnie zasługują Andrade i Chiellini. W obu spotkaniach drużyna prezentowała się bardzo dobrze w defensywie. Podobały mi się wyprawy prawą stroną Grygery i Zebiny, lewą - Chielliniego i Molinaro pod bramkę przeciwnika. Widać, że obrońcy włączają się także do ofensywy. Andrade w meczu z Interem próbował też sił w ataku, z miernym skutkiem (piłka po jego strzale poleciała wysoko nad bramką). Nie wiem kto zawinił przy bramce Gilardino (Molinaro?).
Pomoc (Nocerino, Zanetti, Almiron, Nedved, Olivera, Salihamidzic). W tej formacji każdy z zawodników dobrze spełniał swoje zadania. Widać poprawę z meczu na mecz. Co mnie jednak trochę irytuje, to to, że dogrania w pole karne są zazwyczaj niedokładne, tak nie może być, że obrońcy drużyny przeciwnej mogą bez problemu wybijać piłkę (oczywiście po częsci jest to wina także napastników).
Atak (Palladino, Trezeguet, Del Piero, Iaquinta). Druga dwójka zagrała zdecydowanie lepszy mecz, widać było większą aktywność w ich grze. Iaquinta jednak jak wspomniałem wyżej musi jeszcze sporo popracować nad celnością swoich strzałów. Trezeguet i Palladino nie zachwycili, bo też i nie mieli zbyt wielku okazji...

Podsumowywując zagraliśmy dwa dobre spotkania. Może zabraklo trochę szczęscia, które też jest potrzebne. Coż... Będą kolejne spotkania i na nich teraz trzeba się skupić.

Forza Juve!


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 00:16

Video z Trofeo TIM >>> Kliknij <<<


Zablokowany