Serie B (35): JUVENTUS 3-1 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 00:53

figc1898 pisze:A po meczu jedynie Prezydent Genoi - Enrico Preziosi miał smutną minę.
Pewnie sobie myślał: "Może jednak trzeba było iść z walizką pieniędzy do sędziego?"


Obrazek
Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 01:31

Teraz juz raczej nic i nikt nam awansu do Serie A nie powinien odebrać.
A Trezeguet to widać ze taki troche chamkowaty jest,ciekawe czy chociaż Aleksa pózniej za to przeprosił :)


Juve fan
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 01:46

niestety nie mialem przyjemnosci ogladania meczu, a ciekawi mnie wystep naszego nowego obroncy - Criscito. jak wypadl ?? moze mi ktos powiedziec ??


Duster

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 04 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 10:13

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Juventusu. Piłkarze grali ofensywnie i z głową. No i co najważniejsze, cholernie cieszy wynik spotkania. Kiedy tak pewnie ogrywa się drugą drużynę i zwiększa przewagę, to nic, tylko się cieszyć. Cieszy mnie, że nareszcie bramkę zdobył David Trezeguet. Może dzięki temu jego gra nieco się poprawi. Po raz kolejny dobre zawody, uwieńczone bramką, zanotował Pavel Nedved. Nawel Legro grał nie najgorzej, więc możemy być po tym spotkaniu bardzo zadowoleni.

Forza Juve!


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 10:20

DamKam pisze:W spotkaniu z Genuą liczę na podobną grę Juve, tyle samo publiczności i co najważniejsze: na podobny wynik jak w meczu z Napoli :P
Wszystko poszło zgodnie z planem, tak jak chciałem 8) Zagraliśmy naprawdę dobry mecz, na trybunach praktycznie nie było widać wolnych krzesełek, no i jakże świetny wynik :-D Choć tak jak w meczu z Napoli, kilka razy dopisało nam szczęście, ale przecież niby szczęście sprzyja lepszym :wink: Myślę, że można śmiało powiedzieć, iż tym meczem przypieczętowaliśmy sobie awans do Serie A :!:
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2007, 10:21 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 10:21

Wprawdzie Trezeguet strzelił dzisiaj gola, ale nie ma co ukrywać, że w ostatnich tygodniach forma Trezegola jest żałosna :doh: to co zrobił w 36' meczu woła o pomstę do nieba :(
36' Tego nie da się opisać słowami... Trezeguet wychodzi sam na sam już od linii środkowej i jego strzał broni bramkarz, piłkę przejmuje Del Piero i zbiega do środka, piłkę zabiera mu Trezeguet i nie trafia do pustej bramki!
Nasuwa się fundamentalne pytanie. Czy jest to taki specyficzny sezon, a może Treza stracił ten instynkt, który posiadał kiedyś, bo jeśli nie potrafi w 8 meczach z rzędu strzelić do siatki drużyn z Serie B to co będzie w Serie A :?: :think: Wydaje mi się, że jest to ostatnia szansa żeby na nim zarobić dużą kasę i kupić np. Huntelara ... jeśli David ma prezentować taka formę to jestem za jego sprzedażą :whistle:

Jeśli chodzi o sam mecz to cieszą 3pkt zdobyte z Naszym bezpośrednim rywalem w walce o Serie A. Pavel Nedved po raz kolejny rozegrał dobre spotkanie :bravo: zastanawiam się co będzie jeśli odejdzie ... bardzo ciężko będzie znaleźć drugiego takiego gracza z taką ambicją wolą walki ale to już pozostawiam Naszemu Zarządowi. Duże :bravo: należą się niewątpliwie Giorgio Chielliniemu, który strzelił o ile się nie mylę 1 bramkę w rozgrywkach ligowych dla JUVE 8)

Mamy już 8 pkt przewagi nad Genoa, strzelamy najwięcej goli w lidze i również najmniej ich tracimy a Alex Del Piero przewodzi w klasyfikacji strzelców Serie B. Jeśli dobrze zagramy przeciwko Veronie, Frosinone i Cesenie, a następnie na Stadio Olimpico z Mantovą to możemy zamknąć sprawę awansu i skończyć ten koszmar Serie B. :evil:

pozdro :)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
albin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2005
Posty: 15
Rejestracja: 10 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 11:02

Super, przewaga wzrosła, cieszą 3 bramki , chłopaki kroczą do Serie A bez przeszkód. Ave Juve :)


Obrazek
wit_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2006
Posty: 81
Rejestracja: 30 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 11:11

witam :lol: a czy moglby mi ktos powiedziec kim jest ta pani :lol: , która zawsze pokazuja jak Treze stzreli gola?


