Serie B (35): JUVENTUS 3-1 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
misiuz321

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lutego 2004
Posty: 4
Rejestracja: 19 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 13:37

fajnie byłoby gdyby nasz atak wyglądał tak: DelPiero-Bojinov
Treze powinien sobie wg mnie odpocząć...


krzak16

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2006
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 13:48

Myślę że będzie to emocjonujący mecz i DD powinien postawić w ataku na 2 młodych Palladino i Bojinov myślę że oby dwoje dobrze zagrali by mecz i strzelili kilka ładnych bramek :D


Ibrahimović

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2006
Posty: 26
Rejestracja: 15 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 14:31

figc1898 pisze:Mecz można oglądać na RAI International - Hot Bird 13° East - 10992 V - 27500. Zapraszam.
To jest kanał FTA ?


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 15:28

Ibrahimović pisze:To jest kanał FTA ?
Nie, to jest kanał kodowany, musisz wgrać klucze.


Obrazek
Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 15:58

Damianinho pisze:
Tharpenio pisze:brak Drewnottaglie
Ostatnio Legro mimo wszystko grał lepiej. A drewniak to sobie możesz wołać na Rasiaka, a nie na piłkarza Juventusu...
Faktycznie ostatnio Legrottaglie rozegrał bardzo dobry mecz, lecz nie widzę powodu, dla którego nazywasz naszego rodaka drewnem. Czyżby moda na Drewnialdo się dalej utrzymywała? :?

Mecz będzie równie trudny, jak spotkanie z Neapolem. Trzeba zagrać w pełni skoncentrowanym, co myślę nasi zawodnicy zrobią. Trzeba także narzucić swój styl gry, w przeciwnym razie Genua może nam zrobić niemałego psikusa. Mecz już za 5 minut, a więc Forza Juve!


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:11

Damianinho pisze:
Tharpenio pisze:brak Drewnottaglie
(...) . A drewniak to sobie możesz wołać na Rasiaka, a nie na piłkarza Juventusu...
Ty mi nie mów co ja moge, a czego nie, bo to już parodia jest :smile:

Swoja droga jak na razie - 2:1. Oby tak dalej ;-) miło by było gdyby Trezeguet zszedł z boiska bo dzisiaj coś też nie w formie...

Miło by było gdyby Dechamps wpuścił Bojinova (nie żeby mi go specialnie brakowało na boisku, ale te komentarze że "znowu Bojinov Biedny się marnuje na ławeczce..." są straszne)


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:44

Tharpenio pisze:brak Drewnottaglie
Faktycznie to trochę dziwne mieć 0 szacunku do piłkarza ukochanej drużyny :doh: Takie jest moje zdanie. Co innego nie mieć szacunku do byłych piłkarzy (Inizaghi, Ibrachimovic :twisted: ) ,ale to inna bajka :prochno:
Tharpenio pisze:Swoja droga jak na razie - 2:1. Oby tak dalej ;-) miło by było gdyby Trezeguet zszedł z boiska bo dzisiaj coś też nie w formie...
Jak na złość :D :prochno:


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 17:57

Wygraliśmy 3:1, kolejny wielki krok do Serie A zrobiony. Z relacji wynika, że mieliśmy całkowitą kontrolę nad spotkaniem. Z wypowiedzeniem dalszych opinii wstrzymam się przynajniej do zobaczenia skrótu. Mam nadzieję, że i meczyk do ściągnięcia się gdzieś znajdzie.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 18:04

Piekne zwyciestwo 3:1 i abysmy tak grali do konca i w nastepnym sezonie to mozemy ugrac nawet mistrzostwo.

