Trofeo Luigi Berlusconi : Milan 3:2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 21:14

"Juventus już 6 stycznia wróci na boisko. Co ciekawe występy w nowym roku piłkarze Bianconerich rozpoczną na stadionie San Siro gdzie zmierzą się z Milanem o Puchar Berlusconiego. Będzie to 15. edycja tego turnieju. Pomimo tego, że w tym roku turniej będzie rozegrany wyjątkowo w zimie nie zmienia to faktu, że pojedynek ten elektryzuje kibiców w całej Italii. Spotkanie będzie dobrym sprawdzianem dla Juventusu, który pozna swoją realną siłę dzięki potyczce z zespołem z Serie A.

Puchar Berlusconiego jest bardzo prestiżowym turniejem , który zajmuje istotną pozycję w kalendarzu obu drużyn. Z wyjątkiem roku 1992, 1993 i 1994 kiedy to Milan gościł Inter, Real Madryt i Bayern Monachium turniej Berlusconiego jest coroczną batalią zespołu Rossonerich i Bianconerich. Juventus prowadzi w ilości zdobytych trofeów mając ich osiem na swoim koncie.

Historia

1991 Juventus
1992 Milan
1993 Milan
1994 Milan
1995 Juventus
1996 Milan
1997 Milan
1998 Juventus
1999 Juventus
2000 Juventus
2001 Juventus
2002 Milan
2003 Juventus
2004 Juventus
2005 Milan

Strzelcy bramek dla Juventusu
Del Piero 3 gole
Inzaghi 3
Casiraghi 2
Conte, Trezeguet, Camoranesi, Olivera, Vieira: 1 gol

Najwięcej występów
Del Piero 11 występów
Tacchinardi 9
Birindelli 7
Ferrara 7

Jeśli w tym roku Juventus zdobędzie puchar Berlusconiego to Didier Deschamps będzie pierwszym w historii, który zdobędzie to trofeum jako zawodnik i trener."

Zapraszam do wypowiadania się w temacie o Trofeo Luigi Berlusconiego. Orientujecie się czy będzie można obejrzeć ten mecz towarzyski w TV :?: Jeśli tak to gdzie.
Ostatnio zmieniony 02 stycznia 2007, 15:31 przez MarcinB, łącznie zmieniany 1 raz.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 21:38

Ten mecz moim zdaniem odbędzie się bez historii, mimo iż jest to pojedynek z Milanem, jakoś mnie nie elektryzuje. Fakt gramy na San Siro z odwiecznym rywalem, aczkolwiek trzeba sobie szcerze powiedzieć iż Milan i Juventus różnią się od zespołów z tamtego roku. Sami wiemy jak Rossonerri radzą sobie w Serie A i którą zajmują pozycję. Myślę, ze będzie to mecz w którym Deschamps da szansę młodym, przynajmniej mam taką nadzieję, gdyż nie można ryzykować kontuzji niektórych zawodników. I tak mieliśmy już dużo urazów, nie często gramy w optymalnej jedenastce, głownie za sprawą rzadkich rotacji.

Jednakże myślę, ze Juventus wugra i zdobędzie to jakże prestiżowe trofeum do które dołączona będzie przerzuta przez niejakiego Silvio koza z nosa.

JUVENTUS 1-0 Milan
Marchisio

A niech tam. 8)


diogenes87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2005
Posty: 16
Rejestracja: 07 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 22:44

Mecz ważny dla "nowych" z Juve: pierwszy kontakt z wielką piłką. Mmo iż Milan nie jest w szczytowej formie to dalej jest Milan, druga drużyna we Włoszech (po nas :lol: ). Jak wygramy, w co wierze, zbuduje to dobrą atmosferę w zespole, da konfort psychiczny i pewność siebie.


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 09:56

A Pavel Nedved bedzie grac???
Oczywiscie glosowalem na Juve bo:
* kocham te druzyne
* Milan jest w dolku
* musimy pokazac ze nie odstajemy od serieA

i bedzie welug mnie 2:1 dla nas

Forza La Juve


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 12:35

Mecz ma być na SKY ITALIA, czyli będzie kodowany.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 15:26

Tomasz Uszok pisze:Mecz ma być na SKY ITALIA, czyli będzie kodowany.
I jest o godzinie 17:00, a nie 20:30.


:roll:
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 19:14

Stawiam, że Juve wygra 1:0 , ale ważniejsze dla mnie chyba jest to aby w tym meczu gracze Juve nie odnieśli kontuzjii :pray:

Forza Juve!!!


