AC Cuneo Calcio 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 17:57

Bardzo marny wynik, bardzo... ale, to tylko mecz towarzyski.


Obrazek
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 17:59

AleX_Del_Piero_13 pisze:Cieszę się, że Waleri wykorzystał daną mu szanse i strzelil brameczkę :)
Ale mi szansa zagrac w sparingu z druzyna z Serie C2. Lepiej zeby dał mu pograć troche w lidze, no chyba ze swoja formą na to nie zasługuje


Obrazek
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 18:07

Ehh 3-2 z taką potęgą to chyba nienajlepszy wynik :P , ale Juventus ma to do siebie że w takich meczach nie wygrywa po 10-0 więc nie ma się co martwić.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 18:43

Michał`fcj pisze:
Bobek1991 pisze:mozna jakos juve channel zobaczyc na tym zadupiu pt polska?
Polska pisz z dużej litery. I nie jesteśmy zadupiem, chyba że Ty jesteś z Marsa, to faktycznie mieszkasz na zadupiu.
moze nie zauwazyles ze wszystko pisze z malej i nie robie polskich znakow bo mi sie nie chce. oczywiscie uzylem przenosni majacej na celu pokazanie mojego nie zadowolenia z faktu ze w polsce nie mozna zobaczyc juve channel!!! ale ty chyba nie wiesz co to przenosnia bo musiales zaraz to komentowac!. nie wstydze sie mojego kraju ale kazdy wie jaki on jest. moze ty jestes zadowolnony z poczynan polskich wladz! a co z tymi co wyjezdzaja? co im powiesz?!

sory ze odbieglem z tematu!


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 18:57

Bobek1991 pisze:moze nie zauwazyles ze wszystko pisze z malej i nie robie polskich znakow bo mi sie nie chce. oczywiscie uzylem przenosni majacej na celu pokazanie mojego nie zadowolenia z faktu ze w polsce nie mozna zobaczyc juve channel!!! ale ty chyba nie wiesz co to przenosnia bo musiales zaraz to komentowac!. nie wstydze sie mojego kraju ale kazdy wie jaki on jest. moze ty jestes zadowolnony z poczynan polskich wladz! a co z tymi co wyjezdzaja? co im powiesz?!

sory ze odbieglem z tematu!
A jak ktoś nazwałby Cię "dupkiem" (przepraszam za wyrażenie), ponieważ nie potrafisz pisać po polsku, to było by Tobie miło?

Nie da się ukryć, że wynik mnie nie zachwycił. Niestety, nie było mi dane obejrzeć tego meczu, więc trudno się wypowiedzieć. Ale... to chyba nie jest to, czego wszyscy oczekujemy...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 18:59

Bobek1991 pisze:
Michał`fcj pisze:
Bobek1991 pisze:mozna jakos juve channel zobaczyc na tym zadupiu pt polska?
Polska pisz z dużej litery. I nie jesteśmy zadupiem, chyba że Ty jesteś z Marsa, to faktycznie mieszkasz na zadupiu.
moze nie zauwazyles ze wszystko pisze z malej i nie robie polskich znakow bo mi sie nie chce. oczywiscie uzylem przenosni majacej na celu pokazanie mojego nie zadowolenia z faktu ze w polsce nie mozna zobaczyc juve channel!!! ale ty chyba nie wiesz co to przenosnia bo musiales zaraz to komentowac!. nie wstydze sie mojego kraju ale kazdy wie jaki on jest. moze ty jestes zadowolnony z poczynan polskich wladz! a co z tymi co wyjezdzaja? co im powiesz?!

sory ze odbieglem z tematu!
jeśli piszesz z małej litery np. "Polska" to trochę dziwne jest wytłumaczenie typu "bo mi się nie chce"... brak szacunku :| z tego co napisałeś wnioskuję, że nie tyle denerwuje Cię to, że w naszym kraju nie ma JuveChannel tylko poczynania naszych władz :doh: Co do Twojej przenośni to nie wiem... ma rozśmieszyć? :think:

Mecz...
Wynik móglbyć lepszy (jak zawsze :-D ) ale cieszymy się z tego co mamy... A co mamy?? :smile:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 19:03

a od czego nalezy zaczac? od wladz zalezy bardzo duzo. wszystko sie od nich zaczyna.

dobra koniec tego gadania!!!


spodziewalem sie wiecej ale to tylko sparing, na sparingi sie nie patrzy. moze dd testowal jakies ustawienie. ale z drugiej strony brawo dla rywali. kto by pomyslal. czwartoligowiec nawiazal walke z wielkim juve!


Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 16:04

No...może teraz DD zacznie patrzeć na Bożinowa pod trochę innym kątem... :-D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, 16:49 przez Fifarulez, łącznie zmieniany 1 raz.


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 16:40

AleX_Del_Piero_13 pisze:Cieszę się, że Waleri wykorzystał daną mu szanse i strzelil brameczkę :)
tez mi coś z karnego..... to i ja bym strzelił ;)


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 16:47

No ale mimo wszystko strzelił...to się tylko wydaje takie łatwe, ale jak tak stajesz 11 metrów od bramki to wydaje ci się o wiele większa odległość, poza tym wszyscy ludzie na stadionie patrzą tylko i wyłącznie na ciebie. Poza tym jest to wielka odpowiedzialność. Przecież to jak dzieci na boisku grają to także często nie trafiają "jedenastek". Tak jak już mówiłem- to wcale nie jest łatwe :P I cieszę się, że to właśnie Bożinow strzelił tego karnego, bo jest to wg mnie dobry piłkarz i chciałbym go zobaczyć w przyszłym sezonie na boiskach Serie A grającego w biało-czarnej koszulce :ok:


Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 16:50

A propo wyniku to jest rzeczywiśćie bardzo słaby...2:3 :płaczę: ale to racja, że nie należy się zbtnio martwić- to tylko nic nie ważny mecz. Piłkarze nie traktują tego na poważnie, wiedzą, że i tak zwycięstwo nic im nie da, poza tym możliwe, że nie dostają pieniędzy za wynik wmeczu towarzyskim(nie wiem jak to jest? Ktoś może wie???)... To automatycznie drużyna jest inaczej nastawiona na to spotkanie. No, jeśli to byłby mecz towarzyski, ale np. z Milanem no to już zawodnicy bardziej by się starali ze względu na chociażby prestiż, albo za względu na tradycję, ale z jakimś zespołem kilka klas niżej od Nas? To także trzeba wziąść pod uwagę w ocenie tego meczu. Mam jeszcze jeden argument- trener stosował jakiś eksperymentalny skład, no to wiadomo, że piłkarze z Primavery ni są dobrze zgrani np. z Nedvedem.. :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, 17:00 przez Fifarulez, łącznie zmieniany 1 raz.


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 16:51

Ja nie powiedziałem że jest to proste jak zabranie 3-latkowi lizaka ale nie ma sie czym zbytnio podniecać że strzlił z karnego i to jeszcze w sparingu z 4 ligowcem ( o ile mnie pamięć nie zawodzi ;) )


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
no_to_kiszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 16
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 17:41

KINIEK pisze:Ehh 3-2 z taką potęgą to chyba nie najlepszy wynik :P , ale Juventus ma to do siebie że w takich meczach nie wygrywa po 10-0 więc nie ma się co martwić.
Juventus też ma to do tego że w innych meczach też nie wygrywa po 10 :0 ma to do tego że ciężko jest mu wygrać w serie B 2;0 a co dopiero 3;0 albo 10;0 ;/ Bozinow dostał szanse i strzelił ale co z tego jak i tak nie zagra ;/ będą bramki z tego meczu ?? :>


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2007, 18:34

no_to_kiszka pisze:
KINIEK pisze:Ehh 3-2 z taką potęgą to chyba nie najlepszy wynik :P , ale Juventus ma to do siebie że w takich meczach nie wygrywa po 10-0 więc nie ma się co martwić.
Juventus też ma to do tego że w innych meczach też nie wygrywa po 10 :0 ma to do tego że ciężko jest mu wygrać w serie B 2;0 a co dopiero 3;0 albo 10;0 ;/ Bozinow dostał szanse i strzelił ale co z tego jak i tak nie zagra ;/ będą bramki z tego meczu ?? :>
A wiesz co to motywacja? Przez lata wszyscy ci piłkarze grali o najwyższe cele a teraz przyszło im męczyć się w 2 lidze, jak dla mnie to sprawa normalna że nie wygrywają wszystkich meczy i to w super stylu bo trochę ciężko było im się przestawić. A Bożinowem nie ma się co przejmować, odejdzie to przyjdzie ktoś lepszy, nie takie talenty odchodziły, no chyba że sprawdzi się scenariusz z FIFA07, bo tam nasz wspaniały Bułgar po kilku sezonach miał staty 95 i kupowali go za 50 mln funciaków, to jeśli to się sprawdzi to płakać będziemy do końca życia :prochno:


Zablokowany