Serie B (10): Napoli 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lord_Chaos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 43
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 10:47

Do 74 min 0-0 a później się zobaczy....

typer jest na stronie
white_wolv


Rozmawiałem z Del Piero i mówił mi, że bardzo ciężko się przebić przez ich obrone bo sie barykaduja strasznie cała druzyna.
White wolv kazdy tu typuje wynik wiec nie wyjezdzaj z takimi tekstami ;] bo nie jestem osamotniony w podawaniu wyniku w tym temacie a w typerze nie mozna podać wyniku do 74 minuty ;] ale i tak licze ze uda nam sie strzelic bramke pod koniec meczu.
F O R Z A ^_^ J U V E lalalalala

PS. A czy z boku w moim okienku bedzie widniało " Posty 1 czy 1000" mnie to nie interesuje. Jakbym chciał nabijać posty to bym to robił od 2004 roku a nie od teraz. Miałem wizje to se napisałem w końcu jest to o meczu Napoli Juventus czyż nie ??

nie ma nic zlego w podawaniu tu wyniku ale posty ograniczajace sie do 3 slow i nie wnoszace nic do dyskusji nie sa tu mile widziane co powinienes wiedziec skoro jestes juz tutaj tak dlugo.
white_wolv


Tak tak regulamin wiem wiem w takim razie zrobimy tak

Wydaje mi się, że jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ciężkie dla Juventusu mecz wyjazdowy z pretendentem do awansu do serie A. Mam nadzieje, że wywieziemy chociaż 1 pkt. Po wczorajszej remisie Genoy z Crotone tracimy 4pkt do lidera tabeli wiec nawet remis byłby dla nas korzystny jednak jeżeli nasza druzyna się skupi to jak najbardziej powinniśmy wygrać to spotkanie. Chętnie zobaczyłbym Bożinowa z Alexem od pierwszej minuty. Czekam na informacje dotyczące Boumsonga może uda mu się zagrać w zbliżającym się spotkaniu. No i mam nadzieje, że Gigi zachowa czyste konto. Według mnie najbardziej prawdopodobny wynik to 1-0 dla Juve.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2006, 13:06 przez Lord_Chaos, łącznie zmieniany 3 razy.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 10:54

Lord_Chaos pisze:Do 74 min 0-0 a później się zobaczy....
Ciekawe :prochno:

Zapewne bedzie to bardzo, ale to bardzo trudne spotkanie. Jest to nasz pierwszy, tak powazny pojedynek w Serie B. Uwazam, ze remis wcale nie bylby tu zlym wynikiem, choc wiadomo ze najlepsze sa 3 pkt :wink:


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 12:26

Lord_Chaos pisze:Do 74 min 0-0 a później się zobaczy....
do jakiej 74 minuty wygrywamy juz 2:0 w 74 minucie bo brameczkach wielkiego Alexa i wielkiego Treze :D

jak wyzej...kto nastepny ? przypominam ze temat sluzy do dyskusji na temat spotkania a nie prorokowaniu wyniku (od tego jest zabawa w typera).
white_wolv


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 13:13

Mecz bardzo ciekawy, wzbudzający emocji oraz niezwykle trudny. Wg mnie to najtrudniejszy mecz od poczatku sezonu. Napoli to nie byle kto co potwierdzili w dwumeczu z Juve podczas Coppa Italia i wtedy przez głupie błedy odpadliśmy. Licze na to, że Juve jako drużyna zgrana pokaże o wiele więcej niż pokazywała wczesniej i że skutkiem tego będzie zwycięstwo, może tylko jednobramkowe, ale zwycięstwo. Licze, że w końcu bramke strzeli Treze bądź Bojinov. Forza!


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 13:39

Wydaje mi się, że problem tkwi tutaj raczej w psychice czy nastawieniu zawodników do spotkania niż w samych umiejętnościach fizycznych. Pod względem tego drugiego mamy ogromną przewagę, co trzeba wykorzystać. Jeśli nie powtórzy się czarny scenariusz z pojedynku w Pucharze Włoch, to jestem spokojny o przynajmniej 1 pkt., choć wygrana nie będzie niespodzianką :wink:

Zgadzam się, że to jeden z najtrudniejszych meczy, ale jeśli w przyszłym roku walczyć w SerieA, to powininniśmy pokonać drużynę, które jeszcze sezon temu walczyła na boiskach SerieC. Jestem dobrej myśli :)

Jeśli wygramy to spotkanie, będziemy na drugim miejscu. Gdy przegramy, spadniemy na 6, bo Napoli nas wyprzedni :think:

Nasz przeciwnik nie przegrał jeszcze w tym sezonie na własnym boisku. Czas to zmienić :D


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 14:32

W pełni się zgadzam z moim przedmówcą. Jeśli zawodnicy Juve zmobilizują się przed tym meczem to sądze, że po ciężkim boju ale wywiziemy cenne 3 punkty. Natomiast jeżeli rozegrają ten mecz jak choćby z Treviso to Giggi straci czyste konto a my stracimy punkty.
Sam mecz to mały rewanż za Puchar Włoch z którego odpadliśmy na własne życzenie :?. Jestem pełen wiary, że chłopaki dadzą z siebie wszystko i przyjadą " z tarczą a nie na tarczy"


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 14:50

Patrząc na tych którzy doznali kontuzji to widzę ciężki mecz..ale jeżeli zagramy otwartą piłkę ale przegramy to będę z chłopaków dumny..najgorsze co może być to murowanie bramki...za dużo wspólnego z polską piłką...


Życie jest jakie jest ...ale zazwyczaj jest do dupy..
nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 15:43

Mecz z Napoli będzie bardzo trudny, jest to przecież drużyna która zalicza się do najlepszych w Serie B. No ale napewno nie trzeba się ich bać, mamy mocną drużyne nawet teraz, gdy tyle kontuzji.

