Serie B (42): JUVENTUS 2-3 Spezia

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 17:45

Nie żegnajcie go jeszcze, już 3 sezony odchodził. Ja bede wierzył do końca, że zostanie z nami. Zawsze będę go bronił.


Obrazek
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 17:55

W dzisiejszym meczu gra naszych środkowych obrońców wołała o pomstę do nieba, na pochwałę zasługuje Giovinco i fenomenalnie spisujący się w bramce Mirante. Skończył się Sezon i teraz zacznie się lawina spekulacji transferowych pomału będzie się klarował skład na Serie A. Marzą mi się (Barzagli, Milito, Almiron i Huntelar ) Można powiedzieć Ciao Serie B :D i wydaje się, że również Ciao Trezeguet :whistle:

Obrazek

pozdro strzała 8)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:03

Nom jak dzisiaj wszedłem na Juvepoland żeby zobaczyć jak tam Juventus w ostatnim meczu w Serie B to się zasmuciłem przegraliśmy ze Spezią 2-3 :(.
Wyszedłem z tego newsa i zobaczyłem na dole początek newsa o Trezeguet to mój smutek jeszcze bardziej się pognębił tak że humor mi się zepsuł do końca :cry:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:05

Adi666666 pisze: i wydaje się, że również Ciao Trezeguet :whistle:

Obrazek

pozdro strzała 8)
Z uśmiechem na twarzy i tak lekceważąco żegnasz takiego zawodnika...? Sory, ale dla mnie żenujące :?


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:08

A co mu tam? Widział Davida ze 3 razy podczas transmisji LM w TVP to i jaki moze miec do niego sentyment?


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:11

wErOn pisze:A co mu tam? Widział Davida ze 3 razy podczas transmisji LM w TVP to i jaki moze miec do niego sentyment?
I taki jest właśnie kibic Juve

Ja tez wiele razy go nie widziałem ale jednak mam do niego sentyment po tym ile dla nas zrobił.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2007, 18:12 przez Desant., łącznie zmieniany 2 razy.


bladek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 20 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:11

wielka szkoda jakby mial odejsc :(


FORZA JUVE !!
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:28

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Adi666666 pisze: i wydaje się, że również Ciao Trezeguet :whistle:

Obrazek

pozdro strzała 8)
Z uśmiechem na twarzy i tak lekceważąco żegnasz takiego zawodnika...? Sory, ale dla mnie żenujące :?
Jeśli chodzi Ci o lekceważące Ciao :whistle: to, niestety albo stety pisze jak jest, cenie tego zawodnika i mam do niego szacunek, ale nadchodzi czas kiedy następuje zmiana warty i dla mnie osobiście to najodpowiedniejszy moment żeby zarobić na tym graczu tak jak kiedyś zarobiliśmy na Zidanie. Nie ukrywam, że chętnie w jego miejsce widziałbym młodego Huntelara z Ajaxu. Natomiast jeśli chodzi o napis na dole pozdro & stzała jest to skierowane do innych kibiców JUVE, jakbyś choć trochę zwrócił uwagę na moje posty to zapewne zauważyłbyś, że większość z nich właśnie tak kończę pozdrawiam.
wErOn pisze:A co mu tam? Widział Davida ze 3 razy podczas transmisji LM w TVP to i jaki moze miec do niego sentyment?
Gratuluje poczucia humoru :prochno:


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 18:36

Tak jest! Zadanie zostało wykonane, dziś teraz można oficjalnie to powiedzieć. Nie ważna ta dzisiejsza porażka i ta tydzień temu ważne, że Juventus wrócił tam gdzie jego miejsce do serie A!!!
Większość postów skupia sie na Treze, tak to on jest gwiazdą dzsiejszego meczu, może nie daltego, że zagrał dobrze lub żenująco...poprostu chce odejść, decyzja dla wielu Juventinich straszna zwłaszcza dla tych starszej daty, którzy pamiętaja te piękne chwilę gdy jego bramki dawały nam zwyciestwa na krajowych boiskach jak i w LM. Cały Treze potrafi być niewidoczny cały mecz, jeden przebłysk- rywal an łopatkach. Czy ten mecz był jego pożegnaniem z Juve mam nadziej, że nie- zawodnika historii. Co zrobić w każdej drużynie nastepuje wymiana pokoleń, jedni odchodzą drudzy przychodzą, niedługo opuszczą nas Nedved i Del Piero którzy będa zapewne kończyć kariere mozę za sezon dwa, DP daje więcej. Naprawdę przykra to jest sytuacja jeśli cieszy się tyle razy ze strzelonych bramek swojego zawodnika tyle gry dla klubu, a on odchodzi po tylu latach. No, ale jeśli naprawdę chce odejśc to niech idzie gdzie chce.
Treze na zawsze masz mój szacunek!! :bravo:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 19:07

Kiedy beda bramki z meczu? Może ktos ma jakies inne źródlo skad pobiera bramki?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 19:59

Swider10 pisze:Kiedy beda bramki z meczu? Może ktos ma jakies inne źródlo skad pobiera bramki?
Dołączam się do prośby. Prosiłbym również o link do celebracji:
Obrazek
:D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 20:19

naros pisze:Dołączam się do prośby. Prosiłbym również o link do celebracji:
Postaram się coś wychwycić. Sam jestem ciekaw, ale póki co ciągle najważniejszy jest mecz o awans Genui z Napoli :?

