Serie B (40): JUVENTUS 2-0 Mantova || Juve wygrywa Serie B !

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 14:45

A ja chciałbym zwrócić uwagę na kapitalny doping. Głośne "Stiamo arrivando, bastardi, stiamo arrivando" ("Przybywamy, bękarty, przybywamy"), by zaraz potem śpiewać "Chi non salta nerazzurro è".


:roll:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 16:35

Jestem po retransmisji :lol: Cały mecz pod dyktando Juventusu, a sama bramka Nedveda mhmm... Troche szkoda zmarnowanych okazji, bo wynik mógłby być jeszcze większy, ale liczy się zwycięstwo (nie tylko w meczu).
Przybywamy, bękarty, przybywamy


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 20:41

Diego pisze:A ja chciałbym zwrócić uwagę na kapitalny doping. Głośne "Stiamo arrivando, bastardi, stiamo arrivando" ("Przybywamy, bękarty, przybywamy"), by zaraz potem śpiewać "Chi non salta nerazzurro è".
Ma ktoś z Was może do tego jakiś link :?:

A co do meczu, to przede wszystkim brawa za kapitalną bramkę Pavelka :bravo:


rechem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 21:38

ma ktos moze skrot z tego spotkania??


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 23:12

Świetna bramka Nedveda, po prostu wspaniała. Troszkę szczęścia, ale bramka śliczna. I fajnie, że Trezeguet troszkę odzyskał swoją bramkostrzelną skłonność, strzela bramki w co drugim meczu ;-) miło z jego strony.

Dobrze, że ten cały sezon się już kończy. Jak mercato się uda, to Serie A będzie conajmniej 3-4x ciekawsze, niż w sezonie 06/07...


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 23:25

DamKam pisze:
Diego pisze:A ja chciałbym zwrócić uwagę na kapitalny doping. Głośne "Stiamo arrivando, bastardi, stiamo arrivando" ("Przybywamy, bękarty, przybywamy"), by zaraz potem śpiewać "Chi non salta nerazzurro è".
Ma ktoś z Was może do tego jakiś link :?:
Kliknij! Co prawda nie z tego meczu, ale znajdziesz tam m.in. właśnie tą przyśpiewkę. Atmosfera cudowna - ale jestem ciekaw co będzie działo się na trybunach w przyszłym sezonie podczas spotkań Juventusu z Interem.
rechem pisze:ma ktos moze skrot z tego spotkania??
Ja mam.













Tutaj :wink: .


:roll:
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2007, 10:30

Diego pisze:Kliknij! Co prawda nie z tego meczu, ale znajdziesz tam m.in. właśnie tą przyśpiewkę.
Akurat ten filmik mam na kompie od jakiegoś czasu, ale dzięki za chęci :ok:
Diego pisze:ale jestem ciekaw co będzie działo się na trybunach w przyszłym sezonie podczas spotkań Juventusu z Interem.
Nie tylko Ty :wink:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2007, 15:37

Awans pewny, więc można było grać na bardziej luźnej gumce niż do tej pory. Piękne bramki, zwłaszcza rzecz jasna Nedveda.. i on chce kończyć karierę... :whistle:


Zablokowany