Trofeo RAI: Roma 2-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jimmy Fast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 22
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 01:24

Mówiłem że nie zakodują;p Idzie to łatwo sprawdzić na livescore.pl
A co do meczu... szkoda że Nedven nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Mexesowi...;D Bo się sadził!
Juve kontrolowało grę i strzeliło dużo bramek, oby tak dalej!


DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE
szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 01:26

Hmm... Czyżby Tiago nas ograniczał? Żartuję oczywiście :)


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 04:02



szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 04:58

No coż... Nie mam zwyczaju pisać o takiej porze dnia (czy nocy), ale wróciłem z imprezy i dopiero przeczytałem o zwycięstwie. O samym meczu trudno mi cokolwiek powiedzieć. Cieszy mnie fakt, że bramkę w końcu strzelił Iaquinta. Trezeguet widać powoli wraca do formy. Kilka osób także wspomniało o znakomitej atmosferze na stadionie.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 09:50

Pieknie trzeba tak grac w Serie A. Mi podoba cotraz bardziej podoba
sie gra Nocerino. ALe tez dobrze ze Iaquinta sie przelamal. Tak trzymac.
FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Proxy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2006
Posty: 8
Rejestracja: 23 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 10:47

No to jeszcze ja wyskoczę ze swoją nic nieznaczącą opinią ;)

Na wstępie - to tylko mecz towarzyski, ale już nie ten gdzie tylko ćwiczy się kondycję a przeciwnicy to słupki do ćwiczenia zwinności

Wynik niby nie jest zbyt znaczący, raczej gra z tym że i wynik i gra były cudowne. To jest tym ważniejsze że obydwie drużyny grały prawie w najmocniejszych składach.

Fatalne pierwsze 20 min...których nie widziałem :P zacząłem oglądać od 30 min

oceny poszczególnych piłkarzy

Buffon - nie miał zbyt wiele roboty a tą którą miał wykonywał bardzo dobrze. Bramek nie widziałem ale skoro piszecie że nie zawinił to wierzę na słowo
Birindelli - nie widziałem gry to nie oceniam
Zanetti - Jak zwykle, solidnie, bez przebłysków ronaldinho czy coś w tym stylu - i dobrze, tak ma grać def pomocnik
Andrade - Nie rozumiem płaczu co po niektórych marudzących że to słaby zawodnik. Twardy, solidny, praktycznie nie popełniający błędów - w stylu przypomina Montero za najlepszych lat - duże brawa za mecz i oby tak dalej
Criscito - Dobrze zbudowany...ale to nie wystarczy. Czasami za późno rusza do piłki ale to da się wytrenować. Potencjał ma i całkiem niezłe umiejetności też. Może po prostu musi się zaaklimatyzować, w końcu na żadnej pozycji nie jest to tak ważne jak na obronie
Molinaro - Kolejny solidny, bez błedów, bez jakichś oszałamiających akcji - przyda się ale tylko na ławke skoro Chiellini zostaje
Hasan - No ten to ma ciąg na bramkę :) Od czasów zambrotty brakowało takiego zawodnika który rozpedziłby się minał 3 zawodników na predkości i podał (celnie). To może być najlepszy transfer tego roku
Almiron - Mamy w końcu to czego wszyscy tak bardzo chcieli - rozgrywajacego, ofens pomocnika. dobry przeglad pola, technika - południowa ameryka - to wiadomo. podanie pierwsza klasa. asysta piękna
Nocerino - Co ten chłopak robił na wypożyczeniach i współwłasnościach?! Teraz rozumiem zachwyty niektórych osób nad jego umiejetnościami. Destrukcja miód, ofensywa....no jeżeli tak ma wyglądać defensywny pomocnik przyszłości to dajcie mi wechikuł czasu, przeniose sie o 10 lat w przód i bede sie delektował taką gra! piłka mu zupełnie nie przeszkadza. Asysta - no jeżeli ktoś mówi że to przypadek...no to chyba sam jest z przypadku :) chciał szybko zmienić kierunek wiec troche sie zaplątał gdy biegł ale podanie to ..... :bravo:

Nedved - Nedved
VI - Fajnie ze sie przełamał. szkoda ze wszyscy sie bronia jak przeciw nam grają to nie można wpuścić iaquinty zeby sobie zrobił rajd do sytuacji 1na1 z GK. Dobry zakup
DP - dreptał, snuł się...i zaliczył bramke i asyste - zamiast sprintu na nastepnym treningu świczymy trucht :P
Zalayeta - mówisz że ma słabe umeiejtości no to wygladasz tak jak cie spotkam :prochno: gdyby nie panowie DT i DP byłby podstawowym zawodnikiem.
Trezeguet - zrobił co należało. Przedłużenie z nim kontraktu to najlepsze co zrobił zarząd w tym roku(obok sprawy Buffona). Prawdziwy Juventino - to widać w jego reakcjach - wielkie zaangażowanie!