_____________
KONIEC! Nie chciałbym nigdy więcej przeżywać podobnego sezonu jak ten, który właśnie się zakończył. O meczu pisać nie będę, bo jest on po prostu przeszłością, o której pamiętać nie chce. Odradzanie Juventusu wchodzi w decydującą fazę. Nam pozostaje czekać i ściskać kciuki, aby Ranieri możliwie najszybciej zgrał ze sobą zupełnie nową drużynę, jaką wkrótce (miejmy nadzieję) dostanie pod swe władanie.

Mam nadzieję, że nie będę musiał więcej komentować rzeczy dotyczących sezonu 2006/2007.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 20:32

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Cóż dodoać, dziękuję niebiosom, że wyjazd na mecz się nie odbył, bo obejrzeć coś takiego na żywo, nie należaloby do milych wrażeń i późniejszych wspomnień.
Cóż, jakby nie spojrzeć mecz ze Spezią bardzo różnił się od potyczki z Bari. Tydzień temu tylko się ośmieszyliśmy, teraz kibice na Olimpico byli świadkami naprawdę dobrego meczu, dużo akcji podbramkowych, celnych strzałów, pięknych parad bramkarzy (Mirante :shock: ), na trybunach kapitalny doping. Tylko wynik nie dopasował. Ale z drugiej strony dzięki takiemu rezultatowi Spezia ma szansę pozostać w Serie B kosztem Verony, co bardzo mi odpowiada.

Addio Serie B!


:roll:
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 20:35

Wreszcie! Koniec męczarni, kartoflanych boisk i naszego pobytu w drugiej lidze! Nasz ostatni mecz był dosyć emocjonujący jednak po naszej grze spodziewałem się bardziej satysfakcjonującego wyniku. Co do Trezeguet to do końca będe się łudził, że zostanie i obym się nie zawiódł! Teraz, podobnie jak większość, wyczekuje okienka transferowego i obyśmy się nie zawiedli...


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 20:49

Dosc rezerwowy sklad, obrona niestety zawiodla, Boumsong strzelil gola, szkoda ze do swojej bramki, pewnie Mirante byl z deczka wkurzony... Widac Alex tez nie pomogl bo nie bylo Nedveda, mecz w zasadzie o pietruszke, ale szkoda ze przegrali na wlasnym stadionie.

Ciao Serie B! Alex krolem strzelcow - i to mnie cieszy bo bylo goraco Bellucci byl o krok od tego tytulu... Jednak to Alex zdobyl te piekne 20 bramek :)

Szkoda mi Trezeguet'a. Jesli odejdzie bedzie to duza strata, moze nie gral dosc wspaniale ostatnimi czasy i mial lekki spadek formy, ale pod koniec znow zaczal strzelac. Bedzie mi zal jesli odejdzie, przyzwyczailem sie do niego no i w koncu to slynal z tego ze potrafil wpakowac pilke do siatki w takich momentach w ktorych to bylo praktycznie niemozliwe, np. mecz z Realem w 2003 roku na Delle Alpi, mecz z Milanem po wrzutce Del Piero.. Sporo takich bramek bylo, wymieniam tylko te najbardziej charakterystyczne ktore utkwily mi w pamieci. To typowy snajper zawsze znajduje sie tam gdzie jest pilka, jakby kleila sie do niego i wolala go zeby podbiegl i wbil ja do bramki... Co prawda czasami sie wcinal w akcje Alexowi czy Nedvedowi i probowal sam na sepa strzelac, ale taka juz natura snajpera ze za wszelka cene chce umiescic pilke w siatce, czasami bylem na niego wkurzony za jego gre, za jego forme, ale to przeciez normalne. Dla mnie Trezeguet jest swietnym pilkarzem i bardzo bedzie mi brakowalo duetu Del Piero - Trezeguet, ktory byl jednym z lepszych w historii a na pewno godnie zastapil duet Del Piero - Inzaghi i to z nawiazka...

Male sa szanse ze zostanie, jednak miloby bylo gdyby to uczynil... Moim zdaniem powinni sprzedac Zalayete a nie Trezegueta... No i jeszcze nigdy nie wiadomo co z Miccolim bedzie...


Zablokowany