Napoli ma naprawde dużo dobrych piłkarzy, ja wyrużnił bym Paolo Cannavaro (ex- Parma) a także Inacio Pia, o którego w letnim okienku transferowym starał się AC Milan.

Skład:
Buffon - Zebina, Birindelli, Lagrotaglie, Chiellini - Camoranesi, Paro, Zanetti, Nedved - Del Piero, Zalayeta.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Zikson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2006
Posty: 133
Rejestracja: 10 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 17:34

Na pewno bedzie to najcięższy mecz do tej pory w Serie B. Napoli to dobra dryżuna, kilku dobrych piłkarzy, a w JUVE kontuzja za kontuzją :? w środku obrony zagra Nicola Legrottaglie oraz Alessandro Birindelli lub Giorgio Chiellini. W ataku brakuje Treze, ale jest Bojinov, który może coś strzeli :-D
Gdy zobaczyłem piłkarzy powołanych ne ten zmeczw oczy rzuciło mi sie ostatnie nazwisko...33. Urbano Pierwszy raz w ogóle widze to nazwisko, czyżby to jakiś młodzian??

P.S. wie ktoś na jakim kanale bedzie transmisja badz retransmisja meczu??


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 17:54

Po przeczytaniu ostatniego newsa na JP oslupiałem. Chciałem napisać, że jedziemy po rewanż za Coppa Italia, a teraz napiszę, to samo, tyle że nie jestem tego rewanżu już taki pewny. W tak okrojonym składzie, a dokładniej obronie, remis nie będzie złym wynikiem. Zwłaszcza, że na środku zagra Birindelli, a pamiętamy jakie numery wyczyniał na San Paolo w tym roku :roll:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 22:57

Od razu powiem , że wcale nie będę rozczarowany gdy zremisujemy w jutrzejszym meczu.
- Po pierwsze , gramy z naprawde świetną ekipą , która ma w swoim składzie kilku rewelacyjnych piłkarzy na czele z Inacio Pia i Calaio. Na nich nalezy szczególnie uważać. Jesli są w formie to dla rywali szykuje się ciężka przeprawa. Napoli ma w swoim składzie bardzo dobrego bramakrza co zresztą widać po ilości straconych goli.
- Po drugie. Stadion w Neapolu bedzie wypełniony po brzegi. 70 000 kibiców zrobi swoje i nasi pupili muszą być maksymalnie skoncentrowani .
- Po trzecie. Plaga kontuzji , nie wygląda to dobrze , mamy co prawda zmienników na poziomie , ale Nedveda czy Kovaca na spółke z Boumsongiem będzie ciężko zastąpić , tym bardziej że np Legro mnie nadal nie przekonuje :).

Reasumując. Zwycięstwo będę traktował jako bardzo miłą niespodziankę , a remis jako coś co było do przewidzenia. Porażki mimo wszystko nie biorę pod uwagę. :wink:

No ale oczywiście serce mówi jedno ,zwycięstwo ! :D


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2006, 10:17

Pierwszy nasz powazny sprawdzian w Serie B. Mecz z Neapoli przy publicznośći liczącej 70tys. ludzi wszytscy pragna porazki Juve, gramy w znacznym oslabieniu (najbardziej w tym meczu chyba bedzie widoczny brak Nedveda) ale Juve to druzyna ktora zawsze walczy do końca i mysle ze dzisiaj nie bedzie inaczej jezeli zagramy dobrze zwyciestwo bedzie nasze mam nadzieje ze co niektorzy nasi mlodzi zawodnicy nie stremuja sie przed tym meczem kiedy zobacza te 70tys. ludzi na trybunach. Wkońcu Camoransei nie bedzie narzekał na male stadiony i mala ilosc ludzi na nich :) Mam ogromna nadzieje ze uda nam sie zdobyc 3ptk. jezeli sie uda bedziemy w bardzo dobrej sytuacji mam tez nadzieje ze nie powtorzy sie sytuacja z meczu w PW (do 90min bylo 2:2) bp przeciez taki wynik nas nie statsfakcjonuje ...


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2006, 10:59

W tym meczu będzie trzeba zemścić się za porażkę w Pucharze Włoch. Łatwo jednak nie będzie przez nasz szpital. Ten pojedynek będzie miał duże znaczenie dla układu tabeli w Serie B. Wreszcie możemy pokazać, że Juventus to firma, której wszyscy powinni się bać. Sądze, że Napoli wspierane przez 60 tysięcy kibiców strzeli nam bramkę.

JUVENTUS - Napoli 2-1
Del Piero x 2


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2006, 13:35

Może być cieżko bo mamy niezły szpital. Najgorzej to w obronie, ale mam nadzieje ze Birindelli (bo nie Legro) pokieruje defensywą w sposób nalezyty.
Na flankach spodziewam sie Balzy i Chielliniego bo tak powinno być cały czas.
Ostatni mecz pokazał ze środek pola mamy dobry nawet jak jest jakas kontuzja. Tym razem nie ma Nedveda i Monarchionniego. Na środku dałbym Zantettiego i Marchisio po bokach Camor i Paro. Jest jeszcze De Ceglie.
W napadzie nie ma wątpliwości Alex-Bojinov.

Napoli jest dobrą druzyna, wyrastająca ponad poziom innych teamów ale jestem dobrej mysli.
1-2 per Juve

FORZA BIANCONERI


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
piachu01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 marca 2005
Posty: 46
Rejestracja: 24 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2006, 15:18

Jest ten mecz gdzies w polskiej telewizji transmitowany?


FORZA JUVE
Zablokowany