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 19:38

W/g mnie na San Siro w regulaminowym czasie gry, padnie wynik nie dajacy zadnej druzynie zwyciestwa. A w karnych zabierzemy mala zemste za Final LM. PzDr ! :)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 19:39

centek pisze:A Pavel Nedved bedzie grac???
Jest to mecz towarzyski, więc wydaje się, że jeśli DD tak postanowi to tak

centek pisze:* Milan jest w dolku
Chyba nie śledzisz wydarzeń w Serie A, Milan właśnie się podniósł, czego najlepszym przykładem są ostatnie wygrane po 3-0 z Catanią i Udinese, zespołami, które są wysoko w tabeli.

Zacytuje słowa Yariego, może nie w orginale, sprzed meczu Milan - Juve na San Siro z 2005 roku czyli końcowej walki o Scudetto:
"Mózg mi podpowiada remis, ale serce mówi jedno - Zwyciestwo"

i pod tym się podpisuje :wink:


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 20:37

Mecz mimo wszystko prestżowy, więc trzeba zagrać na 100 %. Zresztą wynik pójdzie w świat. Wyobrażacie sobie nagłówek na gazeta.pl 'Drugoligowy klub lepszy od "wielkiego" Milanu'? :prochno: Było by sweet. Mamy oczywiście szanse, ale to Milan jest faworytem tego meczu. Mimo to jako Juventino, nie mogłem zaznaczyć innej opcji niż 'Juventus'!


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2007, 20:59

Nie chce rzebyście mnie uznali za wariata ale cos mi mówi że wynik będzie taki:
Milan - Juve
1-3
Coś mi w dusz mówi, że tak będzie. Aropo dwóch drużyn. Milan ma ostatnio baardzo słabą formę są obecnie w dolnej części tabeli. Pomimo wygranej w ostatnim meczu 3-0 brakuje im tego czegoś co mieli jescze rok temu rywalizując z Juve o mistrzostwo.
Juventus też miał ostatnio malutki kryzysik jednakże wierzę w nich i ich zwycięstwo. Jestem przekonany że zmobilizują się tak w meczu z Milanem jak wszystkie zespoły grające w Serie B przeciwko Juve.


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2007, 02:16

Milan nie ma ataku a Juve nie ma obrony, :smile: ... wynik może być tylko jeden

0:0 :twisted: a potem... kto wie?

Mam tylko nadzieję, że wyjdziemy w najsilniejszym składzie, a nie ktoś tam się będzie ogrywać.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2007, 21:53

marcinb1989 pisze:Orientujecie się czy będzie można obejrzeć ten mecz towarzyski w TV :?: Jeśli tak to gdzie.
Mecz będzie można zobaczyć na:
- Arena Home
- La Sexta
- Sky Calcio 1
- Sky Sport Italia 1
- Sky Sport Italia 16:9
- Sky Sport Italia HD
- SportKlub (Rom)
- SuperSport 5 SA

choć mam nadzieję, że pokażą go na Canale5 albo RAI Int :pray:

Co do wyniku, to oczywiście dużo zależy od składów. Przed nami ciężki miesiąc, w którym gramy 5 spotkań. Zapewne Deschamps da pograć mzawodnikom, których rzadziej widujemy na ligowych boiskach, choć nie da się ukryć, że wyboru dużego to nasz trener nie ma :think:

Serce podpowiada mi skromne 1:0 'do przodu' :wink:


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2007, 12:02

Mecz jak dla mnie prestiżowy :snooty: Juve musi pokazać że potrafi walczyć z renomowanym rywalem z Serie A ...Priorytetem będzie wygranie jak i nie odniesienie żadnej kontuzji ... chyba wszyscy pamiętamy co się stało ostatnio na tym Turnieju Buffonowi :angry: ... Licze na to że zagra Pavel Nedved po nałożonej na niego karze 5 meczów... jego charyzma wola walki i determinacja będzie :ok: pociągnie on zespół.

Licze na skromną wygraną :pray:


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2007, 12:42

mJaUcViEej pisze:
marcinb1989 pisze:Orientujecie się czy będzie można obejrzeć ten mecz towarzyski w TV :?: Jeśli tak to gdzie.
Mecz będzie można zobaczyć na:
- Arena Home
- La Sexta
- Sky Calcio 1
- Sky Sport Italia 1
- Sky Sport Italia 16:9
- Sky Sport Italia HD
- SportKlub (Rom)
- SuperSport 5 SA

choć mam nadzieję, że pokażą go na Canale5 albo RAI Int :pray:
Czy którys z tych kanałów jest na cyfrze+ :?:


Obrazek
Zablokowany