Serie B (10): Napoli 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Stahar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2006
Posty: 39
Rejestracja: 10 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 16:41

Już w poniedziałek mecz 10 kolejki. Tym razem wyjeżdżamy do Neapolu. Mecze pomiędzy Juve a drużyna Napoli byly klasykami lat 80, kiedy to w niebieskiej koszulce biegal Maradona. Na Stadio Sao Paolo możemy spodziewać się kompletu widzów(78 tys.).

Jeden z najbardziej uwielbianych klubów we Włoszech błąkał się w Serie C po bankructwie w 2004 roku. Teraz dwukrotni mistrzowie Włoch powoli wracają do Serie A.

O mieście: Neapol posiada atrakcyjne, historyczne centrum, ale piękno miasta jest psute przez wysoką przestępczość. Stąd pochodzi Fabio Cannavaro.


Liczymy wszyscy oczywiście na trzy punkty, podbudowani zwycięstwem Juve w ostatnim meczu nad Brescią. Napoli po 9 meczach ma na swoim koncie 15 punktów i zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Mecz 6 listopada o godzinie 21.00


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 17:02

Stahar pisze:Stąd pochodzi Fabio Cannavaro.
Ja tego Pana nie znam...

Może wreszcie tego rywala Bianconeri potraktują na serio (A) i zobaczymy tak naprawdę na coś stać naszych grajków pod wodzą trenera o którego pracy prawie nic nie możemy powiedzieć.

Jał


Obrazek
kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 17:06

Czekam z niecierpliwością na to spotkanie. Juve powinno się zemścić za porażke (choć na własne życzenie :angry: ) w pucharze Włoch z początku sezonu. Gdybysmy wtedy wygrali może realne byłyby puchary w przyszłym sezonie. A tak to jest lipa. Dodatkowo uważam że ewentualne zwycięstwo pokaże (a właściwie udowodni niedowiarkom) że nie mamy sie kogo bać w Serie B i nikt nie jest nam w stanie przeszkodzić w awansie z pierwszej pozycji do elity (szkoda tylko że w tej elicie są oszuści i zlodzieje ale cóż zrobić :/ ) Poza spotkaniem z Napoli będe takze z nieierpliwością czekał na mecz z Genouą (chyba jest to błąd ale nie wiem jak to odmienić - sory) ale Napoli jak mówiłem jest priorytetem. Licze że Buffon znów nie puści gola i stawiam na 3-0 ale mecz sądząc po wyniku nie będzie tak łatwy (strzeli Treze dwie i Król Alex z karnego :D ).


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 17:14

Wygramy.Mobilizacja piłkarzy wykroczy poza normę ze względu na przegraną w Coppa d'Italia.Ponadto jesteśmy obecnie naprawdę w niezłej formie i powinniśmy pokazać Neapolitańczykom miejsce w szeregu.Byłbym za wynikiem 1-0 dla nas


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 17:47

Już w poniedziałek mecz na który tak bardzo czekałem, mecz z Napoli, mecz nie tylko o trzy punkty. Mecz w którym zemsta musi się udać. Długo będe pamiętał tą pechową porażkę po jedenastkach w moje urodziny, szansa na Puchar Włoch prysła jak bańka mydlana. W dodatku przegraliśmy w sposób frajerski i niedpouszczalny. Ten mecz będzie doskonałą rehabilitacją dla trenerów i piłkarzy.

Właściwie nie wiem czego po Juventusie mam się spodziewać, niby jesteśmy w formie, niby 8 meczów pod rząd wygraliśmy, lecz ja wciąż przed oczami mam bramkę Cannavaro i przestrzelonego karnego Buffona czy Balzarettiego. A może znów błyśnie geniusz? Może znów Alex uratuje Juventus i przechyli zwycięstwo na Naszą stronę? Mecz ten będzie ważny także dla obrotu tabeli, Napoli i inne kluby tracą do nas 1/2 punkty, więc porażka, nawet remis może być fatalny w skutkach.

Jak juz pisałem, zemsta musi się udać i ten mecz wygrać po prostu musimy i nie ma innej możliwości. Musimy zbierać cenne punkty. Musimy pokazać, że królujemy w Serie B. Niestety moim zdaniem w tym meczu Juventus nie zachowa czystego konta i passa Buffona skończy się. Gospodarze będą naelektryzowani dopingiem 60 tysięcznej publiczności zgromadzonej w Neapaolu. Mimo że powinieniem kierować się zdaniem: "My nazywamy się Juventus i to nas powinni się bać" to mam duże obawy przed tą konfrontacją mimo wszystko:

JUVENTUS 3-2 Napoli
Chiellini
Del Piero x 2

EDIT:
Teraz boję się jeszcze bardziej, niezły szpital się zrobił.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2006, 14:43 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 18:24

Powiem krotko: wygrywajac z Napoli bedziemy miec 100% pewnosc ze jestesmy najlepsza druzyna Serie B a kazdy inny mecz w ktorym stracimy punkty bedzie zwyklym wypadkiem przy pracy. Jestem bardzo ciekaw czy w tym spotkaniu wystapi Boumsong oraz mam nadzieje ze w sirodku pomocy zagraja Marischio z Paro (w ostatecznosci z Zenettim) a ataku Alex i Treze. W tym meczu wszystko bedzie zalezec od gry naszej obrony , jesli bedzie dobra to sadze ze wygramy i to nawet 3:0. FORZA JUVE


