Pre-season: Newcastle United 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 14:29

Mecz Towarzyski
Pre-season

Newcastle United FC - Juventus FC

Czas:
2007-07-29 (niedziela)
Godzina 16:00

Miejsce:
Newcastle
St James' Park
Data otwarcia: 1880
Pojemność: 52 387
Wymiary boiska: 105 x 68m
Nawierzchnia: trawa

Newcastle United FC
Obrazek
Pełna nazwa: Newcastle United Football Club
Przydomek: The Magpies (Sroki), The Toon
Data założenia: 1892
Stadion St James' Park,
Prezes: Freddy Shepherd
Trener: Sam Allardyce
Oficjalna strona klubu
Polski serwis klubu

Kadra La Vecchia Signora:
26 piłkarzy zostało powołanych na wyprawę do Anglii i Niemiec. Brakuje Zalayety i Olivery, którzy nie otrzymali wiz. Oto pełna lista:
Bramkarze: Belardi, Buffon, Novembre, Vanstrattan
Obrońcy: Andrade, Birindelli, Boumsong, Chiellini, Criscito, Grygera, Legrottaglie, Molinaro, Zebina
Pomocnicy: Almiron, Blasi, Camoranesi, Marchionni, Nedved, Nocerino, Salihamidzic, Tiago, Zanetti
Napastnicy: Del Piero, Iaquinta, Palladino, Trezeguet

literatura: Wikipedia, Juventus.com

Po wygranych (5-0 z Mezzocorona i 4-0 z Chińska drużyna Olimpijska) przyszedł czas na poważniejszy (chociaż ciągle towarzyski) test Bianconerich. W niedzielę Juventus zmierzy się z drużyną Newcastle. Drużyna z Anglii pokazała się w ostatnim czasie z dobrej strony, wygrywając swoje spotkania z Hartlepool United (3-1), Celtic Glasgow (4-1) (Temat na forum) i remisując (1-1) z Carlisle United.
Według mnie wynik jest ważny, ale nie najważniejszy (jeśli wygramy to będę zadowolony, ale jeśli przegramy to nie będę płakał, bo porażka może jedynie pomóc drużynie).
Zapraszam na relację na JuvePoland. Co do transmisji, to póki co nic mi nie wiadomo, ale zalecałbym cierpliwość, bo takowa raczej będzie dostępna. :shock:
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2007, 12:42 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 14:57

Myśle że bedzie 3:2 Chociaż nie był bym pewny zwycięstwa w tym spotkaniu bo Newcastle wygrało wczoraj z Celticem 4:1.

JUVENTUS:
Iaquinta 1
Tiago 1
Almiron 1

NEWCASTLE:
Luque 2


FORZA GRANDE JUVE
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 16:32

marcuscs pisze:zaraz dostaniesz ostrzezenie... bo ten temat juz jest :]
pozdro
4.e
szczypek pisze:
marcuscs pisze:zaraz dostaniesz ostrzezenie... bo ten temat juz jest :]
pozdro
Mogę prosić link?
Jeśli chodzi Ci o temat założony przez Ciebie tutaj, to nie wygląda mi to na temat o meczu, ale o biletach na to spotkanie.
Sorki za off...
Zawsze zostaje priv...

Powyższe 3 wypowiedzi pozosatwię bez komentarza, nigdy się nie nauczycie, że forum to nie typer??? Za to wszystko powinny się posypać kartki i każda klejna tego typu wypowiedź tak zostanie ,,nagrodzona''.
Owe wypowiedzi zostały usunięte, tak napisałem, żeby nie było, że Smoczek ma jakieś urojenia :P
/Siewier


Przyszedł czas by zmierzyć się z normalnym rywalem, dzięki któremu bedziemy wiedzieć na czym stoimy. Newcastle to trudny przeciwnik, który wczoraj ograł gladko 4-1 Celtic. W dodatku grają u siebie, gdzie nie sprostaliśmy im w LM w sezonie 2002/03, ulegając 1-0. Mają w zespole kilku naprawdę znakomitych zawodników.
Podejrzewam, że Ranieri wystawi skład, najlepszy jaki może wybrać spośród zawodników do dyspozcyji. Czas zobaczyć jak będzie się prezentował Juventus, któremu przyjdzie zmierzyć się z najlepszymi. Cieżko na dzien dzisiejszy przewidzieć wynik, czas pokaże.