Obrazek
Obrazek
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 11:18

wit_juve pisze:witam :lol: a czy moglby mi ktos powiedziec kim jest ta pani :lol: , która zawsze pokazuja jak Treze stzreli gola?
Mama Davida.


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 13:55

kedzier pisze:Mama Davida.
Konkretna musi być kobiecina :smile: Zwróćcie uwagę na jej zachowania, gdy Trezeguet marnuje wyśmienitą sytuację i w końcu jak strzela gola. Miałem wrażenie, że krzyczy: "David! @#@$(*& nie dostaniesz obiadu dopóki nie strzelisz bramki!" No i synek się przestraszył i strzelił :wink: A jak już się cieszył, mamuśka i tak po nim jechała :P

Bramka Francuza oznacza również, że DD będzie na niego stawiać w dalszym ciągu, więc ani Palladino, ani Bojinova zbyt wiele się nie naoglądamy...

A jeśli chodzi o całe spotkania, to... bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wyróżnienia: zdecydowanie Nedved oraz Legrottaglie, który przypomniał sobie jak się gra w piłkę :)


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 14:22

David, David, David.... OJ DAVID! Bez wyrazu ta gra... brak ambicji... Taki gol tylko dzięki Zebinie, a jak można było spaprać tamtą 100% okazje i jeszcze wpakowac się pod nogi Del Piero przy dobitce?! Ehh...
Ja nie wiem co z Nim jest, miał takiego nosa do bramek... Te główki, woleje, pewność przy strzałach... a teraz? Może jakiś urlop? Albo porządna robota na treningach?
A może się otworzył przy tej strzelonej bramce i będzie to samo czynił w nast. kolejkach? :smile:

Mecz wielki. Akcja za akcję. Walka. Gole.

Forza Juve!


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 14:43

Zgadzam się, że gra Davida niestety ale cały czas jest baaaardzo daleka od doskonałości :/ I faktycznie, ta bramka w żaden sposób nie rechabilituje go za tą niesamowicie spapraną sytuację z Del Piero. Mimo tego, iż bardzo cenię tego zawodnika za to co dla nas zrobił, to jednak uważam, że po sezonie wkońcu trzeba będzie się z nim pożegnać :roll:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 14:58

Bardzo ważne zwycięstwo w kontekście awansu, po dobrej i przemyslanej grze. No i nad bezpośrednim rywalem do awansu. Trzeba utrzymać obecną formę a sprawa awansu wyjaśni się znacznie wcześniej niż przed końcem rozgrywek.
Cieszą bramki wszystkich zawodnków, bo dla każdego była szczególna. Nedved nie strzelił od jakiś 9-10 spotkań, Treze od 9 a Chiellini...od 2 lat :wink: niemniej jednak nie ważne kto strzela, ważne, że wygrywamy, a nasza gra wygląda na poukladaną.
Zgodzę się z przedmowcami co do Trezeguet'a. Niestety to nie ten zawodnk jakiego znamy. Miał bardzo dobry start w sezonie a potem bylo już tylko gorzej. Chyba jednak udzielił mu się poziom Serie B. No ale jeszcze trochę czasu do zakończenia rozgrywek, może się jeszcze nastrzela. Wiem jak to dziala na psychikę napastnika jak nie strzela bramek w kolejnych meczach. Dochodzi presja, krytyka, a to nie pomaga. Widać było wczoraj jak zabral piłkę z nogi Del Piero, jak rozpaczliwie szukal tej bramki. Na szczęscie wpadła i oby tak dalej.

Przed nami kolejne mecze, w których musimy pokazać, że Serie B to nie poziom dla nas :twisted: Cieszę się, że już coraz bliżej końca :dance:


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 16:55

Ja mam nadzieje że Trezeguet ma tylko chwilowy spadek formy. Mama troche na niego pokrzyczy, i wrócą czasy Trezegola... Legrottaglie też już sobie przypomniał jak się gra. Idzie mu niemal jak podczas pierwszego sezonu u nas. Oby Trezeguet się podniósł, bo mam wielki sentyment do tego francuza :-P


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2007, 22:32

Może dajmy już spokój Trezeguet :| Kilka słabszych występów i od razu jakieś wielkie potępienie... Może trzeba jeszcze poczekać mecz, dwa i wszystko wróci do normy. Poczekać...


Zablokowany