Serie B (37): Cesena 2:2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2007, 20:03

37. kolejka Serie B
Casena - Juventus


2007-05-06 (niedziela), godzina 20:30

Associazione Calcio Cesena:
Data założenia: 1940
Prezes: Giorgio Lugaresi
Trener: Fabrizio Castori
http://www.cesenacalcio.it/

Tabela Serie B:
P Drużyna M Z R P Bramki +/- Pkt
1. Juventus FC 36 25 9 2 69 : 22 47 75
12. AC Cesena 36 12 10 14 45 : 55 -10 46

Stadion:
Nazwa: Stadio Dino Manuzzi
Miasto: Cesena
Pojemność: 23860

Sędzia:
Nicola Stefanini z Prato

Kadra La Vecchia Signora:
1. Buffon
2. Birindelli
3. Chiellini
9. Bojinow
10. Del Piero
11. Nedved
12. Mirante
14. Balzaretti
15. Marchisio
17. Trezeguet
18. Boumsong
20. Palladino
22. Belardi
25. Zalayeta
29. De Ceglie
30. Legrottaglie
32. Marchionni
33. Urbano
40. Venitucci
43. Bianco

Mecz 2006/2007:
Juventus FC - AC Cesena 2:1
17' Del Piero, 25' Trezeguet - 62' Papa Waigo
http://www.juvepoland.com/news.php?id=7136

Ostatnie mecze - Juventus Turyn:
Frosinone Calcio - Juventus FC 0:2
Hellas Verona - Juventus FC 0:1
Juventus FC - Genoa CFC 3:1

Ostatnie mecze - AC Cesena:
AC Arezzo - AC Cesena 3:0
Napoli SSC - AC Cesena 2:0
AC Cesena - UC Albinoleffe 2:2
Rimini Calcio FC - AC Cesena 1:0
AC Cesena - FC Modena 1:0

Nie trzeba być wielkim optymistą, żeby mówić o wygranym meczu (jeśli Juve nie popełni oczywiście jakiegoś błedu - co zdarzyło się kilka razy w tym sezonie - ale kto o tym teraz myśli? :whistle: ) Zwłaszcza, że Cesena nie radzi sobie ostatnio najlepiej (w 5 ostatnich meczach 1 wygrana, 1 remis i 3 porażki). Kto tym razem w ataku? Na to pytanie nie jestem w stanie sobie odpowiedzieć. Ostatnio byłem trochę zaskoczony (Zalayeta w podstawowej "11"), ale widocznie tak miało być (bo i on sam strzelił 2 bramki) :wink: Jak będzie tym razem?

2 retramsmisje na PSE (poniedziałek 07-05-2007 07:00 i środa 09-05-07 09:10). Relacja na JuvePoland :dance: Uprzedzając pytania o mecz na necie daje link, gdzie kazdy znajdzie co tylko chce... http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/niedziela.html

EDIT
Widze duuuuuże zainteresowaniem dzisiejszym meczem, który już za 1h20' :smile:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2007, 19:08 przez szczypek, łącznie zmieniany 4 razy.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2007, 20:26

No ten mecz trzeba wygrac(jak zreszta kazde juz spotkanie w tym sezonie :P ).
Cesena ma maly kryzys patrzac na ich wyniki natomiast Juventus chyba sobie juz przypomnial jak sie gra na wyjazdach i mam nadzieje,ze nie zawiedzie tym bardziej,ze wystarczy 6 pkt(nie liczac jutrzejszego meczu bo wierze,ze wygramy) aby zapewnic se awans no chyba,ze Napoli zrobi nam wszystkim milą niespodzianke a raczej brescia i padnie remis a moze i nawet 3 pkt zostana w brescii?.
Mimo wszystko licze na udana niedziele sobie i wszystkim kibicom Juve a takze samemu klubowi :wink:
Forza Juve!


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2007, 20:48

Kolejny wazny mecz, ktory trzeba wygrac :!: Musimy sie sprężyći wygrac kolejne 3 mecze a wtedy awans mamy pewny i spokojnie moglibysmy zakonczyc ten jakze ciezki dla nas wszystkich sezon w Serie B. Co do meczu mam wielka nadzieje ze nasz ukochany trener da wkoncu szanse Bożinovi a ten wykorzysta okazje pokaze sie z jak najlepszej strony co skloni naszych dzialaczy i samego pilkazra do pozostania w Turynie (bo wiemy ze duzo sie ostatnio mowi o odejsciu naszej mlodej gwiazdy...)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2007, 21:09

Choć Cesena wydaje się byc dużo słabszym przeciwnikiem należy uważać.
Po pierwsze, pod koniec sezonu łatwo zlekceważyć rywala, po drugie mamy dosyć okrojony skład
W obronie bez Kovaca i Zebiny, w pomocy bez Zanettiego , Paro, Giannicheddy i Camoranesiego
Liczę na to że w ataku zagrają ci, którzy będą najlepiej dysponowani jutro.Raczej nie podjął bym się dać odpoczywać Alexowi, gdyż mecz nie będzie łatwy, a przy wyniku 2:0 można zdjąć jego i Nedveda.
Mimo to myśle ze uda się wygrać, bo teraz liczą się każde punkty.
Może spróbuję zatypować skład :)

Buffon

Birindelli -- Boumsong -- Legro -- Chiellini

Marchionni -- Marchisio -- Venitucci -- Nedved

-- -- -- -- Del Piero -- Zalayeta


Koziołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 72
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 21:21

Po pierwszej połowie Cesena - Juventus 1:2 Myślałem, że nie wyrównają do przerwy. W dwie minuty uzyskali prowadzenie. Deschamps wreszcie wysłuchał moich rad i zagrał 4-3-3 tylko szkoda, że zamiast Zalayety nie gra Bojinov. Ale ta formacja chyba z konieczności ( brak Camoranesiego )


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 21:24

Niech ktoś kto ogląda mecz coś napisze, jak to wygląda po pierwszej polowie, bo ciężko mi to sobie wyobrazić ... mimo relacji...