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 18:27

Wszyscy przed meczem z Brescią mówili że będzie cięzko tak jak teraz a okazało się ze tak nie było. Z Brescią wygraliśmy gładko i myśle ze z Napoli również sobie poradzimy. Jest to bardzo dobry i silny zespół o czym mogliśmy się przekonać w Pucharze Włoch kiedy z nimi przegraliśmy :/ Jednak teraz będzie inaczej! To my będziemy górą i my zwycięzymy jestem tego pewien.
Mój typ:
JUVENTUS - Napoli 1:0
Treze - mam nadzieje że w tym meczu się odblokuje. :)
FORZA JUVE!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 18:38

Na pewno czeka nas trudny mecz, ale myślę, że wywieziemy z Neapolu 3 pkt. Mam nadzieję, że piłkarzy Juve nie będzie blokować myśl o porażce z Napoli w Coppa Italia. Liczę na ładny rewanż :)
Mój typ: 2:0- obie bramki Alexa, ktory przy obecnej formie jest nie do powstrzymania przez obrońców (i niech tak będzie dalej :D)

_____________________________
"...E' la Juve- storia di quel, che saro'..."


19tomek64

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 06 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 19:40

jesli wygramy z napoli a realnie patrząc to wygramy :) to bedziemy miec tylko 1 PKT straty do lidera genui a potem trzeba wyprowadzic spokojną przewage i przed koncem sezonu miec pewny AWANS który jest tylko formalnością


GŁEBOKI UPADEK PROWADZI DO WIELKIEGO SZCZĘSCIA
krolikos33

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 marca 2006
Posty: 13
Rejestracja: 31 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 22:53

powinniśmy wygrac to spotkanie mam nadzieję ze Dal Piero zagra od 1 minuty i strzeli bramkę aby wszedł na pozycję lidera w klasyfikacji bramkowej i oczywiście aby Juve zostało lideram po tej kolejce :P


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 23:02

krolikos33 pisze:powinniśmy wygrac to spotkanie mam nadzieję ze Dal Piero zagra od 1 minuty i strzeli bramkę aby wszedł na pozycję lidera w klasyfikacji bramkowej i oczywiście aby Juve zostało lideram po tej kolejce :P
Jak moze zostac liderem po tej kolejce jak mamy 4 pkt. straty do Genui, chyba ogladałes nieaktualną tabele.


Obrazek
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 23:48

Stahar pisze:Już w poniedziałek mecz 10 kolejki. Tym razem wyjeżdżamy do Neapolu. Mecze pomiędzy Juve a drużyna Napoli byly klasykami lat 80, kiedy to w niebieskiej koszulce biegal Maradona. Na Stadio Sao Paolo możemy spodziewać się kompletu widzów(78 tys.).

Jeden z najbardziej uwielbianych klubów we Włoszech błąkał się w Serie C po bankructwie w 2004 roku. Teraz dwukrotni mistrzowie Włoch powoli wracają do Serie A.

O mieście: Neapol posiada atrakcyjne, historyczne centrum, ale piękno miasta jest psute przez wysoką przestępczość. Stąd pochodzi Fabio Cannavaro.


Liczymy wszyscy oczywiście na trzy punkty, podbudowani zwycięstwem Juve w ostatnim meczu nad Brescią. Napoli po 9 meczach ma na swoim koncie 15 punktów i zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Mecz 6 listopada o godzinie 21.00
Dzieki wielkie za plagiat. Wręcz cudnie skopiowałes mojego posta z:

http://www.bianconeri.pl/forum/viewtopi ... 4211#34211


Wiem, że żaden z adminów i moderatorów nie zareaguje(bo przeciez nie złamał regulaminu), chcę tylko, żeby inni wiedzieli, jak chamskim "złodziejem" mozna być.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 09:03

Abdul_BN.pl pisze:
Stahar pisze:Już w poniedziałek mecz 10 kolejki. Tym razem wyjeżdżamy do Neapolu. Mecze pomiędzy Juve a drużyna Napoli byly klasykami lat 80, kiedy to w niebieskiej koszulce biegal Maradona. Na Stadio Sao Paolo możemy spodziewać się kompletu widzów(78 tys.).

Jeden z najbardziej uwielbianych klubów we Włoszech błąkał się w Serie C po bankructwie w 2004 roku. Teraz dwukrotni mistrzowie Włoch powoli wracają do Serie A.

O mieście: Neapol posiada atrakcyjne, historyczne centrum, ale piękno miasta jest psute przez wysoką przestępczość. Stąd pochodzi Fabio Cannavaro.


Liczymy wszyscy oczywiście na trzy punkty, podbudowani zwycięstwem Juve w ostatnim meczu nad Brescią. Napoli po 9 meczach ma na swoim koncie 15 punktów i zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Mecz 6 listopada o godzinie 21.00
Dzieki wielkie za plagiat. Wręcz cudnie skopiowałes mojego posta z:

http://www.bianconeri.pl/forum/viewtopi ... 4211#34211



Jesli to prawda a wszystko na to wskazuje to Stahar powinien sie wstydzic bo to naprawde bylo chamskie


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 10:06

Z niecierpliwoscia czekam na ten mecz, nareszcie sie okaze jak silni naprawde jestesmy.
Juve zagra przed 70 tysieczna publicznoscia z druzyna ktora moze nie jest najwyzej w lidze ale na mecz z Juventusem Pilkarze z San Paolo napewno beda napewno mocno zmotywowani i zdeterminowani.
Bardzo by mi zalezalo aby ten mecz Buffon zakonczyl z czystym kontem, choc wiem jak trudne to bedzie.
:ball: Mysle ze wygramy 1-0 a gola strzeli Nedved.


kuba1916

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 1
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 10:08

ja typuje 3:0 dla Juve, dwie bramki David i jedną Alex:D

typer jest na stronie
white_wolv


Juve, storia di un grande amore, bianco che abbracia il nero, coro che si alza davvero per te
Zablokowany