Serie B (14): Genoa 1-1 JUVENTUS (JPC na meczu!!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 12:31

Tamaciku wciąż nie ma, aż grzech :whistle: Tak wiec biorę sprawy w swoje ręce 8)

Obrazek

Dziś przyjdzie nam rozegrać jedno z najciężych spotkań w całej lidze. Genoa to nie kelnerzy, których da się ograć bez problemu. My wciąż nie możemy skorzystać z naszych największych ogniw z Treze i Del Piero na czele. Przyjdzie nam grać na gorącym terenie, tam, jak i w Napoli, nienawidzą nas, to też podgrzewa atmosferę. Ponadto Genoa ma nóż na gardle po ostatnich, słabszych spotkaniach. Z nami zagrają na 200%, łącząc te aspekty zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.
Jeśli utrzymamy formę w meczu z Lecce będzie dobrze. Ten mecz trzeba poprostu wygrać!! Jak dobrze wiemy, na meczu są członkowie JPC, miejmy nadzieję, że oni na żywo a my przed TV obejrzymy dziś zwycięstwo Juventusu!

FORZA JUVE :!:
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2006, 13:44 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 12:36

No co tu więcej dodawać.......

Jeżeli po raz kolejny zagramy na dobrym na nawet świetnym poziomie(bo na Genoe trzeba coś większego niż dobry poziom) to wynik jest oczywisty.Każdy zawodnik da z siebie wszystko ,a bedzie bardzo dobrze ;P


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
Koziołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 72
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 14:21

To będzie swojego rodzaju walka o śmierć i życie, Genui zależy na punktach, Juve walczy o pierwsze miejsce w tabeli. Musimy zagrać tak jak w ostatnim spotkaniu z Lecce, jednak powinniśmy bardziej się skoncentrować, żeby nie popełnić głupich błędów.

Wynik:
2:0 dla JUVE


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 14:35

Mecz ważny, chyba najważniejszy w tym sezonie, my nie możemy zaprzepaścić szansy na fotel lidera, więc wygrana z Genoą musi stać się faktem, zwłaszcza, że Genoa jest klubem któremu wpadki się zdażają, o czym świadczy dopiero 5 pozycja i dwie porażki w dwóch ostatnich meczach np z beniaminkiem ze Spezii na swoim boisku. Owszem jesteśmy osłabieni, ale znów liczę na błysk Bojinova który wydaje mi się wrócił do swej formy, choć jeden dobry w jego wykonaniu mecz jeszcze o niczym nie świadczy.

Tabela ułożyła się bardzo dobrze, tak jak już wcześniej pisałem mamy znakomitą pozycję wyjściową, aczkolwiek każdy błąd może nas dużo kosztować, zważając na fakt, ze na górze tabeli jest bardzo ciasno. Ciekaw jestem oprawy meczowej, na jednym z najnowocześniejszych stadionów we Włoszech, miejmy nadzieje, ze zobaczymy horror z happy endem. Cieszę się, że PS Extra zafundował nam ten mecz, bo bardzo chciałem go zobaczyć.

Wygramy.

JUVENTUS 2-0 Genoa
Bojinov
Camoranesi [kiedy w końcu strzeli :)]
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2006, 14:37 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 14:36

Osobiscie za dobrze nie znam tej druzyny ale sadzac po waszych postach i statystykach mysle ze bedzie to dosc trudny mecz choc wedlug mnie wazniejszy mecz bedzie z Casena . Jestem bardzo ciekawy czy DD wystawi taki sam sklad co w meczu z Lecce. Dzisiejsze ewentualne zwyciestwo i tak nam chyba nie zapewni 1 miejsca gdyz Napoli gra z Frosinone ktore nie jest za mocnym zespolem , ale kto wie moze Napoli straci punkty . Mam nadzieje ze bedzie 1:0 dla Juve a bramke strzeli Palladino . FORZA JUVE


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 14:45

Tak więc nadszedł TEN mecz, o którym od początku wiedzieliśmy, że będzie trudny. Jednak i tym razem przekonujemy się o tym, jak piłka potrafi być przewrotna - Bologna ledwo trzyma jakokolwiek kontakt z czołówką drugiej ligii. Nie tego się z pewnością spodziewali kibice i działacze - toteż za trzy punkty z Juventusem bolonijczycy ( :?: ) dadzą sobie ręce poucinać i kości połamać :wink:

Kod: Zaznacz cały

Powołani na ten mecz:
Bramkarze: Belardi, Buffon, Mirante, 
Obrońcy: Balzaretti, Birindelli, Boumsong, Chiellini, Kovac, Urbano, Zebina, 
Pomocnicy: Camoranesi, De Ceglie, Marchisio, Nedved, Paro, Venitucci,
Napastnicy: Bożinow, Palladino, Guzman, Maniero.
Skład w obronie raczej jasny, chociaż kto wie - może okazję odkupienia win otrzyma Zebina? Ustawienie środka pomocy to dziś zadanie dla Naszego trenera. Po raz kolejny będziemy mogli obejrzeć współpracę "młodych gniewnych" ze "starymi wyjadaczami". Oj będzie się działo... :D W ataku swoją przydatność będzie na pewno chciał potwierdzić Bojinov, a Palladino na pewno nie będzie chciał być gorszy - oni wiedzą, że takich okazji jak dziś nie będzie zbyt dużo, każdy z nich zagra na 100%. To samo się tyczy Paro, Marchisio, De Ceglie i Venitucci - mam nadzieję, że pójdą na całość i pokażą, że nie muszą być gorsi od Zanettiego czy GG :P