O ile w poprzednich meczach gra była ok a wynik nie to teraz wszystko gra. Czekamy na Milan


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 11:39

wynik mówi sam za siebie. nie licząc tych 2 straconych bramek, przy których obrona popełniała szkolene błędy, drużyna zagrała doskonale. w końcu odblokowali się napastnicy i mam nadzieję, że w sezonie nie będzie gorzej.

zwycięstwo nad wicemistrzem kraju napewno znacznie podbudowało morale gracze po poprzednich porażkach. jeśli tam będziemy grać w sezonie, to realne staje się miejsce w pierwszej trójce, zważywszy na to, że Inter przegrał wczoraj 2-4 z AZ Alkmaar.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 11:40

No i taki Juvenus chcę oglądać! Ofensywny, nie poddający się, waleczny, odważny.

Buffon - jak to Buffon... Kapituluje kiedy musi. Ale roboty zbytnio nie miał.

Birindelli - No cóż, to nie był jego najlepszy mecz... Zawinił przy 2 bramie.
Zanetti - jego gra mi się podobała. Solidny, nieustępliwy.
Andrade - takich piłkarzy lubię - twardziel, nie boi się ostro wchodzić.
Cristico - nie dorósł jeszcze do pierwszej drużyny... Zagubiony, bał się.
Molinaro - jego największa zaleta to wyrzuty z autu :smile: Bez rewelacji, ale i tragedii nie było.

Salihamidzic - gdy dostał piłkę, świetnie wiedział co z nią zrobić. Dobra gra z klepki. Camor chyba ławeczka... ;)
Almiron - świetne podania i przegląd pola... Dużo się kładł i symulował, przez co wpadło kilka wolnych... Asysta - majstersztyk.
Nocerino - no ten to gryzł trawę. Świetny w ofensywie, jeszcze lepszy w defensywie. Brawo, Antonio!
Nedved - jak zwykle inteligentny, szybki, waleczny. Widzieliście jego zatargi z Mexesem? :smile: Miał rację, też na jego miejscu tak bym się zachował. Bardzo dobre zachowanie przy pierwszej bramie dla nas.

Iaquinta - bardzo dobra współpraca z Hasanem, szukał okazji, będzie bardzo dobrym Jokerem w przyszłym sezonie.
Treze - prawdziwy goleador! Niby niewidoczny, ale szukał okazji... I je znalazł ;)
Alex - 33 lata i nadal świetny drybling. Niby mało biegał, niby niewidoczny, ale jak dostał piłkę... ;)
Zalayeta - chyba zrozumiał, że ma konkurencję. Zalayeta grał jak za najlepszych lat.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 11:57

Bardzo sie ciesze z wygranej, można śmiale powiedzieć ze forma rośnie i jest dośc wysoka. Widać ze drużyna potrafi się mocno zmobilizować, nie każda potrafi podnieść się po stracie 2 goli.
Dobrze ze wreszcie przełamali sie prawie wszyscy napastnicy.
Jedyne co chyba jeszcze szwankuje to obrona, trzeba poprawić zgranie i wyeleminowac głupie błędy!

Myśle ze ten sparing pokazał ze Ranieri potrafi stworzyć druzynę, teraz trzeba ją doszlowfoć szczególnie pod względemz grania!

Nie wie ktoś co jest z Chiellinim bo go chyba nawet na ławce nie było. O ile sie w składzie nie machneli bo blędy były na juventus.com


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 12:04

Nikt na pewno nie spodziewał się takiego wyniku. Ja sam myslałem, że Juventus znajdzie się w cieniu przeciwnika. Nie widziałem pierwszej połowy, lecz na drugą zdążyłem i musze powiedzieć, że nasza gra zdecydowanie się poprawiła. Nasze akcje zaczęły wreszcie wychodzić. Wreszcie swojego pierwszego gola strzelił Vincenzo Iaquinta. Mimo, że było to dobicie to i tak wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Licze na kolejne dobre mecze naszego nowego napadziora. Następny gol Del Piero to dla mnie całkowite zdziwienie. Piękna akcja Nedved-Almiron bodajże i dośrodkowanie wprost na głowę Del Piero. A o 5 bramce chyba nie trzeba się wypowiadać bo Zalayeta zrobił swoje choć dawno takiej ładnej bramki w jego wykonaniu nie widziałem. Gra może się podobać, lecz na pewno nie możemy mówić haseł typu ''Z taką grą zdobędziemy Scudetto'' to było tylko spotkanie towarzyskie i każdy podchodził do niego jak chciał. Teraz Trofeo TIM mam nadzieję, że Juve pokaże taką gre jak wczoraj. :dance:
Salihamidzic - gdy dostał piłkę, świetnie wiedział co z nią zrobić. Dobra gra z klepki. Camor chyba ławeczka...
Nie skreślaj Camora po jednym dobrym meczu Salihamidzica.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2007, 12:06 przez Samsung~~, łącznie zmieniany 1 raz.


lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 12:05

Skrót: patrz


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 12:31

Samsung~~ pisze:
Salihamidzic - gdy dostał piłkę, świetnie wiedział co z nią zrobić. Dobra gra z klepki. Camor chyba ławeczka...
Nie skreślaj Camora po jednym dobrym meczu Salihamidzica.
Oj, wcale, że nie po jednym... We wszystkich sparingach spisywał się bardzo dobrze ;) A forma Camora po kontuzji jest zagadką ;) Poza tym, nie skreślam go... Po prostu, na dzień dzisiejszy, Brazzo jest pewniejszy.


Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 16:11

Miałem przyjemność wczoraj obejrzeć w akcji Juve na Rai 1... Spotkały się zespoły, które do tej pory słabo spisywały się w meczach przedsezonowych, zabrakło kilku dobrych piłkarzy w obu zespołach (De Rossi, Mancini, Camoranesi, Marchionni, Chiellini...). Co mogę powiedzieć o tym meczu... Na pewno można w końcu ogladać Juve a nie to co było za czasów Capello. Na pewno jeszcze bardziej udoskonali Ranieri ich grę i oprze na taktyce 4-4-2. Wielkim minusem jest obrona Juve. Brakuje zdecydowanego lidera w tej formacji... Dobre wrażenie zrobił Almiron a zwłaszcza Nocerino. Wiele się o nim mówiło, a niewiele się go widziało w akcji. W przyszłości z niego będzie dobry piłkarz jeśli podąży dobrą drogą... Choć dużej uwagi nie zwracam na mecze przedsezonowe to jeśli tak dalej będą się spisywać to rokuje nadzieję na przyszłość. Poczekamy! Zobaczymy!...


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 12:26

Miałem okazję obejrzeć cały mecz z czego się niezmiernie ciesze. Dawno już nie widzialem Juve grającego tak dobrze :twisted: Popostu kapiatalny mecz!
Zacznę od tego, że dla mnie nie ma towarzyskich meczów, kiedy rywalem jest roma, inter, viola, milan czy toro. Każdy mecz przeciwko nim to wojna, mniejsza lub większa, zresztą na boisku w sobotę bylo to widać, a głownymi aktorami byli Nedved i mexes :twisted: Spragniony meczu z godnym rywalem, oglądalem ten pojedynek jakbyśmy grali w Serie A o pkt. Co za radość po tych, pieknych, kolejnch bramakch.

Wielkie slowa uznania dla zespołu, że podniósł się z wyniku 2-0. Duża w tym zasługa Treze...bo w takich momentach tylko on potrafi strzelić bramkę. Przypomonę, że niketórzy go sprzedawali :prochno: ok, jeszcze nie czas na śmianie, w lidze wszystko wyjdzie. 2 połowa to już całkowita nasza domonacja. Na 3-2 Iaquinta, jednakże nie mogę się przekonać do tego zawodnika, dla mnie ławka i 1 wchodzący napastnik to dla niego max. Następnie gol Del Piero, po przepięknej akcji. Zala piękną bramką ustala wynik meczu, cóż on w piłkę grać potafi.
Bardzo dobrze zaprezentował się Nocerino zresztą o tym piszą wszyscy. Jak tak dalej pójdzie, to 13 mln. usiadzie na ławce :roll: Cieszę się, że przełamali się napastnicy. Tak, to mecz towarzyski i głupotą byłoby pisanie, że teraz jesteśmy najlepsi i w Serie A też będą takie wyniki. Niemniej jednak taka wygrana dobrze wpływa na morale, jest poprostu potrzebna.

Już jutro kolejne 2 ważne sprawdziany. Liczę na świetne widowisko w naszym wykonaniu.
GRAZIE JUVE :!:


Obrazek
lukasz babik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 18
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 13:13

fenomenalne wykonanie naszych zawodników!!Mimo ze przegrywalismy to i tak atakowaliśmy i graliśmy tak jak by było 0-0-może dla tego że to tylko mecz towarzyski?Nie wiem...choć presja po nie oszukujmy się ale nie udanym turnea w angli napewno jakaś była!Oby tak dalej!Dziś włoska prasa już grzmiała bo wszyscy widzą że Juve powraca do wielkiej formy!!
Teraz czekamy na Milan!!Zmiażdźmy ich!! :dance:


Zablokowany