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 16:36

Ten mecz może nadać smaczku niejednemu kibicowi w Europie. Wkońcu spotykają się 2 kluby, uznane na arenie międzynarodowej.
Newcastle: głodne sukcesów, mające wspaniałych piłkarzy i duży potencjał...
Juventus: Klub, którego większe tradycje w świecie ma jedynie Real Madryt... Po roku niesłusznego odpokutowywania nadszedł czas odnowy. Nowi piłkarze, nowy zarząd, nowe cele.

Obstawiam wynik remisowy ;) 0:0 lub 1:1
FORZA Juve !


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 16:39

Z pewnością rywal ze znacznie wyższej półki w porównaniu z poprzednimi sparingpartnerami, ale to dobrze. Przyda się taki test z mocnym przeciwnikiem. Jednak wynik będzie sprawą drugorzędną, najważniejsze będzie to, w jaki sposób będzie się prezentował nasz zespół, jakie warianty taktyczne będą ćwiczone, jak będą wyglądali poszczególni zawodnicy...itp. Dobra okazja dla trenera na ewentualne wychwycenie pewnych mankamentów w grze, które będzie można później stopniowo eliminować.
Rezultat pozostaje sprawą otwartą. Jak już mam typować, to wydaje mi się, że bardzo prawdobodobny może być remis.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 16:56

No nareszcie normalny rywal. Newcastle to solidny zespół który grać potrafi a nie taki jak Mezzocorona(bez obrazy :wink: ). Będzie to na pewno ciężki mecz ale na pewno do wygrania. Jeśli nawet przegramy to nic się nie stanie złego. Porażka może naszym chłopakom tylko pomóc.

Trzeba się postarać i wygrać ten mecz


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 17:45

Myśle że bedzie to dosc wyrownany mecz ponieważ oni juz sa dosc daleko w Pro-sezonie a my zaczeliśmy niedawno przygotowania ja wsumie lubie Newcastle zewsze kojarzył mi się z Angielskim Juventusem ze względu na barwy :) a i realecje chyba też dobre :]


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 17:54

Bedzie cieżko Newcastle napewno sprawdzi naszą obrone ( Owen, Martins, Luque), możemy nawet przegrac ten mecz i nie bede strasznie zdziwiony :( ale oczywisce licze na Juventus stawiam ze bedzie 2-2 bramki dla Juve Del Piero i Tiago :dance: dla Newcastle Martins 2 :|


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 21:36

A ja mam taka nietypowa prosbe:

Czy ktos moglby mi napisac w niedziele, po meczu sms'a z wynikiem ze spotkania z Newcastle ?? Jesli znajdzie sie osoba ktora zaoferuje mi pomoc prosze napisac na PW.

Nie mam wystarczajacej ilosci pieniedzy na koncie wiec nie moge zamowic pakietu Juve sms :(


WOW. Niewiedzialem ze wzbudze takie zainteresowanie. Dziekuje wszystkim ktorzy mieli dobre checi :) Znalazlem juz osobe ktora wyswiadczy mi przysluge.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2007, 22:03 przez Kamil_on, łącznie zmieniany 1 raz.


juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:16

Będzie relacja live na JuvePoland ??


FORZA GRANDE JUVE
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:20

No jak była z Mezzocoroną i Chinami to z Newcastle na 100% będzie. A może będzie na sopcascie


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
fataem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:14

Będzie transmisja na ,,Sportitalia"?


W górę serca, niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:22

fataem pisze:Będzie transmisja na ,,Sportitalia"?
Tu jest strona SportItalia

http://www.sportitalia.com/


FORZA GRANDE JUVE
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:42

juvepavel11 pisze:Będzie relacja live na JuvePoland ??
Na stronie głównej JuvePoland w zakładce "Następny mecz" można znaleźć link do tej właśnie relacji. Podsumowywując, takowa się odbędzie.

Jedna z informacji o tym, że spotkanie będzie transmitowane:
link
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2007, 12:24 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 11:32

Do tej pory w (2) meczach pre-season strzeliliśmy 9 goli i stracili 0 ,lecz nie ma co ukrywać że przeciwnicy nie byli z najwyższej półki ... przyszedł czas na sprawdzenie się z bardziej wymagającym przeciwnikiem, Newcastle United ,który na pewno jest lepiej przygotowany do sezonu na dzień dzisiejszy niż my, "Sroki" już za 2 tygodnie rozpoczynają walkę w Premier League. Ostatni mecz z Celticiem (4-1) może robić wrażenie :whistle: będzie to bardzo ciężkie spotkanie, ciekawe jak zaprezentuje się Boumsong na St James' Park :smile: ważne żeby trener przećwiczył różne warianty przed rozpoczęciem Serie A, oraz żeby nikt nie doznał żadnej kontuzji 8)

pozdro :)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Zablokowany