Pre-season: Mezzocorona 0-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 20:20

Mecz Towarzyski
Pre-season

AC Mezzocorona - Juventus FC

Czas:
2007-07-18 (środa)
Godzina 17:00

Miejsce:
Pinzolo w prowincji Trento

AC Mezzocorona
www.acmezzocorona.it/
Serie C2

Kadra La Vecchia Signora:
Na zgrupowaniu są:
Bramkarze: Buffon, Belardi, Vanstrattan
Obrońcy: Birindelli, Boumsong, Chiellini, Criscito, Grygera, Legrottaglie, Molinaro, Piccolo, Zebina
Pomocnicy: Almiron, Blasi, Camoranesi, Giannichedda, Marchionni, Marchisio, Nedved, Olivera, Salihamidzic, Tacchinardi, Tiago, Zanetti, Nocerino
Napastnicy: Del Piero, Guzman, Iaquinta, Palladino, Trezeguet, Zalayeta

Napewno nie wystapi Alessando Del Piero (temat na forum).

Po więcej zapraszam na juventus.com. Ja niestety nie znam włoskiego, więc jeśli ktoś doczyta się tam jakichś informacji o meczu to proszę o umieszczenie w tym temacie :wink:
Temat tradysyjnie dzień przed spotkaniem. Pierwszy poważniejszy (? :-D) sprawdzian podopiecznych Claudio Ranieriego. Jeżeli chodzi o wynik to aż boję się typować, ale nie to jest najważniejsze... Liczę na jakiś skrót po meczu.
kowal1990 pisze:Podobno Buffon ma tez odpoczywac i nie zagra w meczu.
Nie wiem czy dobrze wnioskuje, ale jest coś o nim i o Camoranesim na juventus.com.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2007, 15:32 przez szczypek, łącznie zmieniany 6 razy.


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 20:23

Podobno Buffon ma tez odpoczywac i nie zagra w meczu.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 20:43

Wg mnie nie ma co za bardzo przywiązywać uwagi do wyniku tego jak i pozostałych spotkań sezonu przygotowawczego. Celem takich spotkań jest wstępne sprawdzenie w praktyce myśli taktycznej trenera i zobaczenie jak piłkarze będą ze sobą współpracować.
Na pewno zobaczymy dużo zmian w tym spotkaniu. Mimo tego, że jest to "tylko" jeden z wielu testów naszej drużyny, które będą przeprowadzane przed zasadniczym sezonem, to jestem zdania, że czym prędzej drużyna będzie prezentować zgranie tym lepiej.
Mam nadzieję, że drużyna nie będzie się zgrywać do grudnia, co w sumie nie byłoby niczym dziwnym, mamy przecież wielu nowych piłkarzy w składzie, którzy mimo swoich wielkich umiejętności niekoniecznie muszą zgrać się ze sobą na "tip top".
Nie pamiętam tak ważnego i zarazem ciężkiego sezonu przygotowawczego w historii Juventusu, ale mam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze.


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 21:34

A będzie relacja na żywo? :D


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 21:56

zbieg18 pisze:A będzie relacja na żywo? :D
Póki co się nie zanosi na to, żebyśmy mieli z czego takową relację zrobić.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 21:58

Przewidywany skład: Vanstrattan, Zebina, Grygera, Andrade, Criscito, Marchionni, Tiago, Almiron, Nedved, Iaquinta, Trezeguet.
pilka.pl

Nie ma co gadać o składzie, bo w sparingu Claudio może dać i Buffona na atak w celu sprawdzenia taktyki :-D Ale... brak Chielliniego jest spowodowany tą kłótnią z Ranierim, oczywiście wg w/w strony. Niedobrze...


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 22:04

Oczywiście wynik nie ma znaczenia ale oczekiwania są oczywiste :whistle: dla ACM (jak to dziwnie brzmi ^^ ) gra z Juve to pewnie dosyć duża przygoda :) można się spodziewać przyjacielskiej atmosfery itd itp etc. A brak w składzie Alexa czy Camora czy nawet Gigiego to nie problem w takim meczu :) mam nadzieję, że jednak Chiellini zagra i dostanie gratulacje od Ranieriego za ten mecz (bo sobie zasłuży ;p )

No właśnie, będzie relacyja?