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 18:20

Ten gol Trezegueta :-) mistrzostwo :P a strzelił akurat kiedy pisałem zeby szedł... ;-)
dziwi (albo raczej irytuje) wpuszczenie na boisko Zalayety... Nie lubie poczucia humoru serwowanego przez Dechampsa :/


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 19:15

Tharpenio pisze:Ten gol Trezegueta :-) mistrzostwo :P a strzelił akurat kiedy pisałem zeby szedł... ;-)
dziwi (albo raczej irytuje) wpuszczenie na boisko Zalayety... Nie lubie poczucia humoru serwowanego przez Dechampsa :/
Jeśli miał zejść DP w doliczonym czasie, to lepiej że DD wpuścił właśnie Zalayete. W obecnej sytuacji wejście Bojinova na 2-3 minuty mogło by tylko pogorszyć jego, i tak już kiepską, sytuację.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 19:34

Mr Cezary pisze:Jeśli miał zejść DP w doliczonym czasie, to lepiej że DD wpuścił właśnie Zalayete. W obecnej sytuacji wejście Bojinova na 2-3 minuty mogło by tylko pogorszyć jego, i tak już kiepską, sytuację.
...i doprowadzić do jeszcze większej furii zwolenników jego talentu :D :
"Wpuścił go? I co z tego?! Przecież tylko na 3 minuty! Wolał już dosiedzieć mecz na ławce!" :rotfl: :prochno:


Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 20:06

Chociaż meczu nie widziałem to na podstawie relacji live i skrótu wnioskuje, że Juventus w pełni zasłużył na 3 pkt mimo nie uznanej, prawidłowej bramki Genoi. Znowu się będą czepiać, że sędzia przekupiony, ale tak to w piłce jest, że nikt nie jest nieomylny i np. ostatnio w meczu z Lecce był 100% karny dla Juve a sędzia go nie podyktował. Oprócz pierwszych kilkunastu minut, sytuację na boisku kontrolowali Bianconeri, nawet kiedy od czasu do czasu skupiali się na obronie robili to solidnie. Trochę szczęścia przy 3. bramce(rajd Zebiny), ale za to zmarnowana przez Treze 100% sytuacja Del Piero (swoją drogą to było nieprawdopodobne-jestem pewien, że gdyby David nie przeszkodził Alexowi ten skierowałby piłkę do siatki)

Przy okazji jeśli mowa o niewykorzystanych sytuacjach to na YouTube znalazłem coś takiego :lol: klik

To był chyba najważniejszy mecz w tej rundzie i jednocześnie wielki krok w stronę Serie A. Teraz, 8 kolejek przed końcem mamy 7 pkt. przewagi nad drugą drużyną. Pozwala to na konsekwentne dążenie do celu, bez oglądania się na pozostałe drużyny. W najbliższym czasie 3 mecze pod rząd rozegramy na wyjeździe. Jeszcze niedawno byłoby to niepokojące, ale ostatnio nie widać już tak kolosalnej różnicy między meczami rozgrywanymi w Turynie, a tymi na terenie rywala.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 20:33

Tharpenio pisze:brak Drewnottaglie
Cała sytuacja nie warta komentowania... Rozumiem wolisz w składzie innego zawodnika, ale czy ten na którego stawia w meczu trener, niekoniecznie przez Ciebie lubiany, musi być od razu jakimś hmm... "drewnem"? Jak czułbyś się gdyby ktoś powiedział tak o Tobie? :|

Mecz. Ważna wygrana, spodziewałem się nieco mniej okazałego wyniku :lol: Cieszy bramka Trezegueta (pierwsza od... heh). No i cóż... kolejny krok w stronę SERIE A :!:


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2007, 23:55

Mecz mi się naprawdę podobał. Wiele akcji bo obydwu stronach. Genoa czasami stała i patrzyła co robią zawodnicy Juve. Bramka Di Vaio - piękna, jednak udowodnił że jest klasowym napastnikiem. Co do Criscito, to niech jeszcze jeden sezon zostanie w drużynie rossoblu a potem może przyjść do Juve. Dzisiaj niewiele się pokazał ten piłkarz, chociaż swoim nastawieniem i postawą przypomina Fabio Cannavaro. A po meczu jedynie Prezydent Genoi - Enrico Preziosi miał smutną minę.


Obrazek
Obrazek
Zablokowany