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 21:25

Ja tez mam nadzieje na Bojinova. Wie ktos kto siedzi na lawce?


Koziołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 72
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 21:30

Antonio Mirante
Federico Balzaretti
Paolo De Ceglie
Dario Venitucci
Raffaele Bianco
Raffaele Palladino
Waleri Bożinow

Masz w relacji live REZERWA


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 21:49

Treze gra dzis chyba bznadziejnie :x . Niech wejdzie za niego Bojinov.

To jest forum. Czat jest tutaj.
white_wolv


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 22:09

"Do wejścia szykuje się Bożinow"
Oho, już widze jak wszyscy zwolennicy jego talentu wstali z krzeseł i zaczeli krzyczeć...

Mam nadzieje, ze przez ten czas co zostal, zdolaja strzelic na 3-2, Genua wygrala swoj mecz. :(

Swoją drogą - co ten Deschamps sobie wyobraża?Nie dość, że Zalayeta gra od pierwszej minuty, to jeszcze nie zszedł z boiska. Didier mógł mu w inny sposób podziękować za te dwie bramki w ostatnim meczu :/


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 22:51

Szkoda, że się nie udało dowieść zwycięstwa. Przy tej bramce wyrównującej linia obrony wogóle nie była ustawiona. Dobry mecz Nedveda. Mam jedno pytanie: co się stało po ostatnim gwizdku sędziego w pierwszej połowie?


Obrazek
Obrazek
hiszpan1984

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2007
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 23:34

Szkoda ze sie nie udało liczylem na wygrana ale nie ma co sie przejmowac awans do Serii A juz jet nasz FORZA JUVE!!!


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 10:19

Szkoda bo trzy punkty dały by możliwość wypoczęcia najlepszym piłkarzom, a tak trzeba cisnąć do samego końca, żeby nie wypuścić okazji z ręki.Od razu mówiłem że z Ceseną będzie bardzo ciężko, tym bardziej tak okrojonym składem.A apropos składu, typując wyjściową jedenastkę pomyliłem tylko jednego zawodnika ;)


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 11:52

W newsie o meczu 105 komentarzy z czego z 80% na temat:

- wywalenia Didiera bo jest słaby :D
- w Serie A od każdego dostaniemy baty :lol:

Poza tym spierania się o tym kto dłużej kibicuje Juventusowi a zarazem kto jest wierniejszym kibicem :rotfl:

Na szczęście między tymi bzdurami pojawiają się posty kibiców którzy choć trochę mają oleju w głowie :bravo:

Oczywiście mecz oglądali wszyscy tego jestem pewien :dance:

Nikt nie zauważył, że Cesena rozegrała bardzo dobry mecz, nie przestraszyła się rywala tylko od początku grała jak równy z równym za co należą się jej brawa. Wygrywali i dostali szybko dwa gole a mimo tego się pozbierali i dążyli do wyrównania a nawet zwycięstwa. Tego nikt nie chciał zauważyć :?
No ale co tam jakaś Cesena będzie nam podskakiwać Juventus powinien ich roznieść z 5-0 bo to ...Juventus. Deschamp jest trenerem beznadziejnym w końcu to on, nie obrońcy, podarował wczoraj przeciwnikowi 2 brameczki jak na tacy. Wina obrońców znowu niestety :angry:
Praktycznie nikt nie zauważył tego ile wkładu wnosi do tej drużyny Camoranesi. Jego brak był wczoraj najbardziej widoczny.
Co do wczorajszych zmian to Del Piero tak naprawdę nic nie grał a Nedved ma już swój wiek i skoro naharował się od poczatku meczu mógł potrzebować zmiany. Co prawda pierwszy u mnie do zmiany byłby Trezeguet no ale mi za to nie płacą. A Zalayeta napewno nie był gorszy od reszty piłkarzy.

Ogólnie ludzie Wy myślicie, że wszyscy się przed nami położą a Juventus będzie wchodził z piłką do bramki w każdym meczu ? :pray: Na 5 kolejek przed końcem jesteśmy liderem i to z wmiarę bezpieczną przewagą. Przed początkiem sezonu każdy z nas brałby to w ciemno. Trochę spokoju panowie

W końcu wielce bogata i skazana na sukcesy Chelsea też jak widać nie roznosi rywali po boisku :D

PS. Maresca wracaj do Juve :pray:


Obrazek
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2007, 12:36

Proste, dla każdej drużyny Serie B, mecz z Juve u siebie jest meczem sezonu, jak nie życia, to widać, piłkarze którzy strzelą gola dla Juve cieszą się jak małe dzieciaczki, niesamowite przeżycie, fajnie to obserwować w domu przy monitorku, reakcje kibiców, kadry trenerskiej :D Co tam się działo ciekawe po gwizdku kończącym pierwszą połowę =] chyba jakieś kontrowersje po bramce Trezegueta ?


Obrazek
Zablokowany