Serie B (10): Napoli 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 14:41

Było to co czego po cichu się spodziewałem czyli remis który przy takich brakach kadrowych uważam, za w miarę dobry wynik, choć przy sporym szczęściu mogliśmy się pokusić o zwycięstwo, a to przecież tak jak zapowiadal DD było naszym piorytetem w tym meczu.

Pierwsza połowa to piłkarskie szachy, mało strzałów na bramkę i optyczna przewaga Juve, które bez problemów docierało na granicę 30-40 metra, niestety później nie było już tak dobrze. Meczu nie widziałem mogłem jedynie popatrzeć sobie w internecie na dwie gadające głowy i wywiady z kibicami Napoli. Druga połowa już lepsza, Juventus zaczął agresywniejsze ataki, niestety piłka nie mogł znaleźć drogi do bramki. Aż w końcu nadeszła ta 67 minuta. Jeszcze raz powtórzę, że dla tego Piłkarskiego Boga możliwe jest wszystko, to już ósma bramka w tym sezonie [5 Serie B, 3 Puchar Włoch] w tym już trzecia [!!] z bezpośrednio z rzutu wolnego. Zanim na czacie ktoś napisał, że jest rzut wolny już mogliśmy cieszyć się z bramkami. A później jak było każdy wie, spodziewałem się tego, że po stracie bramki Napoli przyciśnie i przy takich dziurach bramka w końcu wpadnie. Z prowadzenia cieszyliśmy się jedynie 6 minut.

Z jednej strony można być zadowolonym przy takim szpitalu wywieść cenny remis na tak gorącym terenie to nie lada sztuka. Jesteśmy na 4 miejscu w tabeli tracąc trzy punkty do lidera, gdybyśmy wygrali mielibyśmy miejsce drugie przy stracie jednego punktu, więc różnicy tak wielkiej nie ma jak się spodziewałem, możemy awansować już w sobotę, gramy ze słabiutką Pescarą podczas kiedy zespoły "sąsiadujące" z nami mają przeciwników znacznie gorszych. Nie wiem i nie rozumiem jednego. Dlaczego DD nie wpuścił, że słabo spisującego się Zalayete, Bojinova który jest szybszy i bardziej zwinny w stosunku do Urugwajczyka, w takim razie po co była ta rozgrzewka od 25 minuty? Może, francuz miał jakieś powody, choć nie sądze. Zemsta się nie udała, nie poradziliśmy sobie z presją, choć ja mogę poczekać te kilka miesięcy, ponieważ Napoli na Stadio Olimpico nie będzie czuło się tak dobrze jak u siebie przed taką publicznością.


nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 14:41

1:1 w Neapolu to bardzo dobry wynik. Ale szkoda tego, że to my prowadziliśmy i nie udało się doprowadzić wyniku do końca. Wielkie brawa dla Marchisio, wielki talent, czyścił niesamowicie w środku pola.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 14:59

przypomnę tylko, że takim składem mieliśmy walczyć o Serie A, braki brakami, ale byliśmy murowanymi fawroytami co jak co...to jest tylko druzyna Serie B i to przeciętna (7 miejsce), i jak można było nie wziąść wniosków z PW...


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 15:20

Era_WKS_ALEX pisze:przypomnę tylko, że takim składem mieliśmy walczyć o Serie A, braki brakami, ale byliśmy murowanymi fawroytami co jak co...to jest tylko druzyna Serie B i to przeciętna (7 miejsce), i jak można było nie wziąść wniosków z PW...
W tej wypowiedzi troche lekceważysz Napoli, i chyba nie sądziłeś, że Juventus w Serie B wygra 42 mecze. Jest to poprostu nie realne.
----------------------------------------------------------------------------------

:/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Adi_JUVE

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 4
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 15:24

to przez mojego qmpla i jego sTs zremisowalismy mecz :p zawsze gdy on obstawia mecz JUVE to albo przegrywamy albo remisujemy tak jak to było wczoraj ;( jeszce gdy wygrwyalismy to myslałem ze opusiła go klatwa ktora nad nim panuje ale nie... zbyt wczesnie sie cieszyłem :angry: a co do meczu to znow BUFFON spisał sie extra ale w sytuacji bramoowej mogł ja wyjac no ale coz on juz nieraz ratował nam d... i AlEX znowu strzelił :D FORZA JUVE !!


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 15:27

Ogólnie jestem zadowolony bo w takim składzie remis na wyjeździe z Napoli to niezły wynik. Pech wielki bo mecz dość ważny i prestiżowy a z pierwszej 11 aż sześciu mialismy kontuzjowanych.
Szkoda ze nie wytrzymalismy do końca tego 0-1 ale to jest do wybaczenia.
O skuteczności Alexa nie trzeba wspominać. Naprawde jest w formie, i znowu brama z wolnego:)

FORZA JUVE


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
JONATHAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 15:57

Ja jestem zadowolony z tego remisu zważywszy że graliśmy bez swoich dwóch podstawowych środkowych obrońców(R.Kovaca i Boumsonga) bez playmakara(Nedveda), człowieka od czarnej roboty(Giannicheddy), bez prawego pomocnika(Marchionniego) oraz środkowego napastnika(Trezegola).
Gdyby choć połowa z tej szóstki mogła grać ten remis przyjąłbym z lekkim niedosytem ale nie wolno zapomnieć że Neapol to gorący teren a już osiąga temperature niczym lawa gdy przyjeżdza tam Juventus co dokonale było widoczne po wczorajszej frekwencji na stadionie i panującej tam atmosferze.