Krótko mówiąc, Bologna będzie faktycznie grać na 200%, ale my także. Szanse oceniam następująco:
:puck: 1 gol Bologny za ambicję wygrania z wielkim Juve
:puck: 1 gol Juve za motywację młodzieży, 1 gol za motywację wynikającą z szansy zaatakowania 1. miejsca
Poza tym wiadomo, że 200% * Juventus > 200% * Bologna :D
Proste - 2:1 dla Juve i nie ma zlituj :twisted:

Wiadomo, że mecz będzie transmitowany na Polsat Sport Extra o 20:40, ale także w necie. www.soccerlive.tv.pl mam nadzieję, że sobie poradzicie :)

Pozdro4all 8)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2006, 15:05 przez Wonki, łącznie zmieniany 2 razy.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 14:54

Wonki pisze:Krótko mówiąc, Bologna będzie faktycznie grać na 200%, ale my także. Szanse oceniam następująco:
Bologna mówisz? :D
Wiadomo, mecz nie będzie łatwy, ale biorąc pod uwagę poprzedni, który wygraliśmy dzięki wspaniałej młodzieży powinniśmy dać sobie radę.
Mój typ: 1 - 2
Palladino, Bożinow


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 15:03

Michael900 pisze:Bologna mówisz? :D
:D ale zonk :oops: o godzinie 15 to ja chyba niewyspany chodzę :wink: oczywiście Genoa a nie Bologna :prochno: Takie te zespoły podobne... :P Ale i tak z obydwona wygramy więc na jedno wychodzi :D

FORZA!


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 15:27

A wiec wrescie nadszedl jeden z najbardziej oczekiwanych meczy w tym sezonie, gramy z Genom, jednym z pretedentów do tytułu, teran jest trudny atmosfera goraca piłkarze zdeterminowani... pozostaje nam tylko i wyłacznie wygrac ten jakze wazny mecz, liczymy na potkniecie Neapoli i oczywiscie nasza wygrana, napewno bedzie ciezko i mysle ze w tym meczu zadecyduje jedna bramka choc chcialbym ich zobaczyc jak najwiecej (oczywiscie ze strony Juve) takze pozostaje nam 3mac kciuki za nasz ukochany klub no i FORZA JUVE :!:


PS. jaka pojemnosc ma tam stadion??

Pytanie nie aktualne :P stadion ma nieco ponad 41tys. miejsc :)
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2006, 16:06 przez Swider10, łącznie zmieniany 1 raz.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 15:31

Powiem krótko: Palladino i Bojinov wezmą sprawy w swoje ręce! :)


WKSiak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 listopada 2006
Posty: 11
Rejestracja: 21 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 16:17

najważniejsze, że będziemy mogli wreszcie zobaczyć naszą młodzież i wogole JUVENTUS w polskiej TV!!! :lol:


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 16:28

Jeśli nasza młodzież zagra jak w drógiej połowie meczu z Lecce to możemy być spokojni o wynik.
To napewno będzie trudny mecz, obydwa zespoły zagrają na 200% co napewno będzie na plus dla widowiska.
Bedzie 3:1
*Palladino
*Bożinow
*Nedved


Obrazek
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 16:32

Szykuje się ciężkie spotkanie! Trzeba ten mecz wygrać! Mam nadzieje, że zobaczymy taki sam Juventus jak w meczu z Lecce. Genoa to trudny rywal, wróg numer jeden i nie jesteśmy tam mile widziani, atmosfera będzie bardzo napięta, ale myślę, że Juventini pokażą klasę i wygrają to spotkanie. Uważam, że widoczny będzie brak Treze i Del Piero, miejmy nadzieje, że Bożinow i Palladino zagrają równie dobrze jak w ostanim meczu. Bardzo się cieszę, że mecz obejrzę w TV, może gdzieś wypatrzymy chłopaków z JPC :)


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 16:49

Więc przed nami ważny o ile nie najważniejszy mecz w sezonie. Emocje sięgają zenitu tym bardziej że będą je podgrzewać najenergiczniejsi i najwspanialsi kibice z Polska! :D Niestety na boisku znów nie pojawią się nasze asy ataku czyli Alex i Treze, no ale cóż to szansa dla młodych zebr, które w ostatnim meczu udowodniły że Juve ma jednak młodzież! Na mecz podobnie jak większość tutaj zgromadzonych czekam z niecierpliwością (w końcu niepowtarzalna szansa obejrzenia meczu zarówno w TV jak i w necie) i jeżeli dobrze pójdzie to ten weekend przejdzie do historii, w końcu nad ranem gra POLSKA!!! Będzie się działo!!! :twisted: Forza GRANDE JUVE! Naprzód POLSKO!!!


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2006, 22:49

Jestem bardzo rozczarowany gra Juventusu , gdybyy nie dopisywalo nam szczescie i umiejetnosci Buffona moglismy przegrac ten mecz dlatego tez powinnismy sie cieszyc nawetz jednego punktu. Moim i pewnie waszym zdanie Balzaretti gral beznadziejne spotkanie , popelnial niesamowite bledy w obronie. Dobrze ze Boumsong wrócił juz do skladu i uratowal nas przed strata 2 goli . Wedlug mnie postawa DD jest calkowicie niezrozumiala nakazal grac naszej druzynie pressingiem w koncowych minutach wiedzac ze zawodnicy sa bardzo zmeczeni , a majac z obiegu jeszcze 2 zmiany powinien jakos zareagowac na sytuacje boiskowe .

P.s

Prosze o podanie jakiegos linku z bramkami badz skrut calego spotkania . Z gory dziekuje


Zablokowany