Ciekawe czy wogóle bramki będą gdzieś dostępne :roll:

Proponuję żeby ten temat był tematem zbiorczym dla wszystkich meczy przedsezonowych oraz ogólnie dla okresu przygotowawczego do sezonu, nie będzie potrzeby zakładania nowego tematu dla każdego meczu i każdego info, że np Alexa boli coś :wink: tylko przeżycia przedsezonowe będą tutaj

EDIT
Podobno nie odbędzie się mecz z Coventry
http://www.solojuve.com/prawdopodobny/j ... paring.php
coś kontrowersyjnie się ostatnio robi :think:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 22:12

Wonki pisze:Proponuję żeby ten temat był tematem zbiorczym dla wszystkich meczy przedsezonowych oraz ogólnie dla okresu przygotowawczego do sezonu, nie będzie potrzeby zakładania nowego tematu dla każdego meczu i każdego info, że np Alexa boli coś :wink: tylko przeżycia przedsezonowe będą tutaj
Jestem jak najbardziej za. Będę aktualizaował nazwę tematu z meczu na mecz, żeby uniknąć zakładania nowych tematów i wszystki rozmowy o sezonie przygotowawczym będą w tym jednym temacie, ok?

// Chyba jednak założe nowy temat o innym spotkaniu. Jesli dołożymy do tego tematu kolejne informacje o meczach sezonu przygotowawczego to powstanie mały chaos i nieład. :|
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2007, 15:33 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 22:23

Wonki pisze:No właśnie, będzie relacyja?
na Juventus Channel jest tylko relacja: http://www.skylife.it/guida_tv/evdetail.do?id=9432086 tzn transmisja =]

ciekawy ten sklad, szczegolnie Iaquinta i Treze od razu razem zagraja. fajnie


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 22:37

Mam rozumieć że brak Antonio Nocerino w składzie pomocników którzy są na zgrupowaniu to tylko przeoczenie autora postu, bo z tego co widziałem to ten młody utalentowany defensywny pomocnik znajduje się na zgrupowaniu.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 22:54

alex_pl pisze:Mam rozumieć że brak Antonio Nocerino w składzie pomocników którzy są na zgrupowaniu to tylko przeoczenie autora postu, bo z tego co widziałem to ten młody utalentowany defensywny pomocnik znajduje się na zgrupowaniu.
Możesz dać link do strony, na której widziałeś Nocerino wśród pomocników na obecnym zgrupowaniu??
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2007, 23:06 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 23:01

szczypek pisze:
alex_pl pisze:Mam rozumieć że brak Antonio Nocerino w składzie pomocników którzy są na zgrupowaniu to tylko przeoczenie autora postu, bo z tego co widziałem to ten młody utalentowany defensywny pomocnik znajduje się na zgrupowaniu.
Możesz dać link do strony, na której widziałeś Nocerino wśród pomocników na obecnym zgrupowaniu??
Antonio Nocerino na zgrupowaniu..


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 23:05

ArtHur pisze:
Przewidywany skład: Vanstrattan, Zebina, Grygera, Andrade, Criscito, Marchionni, Tiago, Almiron, Nedved, Iaquinta, Trezeguet.
pilka.pl

Ale... brak Chielliniego jest spowodowany tą kłótnią z Ranierim, oczywiście wg w/w strony. Niedobrze...
Mam nadzieje ze to nie o to chodzi.. przeciez ktos musi usiąść na ławce, Camora tez nie ma. Nie wiem po co w ogóle ten przewidywany skład, bo trafic jutrzejsza 1 jedenastke to jak trafic 6 w totka.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 23:07

alex_pl pisze:Mam rozumieć że brak Antonio Nocerino w składzie pomocników którzy są na zgrupowaniu to tylko przeoczenie autora postu, bo z tego co widziałem to ten młody utalentowany defensywny pomocnik znajduje się na zgrupowaniu.
Wzorowałem się na stronie JuvePoland - Pre-season (link) Nie ma tutaj mowy o tym, że Nocerino jest obecny na zgrupowaniu.

Sorki, Nocerino jest oczywiście na zgrupowaniu. Już zmieniam posta w temacie. Mój błąd :oops:


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2007, 23:16

Co do relacji, póki co nigdzie linków SopCastowych nie ma...
Zobaczymy jeszcze jutro, dzisiaj np było mnóstwo transmisji sparingów, jednak bardziej prawdopodobne jest, że będzie można zobaczyć najprędzej mecz z Newcastle, a nie ten jutrzejszy


Zablokowany