Ten remis jest sukcesem Starej Damy.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 16:05

Skrót meczu.

Jestem bardzo rozczarowany. Mimo wielu niekorzystnych czynników wierzyłem w nasze zwycięstwo. Tym bardziej, że graliśmy z zespołem, na którym należało się zrewanżować za odpadnięcie z Pucharu Włoch. Nie graliśmy najsilniejszym składem? A kogo my mieliśmy się bać? Siódmej siły Serie B :lol: ? Przecież po awansie do Serie A nie wymienimy połowy składu i nadal będzie on opierał się na tych samych zawodnikach. I czy jeśli wtedy będziemy mieli kilku zawodników kontuzjowanych czy zawieszonych to będzie to usprawiedliwienie na remisy czy też porażki z ligowymi średniakami (bo takim zespołem niewątpliwie jest Napoli)? Wczorajszy mecze pokazał ogrom pracy, który należy włożyć, aby nasze Juve znów było najsilniejsze we Włoszech :roll: .


:roll:
nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 16:24

Zwróć uwage, że jeśli awansujemy do Serie A nasza kadra będzie szeroka, bo wtedy do zespołu wrócą: Tachinardi, Miccoli, Oliveira..... i wszyscy wypożyczeni.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
charusss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 16
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 16:31

A jest to takie pewne, że wrócą?
Co do Tacchinardiego nei byłbym przekonany, jeśli chodzi o Miccoli'ego czy Oliveir'e, to nie byłby to małe wzmocnienia..


"Juve, storia di un grande Amore..."
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2006, 16:49

Tacchinardi pewnie wróci, zawsze podkreślał znaczenie Juventusu w jego życiu i pewnie by nadal grał w naszych barwach gdyby nie don fabio który nie wierzył w jego możliwości notorycznie sadzając go na ławce. Miccoli i Oliviera mają doświadczenie w meczach Serie A, więc to tez nie lada wzmocnienie.

Co do wczorajszczego meczu, remis to dobry wynik, 3 pkt do lidera, ładnie pykał Alex i strzelił cudną bramkę. Szkoda, ze Juve straciło bramkę, Buffon będzie musiał śrubować rekord czystego konta od początku, a wydawało się realne, ze moze pobić dotychczasowy rekord SerieB


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 15:19

Remis to nie jest zły wynik ale ten mecz mozna było spokojnie wygrać. Ciekawi mnie dlaczego nie zagrał Bojinov lub Palladino (pewnie jak zwykle nie pamiętam czy mają jakieś urazy), może oni wprowadziliby coś uzywczego do gry Juve. Bramka Alex - genialne uderzenie, to chyba jego najpiekniejszy gol w tym sezonie :) bramka dla Napoli - głupio ją straciliśmy, strzelona z tak smiesznej pozycji, że szkoda gadać. Bardzo zdnerwowała mnie odmowa Zebiny na udział w grze - jak sie źle czuł to nie jechałby na mecz, gwiazdorstwem powiało i w sumie dobrze, że De Ceglie dostał szanse na pokazanie swoich umiejętności. Podsumowaując - stało sie co sie stało, trzeba patrzeć w przód i zapomniec o tym meczu. Forza!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 16:49

nalepw pisze: bo wtedy do zespołu wrócą: Tachinardi
charusss pisze: Co do Tacchinardiego nei byłbym przekonany,
The_Sickness pisze:Tacchinardi pewnie wróci, zawsze podkreślał znaczenie Juventusu w jego życiu i pewnie by nadal grał w naszych barwach...
Tacchinardi jest definitywnie sprzedany...

Co do samego meczu. Wiedzialem, że zremisujemy, byłem pewien :? Niestety ale wypadło pół składu, a młodzi nie mają doświadczenia by w każdej chwili zastąpić tych najlepszych. Kolejny koncert Alexa. Bramka stracona w głupi sposób. Bład obrony, jak można pozostawić bez krycia zawodnika na 3 metrze :?: Cóż, 2 rekordy bijemy od nowa. Pozostaje ten, że od roku jestesmy nie pokonani w lidze. Ale jak ktoś mądrze napisał chyba w tym temacie, gramy w Serie B, nie dla bicia rekordu, tylko, żeby jak najszybciej się z niej wydostać.
Pozostaje niedosyt, chciałem, żebyśmy się odegrali na nich za PW. Szkoda, ale mimo to nasza sytuacja nadal jest bardzo dobra.


Obrazek
krzysztofjuventus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 42
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2006, 14:37

No ja nie jestem zadowolony z wyniku, a z gry piłkarzy to niewiem bo meczu osobiśćie nie widziałem, ale cieszy chyba najbardziej bardzo dobra postawa Alexa poraz kolejny wysokie oceny za mecz i piękna bramka zdobyta po strzale z rzutu wolnego. Alex już druga bramka z rzędu z rzutu wolnego:D:D:D


JUVENTUS TURYN F.C.- A PAN BÓG ZESŁAŁ ICH NA ZIEMIE ABY SIALI ZAMĘT I ZNISZCZENIE
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2006, 17:01

Co jak co, ale remis na takim terenie jakim jest Neapol, w dodatku w nie najsilniejszym skladzie, jest naprawde dobry :-D Cieszy piekny gol Alexa... bramka z rzutu wolnego, jak za dawnych lat :dance: Stracona bramka, no coz... obroncy nie popisali sie i tyle :!: Ale ogolnie, chyba byl to dosc dobry mecz w naszym wykonaniu.


Zablokowany